За живота, вселената и всичко останало … > Наука и технологии, магия и чародейство …

Проблеми с мобилните телефони

(1/6) > >>

lucho:
Признавам си, че не умея да работя със съвременните мобилни телефони. В тази връзка искам да попитам защо и откъде идва следният феномен.

Отвреме-навреме в разговорите по телефон "Моторола" с "Андроид" се намесва женски глас, който с американски акцент казва нещо на английски, което не мога да разбера. Казва една от две възможни фрази, винаги по езин и същи начин, което ми дава основание да предполагам, че става дума за някакъв предварително записан глас или синтезатор на говор. Не може да се определи какво точно предизвиква тази намеса, защото понякога се намесва много често, понякога рядко, а понякога въобще не се намесва. БТК отричат това да е проблем при тях и казват, че трябвало да се видят настройките на телефона. Гледал съм ги много пъти и нищо, което поне малко да е свързано с този проблем, не съм намерил. Има ли някой подобен проблем и какво може да се направи, за да се реши той?

Nor1:
Запиши (по някакъв начин и ако телефонът позволява) какво казва този глас и пусни/прати файла на някого, който може да го разбере.

Предполагам, че Джиджи с радост би се отзовала да помогне  :nuts:

PlaNed:
За мен вероятно е някакво "напомняне", в смисъл: “вие говорихте n минути" (но от миналия век не съм ползвал Motorola)

dabedabe:
Преди да купя Нокията и аз заглеждах Моторолата. Но все нещо не им достигаше.

AnonimusBG:
Нокия, Моторола?
Живи ли са още?
Имам предвид телефоните.
За останалото зная.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия