Защо сме тук … > Организационни …

Пир по време на пандемия, 48 часа свобода в пампасите и лотария след това

<< < (3/38) > >>

паралелепипед:

--- Цитат на: wreckage в Ноември 29, 2021, 16:30:20 ---запознат съм със статията, поне с теа нейни пасажи, които потребителят секуко бе така добър да снася ф адресираните си до мен постове, оправдавайки с тях действията на админа паралелепипед срещу мен.

Действията на админа паралелепипед срещу мен се състояха од триене на ени мои коментари и писане с червен химикал фдруги мои коментари. Нейсе, мисля, че си фтечение на случката, която реших да смятам за приключила с позитивен резултат за фсички участващи.

--- Край на цитат ---

тоест не оценяваш, че не беше замразен за поне седмица за спор с админ/мод, а искаш още по-особено отношение?
взимам си бележка.

ogopogo:
Да разбирам ли че имаме 24 часа пълна слобода да изразим мнението си за разни несимпатични форумци като примерно горния врекидж и роднините им по женска линия без последствия? Ко може с кратичко - да или не да отговорите щот не ми се четат фермани и словоизлияния на разни пробити в главата и някъде другаде гуманитари. Кратко точно и ясно.

ddantgwyn:

--- Цитат на: ogopogo в Ноември 29, 2021, 16:39:34 ---Да разбирам ли че имаме 24 часа пълна слобода да изразим мнението си за разни несимпатични форумци като примерно горния врекидж и роднините им по женска линия без последствия? Ко може с кратичко - да или не да отговорите щот не ми се четат фермани и словоизлияния на разни пробити в главата и някъде другаде гуманитари. Кратко точно и ясно.

--- Край на цитат ---

не точно -- имате 24 часа, в които няма да бъде взето отношение по така изразеното мнение, но то ще бъде взето след изтичането на този срок.

и ако резултатите не ни харесат, първите трима ще бъдат наказани за по месец без право на обяснение и на обжалване.

Ной:

--- Цитат на: ogopogo в Ноември 29, 2021, 16:39:34 ---Да разбирам ли че имаме 24 часа пълна слобода да изразим мнението си за разни несимпатични форумци като примерно горния врекидж и роднините им по женска линия без последствия? Ко може с кратичко - да или не да отговорите щот не ми се четат фермани и словоизлияния на разни пробити в главата и някъде другаде гуманитари. Кратко точно и ясно.

--- Край на цитат ---
Свобода имате винаги. Тя обаче върви с отговорността и наказателните мерки. Така че:

ДА

ddantgwyn:

--- Цитат на: wreckage в Ноември 29, 2021, 16:30:20 ---Действията на админа паралелепипед срещу мен се състояха од триене на ени мои коментари и писане с червен химикал фдруги мои коментари. Нейсе, мисля, че си фтечение на случката, която реших да смятам за приключила с позитивен резултат за фсички участващи.
--- Край на цитат ---

нали ти казах да си поговориш със сержанта да ти разясни йерархията на наказанията, която беше възприета още при въвеждането на модерацията, пък може и да схванеш най-после, че досега се разминаваш удивително леко.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия