Преглед на печата … > Новините от деня …

Ке я биде ли Северна Македониja у Европската Униjа

(1/37) > >>

Здравка:
Мисля, че този въпрос заслужава отделна тема.

Предводител на команчите:

--- Цитат на: Здравка в Ноември 18, 2021, 15:36:15 ---Мисля, че този въпрос заслужава отделна тема.

--- Край на цитат ---
Въпросът следва да се раздели на най-малко два подвъпроса.
1. Ще продължава ли България да пречи?
2. Ке я биде ли Македониja etc.?

Отговори:
1. Не, слава Богу, щото сме независими и от нас наистина нищо, ама нищичко не зависи.
2. Требе да питаме Нешка за кво е рекла #babawanga по въпроса.

otvrat:
Мисля, че този въпрос заслужава отделна тема.

Само че не става ясно какво означава заглавието. На български. Дали ще влезе в ЕС, или ще я бъде в ЕС.

Здравка:
Приемам забележката. Нека първо да видим на нас какво ще ни струва влизането на братята македонци?  Ако сме умни, ще трябва скъпо да продадем тая стока.

otvrat:
Нека първо да видим на нас какво ще ни струва влизането на братята македонци?

Нищо съществено няма да ни струва. Освен поредна загуба на национално достойнство. Вече и тъпунгелите ще разберат, че България е парцалеска, която всеки може да размята както си иска. И то не защото македонците са българи или говорят български, а защото за пореден път в историята си не знае как да защити и не може да защити това, за което се бори. Но целият български народ е виновен. С хоремашките си комплекси за Велики Българии и Империи. Както едно време либералната буржоазия е крещяла по вестниците "Или всичко или нищо", така и сега ще ни покажат къде ни е мястото. 

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия