Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 18:13:26

Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 569019 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8400 -: Ноември 19, 2021, 09:44:48 »
Демек лошите англосакси насила ни крадат населението все едно са хуните на Атила ?

 :nuts:

Льоши льоши изедници. Как може да имат такова образование, правосъдна система, зелени моравки, боядисани оградки, чисти тоалетни дори негодниците имат ! И некфи кучкарници където събират бездомните псета вместо те да хапят и понякога убиват "невини граждани". Тва е пълна лудница и не се търпи.

Требе да слагаме кльонове и овчарки и да си пазим населението от тази зараза...

 :m1708:

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8092
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8401 -: Ноември 19, 2021, 09:46:05 »
Тва неква песен на Шакира ли е?
Паганини на строшените грънци в пълния му блясък  :smokin:
Ми образовай се малце. Верно некой използват и диш хакъ, та да са по-бизко езиково до султаня/началниците

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8402 -: Ноември 19, 2021, 09:47:51 »
Плашещо е не новото - то е неизбежно, а експроприацията му за борсови фокуси и подмяната на решими проблеми с грандомански fантасмагории. На местна почва, надуването на техно-3д-обема на Кирчо и Кокорчо, чийто хоризонт стига до дарения от собственици на аутсорснати колцентрове бързо ще увехне пред аналогови реалности като тока, хляба и водата след 3ти кубик. Зимаааааааа...
*********   ✹    *********

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8403 -: Ноември 19, 2021, 09:50:38 »
Нищо не "продава" България.
Тва е диш хака на новите "началници"  :smokin:
И разбира се новите потурнаци са във възторг :t0174:

Значи че не си наясно с европейското стопанско устройство.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8404 -: Ноември 19, 2021, 09:51:49 »
На местна почва, надуването на техно-3д-обема на Кирчо и Кокорчо, чийто хоризонт стига до дарения от собственици на аутсорснати колцентрове бързо ще увехне пред аналогови реалности като тока, хляба и водата след 3ти кубик. Зимаааааааа...
Твърде, твърде  реалистична прогноза...
 за съжаление...

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8405 -: Ноември 19, 2021, 09:54:57 »
И лиска търси оправдание за предизвестения си избор на здрава сила  :bigok:

Глупако, аз избор от двете ОПГта не правя.
Но след като са се хванали за гръкляните по всяко кътче на света, защо трябва да давам преимущество на едната или другата.
Нима глобалистите или мондиалистите, както са ги нарекли в статията там, по долу, имат виждане за България? Нима България е означена някъде на картите им и в плановете им за новото разпределение на света?
Докато те са в конфликт и боричкане, ние успяваме да просъществуваме.
Но да се накланя лодката в бурни води само на едното гребло, това е сигурен знак за обръщането и.
И защо в края на играта да се нареждаме до някои, които по определение вече са загубили войната?
За да плащаме пак репарации, вместо на нас да ни плащат?

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8406 -: Ноември 19, 2021, 09:59:29 »
Демек вече КОРУПЦИЯТА се превръща в основен защитник на "българщината".

Верно краднат се едни 35 % от бюджета , но пък сме против Истанбулската конвенция и се пъчим на БЮРМ...

 :m1708:

Да задавам ли въпроса дали в България има шанс за "модерен европейски консерватизъм" който да не се свързва с потури и да е алиби за чудовищните кражби ?


Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8407 -: Ноември 19, 2021, 10:20:14 »
"Казах, че има "цивилизационна пропаст" между Радев и Герджиков.
Требе да слагаме кльонове и овчарки и да си пазим населението от тази зараза..."

Въйй... на мама циливилизаторчето... А бе, ти кога мина от лявата страна? И защо разлюби РусКит и Китрус?
И Какви са тия апчета?  :crying_with_laughter-3302:

Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8092
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8408 -: Ноември 19, 2021, 10:24:29 »
ЗИПа в пълния му блясък на еничерче.
Ква корупция бре ЗИПе. Ми дойчофците от една-две "сделки" правят целия ни годишен корупционен оборот  :smokin:
Краварите па ехееей.
 
 "модерния европейски консерватизъм" започва с европейска данъчна система. Да си чул некой да мецне за нея?
Само Нинова спомена пропорционална данъчна ставка. Което се па е крачка, макар и малка  :smokin:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8409 -: Ноември 19, 2021, 10:26:26 »
Верно некой използват и диш хакъ, та да са по-бизко езиково до султаня/началниците
Като оставим настрана неправилното от секакъва гледна точка изписване "диш хака", съществуването на "зъбен данък" в османската империя е част от лъжите на модерната българска учебникарщина (каквито съчиняват само македонците, рийш ли,  :smokin:), която възхожда към малобройни разкази на западни пътешественици (повечето от които преписват един от друг) в точно определен период от време, като при това повечето от тях се отнасят към земи около Мосул, Ерзурум и т. н. Единственият подобен разказ, сложен в български пространствен контекст, се отнася до (sic!) ... хора на Осман Пазвантоглу.

Прочее дори БЕР не е в състояние да посочи нито един пример в подкрепа на написаното в лемата си "диш парасъ".

Иначе здравите сили биха могли, ако имаха желание и беха в състояние, да се запознаят с обичая "диш кирасъ", който е съвсем различно нещо. И как означението се изменя (и) в диш парасъ. Един Тома Николов да питат барем:
Quote (selected)
Щом се съмна, като мишки един по един се измъкнахме от нашето скривалище през портичките, като че ли ни лук яли, ни лук мирисали. Аз пак отидох в дома на Лозанчева – при майка Анча (майката на Анастас Лозанчев), закусих с домашно винце и на излизане получих като диш параса от майка Анче чифт чорапи и бохчалък. Решенията на конгреса предадохме за изпълнение на новия състав.

http://macedonia.kroraina.com/tn/tn_19.html

И:

Quote (selected)
The guests would take their seat around the copper tray on the floor and break their fast. The sultan gave gifts to his guests in red silk pouches, which were called "Diş Kirası" (tooth rental). This was a way of expressing the host's gratitude to his guests for accepting his invitation, as it is believed that feeding people during Ramadan will be rewarded immensely by God. "Diş Kirası" would often be given by the wealthy living in the mansions. Hosts would give gold or silver coins in pouches to guests in need after the iftar meal. In Ottoman culture, the doors were open to all during Ramadan. So any person in need could come and be a guest of a wealthy person.

Потиснатият ограбен султан  :bigok:

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8092
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8410 -: Ноември 19, 2021, 10:32:56 »
Знаем бре индианец. ТО и "игото" е измислено от модерните учебникари.
Ма требе си бир парче еничерче, че да ги разконспирираш :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8411 -: Ноември 19, 2021, 10:34:16 »
Пърцуца од здраи сливи.

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8412 -: Ноември 19, 2021, 10:34:22 »
Както преди, така и след дебата, Радев ми е по-симпатичен от мазника Герджик. Последният (колко подходящо  ;) ) се опитваше се да се заяжда и искаше да знае, защо Радев не го пита нещо друго, освен за отношението му към неговите поддръжници, мандахерцали се и крали в България 12 години. Със същия успех могат и мен да ме питат, какво съм направил в управлението на България и защо така. Та, опичайте си акъла и в неделя - пред машините и - глас за Радев!  :thup:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8413 -: Ноември 19, 2021, 10:36:36 »
Ма требе си бир парче еничерче, че да ги разконспирираш

Нема нужда. Те са разконспирирани още от Димитър Страшимиров. Брат, впрочем, на Тодор Страшимиров и Антон Страшимиров.  :smokin:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8414 -: Ноември 19, 2021, 10:47:24 »
Заслушах повторение на вчерашно интервю с Нинова по БСТВ. Жената продължава да каканиже за опасността от "отказ от натиск върху Македония да си промени историята" и от "джендър-идеологията", и как докато тя е начело на БСП, "традиционното семейство" е в безопасност.
Лява националистическа партия - това е нейната БСП.
Малоумна работа ...

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8092
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8415 -: Ноември 19, 2021, 11:18:17 »
Лява националистическа партия - това е нейната БСП.
кой не скача и ниновист, А?
индианец, ти си просто един динозавър, скакауец. Не искам те характеризирам като пеСЕдерунгел  :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8416 -: Ноември 19, 2021, 11:25:45 »
Заслушах повторение на вчерашно интервю с Нинова по БСТВ. Жената продължава да каканиже за опасността от "отказ от натиск върху Македония да си промени историята" и от "джендър-идеологията", и как докато тя е начело на БСП, "традиционното семейство" е в безопасност.
Лява националистическа партия - това е нейната БСП.
Малоумна работа ...

Причиних си половин час гледане.

Езикът на тялото беше много показателен.

Иначе си пасва абсолютно за лидер на 5-10% од гласувалите. Но нищо повече.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8417 -: Ноември 19, 2021, 11:31:41 »
Дебат не гледах. Офертата за мен е кофти от където и да я погледна. От една страна кандидат на АЗБ, от друга на ГЕРБ. В неделя се очертава хубаво време. Ако бронхитът ми не възрази - разходка на чист въздух след обяда. Остава и да го измисля. Обядът.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8418 -: Ноември 19, 2021, 11:34:47 »
продължава да каканиже за опасността от "отказ от натиск върху Македония да си промени историята" и от "джендър-идеологията", и как докато тя е начело на БСП, "традиционното семейство" е в безопасност.

Това не е точно така, думите ѝ бяха "докато Македония се опитва за заличи нашата история", но за внушение - бива. А досежно джендър идеологията, щом те влече, обърни се към КС. Между другото, Радев също е против жендър идеологията, а Гержика е много "за". Даже повече от необходимото.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8419 -: Ноември 19, 2021, 11:35:19 »
Дебат не гледах. Офертата за мен е кофти от където и да я погледна. От една страна кандидат на АЗБ, от друга на ГЕРБ. В неделя се очертава хубаво време. Ако бронхитът ми не възрази - разходка на чист въздух след обяда. Остава и да го измисля. Обядът.
Не ми е ясно кому е нужно това позьорство.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8420 -: Ноември 19, 2021, 11:41:11 »
Това не е точно така, думите ѝ бяха "докато Македония се опитва за заличи нашата история"
Как Македония заличава нашата история? Като пише своя? И дали па не искаме да пише историята си под наша диктовка, м?
Апропо, да ти напомня ли колко истории сме заличили ние в днешната българска земя, която според учебниците е все от българи населявана в последните 1300 години?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8421 -: Ноември 19, 2021, 11:41:23 »
Quote (selected)
Цитат на: 66 в Ноември 18, 2021, 18:17:39

    Мое съм се объркал с ЗИПо. Той "скача" тъй. Ти може би от Маите скокна на Ристю и педя човек, лакът женерал преди Макс и мориц.
    Но три "скока" за шест месеца са факт! И тва е за почти целио илектурат на Макс и мориц


Кво си се объркал.
Джиджи скачаше от възторг за Тошко още преди на Баце да му изтече мандата.

Долна лъжа!!!
Коментирала съм само политическите предавания, които правеше чат-пат Дългия още в БТВ  :pissed-891:

Quote (selected)
Но не и дръж кусур.
Такова си е момичето.
Вярва им.
Еле пък за Лозан Панов що трели бяха.
Сега нещо си помълчава.

Виж, за Лозан Панов си прав, тъй като мноо рядко не уцелвам тези, които харесвам,
но пък виж какво е рекъл д-р Николай Михайлов за Кирчо и Кокорчо, за които гласувах реално:

Quote (selected)
"Леви цели с десни средства" е лозунг, който прагматизира политическия спор, редуцира докринерството до техника за постигане на обща цел.
Така спечелиха Кирил и Асен: с хоризонт на надежда и пръст на болното място.
(И обезглавиха банка, каквото и да означава това.
:thup:

А за Лозан Панов не си трая, щото съм ужасно разочарована
и напоследък ужасно заета! – затова чак сега отивам в темата "Прокурорската сага", за да го изкоментирам и него!   :bigok:

« Последна редакция: Ноември 19, 2021, 11:47:29 от Джиджи »

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8422 -: Ноември 19, 2021, 11:45:53 »
''Не ми е ясно кому е нужно това позьорство.'' Не е това, команч, досада е. Писна ми да ги слушам, добре поне, че рядко им гледам физиономиите.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8423 -: Ноември 19, 2021, 11:52:40 »
Апропо, да ти напомня ли колко истории сме заличили ние в днешната българска земя, която според учебниците е все от българи населявана в последните 1300 години?

Няма нужда да ми напомняш, защото аз съм от малцината, които винаги са твърдели точно това - че официалната българска история е една измислена приказка. Също така, винаги съм твърдял, че "историческите" доводи на България срещу Македония са глупост и грешка. Но въпреки всичко, украсена или не, все пак имаме някаква история, за разлика от макетата.
Но те трябва да имат история, защото без история няма държава. И на Белгия измислиха древна история, и на Румъния и на всяка друга изкуствена държава.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8092
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8424 -: Ноември 19, 2021, 11:53:55 »

Викам брюкселските потурначета във форума да обяват тридневен траур  :smokin:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8425 -: Ноември 19, 2021, 11:58:15 »
"Гъбарите" са некви ексхибиционисти.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8426 -: Ноември 19, 2021, 11:59:06 »
но пък виж какво е рекъл д-р Николай Михайлов за Кирчо и Кокорчо, за които гласувах реално:

Доктор Михайлов си е спецялист в областта, ама политологията явно не я чатка. Леви цели с десни средства е нонсенс. По-тъп от немско-фашистка Германия.
Между другото, как се гласува нереално?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8427 -: Ноември 19, 2021, 12:02:10 »
Quote (selected)
Цитат на: ЗИП в Ноември 18, 2021, 19:00:47

    Перфектен тайминг на Рашков!

    Сега в 20 часа генерал Радев поема паса и нокаутира турското мекере Герджиков...

Тва е буря в чаша вода. Дъл нема плакати на Радев на ингилизки по САЩ и гейропа?
 
А иначе умиргам да видя, ка Радев ще се изрепчи на Ердоган

Ако изобщо му се изрепчи, ще си заслужава, щото най-вероятно ше му се изрепчи на чист ИНГИЛИЗКИ !!! :0007:

А пък на мен ми се струва, че Ердо няма претстава и не мож' да реагира точно на тойзи език ...  :)))

И дано да не греша!!!


AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8428 -: Ноември 19, 2021, 12:08:19 »
Апропо, да ти напомня ли колко истории сме заличили ние в днешната българска земя, която според учебниците е все от българи населявана в последните 1300 години?

Няма нужда да ми напомняш, защото аз съм от малцината, които винаги са твърдели точно това - че официалната българска история е една измислена приказка. Също така, винаги съм твърдял, че "историческите" доводи на България срещу Македония са глупост и грешка. Но въпреки всичко, украсена или не, все пак имаме някаква история, за разлика от макетата.
Но те трябва да имат история, защото без история няма държава. И на Белгия измислиха древна история, и на Румъния и на всяка друга изкуствена държава.

Те си я имат и започва от манастира "Прохор Пчински".
Който по някакво съвпадение се намира недалече от планината Козяк.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8429 -: Ноември 19, 2021, 12:09:33 »
Quote (selected)
Цитат на Джиджи:

Но пък виж какво е рекъл д-р Николай Михайлов за Кирчо и Кокорчо, за които гласувах реално

Доктор Михайлов си е спецялист в областта, ама политологията явно не я чатка.

А аз съжалявам единствено, че трябва да ти отговарям днес,
тъй като фчера обещах на г-н Принца да не използвам тук повече ЕМОДЖИТО СЪС СРЕДНИЯ ПРЪСТ,
което е най-подходящо за тойзи мой одговор ... 
:crying_with_laughter-3302:


Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8430 -: Ноември 19, 2021, 12:10:45 »
Цитат на Здравка:
Quote (selected)
Дебат не гледах. Офертата за мен е кофти от където и да я погледна. От една страна кандидат на АЗБ, от друга на ГЕРБ. В неделя се очертава хубаво време. Ако бронхитът ми не възрази - разходка на чист въздух след обяда. Остава и да го измисля. Обядът.
Не ми е ясно кому е нужно това позьорство.
Това не е позьорство. Това е инфлуенсърство. Внушение.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8431 -: Ноември 19, 2021, 12:13:03 »
"Гъбарите" са некви ексхибиционисти.

Ако ще се придържаме към тази терминология "негъбарите" го докарват на онанисти.
Мислят си че са си доставили удоволствие.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8432 -: Ноември 19, 2021, 12:30:07 »
Имаме си вече зачатъци на модерно европейско ляво и либерализъм.

Крайно време е и в десния сектор нещата да се размърдат.

Стига ходене по студията.

Да се събират ако не са мързели разните му там Шкварек, Кузман Илиев, Краевски, Облаков и със съдействието на Нойзи и под методическото ръководство на доктор Михайлов да измислят нещо.

Иначе само ще си реват как "леволибералите" си пробутвали техния дневен ред.

Еми ще си пробутват след кат вие си "лежите на печката".....

 :m1708:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8433 -: Ноември 19, 2021, 13:16:48 »
На политолога дофтор психиатър, дето бълнува сънищата си, му теглих джизгията. С Вацев са на един кантар.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8434 -: Ноември 19, 2021, 13:26:25 »
Тцъ,

Доктор Михайлов е друга лига. Своя собствена.

Вацев откакто почна да бълнува че аха ще има "нападение над Русия" почна да смъква сериозно нивото нищо, че уж чете "10 реномирани американски списания"....

 :smokin:

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8435 -: Ноември 19, 2021, 13:32:57 »
Не му връзвайте кусур на Логорей Нищоказващ... той се мъчи да понтира Тирезей, ама го докарва саде до Пития, и до тълмачите... щото сам не разбира туй що глаголи...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8436 -: Ноември 19, 2021, 13:43:57 »
Мълния!

Дачков се е добрал до бъдещия кабинет!

https://glasove.com/categories/novini/news/koy-vliza-v-proektokabineta-petkov

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8437 -: Ноември 19, 2021, 14:27:57 »
ЗИП, браво! :notworthy:

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8438 -: Ноември 19, 2021, 14:57:08 »
Многоимотният рашко истината - отново вътрешен.
Еконта, който отрече да си е купил министерско кресло срещу 300 хилки - транспортен.
Но ицкооо, ицко мореплавателя - провосъдееен, якооо!!!
Ейии, намериха му най-сетне работа на това момче, сега и трудов стаж мож да понапраи... :0005:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8439 -: Ноември 19, 2021, 15:01:15 »
Дачков се е добрал до бъдещия кабинет!

Aко е вярно - напълно нормално. Абсолютен либерален лявоцентриски кабинет. По-скоро Ристю е "дясна" брошка за украшение. Но той ще си играе с Гешеф и няма да се обажда по други въпроси. Да видим каква съдебна риформа ще направи. Дано да е разбрал, че явното гласуване не е демократично.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8440 -: Ноември 19, 2021, 15:02:57 »
Събев не е платил много. Като гледам с какви такси ме дерат в ЕКОНТ, за малки пратки с получаване от офис на куриера.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8441 -: Ноември 19, 2021, 15:06:34 »
Събев не е платил много. Като гледам с какви такси ме дерат в ЕКОНТ, за малки пратки с получаване от офис на куриера.
Не става дума дали е много или малко, това е относително, а за самата случка.
И на никого ли не му се струва странно изричното условие на лъжеца крадецът да е икономически министър?
Аз не познавам такъв прецедент.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8442 -: Ноември 19, 2021, 15:07:00 »
От сайта на ЗИП-а и БРАВОС, ЗИП-чо!!!

Quote (selected)
Ето и проектокабинета “Петков” с одобрените постове в него според източниците на "Гласове":

Кирил Петков (ПП) - премиер

Даниел Лорер (ПП) - външен министър

Бойко Рашков (БСП) - вътрешен министър

Георги Гьоков (БСП) - социален министър

Асен Василев (ПП) - министър на финансите

Николай Събев
(ПП) - министър на транспорта

Николай Денков (ПП) - министър на образованието

Христо Иванов (ДБ) - министър на правосъдието

Пламен Абровски (ИТН) - министър на земеделието

Проф. Георги Михайлов (ЧСП) - здравен министър

Деница Симеонова (ПП) - министър на иновациите

Любомир Каримански
(ИТН) - икономически министър

Борислав Сандов
(ДБ) - министър на околната среда

Радослав Рибарски (ПП) - министър на енергетиката

Но най-вече – БРАВОС на Кирил Петков за бързата и (май?  :t1813:) добре свършена работа!!!

« Последна редакция: Ноември 19, 2021, 15:33:14 от Джиджи »

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8443 -: Ноември 19, 2021, 15:11:02 »
А културен министер - кой? :smokin:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8444 -: Ноември 19, 2021, 15:18:17 »
Военния и културния явно още не са договорени.

Може Янев да е военен. Макар, че ще изглежда, като понижение.

Не вярвам Хазарта за културен?

 :m1708:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8445 -: Ноември 19, 2021, 15:21:50 »
Военният и културният явно още не са договорени.

А аз на прима виста се сещам още за "младежта и спорта" ...


Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8446 -: Ноември 19, 2021, 15:23:50 »
Вицепремиерите и агенциите тоже.

Но явно геополитическите кукловоди вече нямат търпение...

 :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8447 -: Ноември 19, 2021, 15:29:33 »
Aко е вярно - напълно нормално. Абсолютен либерален лявоцентриски кабинет.
По-скоро Ристю е "дясна" брошка за украшение. Но той ще си играе с Гешеф и няма да се обажда по други въпроси.

"Ще играе с Гешев" – НА МАРТА В СРЯДА
! Щото дотогава Гешев може да го няма вече ...  :lol:

Тъй като, както пипа бързичко, Кирчо мое да счупи сички рекорди в родната ни мила страна!!! :t0328:


Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8448 -: Ноември 19, 2021, 15:33:07 »
Военния и културния явно още не са договорени.

Може Янев да е военен. Макар, че ще изглежда, като понижение.

Не вярвам Хазарта за културен?

 :m1708:
Янев ще иде нейде посланик, помни ми думата, при това не в Горна Волта или Конго Бразавил, а фнекоя бела европейска държава.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8449 -: Ноември 19, 2021, 15:34:23 »
Ристю закопа ДъБъ-то(или как беше), но се уреди министър при ПП-то.
Почтен човек.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8450 -: Ноември 19, 2021, 15:36:31 »
Тъй като, както пипа бързичко, Кирчо мое да счупи сички рекорди в родната ни мила страна!!!

Определено - я как бързо пусна фишинг мейла от Хера.
Има си и министърка на иновациите - тя портфейл ще носи ли или ще си плаща безконтактно?
*********   ✹    *********

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8451 -: Ноември 19, 2021, 15:36:42 »
И аз се чудя за Ицо Хазарта. По - умен е от много халтураджии с претенции, топки има, харесвам текстовете му. А и е някакси фенси, шик, иновативно - рапър за министър на културата. Ще ни харесат чужденците  ;)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8452 -: Ноември 19, 2021, 15:37:18 »
Тъй като, както пипа бързичко, Кирчо мое да счупи сички рекорди в родната ни мила страна!!!

Бонке, о, йе! Кирчо е жив Speedy Gonzales


Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8453 -: Ноември 19, 2021, 15:38:25 »
Бързата кучка...

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8454 -: Ноември 19, 2021, 15:41:04 »
Младежта и спорта за шахматистката на Слави, не ли?

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8455 -: Ноември 19, 2021, 15:44:31 »
И аз се чудя за Ицо Хазарта. По - умен е от много халтураджии с претенции, топки има, харесвам текстовете му. А и е някакси фенси, шик, иновативно - рапър за министър на културата. Ще ни харесат чужденците  ;)
Не го знам колко е умен, може и гений да е, но за този, а и за какъвто и да е пост, се иска ценнззз...
Инак ако е до харесването, да назначат Глория, аз я харесвам. :smokin:

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8456 -: Ноември 19, 2021, 15:45:22 »
Младежта и спорта за шахматистката на Слави, не ли?
Тя е чешит и е адски некомуникативна.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8457 -: Ноември 19, 2021, 15:45:48 »
''Не ми е ясно кому е нужно това позьорство.'' Не е това, команч, досада е. Писна ми да ги слушам, добре поне, че рядко им гледам физиономиите.
Здравче, знаеш ли, че почти те разбирам. И ако не се бяха струпали толкова кризи,  и ако международната обстановка не беше толкоз натопорчена, аз бх ги пратил на майната си вкупом. Ама не става . Асен плюс Кирил, плюс Слави, плюс Анастас ми се види съвсем халтава констукция.
« Последна редакция: Ноември 19, 2021, 15:53:45 от Bacho Кольо »

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8458 -: Ноември 19, 2021, 15:45:58 »
А и е някакси фенси, шик, иновативно - рапър за министър на културата
Културата не е само музика и танци на народите. От друга страна след Вежди и Боил министър може да е всеки. Вкл. неодушевен предмет.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8459 -: Ноември 19, 2021, 15:46:11 »
Бързата кучка...
... сама пада в него. :smokin: