Защо сме тук … > Организационни …

Форумна профилактика

(1/53) > >>

фелдкурат Ото Катц:
Предвид "брожението на кораба-  претенции към техническия администратор, създателя и администратора на форума, модераторите - както и практическото изчерпване на темите, предлагам този изискан форум да бъде затворен за срок от 30 дни - до края на 2021 год., време достатъчно всеки да си изясни какво очаква, какво иска и прочие.

Ной:

--- Цитат на: фелдкурат Ото Катц в Декември 01, 2021, 22:01:32 ---Предвид "брожението на кораба-  претенции към техническия администратор, създателя и администратора на форума, модераторите - както и практическото изчерпване на темите, предлагам този изискан форум да бъде затворен за срок от 30 дни - до края на 2021 год., време достатъчно всеки да си изясни какво очаква, какво иска и прочие.

--- Край на цитат ---
А тези, които знаем, какво ще ни правим в този случай?

fierce:
ами общо взето претенциите могат да се предявяват в къщи,
тука сме гости и като такива или ни харесва и оставаме по-дълго,
или не ни харесва и търсим друг покрив

kаily:
Я чакайте малко?!
Значи току що разбирам, че аз съм на мушката на управата, щото съм си отворила тема, общо взето само в нея си пиша, поствам линкове, по другите теми не ходя, ама това е дерта на форума?
Получил някой си за фашистки намсикакво, даже не знам къде пише, и съм получила аз заради постване на линкове?!
При толкова гмеж навсякъде?

Ной:

--- Цитат на: kаily в Декември 01, 2021, 22:20:58 ---Я чакайте малко?!
Значи току що разбирам, че аз съм на мушката на управата, щото съм си отворила тема, общо взето само в нея си пиша, поствам линкове, по другите теми не ходя, ама това е дерта на форума?
Получил някой си за фашистки намсикакво, даже не знам къде пише, и съм получила аз заради постване на линкове?!
При толкова гмеж навсякъде?

--- Край на цитат ---
Приеми го като вежлива молба да се вслушваш в това, което и другите пишат в темите, които си отворила. Форумът предполага диалог, а не надвикване.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия