Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 17:29:27

Автор Тема: Re: Предават се, мамо, белите манастири, хлъц, предава се, форумци, форум, тоз, тука  (Прочетена 773 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
този форум може да "живне", само ако бъдат разкарани кукувици като джиджи, които "гонят" клиентелата, лъжицата катран в кацата с мед.
психопатки дават лош образ на форума, трябва да има начин да бъдат изхвърлени, иначе - смърт.
нека отказалият се администратор каже колко хора не идват тука заради идиотщините на джиджи, загатвал го е няколко пъти.
това не трябва да е арена за психично болни

пс макар да не е важно, аз години наред не се присъединих именно заради присъствието на тази неуравновесена персона, която превръща форумчето в кенеф,
немам против различни партийни и други окраски и мога да живея (тук) с такива, но с явно луди - не.

пс2 в заключение, нямам против да кихна някой долар и друг за поддръжката, защото съм богат.
« Последна редакция: Януари 01, 2022, 05:27:57 от p-k Lukash »

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
този форум може да "живне", само ако бъдат разкарани кукувици като джиджи, които "гонят" клиентелата, лъжицата катран в кацата с мед.
психопатки дават лош образ на форума, трябва да има начин да бъдат изхвърлени, иначе - смърт.
нека отказалият се администратор каже колко хора не идват тука заради идиотщините на джиджи, загатвал го е няколко пъти.
това не трябва да е арена за психично болни

пс макар да не е важно, аз години наред не се присъединих именно заради присъствието на тази неуравновесена персона, която превръща форумчето в кенеф,
немам против различни партийни и други окраски и мога да живея (тук) с такива, но с явно луди - не.

пс2 в заключение, нямам против да кихна някой долар и друг за поддръжката, защото съм богат, а босилека наближава с огромна скорост :)

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
И каква глутница върви след Кайли  -тя се радва на пълната подкрепа на една цела антиваксърска глутница, в която си и ти една от вълчиците/кучките?
И, трябва да се отбележи, на подкрепата на целокупната администрация/модерация.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.