Преглед на печата … > Теми на форумците …

Коронавирус - информационна тема без коментари

<< < (291/292) > >>

фелдкурат Ото Катц:
https://www.profil.at/wissenschaft/deutscher-liess-sich-217-mal-gegen-corona-impfen/402835516?fbclid=IwAR3fcuLCQO56YrPdWy0b2auq3C_2iPqi6VfwGZ4SVghIfxdwcuGdtoaE_B4

Чудих се къде му е мястото - тук или при идиотите, които ни управляват - няма значение - някакъв немец се ваксинирал против Ковид цели 217 пъти - без отрицателни последствия, но и без особена полза.
 И всичко това върви на фона на частично разсектретените протоколи от обсъждания в Института "Роберт Кох" по темата, скриващи голямата измама, нихната.

Giuseppe:

--- Quote (selected) ---без отрицателни последствия, но и без особена полза.
--- Край на цитат ---
Плацебо?
Не знам, плацебо за десетки милиарди ми се струва непостижимо за ума, но кой съм аз?
Как си друже, чезнеш нещо?

kаily:

--- Цитат на: фелдкурат Ото Катц в Март 27, 2024, 18:14:44 ---някакъв немец се ваксинирал против Ковид цели 217 пъти - без отрицателни последствия
--- Край на цитат ---
По-интересното е, че това се използва от "учените" като доказателство, че ваксите са безопасни.

фелдкурат Ото Катц:

--- Цитат на: Giuseppe в Март 27, 2024, 18:25:10 ---
--- Quote (selected) ---без отрицателни последствия, но и без особена полза.
--- Край на цитат ---
Плацебо?
 ....
Как си друже, чезнеш нещо?

--- Край на цитат ---
...жив и на свобода ... още се боря с демоните, за сега се справям ... не е ли време да туряме престилките и да се събираме? Вярно, скъпият Доктор се спомина, но защо фон Госинджър се помайва?

kаily:
яяяя сега всички, де пробваха да ме разпарчетосат от ОНЯ форум под строй тук да ми се извиняват.

Тревожната истина за произхода на COVID-19 в Ухан и 15 федерални агенции
Всички доказателства сочат, че COVID-19 е лабораторно подобрен вирус, целенасочено адаптиран за предаване от хора

И за нобеловия лауреат какво разправяха, че не бил с всичкия си да го твърди.
А кога официално ще пишат колко милиони жертви има от ваксите?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия