Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 13:02:15

Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 568668 пъти)

0 Потребители и 14 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8100 -: Ноември 18, 2021, 16:18:09 »


Агитация на турски!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8101 -: Ноември 18, 2021, 16:20:34 »
''Уважаема госпожо,
Поднасям извиненията си. Не ще повторя. Туй, разбира се, не ще рече, че Ви поставям в не-"мило"ст някаква. Отнюд. Напротив даже. Остаям си аншанте.  :))) ''

 :))) :ok:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8102 -: Ноември 18, 2021, 16:21:27 »
Агитация на турски!
Срещу Радев  :smokin:
Здравите сили харесват това  :bigok:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8103 -: Ноември 18, 2021, 16:26:11 »
Ас настоявам Северна Македония да ни върне историята ФТРОЕН РАЗМЕР! и тогава може вече да говорим.
Кайле, залегни с твоята групичка!
Не може в троен! Откъде да намерят толкова триоки, да им извадят и трите очи, а на триста да оставят един едноок да ги води!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8104 -: Ноември 18, 2021, 16:29:07 »
Агитация на турски!

Агитация по турски, да ти река. На полк. Невяна Митева името го няма. Да се чудят там туй кандидат за вицепрезидент ли е, кандидат за президентша ли ...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8105 -: Ноември 18, 2021, 16:40:17 »
А междувременно Единствената и Неповторима пак е изтрещяла.Интересно, защо 'от два дни', а не от три или повече ?
Мен ми е интересно друго - като е знаяла за това състояние на тричане при управляващия господар, защо не е повела народа на въоръжено въстание? Къде са революционните комитети против изедника? Къде са позивите, завземането на гарата, пощата, телеграфа (баси номера, вече няма телеграф, какво ще правят с инструкциите, не зная!)? Къде са водачите на въстанието, къде е програмата за след него? А то така да приказва всеки може!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8106 -: Ноември 18, 2021, 16:42:16 »
Quote (selected)
Цитат на: wreckage в Днес в 10:48:41

    ДПС ф Истанбул агитира за Герджикоф

Неам нищо против човека, ама винаги, когато го видя на портрет, се сещам за маларийния плазмодий от урока по Зоология в 7-ми клас

Аз пък ще го река само с една дума:
БЕЗЛИЧЕН, откъдето и да го погледнеш ... :crying_with_laughter-3302:
А освен тва, некой некъде фчера го нарече и ОБТЕКАЕМ ... :beer:

« Последна редакция: Ноември 18, 2021, 17:22:49 от Джиджи »

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8107 -: Ноември 18, 2021, 16:45:17 »
"Подаръци ще има за всички от сърце, за Новата година да друснем ний хорце" е ключовото послание.
Подаръци в политическите пазарлъци винаги е имало. Сега обаче чакащите подаръци са хем изгладнели, хем без друга перспектива, та ще се съгласят и на по-скромни подаръци, та да стане сделката. И да не забравяме, че май водещ преговарящ от ПП е евреин. Когато съм присъствал на преговори, водени от евреин от едната страна, винаги са ме побивали тръпки - как ги гърчим, ако съм заедно с евреина или как ни гърчат, ако съм от другата страна.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8108 -: Ноември 18, 2021, 16:45:32 »
Оооо Фирмине.
Чок селям.
Липсваше.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8109 -: Ноември 18, 2021, 16:49:38 »
А то така да приказва всеки може!
Явно некои не могат  :smokin:
Ща не земете да турнете една паметна плоча на Макц и Мориц - освободители фирминуви и на се съселово войнство  :cool-1084:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8110 -: Ноември 18, 2021, 16:52:16 »
Подаръци в политическите пазарлъци винаги е имало. Сега обаче чакащите подаръци са хем изгладнели, хем без друга перспектива, та ще се съгласят и на по-скромни подаръци, та да стане сделката. И да не забравяме, че май водещ преговарящ от ПП е евреин. Когато съм присъствал на преговори, водени от евреин от едната страна, винаги са ме побивали тръпки - как ги гърчим, ако съм заедно с евреина или как ни гърчат, ако съм от другата страна.
Всъщност при сериозни преговори, че им свалят и долните гащи на МАкс и Мориц.
Они са на ногромен зор или успяват да напраят правителство или ги отнема след месец.
То затва беха и калташките номера наспротив Нинова.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8111 -: Ноември 18, 2021, 16:54:34 »
А междувременно Единствената и Неповторима пак е изтрещяла.Интересно, защо 'от два дни', а не от три или повече ?
ето това вече е махленска изява, но не съм изненадана
ама си мисля и друго, Нинова без Бойко е абсолютно безполезна, на това поле поле е добра  тя, макар без да достига таланта на първообраза
« Последна редакция: Ноември 18, 2021, 17:01:50 от Lillian »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8112 -: Ноември 18, 2021, 16:59:04 »
Явно некои не могат  :smokin:
Ща не земете да турнете една паметна плоча на Макц и Мориц - освободители фирминуви и на се съселово войнство  :cool-1084:
Ами щото не са. Те просто са се паднали по време. Няма никакво значение кой ще е начело на отряда от спасители - това не пречи на разпада на БСП по обективни причини. Вчера слушах Елена Йончева при Доротея Дачкова (слава Богу, участието на Дачкова беше минимално, че трудно се издържаше!). Доста обективно и без пристрастия към имена го разказа Хубавата Елена.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8113 -: Ноември 18, 2021, 17:05:05 »
"Избирател" нищо не означава. Между избирател на партия и член на партия има разлика. Защото официалните партийни членове в България са около 350 000. А всички други са само избиратели.


Некои все още си живеят с представите за БКПто  :nuts:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8114 -: Ноември 18, 2021, 17:08:52 »
Ами щото не са. Те просто са се паднали по време. Няма никакво значение кой ще е начело на отряда от спасители - това не пречи на разпада на БСП по обективни причини. Вчера слушах Елена Йончева при Доротея Дачкова (слава Богу, участието на Дачкова беше минимално, че трудно се издържаше!). Доста обективно и без пристрастия към имена го разказа Хубавата Елена.
Всъщност Йончева е грозничка, меко и джентълменски казано. А това при жените води до съществени и неоспорими "ефекти" :smokin:
А за нея - Пажи боже сляпо да прогледа! Или тъпа, неблагодарна пачавра, ако не ползваме класиците

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8115 -: Ноември 18, 2021, 17:09:54 »
Ами щото не са. Те просто са се паднали по време. Няма никакво значение кой ще е начело на отряда от спасители - това не пречи на разпада на БСП по обективни причини. Вчера слушах Елена Йончева при Доротея Дачкова (слава Богу, участието на Дачкова беше минимално, че трудно се издържаше!). Доста обективно и без пристрастия към имена го разказа Хубавата Елена.

Абе обективни причини ама друго си е някой да бутне нещата в нужното направление.
А пък ако падне и келепирец хич не е лошо.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8116 -: Ноември 18, 2021, 17:15:11 »
Цитат на: wreckage в Днес в 15:58:45

    Магнолиос Хондрокефалос одказа да заеме мястото си на Форума

Менискус?
:crying_with_laughter-3302:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8117 -: Ноември 18, 2021, 17:20:16 »

Некои все още си живеят с представите за БКПто
:0007:


Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8893
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8118 -: Ноември 18, 2021, 17:32:53 »
Ами не. Оставка се подава пред орган който е упълномощен да я приеме.
Още повече че по-долу изрично се уточнява, че това ща стане на конгрес.
 
Все едно Премиер да подаде оставка. Докато оставката не е подадена в Парламента, всичко са само медийни лакърдии.
 
Освен това конгреса не просто я "констатира", а я приема. Щото може и да не го стори.
Разбира се никой насила не може да бъде заставен да е председател, но оставката се гласува и може да се оттегли.
Вече писах, че не съм юрист. Как тълкувам устава, също писах. Как тя го тълкува, не знам. Отказвам се от спора, защото е безсмислен. Явно уставите са създадени, за да се нарушават.

Мразя правото, защото не го разбирам. Или не го разбирам, защото го мразя. А може би и двете едновременно. Прав е бил шопът: "Законо е врата у поле и само улавийо че мине оттам."



По отношение на "АзБ": "Timeo Danaos et dona ferentes!"

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8119 -: Ноември 18, 2021, 17:36:43 »
Ами не. Оставка се подава пред орган който е упълномощен да я приеме.
Още повече че по-долу изрично се уточнява, че това ща стане на конгрес.
 
Все едно Премиер да подаде оставка. Докато оставката не е подадена в Парламента, всичко са само медийни лакърдии.
 
Освен това конгреса не просто я "констатира", а я приема. Щото може и да не го стори.
Разбира се никой насила не може да бъде заставен да е председател, но оставката се гласува и може да се оттегли. :smokin:

Начи за одказ од гражданство тряа обикновена декларация и одказът влиза фсила веднага, независимо кво пише фзакона, ма остафката треа се гласува  :bigok:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8120 -: Ноември 18, 2021, 17:37:32 »
Абе обективни причини ама друго си е някой да бутне нещата в нужното направление.
А пък ако падне и келепирец хич не е лошо.
Повечето крепости падат отвътре. Кой е пред стените няма особено значение, освен в случай на велик пълководец, което не ми се струва да е сегашното положение.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8121 -: Ноември 18, 2021, 17:39:03 »
Отказвам се от спора, защото е безсмислен. Явно уставите са създадени, за да се нарушават.

Не знам за какво толкова те притеснява. Корнела е подала оставка пред Политбюро. Не знам как се казва сега. Но органът, който трябва да се произнесе и да назначи временен председател е ЦК - Националният съвет. Той ще се събира май в събота. Къде е драмата? И при бай Тошо беше точно същото. Подаване на оставка не значи, че трябва веднага да си събере багажа от кабинета. Може и да не я приемат.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8122 -: Ноември 18, 2021, 17:39:44 »
Начи за одказ од гражданство тряа обикновена декларация и одказът влиза фсила веднага, независимо кво пише фзакона, ма остафката треа се гласува  :bigok:
И като не се приеме, как точно се поема отговорността? Да речем, ИК, партийният конгрес, триумвират или който е там упълномощен, решава, че лидерът си е точен, отказва да приеме оставката и какво следва? С прискърбие лидерът отново се нагърбва с отговорностите си и продължава до последния партиен член?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8123 -: Ноември 18, 2021, 17:44:01 »

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8124 -: Ноември 18, 2021, 17:46:22 »
Повечето крепости падат отвътре. Кой е пред стените няма особено значение, освен в случай на велик пълководец, което не ми се струва да е сегашното положение.

Анджък де.
Работят хората и отвън и отвътре.
Синергетично така да се каже.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8125 -: Ноември 18, 2021, 17:46:32 »
И като не се приеме, как точно се поема отговорността? Да речем, ИК, партийният конгрес, триумвират или който е там упълномощен, решава, че лидерът си е точен, отказва да приеме оставката и какво следва? С прискърбие лидерът отново се нагърбва с отговорностите си и продължава до последния партиен член?

Не, не, не е така. В организациите не става само с отказ, защото някой трябва веднага да поеме управлението. "Кралят е мъртъв" не върви без "да живее кралят". Не може да има управленски вакуум. А си има ред кой да се приеме и ВЕДНАГА да се назначи ВРИД.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8126 -: Ноември 18, 2021, 17:48:14 »
"С прискърбие лидерът отново се нагърбва с отговорностите си и продължава до последния партиен член?"
Ааа... нъц... таа фатка саде Бочко (мамин златен) я владее... перфектно...
Другите правят опити да го копират ама нцъъъ...
Sine Borisov ... in stilo Borisov


Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8128 -: Ноември 18, 2021, 17:51:58 »
 По коментари май сме се върнали към твърденията - по времето на Виденов, заплатите ни станаа 8$.
Ми чепкайте си се!

 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8129 -: Ноември 18, 2021, 17:56:07 »
« Последна редакция: Ноември 18, 2021, 18:19:41 от дедо Барми »
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8893
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8130 -: Ноември 18, 2021, 17:57:07 »
Не, не, не е така. В организациите не става само с отказ, защото някой трябва веднага да поеме управлението. "Кралят е мъртъв" не върви без "да живее кралят". Не може да има управленски вакуум. А си има ред кой да се приеме и ВЕДНАГА да се назначи ВРИД.
Ако приемем едновременно за вярно горното и това, че съгласно думите ѝ тя остава председател, това означава, че ще има двама председатели - ВрИД, назначен от НС (по устав, ако някой изобщо го зачита), и титуляр (Нинова), защото оставката ѝ още не е приета. Да не говорим, че защо конгресът трябва да я приеме, щом не той я е избирал, а редовият партиец?

Това е абсурд. Имам чувството, че тя готви поредния си номер като предния път или най-малкото след като ѝ приемат оставката, пак ще се кандидатира и пак ще я изберат. И така докато БСП изпадне от парламента или дори докато получи под 1%, та и партийна субсидия да не вземе. Изобщо обречена работа са това "широките" социалисти. А после се пишат наследници на Благоев. Друг път! Формално може и да са, но на практика са наследници на Сакъзов. Не случайно вече няма булевард в София с името на Благоев, но с името на Сакъзов има!


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8132 -: Ноември 18, 2021, 17:59:20 »
Quote (selected)
Цитат на: Manrico в Днес в 16:45:17

    Подаръци в политическите пазарлъци винаги е имало. Сега обаче чакащите подаръци са хем изгладнели, хем без друга перспектива, та ще се съгласят и на по-скромни подаръци, та да стане сделката. И да не забравяме, че май водещ преговарящ от ПП е евреин. Когато съм присъствал на преговори, водени от евреин от едната страна, винаги са ме побивали тръпки - как ги гърчим, ако съм заедно с евреина или как ни гърчат, ако съм от другата страна.

Всъщност при сериозни преговори, че им свалят и долните гащи на МАкс и Мориц.

Они са на ногромен зор или успяват да напраят правителство или ги отнема след месец.
КОЙ ще им свали гащите на Кирил и Асен бе, смешнико, КОЙ, КОЙ, КОЙ ?!? :t0135:

Quote (selected)
То затва беха и калташките номера наспротив Нинова.

И КОЙ ше се занимава с Нинова бе,


Явно вече съвсем си изтрещял!!!



Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8133 -: Ноември 18, 2021, 18:00:07 »
И като не се приеме, как точно се поема отговорността? Да речем, ИК, партийният конгрес, триумвират или който е там упълномощен, решава, че лидерът си е точен, отказва да приеме оставката и какво следва? С прискърбие лидерът отново се нагърбва с отговорностите си и продължава до последния партиен член?
Ами ако конгреса не приеме остафката има два варианта. Първия, оставката се оттегля щото гласуването си е дефакто вот на доверие. В този случай конгреса би требела да низвергне и нарита искалите остафка.
Ако не я оттегли то НС се събира и избира ВРИД председател (тва дето го цитираха от устава), а конгреса насрочва избор за ноф Председател.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8134 -: Ноември 18, 2021, 18:02:10 »
КОЙ ще им свали гащите на Кирил и Асен бе, смешнико, КОЙ, КОЙ, КОЙ ?!?
Тоя който може. Суверенът.
Наскоро имахме прецедент с предните ти любимци, чалгарите  :smokin: и донейде с по-предните -дабългарите  :smokin:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8135 -: Ноември 18, 2021, 18:04:46 »
Ами ако конгреса не приеме остафката има два варианта. Първия, оставката се оттегля щото гласуването си е дефакто вот на доверие. В този случай конгреса би требела да низвергне и нарита искалите остафка.
Ако не я оттегли то НС се събира и избира ВРИД председател (тва дето го цитираха от устава), а конгреса насрочва избор за ноф Председател.
Това го разбирам - техническата част е ясна. Нещо ми куца отговорността - защото лидерът, който е подал оставка, ще бъде принуден да води най-важните преговори в момента. Малко пясъчна основа за преговори, поне от гледна точка на партньорите по преговори. Те нямат никаква гаранция, че следващият лидер (евентуално) няма да рече, ами моят предшественик какво е рекъл си отива с него, нова метла по нов начин мете.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8893
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8136 -: Ноември 18, 2021, 18:05:06 »
Ами ако конгреса не приеме остафката има два варианта. Първия, оставката се оттегля щото гласуването си е дефакто вот на доверие. В този случай конгреса би требела да низвергне и нарита искалите остафка.
И ако искалият оставка е самата подала я, трябва нея да наритат! ;)



Като гледам тия симпатяги от "ПП", винаги се сещам за безсмъртната басня на Лафонтен "Петелът, котаракът и мишлето". Познайте кой на кого отговаря в нашия случай...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8137 -: Ноември 18, 2021, 18:09:42 »
Това е абсурд. Имам чувството, че тя готви поредния си номер като предния път или най-малкото след като ѝ приемат оставката, пак ще се кандидатира и пак ще я изберат.

Не, бе, кво не можеш да разбереш? Политбюро не може да ѝ приема оставката. Не може да ѝ назначи заместник. Само ЦКможе. Така по-ясно ли е? Нали при бай Тошо беше същото? Подаде я пред Политбюро и веднага след това свикаха пленум.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8138 -: Ноември 18, 2021, 18:10:46 »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8139 -: Ноември 18, 2021, 18:12:11 »
Мръъъсссници... от ЦИК не пускат Бочко (мамин златен) да си иде... Насила ще го правят депутатин...

Барма, ти вече от нашите ли си? Евала! Само внимавай, че некои хич не обичат активни борци, дето излезли в Балкана в 5 сутрината на 9 септември.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8140 -: Ноември 18, 2021, 18:13:28 »
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 17:59:20

    КОЙ ще им свали гащите на Кирил и Асен бе, смешнико, КОЙ, КОЙ, КОЙ ?!?

Тоя който може. Суверенът.
Ми нали точно преди 3 дни същият тоз суверен ги избра, бе, мижитурко с мижитурките!! :t0135: 

Quote (selected)
Наскоро имахме прецедент с предните ти любимци, чалгарите

А специално за "чалгарите" те предупредих, щото лъжеш като дърт циганин!!!




Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8141 -: Ноември 18, 2021, 18:15:03 »
Ами ако слОчаЕно този кораб разпери бързо платна и мноо бързо се запъти към поне малко ПО-БЕЗПРОБЛЕМНОТО бъдеще?!? :cool-1084:

Тогава ТИ лично кво ше речеш?!? :)))
Не съм Алиса, ама не криле, хриле ще му трябват докато потъва на дъното.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8142 -: Ноември 18, 2021, 18:16:15 »
А специално за "чалгарите" те предупредих, щото лъжеш като дърт циганин!!!

Що да лъже? Същите чалгари, дето избраха шоото, сега избраха Кирчовците. Нали и ти беше за шоото преди да се усетиш какви настроения преобладават тук?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8143 -: Ноември 18, 2021, 18:17:39 »
Тоя който може. Суверенът.

Ми нали точно преди 3 дни същият тоз суверен ги избра, БЕ!!
:t0135: 

А специално за "чалгарите" те предупредих, щото лъжеш като дърт циганин!!!


Мое съм се объркал с ЗИПо. Той "скача" тъй. Ти може би от Маите скокна на Ристю и педя човек, лакът женерал преди Макс и мориц.
Но три "скока" за шест месеца са факт! И тва е за почти целио илектурат на Макс и мориц  :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8144 -: Ноември 18, 2021, 18:17:54 »
А ти, най-добре се насладѝ на ТАНКА, който преминава ПРЕЗ ТЕБЕ ф тойзи момент ... :0007: :lol:

« Последна редакция: Ноември 18, 2021, 18:23:06 от Джиджи »

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8145 -: Ноември 18, 2021, 18:22:46 »
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8146 -: Ноември 18, 2021, 18:26:48 »
Тънкия момент е че тва зависи от Гешев, не от Радев.
Следствен примиер не мое има.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8147 -: Ноември 18, 2021, 18:28:36 »
не си сбъркал - когато цлави обяви, че ще прави сбиртъка си, зипчо, джолито и жижи оврещяха орталъка.
Само джолито роджърско липсва понастоящем.
*********   ✹    *********

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8148 -: Ноември 18, 2021, 18:28:48 »
На Йончева не и беше работа в такъв момент да вдига врява. Ама като станат евродепутати, натежават и си мислят, че тяхното мнение е най-важно. Ето Кутев подаде оставка. И Йончева да подава и да идва тук да се бори за правдата/истината, за справедливостта и свободата.
« Последна редакция: Ноември 18, 2021, 18:42:02 от dabedabe »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8149 -: Ноември 18, 2021, 18:35:15 »
На Йончева не и беше работа в такъв момент да вдига врява. Ама като станат евродепутати, натежават и си мислят, че тяхното мнение е най-важно. Ето Кутев подаде оставка. И Йончева да подава и да идва тук да се бори за правдата/истината.
Съгласен! То и на К. Нинова не и е работа точна сега да всява смут и разединение. "Поемам отговорност за лошия резултат, подавам оставка Точка" Пък след 21. 11 ще обяснява кой крив, кой прав...
« Последна редакция: Ноември 18, 2021, 19:37:05 от Bacho Кольо »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8150 -: Ноември 18, 2021, 18:35:44 »
На Йончева не и беше работа в такъв момент да вдига врява.

Йончева не е член на БСП. Дори любовта ѝ със Съси не я прави такава.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8151 -: Ноември 18, 2021, 18:36:36 »
Мое съм се объркал с ЗИПо. Той "скача" тъй. Ти може би от Маите скокна на Ристю и педя човек, лакът женерал преди Макс и мориц.
Но три "скока" за шест месеца са факт! И тва е за почти целио илектурат на Макс и мориц  :smokin:

Кво си се объркал.
Джиджи скачаше от възторг за Тошко още преди на Баце да му изтече мандата.
Но не и дръж кусур.
Такова си е момичето.
Вярва им.
Еле пък за Лозан Панов що трели бяха.
Сега нещо си помълчава.

P.S. Джиджи прокоментирах те по изключение. Не се аби да се мъчиш с мен. Бях дотук.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8152 -: Ноември 18, 2021, 18:38:13 »
Съгласен! То и на К. Нинова не и е работа точна сега да всява смт и разединение. "Поемам отговорност за лошия резултат, подавам оставка Точка" Пък след 21. 11 ще обяснява кой крив, кой прав...

Абе то трябваше на 21.10 да го обяснява ама женска и работа.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8153 -: Ноември 18, 2021, 18:42:18 »
На Йончева не и беше работа в такъв момент да вдига врява.

Йончева не е член на БСП. Дори любовта ѝ със Съси не я прави такава.
Оказва се, че е. От март 2019. Членува в някаква местна организация в Монтана ли, около Монтана ли... таме.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8154 -: Ноември 18, 2021, 18:45:39 »
На Йончева не и беше работа в такъв момент да вдига врява. Ама като станат евродепутати, натежават и си мислят, че тяхното мнение е най-важно. Ето Кутев подаде оставка. И Йончева да подава и да идва тук да се бори за правдата/истината, за справедливостта и свободата.
Кутев праи циркове. Назначен е от Радев, а ще подава оставка пред Янев  :nuts:


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8156 -: Ноември 18, 2021, 18:47:20 »
Има логика.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8157 -: Ноември 18, 2021, 18:55:06 »
Рашков сготви Герджиков.

Националисти през турското посолство, турския посланик привикан във Външно, всички медии тръбят за плакати на Герджиков на турски...

 :nuts:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8158 -: Ноември 18, 2021, 18:57:27 »
Оказва се, че е.

ОК, не знаех. Тя отиде в Брюксел като гражданска квота. Явно Съси я е уредил, за да му бъде рупор.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8159 -: Ноември 18, 2021, 19:00:47 »
Перфектен тайминг на Рашков!

Сега в 20 часа генерал Радев поема паса и нокаутира турското мекере Герджиков...

 :t0301: