За живота, вселената и всичко останало … > Recycle Bin …

Re: Избори октомври '21

(1/15) > >>

ЗИП:
Къш бе несретнице мърлява...

 :popcorn:

Дозирис 2.0:

--- Цитат на: ЗИП в Септември 15, 2021, 09:53:46 ---Къш бе несретнице мърлява...

 :popcorn:

--- Край на цитат ---

От тоя ти коментар стана ясно що за стока си. Когато бъде изтрит, аз ще изтрия това мнение, защото подобна простотия просто не трябва да съществува.

D.Videv:
Текстът е заличен по лични причини. Нека душата на Даскал Цеко да почива в мир. 

Ной:

--- Цитат на: D.Videv в Септември 17, 2021, 22:51:20 ---БайДъВей, дека се е скрил Даскал Цеко да фърли един слоган.  :0007:

--- Край на цитат ---
Хере, Даскала почина тази пролет. На 25 март.

D.Videv:

--- Цитат на: Ной в Септември 17, 2021, 23:00:40 ---Хере, Даскала почина тази пролет. На 25 март.

--- Край на цитат ---

Извинявайте! НЕ ЗНАЕХ, ЧЕ Е ПОЧИНАЛ. Академикът може и да ми е писал, но имам проблеми с отваряне на швейцарските имейли, когато не съм в Швейцария,... Впрочем, това е без значение. Даскал Цеко беше колоритна личност с бързо мислене и конкретни отговори точно в целта. Много често пишех глупости, за да правя шоу и Даскал Цеко веднагически се включваше с контрааргументация. Бяха хубави моменти, където забавлението беше мой приоритет.

Ной, скърбя с Вас. Искрено съжалявам за Неговото отсъствие от този свят.

Както знаете аз съм един от многото атеисти във форума, но ще направя жест към Даскала, като отлея от чашата уиски пред мен и запаля една цигара. Така и не можахме да се срещнем в този Свят. Искрено скърбя за НЕГО. R.I.P.  :think:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия