За живота, вселената и всичко останало … > Наука и технологии, магия и чародейство …

Проблеми с мобилните телефони

<< < (2/6) > >>

dabedabe:
Нокия зер. Отлични камери, отличен звук.

lucho:
Същият телефон, вместо да прави гореописаното, вече пуска силна музика по средата на разговора и го прекъсва. Прави го отвреме-навреме, когато му скимне.

Виж, моето телефонче ("Energizer" E2) нищо такова не прави. Много съм доволен:



А жена ми си купи "华为" с модифициран "Aндроид" и сега го изучава по краткото упътване (няколкодесетки страници), което ѝ разпечатах. Имам и по-дълго (доста над 100 стр.), не точно за този модел, но за същата версия на операционната система. Работил съм с много операционни системи и графични среди, но такава ужасна сложнотия като "Aндроид" не съм виждал никъде. То само да му научиш всичките жестове, вкл. с кокалчета, е трудно, какво остава за по-нататък!

lucho:

--- Цитат на: PlaNed в Април 22, 2022, 21:26:08 ---За мен вероятно е някакво "напомняне", в смисъл: “вие говорихте n минути" (но от миналия век не съм ползвал Motorola)
--- Край на цитат ---
Оказа се, че при разговор ухото, без да иска, е натискало бутона "задържане" на екрана и гласът е казвал, че разговрът е "на изчакване" :)))


На все повече места извън дома има безплатна връзка с Интернет, без да е необходимо да се купува SIM-карта за мобилен Интернет:



Горната карта е за гр. Варна. Ако някой намери подобна карта за други градове, нека да я даде тук, за да е полезна и на техни жители.

lucho:
Крадат ни по 6 лева за "почистване" на телефона

lucho:
Спряха изследване за радиацията от мобилните телефони въпреки тревожни констатации

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия