За живота, вселената и всичко останало … > Историческо бъдеще …

"Кислород" и светска държава. Два символа, с които започва новото правителство

<< < (2/5) > >>

фелдкурат Ото Катц:

--- Цитат на: 66 в Декември 14, 2021, 23:14:24 ---Това е интересно. В смисъл от кво вероизповедание е Кирчо.  :smokin:
Щото ако е еретик, отсъствието на Патриарха е закономерно.

--- Край на цитат ---
...вероятно безбожник, който ходи на църква и се замисля как да се прекръсти ... и това няма значение, спомнете си какво казва великият Дън за котката... 

66:
безбожник може, атеист едва ли  :smokin:

Bacho Кольо:
Болен е Негово Светейшество, най-вероятно.

Ной:

--- Цитат на: 66 в Декември 14, 2021, 23:46:39 ---Ма мноо сме мултикулти. :smokin:

--- Край на цитат ---
Ми така си е, погледни по съседските махали... В Пловдив, когато горяла библиотеката на джамията, книгите ги вадели съседите християни, евреи и католици, защото там турска махала няма. Пак в Пловдив, като подкарали евреите към конските вагони, пред тях застанал тогавашният православен митрополит и рекъл, аз ще дойда с вас. Пак в Пловдив има арменска църква и арменско училище. И паметник на македонския войвода Яворов. В родното на Дякона Левски Карлово има Куршум Джамия.
И изобщо, аз мисля, че най-българският разказ е Йовковият "Песента на колелетата".
Адски мултикулти преди да е измислило някое диване тази идея, че да почне и акъл да ръси как да се оправят българите помежду си!

Firmin:

--- Цитат на: 66 в Декември 14, 2021, 23:46:39 ---Ма мноо сме мултикулти. :smokin:

--- Край на цитат ---

А, вие не сте. Няма страшно. Ние сме.  ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия