Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 17:13:24

Анкета

да бъде ли затворен форумът до края на 2021 година?

да
3 (9.1%)
не
25 (75.8%)
не знам
1 (3%)
няма значение и без него се живее
4 (12.1%)

Общ брой гласове: 31

Гласуването приключено: Декември 06, 2021, 22:01:32

Автор Тема: Форумна профилактика  (Прочетена 27580 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #180 -: Декември 08, 2021, 09:16:45 »
Цитат
Цитат на: пешo в Декември 07, 2021, 21:45:33

    Е, и аз по подобни причини не дължа да ти обръщам внимание.

що се обаждаш тогава? и ти като рекиджа май.

А аз не мога да разбера защо е това дърлене между вас двамата, тъй като ИРЕЛЕВАНТНОСТТА на таа простотия /т.нар. "анкета"!/ е видима и с просто око.

Цитат
Да бъде ли затворен форумът до края на 2021 година?

ДА3 (9.1%)

НЕ25 (75.8%)

НЕ ЗНАМ 1 (3%)

НЯМА ЗНАЧЕНИЕ И БЕЗ НЕГО СЕ ЖИВЕЕ4 (12.1%)

При даденост /по списък!/
178 потребители, гласували с "ДА" само 3-ма ... :crying_with_laughter-3302:

« Последна редакция: Декември 08, 2021, 09:24:08 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #181 -: Декември 08, 2021, 09:32:36 »
П.П. И ако сепак некой от вас си зададе въпроса: „Тая па, дет’ се пени чак толкоз, как ли е гласувала?!”

Аз одговарям одма:

БА, ше МУ гласувам на ТОЯ …   :giggie:
 :drooling_bouncy_smileys-959:

« Последна редакция: Декември 08, 2021, 10:24:54 от Джиджи »

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #182 -: Декември 08, 2021, 09:41:04 »
Резултатът от анкетата в графичния си вид изобразява познатия на всички поздрав с един пръст.

Без сек'ви числа и проценти.
Палосич! Палосич!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #183 -: Декември 08, 2021, 09:42:50 »
Айде пак тролене  - ти се обади на мой коментар, виж по-горе.

нали е свободен форум -- обадих се на двама ви с джиджи. можеше с чиста съвест да пропуснеш.

както можеше да пропуснеш и забележката си за странната йерархия на динамичните групи. но не, ти реши да си последен тогава.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #184 -: Декември 08, 2021, 09:48:10 »
Резултатът от анкетата в графичния си вид изобразява познатия на всички поздрав с един пръст.

Без сек'ви числа и проценти.
Тъй вярно!!! :th_up:

Ама аз съм обещала на г-н Принца да НЕ ползувам точно туй емоджи, щото инак ШЕ ГИ БАСТИТА ПАК СИЧКИТЕ ... :t2619:

« Последна редакция: Декември 08, 2021, 10:04:08 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #185 -: Декември 08, 2021, 09:48:37 »
При даденост /по списък!/ 178 потребители, гласували с "ДА" само 3-ма ...

 :pissed-891:, сигурна ли си, че всичките тези 179 потребителя пишат във форума? отвори списъка с потребителите и виж колко от тях не са влязли и един път тук. за това ви обърнах внимание на онази табличка, от която може да извадите много по-коректен брой на активните потребители тук.

та простотия е да се дели броя на гласувалите на броя на регистрираните потребители.
« Последна редакция: Декември 08, 2021, 17:07:15 от Ной »
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #186 -: Декември 08, 2021, 09:49:23 »
Резултатът от анкетата в графичния си вид изобразява познатия на всички поздрав с един пръст.

Без сек'ви числа и проценти.

нали :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #187 -: Декември 08, 2021, 10:01:02 »
та простотия е да се дели броя на гласувалите на броя на регистрираните потребители.

А ти да си забелязал, че лично аз /като "голяма бяла птица" / :tongue_:/ не деля нивгиш НИЩО на НИЩО ...

Просто защото "пак не съм разбрала" или по принцип "не разбирам нищо" ...  :16:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #188 -: Декември 08, 2021, 10:13:34 »
П.П. И добре че сепак има и ЧИТАВИ форумци тъдява ... :thup:

Като например Delius и Пешо!!!  :t0301:


Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #189 -: Декември 08, 2021, 11:07:43 »
:)
Палосич! Палосич!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #190 -: Декември 08, 2021, 11:25:30 »
А ти да си забелязал, че лично аз /като "голяма бяла птица" / :tongue_:/ не деля нивгиш НИЩО на НИЩО ...

а аз да съм казал, че ти си делила? ти просто подведе пешо, нищо че е читав според теб.
the lamers club honourable member …

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #191 -: Декември 08, 2021, 12:33:26 »
нали е свободен форум -- обадих се на двама ви с джиджи. можеше с чиста съвест да пропуснеш.

Тъй де, обаче паралелепипедът подобни обаждания трие на драго сърце, особено ако са дело на определени хора.  :smokin:

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2948
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #192 -: Декември 08, 2021, 12:59:15 »
нали е свободен форум -- обадих се на двама ви с джиджи. можеше с чиста съвест да пропуснеш.

както можеше да пропуснеш и забележката си за странната йерархия на динамичните групи. но не, ти реши да си последен тогава.
И ти можеше да пропуснеш, но не го направи.
За динамичните групи обясних, че не са интуитивно ясни, поне за мен. Пак се заяждаш дребнаво и тролски.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #193 -: Декември 08, 2021, 13:22:21 »
И ти можеше да пропуснеш, но не го направи.
За динамичните групи обясних, че не са интуитивно ясни, поне за мен. Пак се заяждаш дребнаво и тролски.

странно тогава защо преди близо две години ти бяха ясни, защото тогава ги беше коментирал в лично съобщение до мен. неслучайно те пратих да си четеш личните.

а за пропускането се заяждаш ти -- отбелязах само, че не е редно това, което сте направили двамата с джиджи. и ви предложих начин как да разберете защо не е редно. ти реши да ми отговаряш. твоя работа, но недей да мрънкаш след това.
the lamers club honourable member …

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #194 -: Декември 08, 2021, 13:29:34 »
що се обаждаш тогава? и ти като рекиджа май.

А аз не мога да разбера защо е това дърлене между вас двамата, тъй като ИРЕЛЕВАНТНОСТТА на таа простотия /т.нар. "анкета"!/ е видима и с просто око.

При даденост /по списък!/
178 потребители, гласували с "ДА" само 3-ма ... :crying_with_laughter-3302:
:pissed-891:, би ли обяснила простотията на анкетата? И защо се приемаш като истина от последна инстанция и лепищ етикети? А?
« Последна редакция: Декември 08, 2021, 17:05:36 от Ной »
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #195 -: Декември 08, 2021, 13:41:57 »
П.П. .....
Аз одговарям одма:

БА, ше МУ гласувам на ТОЯ …   :giggie:
 :drooling_bouncy_smileys-959:
:pissed-891:, да те питам одма - като не си Му гласувала, що коментираш?
« Последна редакция: Декември 08, 2021, 17:05:51 от Ной »
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #196 -: Декември 08, 2021, 15:09:50 »
Господа, подкрепям безусловно Lillian. Моля, мерете си думите. Държа категорично да се спазва добрия тон.

Неактивен Споко

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 633
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #197 -: Декември 08, 2021, 15:11:55 »
„чудя се, в реда на нещата ли е да се нарича съфорумка, голяма бяла птица и боклук?
наистина ме озадачавате , образовани, възрастни мъже.“
Тънко, по лайсната :)

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #198 -: Декември 08, 2021, 15:14:24 »
...и в десятката. :)))

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #199 -: Декември 08, 2021, 15:56:24 »
Господа, подкрепям безусловно Lillian. Моля, мерете си думите. Държа категорично да се спазва добрия тон.
А аз се чудя дали тази дама, Лилето, може да пише на български език, грамотно?
Все пак в езика ни изреченията започват с главна буква и завършват или с точка, питанка или чуденка.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #200 -: Декември 08, 2021, 16:33:03 »
''или с точка, питанка или чуденка.''За съжаление, форумният експерт по правопис на българския език ни напусна неотдавна, Бог да го прости. ( Даскале, да ти се намира от всичко по много там, горе.) Не мога да му вляза в обувките, не съм му в мярката и категорията. Все пак си позволявам да отбележа, че вероятно става въпрос за въпросителен и удивителен знаци с които завършваме изречението. ''Питанка'', или ''чуденка'' не би трябвало да бъдат употребявани от някой, който се съмнява в нечия грамотност. Точката е безспорна.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #201 -: Декември 08, 2021, 16:43:08 »
Защо се хванахте с шепата дами в тоя форум? Има господа с претенции, които пишат безобразно.
Малко примери, които лично мен ме дразнят: герп, газарбайтер, уравнивиловка, посен...За прословутото й, шляпано точно там където не му е мястото, за масовото е, там където правописът изисква и дори не ми се пише..
-----
Всички правим грешки когато пишем тук. Банални печатни, от незнание правописа на конкретна дума, от небрежност... Не един и двама господа обаче пишат както им дойде. Едно е да се гъбаркаш, имитирайки диалект, или неграмотност, друго е да си наистина не до там грамотен. Пак ще повторя - само рекиджа е успял да превърне съзнателното кълчене на правописа в своя запазена марка. Имитациите до момента са несполучливи.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #202 -: Декември 08, 2021, 16:46:31 »
Боклук, би ли обяснила простотията на анкетата? И защо се приемаш като истина от последна инстанция и лепищ етикети? А?

Дотук вече къде 200 минути ...

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #203 -: Декември 08, 2021, 16:56:51 »
Предводителю, бях сигурна, че ще се появиш веднага след този ми пост, при това без да имам каквито и да е ясновидски способности.
 :smokin:

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #204 -: Декември 08, 2021, 17:03:33 »
Цитат на: фелдкурат Ото Катц

Боклук, да те питам одма
Изложи се, да не река омаза се,  генерално...
« Последна редакция: Декември 08, 2021, 17:25:11 от Bacho Кольо »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #205 -: Декември 08, 2021, 17:18:02 »
Цитат
чудя се, в реда на нещата ли е да се нарича съфорумка, голяма бяла птица и боклук?
Това с бялата птица в случая е направо комплимент.
Колкото за боклука не вярвах толкоЗ "зелени" в мислите си потребители да не виждат ползите след рециклиране. :smokin:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2948
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #206 -: Декември 08, 2021, 17:26:16 »
странно тогава защо преди близо две години ти бяха ясни, защото тогава ги беше коментирал в лично съобщение до мен. неслучайно те пратих да си четеш личните.

а за пропускането се заяждаш ти -- отбелязах само, че не е редно това, което сте направили двамата с джиджи. и ви предложих начин как да разберете защо не е редно. ти реши да ми отговаряш. твоя работа, но недей да мрънкаш след това.
Пак лъжеш. Тогавашният ми коментар бе съвсем различен.
За другото - като си решил, че нещо не е редно, трябваше да обясниш защо мислиш така, а не да се правиш загадъчен. И досега не си обяснил защо да не е редно и какво не му е редното. Аз убедено не виждам нищо нередно в това да пресметна какъв процент от регистрираните участници са отговорили на анкетата.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #207 -: Декември 08, 2021, 17:48:44 »

странно тогава защо преди близо две години ти бяха ясни, защото тогава ги беше коментирал в лично съобщение до мен. неслучайно те пратих да си четеш личните.

Пак лъжеш. Тогавашният ми коментар бе съвсем различен.

ще го цитираш ли или аз да го направя? да видим колко по-различен е?

За другото - като си решил, че нещо не е редно, трябваше да обясниш защо мислиш така, а не да се правиш загадъчен. И досега не си обяснил защо да не е редно и какво не му е редното. Аз убедено не виждам нищо нередно в това да пресметна какъв процент от регистрираните участници са отговорили на анкетата.

когато ти започнеш да се аргументираш защо смяташ нечий коментар за „глупости“, тогава можеш да искаш от мен обяснения защо използването на общия брой регистрирани потребители тук не е правилно. и забележи -- не съм написал глупости, само те насочих да огледаш нещо по-добре.
the lamers club honourable member …

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #208 -: Декември 08, 2021, 17:49:50 »
Предводителю, бях сигурна, че ще се появиш веднага след този ми пост, при това без да имам каквито и да е ясновидски способности.
 :smokin:
Нещо не разбирам кво общо има моя пост с твоя пост.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #209 -: Декември 08, 2021, 17:55:22 »
Какво не разбираш, бе Предводителю? Общо е мястото - твоят пост е веднага след този на Здравка.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2948
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #210 -: Декември 08, 2021, 18:47:48 »
Пак лъжеш. Тогавашният ми коментар бе съвсем различен.

ще го цитираш ли или аз да го направя? да видим колко по-различен е?

когато ти започнеш да се аргументираш защо смяташ нечий коментар за „глупости“, тогава можеш да искаш от мен обяснения защо използването на общия брой регистрирани потребители тук не е правилно. и забележи -- не съм написал глупости, само те насочих да огледаш нещо по-добре.
Ясно. Няма да кажеш защо. Тролска работа.
Можеш да цитираш всяко мое лично съобщение. Опасявам се, обаче, че и тогава няма да дадеш конкретно обяснение защо онова не било правилно.
Впрочем, повече от сигурен съм какво си имал предвид и мисля, че е глупаво. Разбираш, че е така и затова се гънеш.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #211 -: Декември 08, 2021, 19:32:46 »
Модераторите да не са с ваучери на студентския празник? Щото това, дето се вихри у дома, е срам за буквите на светия Климент Охридски!

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #212 -: Декември 08, 2021, 21:08:56 »
Един не знае 

   Това съм аз-Ванчо!...Га не знам.. :t2619:

  ПП  Абе обикновено в такива анкети кога има отговор "не знам"  процентите са 8, 10, 11../винаги/..
 Па тука съм три процента..Аджеип шей  :think:

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #213 -: Декември 08, 2021, 21:22:22 »
   Това съм аз-Ванчо!...Га не знам.. :t2619:

  ПП  Абе обикновено в такива анкети кога има отговор "не знам"  процентите са 8, 10, 11../винаги/..
 Па тука съм три процента..Аджеип шей  :think:
карай бе, наборе, па добре, че не си 0,3 C:-)

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #214 -: Декември 08, 2021, 21:29:30 »
Ясно. Няма да кажеш защо. Тролска работа.

Можеш да цитираш всяко мое лично съобщение. Опасявам се, обаче, че и тогава няма да дадеш конкретно обяснение защо онова не било правилно.

на теб -- няма.

Впрочем, повече от сигурен съм какво си имал предвид и мисля, че е глупаво. Разбираш, че е така и затова се гънеш.

и като разбираш защо тролиш тогава? но можеш да споделиш какво си мислиш, че съм имал предвид :smokin:

и не, не мисля че е глупаво, напълно логично е.
the lamers club honourable member …

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #215 -: Декември 08, 2021, 21:38:34 »
карай бе, наборе

  Добре си дошъл, дано ти и фамилия сте добре!

 П Излазям сега.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #216 -: Декември 09, 2021, 01:10:06 »
Тъжна работа e да се стига до разправии. Виждам и обърквания в "кой-кой е", както и каква е действителната йерархия между  отделните контрахенти:

1. Едни хора се постарават, вложили време, усилие и пари, да изградят един технически погледнато ИДЕАЛЕН форум, на мястото на СЕГА-вариантите. И то - защото там нямаше на краят форум, а бе вертеп с колебливи, не до смислящи цялата сложна картина на съвремието отвън. В резултат СЕГАшния го затвориха.

2. В този тук се събра множество, но само една част от предишните герой и за жалост някакви сеирджии, деструктивни и направо казано - невъзпитани хора. Имаше насам-натам, на вътре-навън и с пландемията, тук се образува един вид "Стената на плача"... А в темата за "вируса" се разгоряха пунически войни. В другата тема за "изборите" има голяма посещаемост (според темите и броя страници).

3. Външната натегната, болна, истерична атмосфера на ежедневието се пренесе и тук. Политическите пристрастия се ожесточават, аргументация не се търпи от определени хора, кълването на неудобните им се превърна в спорт - погледнато малко отстрани, гледката е повече от гнусна.

4. Изниква въпросът за всеки засегнат - струва ли си присъствието и губене на часове от остатъка живот. Да се подарят на някакви държащи се КАТО негодници, тъпаци, деструктивни ла***ри?!

5. Грешката на администраторите бе и е, че привързаността към насадената във времето "демокрация" се разбира от определените хора като слабост и с това наглостта им расте. Изникна идеята някак си да се направи пауза до 1 януари 2022 и да се охладят така страстите. Да, ама не! Да попитам:

- Кой гамен тормозещ околните ще се зарадва и ще подкрепи възможността неговите и на съотборниците гаври да не се консумират?!

- Собствениците на това място за отдих, разговор, споделяне и ако щете - приятелство, след като видяха как нещата стават както в обществен кенеф, решиха да се допитат дали да имало пауза или не?! Добрите няма да искат, Лошите - също. И това не го схващам: - Ако някои пътниците в колата се мятат насам натам и застрашават всички е по-добре тя да се спре за да с има успокоение, както и е нелогично водача да се допитва до разумните и не до там, пътници?

- И защо да се допускат сумитохи, бунт едва ли не, разправии и запърдане към и спрямо администраторите - след като има прекрасни инструменти за озаптяване, за пожаро-гасене, за даване почивка под асмата на собствената глупост?!

Оставам до тук, дали ще има смисъл за повече разсъждения - не знам. Дали някои ще се стреснат? Най-вероятно - не.

Бъдете всички здрави и ако може - малко по-умни.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2948
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #217 -: Декември 09, 2021, 17:31:14 »
на теб -- няма.

и като разбираш защо тролиш тогава? но можеш да споделиш какво си мислиш, че съм имал предвид :smokin:

и не, не мисля че е глупаво, напълно логично е.
Естествено, че няма да споделя, щото ще се изметнеш - типично по тролски. Не нам този номер.
И въобще не е логично, глупаво недомислие е. Затова и си се запънал като магаре на мост и не щеш да си признаеш.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #218 -: Декември 09, 2021, 18:04:15 »

Естествено, че няма да споделя, щото ще се изметнеш - типично по тролски. Не нам този номер.

И въобще не е логично, глупаво недомислие е. Затова и си се запънал като магаре на мост и не щеш да си признаеш.

е не, това вече е прекалено -- аз защо да споделям тогава? за да се изметнеш ти ли? вземи се осефери малко.

и кое е глупаво недомислие -- да разделиш броя на участвалите в анкетата на общия брой регистрирани? ако е това -- да, глупаво е. но ти го казваш, не аз.
the lamers club honourable member …

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2948
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #219 -: Декември 09, 2021, 18:35:53 »
е не, това вече е прекалено -- аз защо да споделям тогава? за да се изметнеш ти ли? вземи се осефери малко.

и кое е глупаво недомислие -- да разделиш броя на участвалите в анкетата на общия брой регистрирани? ако е това -- да, глупаво е. но ти го казваш, не аз.
Ще споделяш, защото ти започна.
И не, без тролски номера - не ми слагай в устата нещо, което не съм казал/писал. Глупаво недомислие е онова, което те накара да ме репликираш и което упорито отказваш да съобщиш.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #220 -: Декември 09, 2021, 23:20:59 »
Ще споделяш, защото ти започна.

И не, без тролски номера - не ми слагай в устата нещо, което не съм казал/писал. Глупаво недомислие е онова, което те накара да ме репликираш и което упорито отказваш да съобщиш.

кое точно съм започнал? ти направи една сметка на базата на един коментар на джиджи. аз отправих към вас двамата предложение да се консултирате с една обсъждана с теб таблица, имаща отношение към коментираното от вас.

ти реши да се правиш на интересен и започна да питаш какво точно да гледаш. ами не съм аз човекът, който се изцепи с тази сметка тук, така че оправяй се сам нататък.

а тролските номера ги прилагаш ти тук -- ти спомена за глупаво недомислие, не аз. не стига, че го спомена по глупав начин, но и заяви, че няма да кажеш какво имаш предвид. а ако искаш да бъдеш разбиран еднозначно, изразявай се също еднозначно.

та ти си този, който ми приписва неща, които не съм казал.
the lamers club honourable member …

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Форумна профилактика
« Отговор #221 -: Декември 10, 2021, 00:02:30 »
Бързия ли, експрес ли чаках?
Чаках, пушех и ставах - мъж...
Някой тихо псуваше в мрака
и валеше страхотен дъжд.

Между две океански локви
като малък архипелаг
два семафора в сто посоки
разпиляваха влак след влак.

В отчаяние и тревога
с мен гореше зелен фенер.
Всеки миг ми искаше огън
някакъв милиционер.

Стар джебчия с печална морда
се въртеше над куп палта.
Дъжд валеше. Над всички лордове
и над всички крадци в света.

И над мене. Аз все тъй чакам.
Аз от чакане станах мъж.
Над безумните черни влакове
се изсипва страхотен дъжд.

Бясна сбирка процежда пара
през присвита и зла уста.
Дъжд се лее! Над всички гари
и над всички мъже в света.

 :t2407:
« Последна редакция: Декември 10, 2021, 07:43:32 от паралелепипед »

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2948
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #222 -: Декември 10, 2021, 09:30:01 »

кое точно съм започнал? ти направи една сметка на базата на един коментар на джиджи. аз отправих към вас двамата предложение да се консултирате с една обсъждана с теб таблица, имаща отношение към коментираното от вас.
Започна заяждането с предложение без аргументация.

ти реши да се правиш на интересен и започна да питаш какво точно да гледаш. ами не съм аз човекът, който се изцепи с тази сметка тук, така че оправяй се сам нататък.
Не, ти реши да се правиш на интересен, като спомена таблицата и категорично отказа да обясниш защо я споменаваш.

а тролските номера ги прилагаш ти тук -- ти спомена за глупаво недомислие, не аз. не стига, че го спомена по глупав начин, но и заяви, че няма да кажеш какво имаш предвид. а ако искаш да бъдеш разбиран еднозначно, изразявай се също еднозначно.
И за това лъжеш - ти си този, който отказа да обясниш какво имаш предвид, особено пък на мен. Даже заплаши с едно лично съобщение, което няма отношение към конкретния случай.

та ти си този, който ми приписва неща, които не съм казал.
Нищо не съм ти приписал, лъжеш отново.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #223 -: Декември 10, 2021, 09:46:46 »
Кайзер, енигма е дали някой мъж е изповядал настроение на Миряна, а тя го е предала в поетична форма. Или пък просто тя е открила през "лирическия герой" мъжа у себе си. Но това едва ли. По-скоро това е нейната представа за "андрогенезата".  ;)

Не разбрах и що цитираш класика в контекста. Навярно, все пак, заради настроението ...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #224 -: Декември 10, 2021, 18:22:02 »
кое точно съм започнал? ти направи една сметка на базата на един коментар на джиджи. аз отправих към вас двамата предложение да се консултирате с една обсъждана с теб таблица, имаща отношение към коментираното от вас.
Започна заяждането с предложение без аргументация.

ти реши да се правиш на интересен и започна да питаш какво точно да гледаш. ами не съм аз човекът, който се изцепи с тази сметка тук, така че оправяй се сам нататък.
Не, ти реши да се правиш на интересен, като спомена таблицата и категорично отказа да обясниш защо я споменаваш.

а тролските номера ги прилагаш ти тук -- ти спомена за глупаво недомислие, не аз. не стига, че го спомена по глупав начин, но и заяви, че няма да кажеш какво имаш предвид. а ако искаш да бъдеш разбиран еднозначно, изразявай се също еднозначно.
И за това лъжеш - ти си този, който отказа да обясниш какво имаш предвид, особено пък на мен. Даже заплаши с едно лично съобщение, което няма отношение към конкретния случай.

та ти си този, който ми приписва неща, които не съм казал.
Нищо не съм ти приписал, лъжеш отново.

1. коментар на джиджи относно анкетата, в който тя намесва общият брой регистрирани потребители :
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182694#msg182694

2. реплика на пешо на коментара на джиджи, който се упражнява в пресмятането на проценти и споменава за някакви забавни паралели с активността на последните избори:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182702#msg182702

3. моя реплика към тях двамата преди да започнат с паралелите да погледнат една табличка, показана на пешо по повод друго негово заяждане:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182703#msg182703

4. реплика на пешо към мен  какво да търси в тази табличка:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182706#msg182706

5. моя реплика към пешо, в която обяснявам какво точно да търси пешо в тази табличка:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182706#msg182706

6. реплика на пешо към мен, в която започва заяждането с мен (с нищо непредизвикано от мен):
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182856#msg182856

пешо за първи път споменава думата „тролене“, както и се прави на интересен с използването на конкретен турцизъм.

7. моя реплика към пешо, в която пак обяснявам на пешо защо тази табличка е важна за неговите сметки и евентуални забавни паралели:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182865#msg182865

8. моя реплика към Алиса, в която също обяснявам защо споменатата от мен таблица е важна (според мен)
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182903#msg182903

9. реплика на пешо към мен:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182910#msg182910

10. моя реплика към пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182918#msg182918

11. реплика на пешо към мен:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182928#msg182928

12. моя реплика към пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182936#msg182936

13. реплика на пешо към мен с обяснение:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182979#msg182979

14. моя реплика към пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182982#msg182982

15. реплика на пешо с ескалация на напрежението:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183066#msg183066

16. моя реплика на пешо с предложение да цитира личното си съобщение от миналата година, в което коментира появата на „just member“ в динамичните групи:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183082#msg183082

17. реплика на пешо към мен:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183116#msg183116

18. моя реплика към пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183185#msg183185

19. реплика на пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183348#msg183348

20. моя реплика към пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183359#msg183359

21. реплика на пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183369#msg183369

22. моя реплика към пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183475#msg183475

23. и последната реплика на пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183495#msg183495

никъде в моите отговори не съм си позволил пръв да започна да те обиждам или да манипулирам темата, така че оставям на останалите да преценят кой е кривият в случая.
 
the lamers club honourable member …

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2948
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #225 -: Декември 10, 2021, 18:32:21 »
1. коментар на джиджи относно анкетата, в който тя намесва общият брой регистрирани потребители :
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182694#msg182694

2. реплика на пешо на коментара на джиджи, който се упражнява в пресмятането на проценти и споменава за някакви забавни паралели с активността на последните избори:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182702#msg182702

3. моя реплика към тях двамата преди да започнат с паралелите да погледнат една табличка, показана на пешо по повод друго негово заяждане:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182703#msg182703

4. реплика на пешо към мен  какво да търси в тази табличка:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182706#msg182706

5. моя реплика към пешо, в която обяснявам какво точно да търси пешо в тази табличка:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182706#msg182706

6. реплика на пешо към мен, в която започва заяждането с мен (с нищо непредизвикано от мен):
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182856#msg182856

пешо за първи път споменава думата „тролене“, както и се прави на интересен с използването на конкретен турцизъм.

7. моя реплика към пешо, в която пак обяснявам на пешо защо тази табличка е важна за неговите сметки и евентуални забавни паралели:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182865#msg182865

8. моя реплика към Алиса, в която също обяснявам защо споменатата от мен таблица е важна (според мен)
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182903#msg182903

9. реплика на пешо към мен:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182910#msg182910

10. моя реплика към пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182918#msg182918

11. реплика на пешо към мен:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182928#msg182928

12. моя реплика към пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182936#msg182936

13. реплика на пешо към мен с обяснение:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182979#msg182979

14. моя реплика към пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182982#msg182982

15. реплика на пешо с ескалация на напрежението:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183066#msg183066

16. моя реплика на пешо с предложение да цитира личното си съобщение от миналата година, в което коментира появата на „just member“ в динамичните групи:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183082#msg183082

17. реплика на пешо към мен:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183116#msg183116

18. моя реплика към пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183185#msg183185

19. реплика на пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183348#msg183348

20. моя реплика към пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183359#msg183359

21. реплика на пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183369#msg183369

22. моя реплика към пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183475#msg183475

23. и последната реплика на пешо:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg183495#msg183495

никъде в моите отговори не съм си позволил пръв да започна да те обиждам или да манипулирам темата, така че оставям на останалите да преценят кой е кривият в случая.
Мамин златен трол. Метър чаршаф ще изпишеш, ама няма да се прескундиш да кажеш за какво се заяде с репликата ми за процентите. Която, както е видно, е имперсонална.
Впечатлен съм от положения труд!  А колко по-лесно би било (и по-кратко) да пишеш с едно изречение за какво почна целия тоя пушиляк.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Da capo al fine
« Отговор #226 -: Декември 10, 2021, 18:38:20 »
Ваш номер... на наш номер...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #227 -: Декември 10, 2021, 18:54:08 »
Мамин златен трол. Метър чаршаф ще изпишеш, ама няма да се прескундиш да кажеш за какво се заяде с репликата ми за процентите. Която, както е видно, е имперсонална.

Впечатлен съм от положения труд!  А колко по-лесно би било (и по-кратко) да пишеш с едно изречение за какво почна целия тоя пушиляк.

мда, и имаш нахалството да наричаш другите простаци?

специално за теб ще повторя -- на теб нищо не съм длъжен да обяснявам. на останалите, които са ме попитали, съм обяснил.

ако имаш проблеми с разбирането или помненето, обърни се към личния ти лекар.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Da capo al fine
« Отговор #228 -: Декември 10, 2021, 18:54:35 »
Ваш номер... на наш номер...

не се бутайте между шамарите, ако обичате.
the lamers club honourable member …

Памфуций

  • Гост
Re: Da capo al fine
« Отговор #229 -: Декември 10, 2021, 19:12:25 »
Ваш номер... на наш номер...
:lol:

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2948
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #230 -: Декември 10, 2021, 19:14:25 »
мда, и имаш нахалството да наричаш другите простаци?

специално за теб ще повторя -- на теб нищо не съм длъжен да обяснявам. на останалите, които са ме попитали, съм обяснил.

ако имаш проблеми с разбирането или помненето, обърни се към личния ти лекар.
О, май си признаваш, че простакът кептън се ползва с привилегията на личната ти симпатия  :nuts: Виждам, че и ти отиваш натам с репликата за личния лекар.

А на мен си длъжен да обясниш какво имаше предвид с първата си намеса - заяждане. Но ти (като всеки трол) пишеш не на мен, а за пред публиката.

А бе, тролска работа.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2948
    • Профил
Re: Da capo al fine
« Отговор #231 -: Декември 10, 2021, 19:17:20 »
Ваш номер... на наш номер...
Да.
А колко по-лесно, по-просто и по-кратко щеше да бъде, ако ddantgwyn беше пояснил защо се намесва. Ама пустия му тролски инат ...
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #232 -: Декември 10, 2021, 19:36:29 »
Шамари ли? Ама това форум ли е или побоище? Ба я и форумната профилактика, ако така се нарича...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #233 -: Декември 10, 2021, 19:55:34 »
О, май си признаваш, че простакът кептън се ползва с привилегията на личната ти симпатия  :nuts: Виждам, че и ти отиваш натам с репликата за личния лекар.

А на мен си длъжен да обясниш какво имаше предвид с първата си намеса - заяждане. Но ти (като всеки трол) пишеш не на мен, а за пред публиката.

А бе, тролска работа.

прав си, трол си.

и спри да лъжеш -- никъде не съм казал, че кептънът не е простак.

казвам, че ти се показваш в същата светлина. един вид простакът вика „накажете простака“. не е ли лицемерно, даже и по твоите мерки?

за личния си лекар си виновен ти -- обяснил съм ти какво имам предвид ето в този мой отговор до теб: https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1658.msg182850#msg182850. ако не можеш да разбереш какво съм ти казал, не обвинявай мен.

сега остава ти да обясниш защо продължи след това със заяждането с мен.

и защо продължаваш.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #234 -: Декември 10, 2021, 19:56:45 »
Шамари ли? Ама това форум ли е или побоище? Ба я и форумната профилактика, ако така се нарича...

предупредих ви, да не се оплаквате после, когато отнесете нещо в суматохата без вина.

и недейте да поемате по пътя на пешо.
the lamers club honourable member …

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #235 -: Декември 10, 2021, 20:00:53 »
Форумната профилактика стана вътреболнична инфекция  :suicide:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #236 -: Декември 10, 2021, 20:04:46 »
Форумната профилактика стана вътреболнична инфекция  :suicide:

ами някой много го сърби някъде и много иска да бъде почесан O:-)
the lamers club honourable member …

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #237 -: Декември 10, 2021, 20:20:27 »
А, не! Не съм поел по пътя на Пешо. Имам си своя. Но ако това ще подпомогне форумната профилактика, бих понесъл някои рикошети. Приятелски огън, така да се каже. Но в рамките на умереното, де... Пък и така може би ще е по-интересно на останалите.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #238 -: Декември 10, 2021, 20:23:03 »
А, не! Не съм поел по пътя на Пешо. Имам си своя. Но ако това ще подпомогне форумната профилактика, бих понесъл някои рикошети. Приятелски огън, така да се каже. Но в рамките на умереното, де... Пък и така може би ще е по-интересно на останалите.

ми в такъв случай -- рано ви е още.
the lamers club honourable member …

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Форумна профилактика
« Отговор #239 -: Декември 10, 2021, 20:23:45 »
Просто се сетих за д-р Игнац Земелвайс. И за края му. Не знам що тъй.  :think: