Преглед на печата … > Новините от деня …

Ке я биде ли Северна Македониja у Европската Униjа

<< < (2/37) > >>

Здравка:
Пропусна хората по централните площади на Лондон и Брюксел.

Джиджи:

--- Цитат на: otvrat в Ноември 18, 2021, 15:42:01 ---Мисля, че този въпрос заслужава отделна тема.

Само че не става ясно какво означава заглавието. На български.
--- Край на цитат ---

Пълни глюпости!!! Щото пак си почнАл да сЪ праиш на интересен ...    :t0153:


--- Quote (selected) ---Дали ще влезе в ЕС, или ще я бъде в ЕС.
--- Край на цитат ---

Още едни глюпости!!!

Щото щом до момента сички "ги е бъдело" в ЕС – даже и нас самите! – няма причина и бракята-мАкедонци да не ги бъде ... :t0301:

Важното е веднъж да ВЛЯЗАТ ...

otvrat:
Пропусна хората по централните площади на Лондон и Брюксел.

Не разбирам

Ной:

--- Цитат на: otvrat в Ноември 18, 2021, 15:42:01 ---Мисля, че този въпрос заслужава отделна тема.

Само че не става ясно какво означава заглавието. На български. Дали ще влезе в ЕС, или ще я бъде в ЕС.

--- Край на цитат ---

:tomtom: Слава Богу, някой го каза ясно!  :ok:

Manrico:
Според скромното ми мнение, България в позицията си за Северна Македония трябва да се завърти и да гледа напред, а не назад - щото ако гледаш назад, значи си със задника напред. Вместо да се заяждаме дали в кръчмите в Кавадарци псуват българите, трябва да се поставят разумни, изпълними и контролируеми изисквания към Македония, а по-важното е от ЕС да се поиска незабавно влизане в Шенген и пътна карта за Еврозоната с ясен срок.
Дали Македония, ако започне преговори, ще ги завърши и кога, дали докато ги завърши, ще я има и дали ще ни има нас и този форум тогава, та да ги обсъждаме, не знам.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия