Преглед на печата … > Култура …

Фигурно пързаляне - това е единственият спорт, който ме интересува

<< < (2/4) > >>

peniko:

--- Цитат на: Ловkия в Декември 27, 2021, 17:23:57 ---Покойните ми родители обожаваха фигурното пързаляне.
Във времената на първа и втора програма олимпийските и световни турнири в този спорт бяха едни от малкото, които националната телевизия излъчваше редовно.
Помня Белоусова и Протопопов, Торвил и Дийн, Скот Хамилтън и Катарина Вит...
Красив спорт!

--- Край на цитат ---

У нас беше същото: ние с баща бяхме по по-мъжките спортове (футбол, хокей), но майка ми и сестра ми бяха по художествената гимнастика (фамилна обремененост)  ;) и фигурното пързаляне.  Когато дойдеше голямо състезание, те "приватизираха" ТВто и ние с бащата или трябваше да ходим в кухнята за да не им пречим или да гледаме с тях ...Та ние мъжете с времето се научихме да харесваме и 2та спорта (жените винаги пИчелят). Лично аз се следях всичко до преди години, особено когато Денкова/Стависки бяха още на леда. ...И до днес ме е яд как ги "режеха" на Олимпиадите!!! След "сакатлъка" покрай морето, аз лично загубих интерес, съжалявам.

За Асол: ей тука един линк, където публикуват инфо за зимни спортове. Има и за фигурно пързаляне. Препоръка: не четете коментариите!!! Там пишат отявлени дебили, та езикът не е за дами ...а бе, той не е и за мъже, ама ние имаме по-дълбоки "ушни" грайфери.
https://sportal.bg/winter-sports

Еле па я!:
Нали не се съмнявате, че новата тема ще бъде изполдзана за нови конфликти? Дори от тези , които искрено обичат фигурнвото пъръзаяне?  Но тек е форум!

Bacho Кольо:
Л. Пахомова и А. Горшков - "Компарсита"

ddantgwyn:

--- Цитат на: Еле па я! в Декември 27, 2021, 20:55:51 ---Нали не се съмнявате, че новата тема ще бъде изполдзана за нови конфликти? Дори от тези , които искрено обичат фигурнвото пъръзаяне?  Но тек е форум!

--- Край на цитат ---

съмнявам се. и в други неща започвам да се съмнявам.

Еле па я!:
Леле, що грешки съм допуснал! При това винаги чета най-внимателно дор три пъти, от уважение към приятелите от форума. Извинявам се, агентът е извън мен!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия