Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 12:00:26

Автор Тема: Chemtrails  (Прочетена 26339 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #60 -: Юли 25, 2022, 08:34:10 »
.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #61 -: Юли 25, 2022, 12:14:40 »
Аз не ги различавам и това си е. Мога да снимам чат пат, щото имам и височина, ама знам ли какво снимам.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #62 -: Юли 25, 2022, 19:53:55 »
Аз не ги различавам и това си е. Мога да снимам чат пат, щото имам и височина, ама знам ли какво снимам.
Кое не можеш да различаваш ? Качил съм снимки, всичко се вижда ! Питай , че ти обясним :icon_idea:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #63 -: Юли 25, 2022, 20:01:57 »
Ми освен дългите линии от самолетите всичко останало са ми нормални облаци.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #64 -: Юли 25, 2022, 22:27:13 »
Ми освен дългите линии от самолетите всичко останало са ми нормални облаци.
Какви "нормални облаци" , ти недоскиф нещо ? :t0118: Къде изобщо виждаш "нормални облаци" , примерно на вчерашните снимки, които съм качил ? Снимал съм мощна бяла следа от самолет който лети на 10 км., значи тя е огромна за да се вижда така добре от земята ! И сега внимание, включи на режим"мисъл" ! Следата започна в определена точка, и след по-малко от минути ИЗЧЕЗНА !!! Самолета си продължи (вижда се  долу на първото фото) без да отделя нищо !!! Т.е. самолетът мина над населеното място , ИЗЦВЪКА СЛЕДА , и си продължи полета на чисто ! Без обикновени следи, без водни пари /които са много по-малки и къси следички/ , "изпусна се" над нас и си продължи !!! Анадъ му ?

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #65 -: Юли 25, 2022, 22:53:48 »
Добре, значи ако става въпрос за дълги линии, които се появяват и прекъсват внезапно, аз такива не съм виждала във Франция. И туй то. Година и половина в Авеньон, година и половина в Ла Сиота и година и нещо до Лион. Нашарено небе виждах много в София и като дойдох тук, заглеждах доста в началото, после зарязах.
От утре почвам да зяпам за дълги прави линии всеки път, като се сетя.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #66 -: Август 03, 2022, 18:06:28 »
Здравка е писала в темата за НЕвируса как един ден има следи, а друг ден няма нищо. Абсолютно ! Контрастите между дните са невероятни, въпреки липсата на каквато и да е динамика на времето. Ето например при нас, затиснала ни е 2-месец ЖЕГА и СУША . Никаква промяна на времето, всеки ден е едно и също. Но вчера небето беше просто на решето      Като по едно и също време се виждаха самолети които летят ЧИСТО и не оставят никакви следи, нула ! И в съседство с тях самолети след които оставаха огромни мазни стелещи се "пътеки", висящи часове... Днес излизам на улицата - кристално чисто синьо небе. Гледам по Флайтрадар 24, трафикът си е нормален. Дори се виждат самолетите /7000-10 000 метра височини/ - никакви следи , нула ! Дори няма от късите водни пари, които нормално могат да кондензират изгорелите керосинови газове... Вероятно ако някой/и/ се заемат сериозно, статистически, с постоянни наблюдения и следене по апликациите, да описват кой и кога полива, ще намерят закономерности , ще се разкрие "графикът". Аз нямам време за това. :t2626:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #67 -: Август 03, 2022, 18:28:02 »
Ми освен дългите линии от самолетите всичко останало са ми нормални облаци.
Какви "нормални облаци" , ти недоскиф нещо ? :t0118: Къде изобщо виждаш "нормални облаци" , примерно на вчерашните снимки, които съм качил ? Снимал съм мощна бяла следа от самолет който лети на 10 км., значи тя е огромна за да се вижда така добре от земята ! И сега внимание, включи на режим"мисъл" ! Следата започна в определена точка, и след по-малко от минути ИЗЧЕЗНА !!! Самолета си продължи (вижда се  долу на първото фото) без да отделя нищо !!! Т.е. самолетът мина над населеното място , ИЗЦВЪКА СЛЕДА , и си продължи полета на чисто ! Без обикновени следи, без водни пари /които са много по-малки и къси следички/ , "изпусна се" над нас и си продължи !!! Анадъ му ?
Ми включил е на форсаж и те ти "следа".
Междудругото гражданската авиация практически не оставя "следи"

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #68 -: Август 03, 2022, 19:04:46 »
Тука гледам вече, кат се сетя, чат пат, има видимост и над Лион, е, не виждам.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #69 -: Август 03, 2022, 19:11:50 »
Ми освен дългите линии от самолетите всичко останало са ми нормални облаци.
Какви "нормални облаци" , ти недоскиф нещо ? :t0118: Къде изобщо виждаш "нормални облаци" , примерно на вчерашните снимки, които съм качил ? Снимал съм мощна бяла следа от самолет който лети на 10 км., значи тя е огромна за да се вижда така добре от земята ! И сега внимание, включи на режим"мисъл" ! Следата започна в определена точка, и след по-малко от минути ИЗЧЕЗНА !!! Самолета си продължи (вижда се  долу на първото фото) без да отделя нищо !!! Т.е. самолетът мина над населеното място , ИЗЦВЪКА СЛЕДА , и си продължи полета на чисто ! Без обикновени следи, без водни пари /които са много по-малки и къси следички/ , "изпусна се" над нас и си продължи !!! Анадъ му ?
Ми включил е на форсаж и те ти "следа".
Междудругото гражданската авиация практически не оставя "следи"
Точно гражданската авиация обсъждаме, и много четливо посочих КОЙ е самолета /Ербъс А 320/, на коя компания е и от къде на къде лети. За какви "форсаж"-и говорите, не се филмирайте. :t2618: Дори на снимката, макар силуета да е малък, личи добре че е пътнически самолет.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #70 -: Август 08, 2022, 21:57:14 »
Изминалият уикенд имахме умерени "поливки" , както винаги в по-тихите часове - обилни , при повече вятър - спираха

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #71 -: Август 08, 2022, 22:00:48 »
Ето две особено "красиви" следи - едната е като фигурки /начертани от дронче/ , а другата ниска дебела следа, все едно че е минал военният самолет "Аурора" с пулсиращ двигател  :smokin:

Проследих повечето "поливачи" на flightradar24 , все повече изпъква "немската връзка". Бяха самолети излитащи или идващи към Германия , както теснофюзелажни, така и широки , които впрочем летяха към Бостън, Далас... Сигурно случайно.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #72 -: Август 08, 2022, 22:07:10 »
Аз досега разбрах, че самолетите са големи, тип пътнически и специално преоборудвани за целта. Кръжат над градове. в Америка сигурно не.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #73 -: Август 08, 2022, 23:52:56 »
Аз досега разбрах, че самолетите са големи, тип пътнически и специално преоборудвани за целта. Кръжат над градове. в Америка сигурно не.
Ами не е точно така. Големи, пътнически, но си осъществяват полетите с пътници , и успоредно с това на определени участъци изпускат фъшкии. По рядко са малки, неидентифицирани самолети /"Рийпър-ите" над България, идващи от Румъния/ , а може и да е по-често - но не ги виждаме поради малките размери. И със сигурност има дронове, които изобщо няма шанс да видим. Не са заложили само на един начин да ни поливат.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #74 -: Август 09, 2022, 08:02:50 »
Добре, обясни ми сега как е осъществен заговора. Кои са съзаклятниците, каква е целта. Доскоро мислех, че е против затоплянето, ама това са мижави мащаби. И за тровене са мижави, ще трябва на всеки по лъжичка в устата.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #75 -: Август 09, 2022, 08:14:57 »
Quote (selected)
в Америка сигурно не.
Ни най-малко. Точно от Америка тръгват поливките, това е най-малко от 90-те години на миналия век. Ето една малка дописка + видео от 2018 , малко преди започване на операция "Кромид 19"  https://shiftfrequency.com/ethylene-dibromide-in-jet-fuel-chemtrail-flu/. Говори се за добавяне на етилен дибромид към авиационния керосин, защо го добавят ???  Сериозно токсичен, канцерогенен и снижава имунитета като създава условие за дихателни инфекции, в т.ч. микоплазмени. Удивително е че почти 30 години по целия свят хората го виждат, задавт въпроси до институциите, военните , писмени протести ... и нищо ! 
Quote (selected)
как е осъществен заговора.
Какво да се обяснява - гледай ако не си кьорав ! Темата не е за бля-бля а за фото ! В нета има стотици хиляди снимки като моите, вече се прави глобално. Очевидно целта е глобална и е много ясна - депопулация. Кой го прави не е интересно - правят го службите, правят го военните, тези които имат контрол над небето. Важното е КОЙ ГО ПОРЪЧВА ! Същите които поръчаха операция "Кромид 19" , последвалото заигляне, тези които унищожават икономиките чрез зеленизъм, тези които налагат джендър идеологията, кансел културата. Всичко това води в една посока, в една точка - депопулация.
« Последна редакция: Август 09, 2022, 08:22:23 от Muktata »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #76 -: Август 09, 2022, 08:17:30 »
Добре, обясни ми сега как е осъществен заговора. Кои са съзаклятниците, каква е целта. Доскоро мислех, че е против затоплянето, ама това са мижави мащаби. И за тровене са мижави, ще трябва на всеки по лъжичка в устата.

Ти как мислиш дойде у нас африканската чума по свинете, някое болно прасе е доплувало от Африка, до нашето Черно море!?
Вие си ги избрахте!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #77 -: Август 09, 2022, 08:19:24 »
Ма все някой дърпа конците. Държавите толкоз ли са се скапали?
....................
В търговията има рискове. Пренася се всичко, и болести. Не е задължително да е умишлено. Ефектът е същия.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #78 -: Август 09, 2022, 08:24:07 »
Държавите толкоз ли са се скапали?
Даже повече от това. Просто няма държави.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #79 -: Август 10, 2022, 21:25:31 »
Навремето по бригадите се носеха слухове, че ни сипват бром в чая.
Та се чудя сега тия пръсканици дали не са нещо успокоително, да не шаваме много.
От друга страна, пък, защо им е да ни пръскат така явно, като просто могат да сипват във водоизточниците, ние всички сме на водопроводи и няма къде да мърдаме.
Ще ни проспят леко да не мърдаме, докато ни трепят, и да не им създаваме излишни проблеми.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #80 -: Август 23, 2022, 15:47:10 »
Тази сутрин небето на запад от Варна беше буквално ''раирано'' от бели линии, вече поразмити от крайморския вятър. Това не са нормални следи от полет на самолет високо в небето, мен ако питате. Райета равни и толкова правилно успоредни, сякаш някой ги е чертал с линия. В тази посока е летище Варна. Активният сезон е към края си, повече машини излитат, отколкото кацат, виждат се от нашия дом, как набират височина, но бели ''опашки'' няма ни една.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2196
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #81 -: Август 23, 2022, 16:09:55 »
В търговията има рискове. Пренася се всичко, и болести. Не е задължително да е умишлено. Ефектът е същия.
Един път да съм съгласна с тебе - голямата чума в Лондон от лятото на 1665 се разразява неумишлено - от  топове коприна, внесени от търговец французин от Китай (затаява се в гънките на чаршафите, дето вика докторът на Камю). Той е и една от първите жертви на чумата.
"Дневник на чумавата година" е много актуално четиво за нашето време.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #82 -: Август 23, 2022, 16:15:04 »
Интересно, че днес на обяд и аз зазяпах небето и видях следите на Муктата, чак раирано не беше, ма едно десетина се виждаха.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #83 -: Септември 10, 2022, 19:04:33 »
Днес, облачно и духовито.
Пуша на терасата и гледам две следи от водни пари, ама нормални, не засукани.
За мен по педя, там километър и се разсейват както си требе.
Не седят с часове.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #84 -: Септември 19, 2022, 07:55:44 »

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #85 -: Септември 19, 2022, 08:01:46 »
Последна "продукция" , изминалата седмица. След тези сатанистки драски и шарки, само за няколко дена настъпи направо зима. Преди 7-8 дни беше все още лято и жега до 29-30 градуса , работа в градината по къс ръкав и пак прегряваш... Тази сутрин отвън е ... 5 градуса !  :eyes: Астрономически още е лято, а този есенен спад на температурите и тук, както в БГ , идва нормално някъде към 10-ти октомври. Явно е поставена задача от "глобално затопляне" да се премине към фаза "Студ, студ, мраз ! Путин е виновен !"  :smokin:

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #86 -: Октомври 04, 2022, 14:19:10 »
От вчера дъждовете спряха, тази сутрин ясно и слънчево... ВТОРНИК ! Любим ден на "поливачите" -

remove duplicate elements

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #87 -: Октомври 04, 2022, 17:04:33 »
Добре де, над Лион такова чудо няма, а би било логично да има повече от при теб.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #88 -: Октомври 04, 2022, 17:48:57 »
Не си забелязала, може би, поглеждай по-често нагоре, ще се учудиш!
Вие си ги избрахте!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #89 -: Октомври 04, 2022, 18:08:42 »
Съм съм, откак Мукта пусна темата, зяпам.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #90 -: Октомври 04, 2022, 22:06:23 »
Това днеска верно е чудо  :piss!: Ся , Кайле, нали не искаш да кажеш, че работя по цяла нощ фотошопа да направя тез снимки ? :smokin:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #91 -: Октомври 04, 2022, 22:12:31 »
Не, разбира се. Опитвам се логично да разбера защо пръскат над по-малки населени места и не пръскат над големи. Може да не ни тровят нас директно. Знам ли ги какво правят и защо точно на местата, на които го правят.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #92 -: Октомври 05, 2022, 08:47:29 »
Quote (selected)
защо пръскат над по-малки населени места и не пръскат над големи.
Това пък откъде го измисли ? Пръскат навсякъде ! Ти на 250 000 град "малко населено место" ли му викаш ? Над София в ясни дни се виждат страховити мрежи от поливки , София да не е малко населено място ?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #93 -: Октомври 05, 2022, 08:55:22 »
По-логично е да пръскат повече над големите градове, щото са по-топли места.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #94 -: Октомври 05, 2022, 09:40:05 »
Аз съм в Добруджа. Най североизточният ъгъл.
Тук всеки ден кръстосват небето.
Дъжд не е валял цяло лято. От юли до днес два пъти е валял дъжд. Облачни дни няма.
Миналата година четох статия за връзките и сътрудничеството на Алжир с ЕС. И там имаше малък абзац, че според „разпределението на труда„, на Алжир се е паднала честта да произвежда картофи за ЕС. Алжир няма подходяща почва за това. Значи ще трябват химикали, мелиорации, и всичко това са инвестиции от страна на европейските банки. Така разсъждавам
А на нас се е паднала честта да произвеждаме слънчева енергия.  Усилено изкопуват парцели и монтират  слънчевите батерии. Но затова производство трябват поне 360 слънчеви дни. Поради което небето непрекъснато го кръстосват самолетите с дъългите опашки.
И така.
В Алжир, където има изобилие на слънце, но няма почва, се садят картофи, а у нас където почвата е подходяща за всичко, не само за
картофи се произвежда слънчева енргия, и се унищожават не само почвата, но и хората.
Отделно тези картофи, които ядем от супермаркетите, „френските„ картофи са пълни с цялата менделеева таблица

AnonimusBG

  • Гост
Re: Chemtrails
« Отговор #95 -: Октомври 07, 2022, 19:26:57 »
Не се подвеждайте по тези глупави теории. Ако някой иска да пръска, може да го прави вечер без да се вижда.
Всичко е физика и механика. Конспирации търсете другаде.

https://www.lentata.com/vsichko-e-fizika-i-mehanika-konspiracii-trsete-drugade

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #96 -: Октомври 07, 2022, 19:58:40 »
Не се подвеждайте по тези глупави теории. Ако някой иска да пръска, може да го прави вечер без да се вижда.
Всичко е физика и механика. Конспирации търсете другаде.

https://www.lentata.com/vsichko-e-fizika-i-mehanika-konspiracii-trsete-drugade
Рядко малоумна дописка.  :i_sheepish: Не вярвайте на фактите и на очите си ! Вярвайте на това което ви казвам, щото съм малоумник , ама така ми е поръчано ... Ето от днес преди обед. Значи от седмица върви брутално поливане и се вижда, защото е ясно и слънчево. Сутрин излизаш и небето е чудовищна мрежа от следи, каквато снимах оня ден. Тази сутрин същото, но явно е поливано ТОЧНО В МАЛКИТЕ ЧАСОВЕ !!! В малките часове авиотрафикът е много по-слаб, но това не пречи точно от нощта да има много следи, сутринта са вече в процес на размиване и падане надолу  :pissed-891: /тези дни около мен няма някой който да не кашля, да не подсмърква, и да не е с обострена алергия !/  И така , вдигам поглед нагоре и снимам     Миазмите вече се размиват и падат , вижда се като бяла рядка пелена на синия фон. В същото време на крейсерска височина от 7000 метра си лети самолета от Франкфурт за Париж /установена по Флайтрадар 24/ , който НЕ ПОЛИВА ! Нула следа. Даже няма и къса опашчица.
« Последна редакция: Октомври 07, 2022, 20:11:22 от Muktata »

AnonimusBG

  • Гост
Re: Chemtrails
« Отговор #97 -: Октомври 07, 2022, 20:11:18 »
Ъхъ.
Все пак въпросът е:
Ако някой иска да пръска, може да го прави вечер без да се вижда.
Или не може?

AnonimusBG

  • Гост
Re: Chemtrails
« Отговор #98 -: Октомври 07, 2022, 21:08:05 »
Аз предполагам че са тъпаци и не са се сетили че нощем няма следи.
Другият вариант е че трябва да плашат народа и заради това пръскат в ясно време. а не в облачно.
Всъщност не знаем какво е в техните извратени мозъци.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #99 -: Октомври 07, 2022, 21:09:38 »
Смислова неграмотност ? Не разбираш текст на ясен български език ?  :i_sheepish:  Имам и пост със снимка , нощна - с дата 11-ти юли 2022 . От втора страница се преминава на първа, като с цъкне цифричка 1 . Успех ! Ако не можете ще обясним. Ако не искате, ясен сте.

Неактивен die Hexe

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 244
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #100 -: Октомври 07, 2022, 21:59:22 »
Я, каква темичка имало тук!
Пък аз мисля да правя по някое време уилсънова камера (по селски - cloud chamber)

Тук ще се уча!

:)

AnonimusBG

  • Гост
Re: Chemtrails
« Отговор #101 -: Октомври 07, 2022, 22:05:21 »
Аз питах в друга тема, но да попитам и тук.
Защо докторите предписват лекарства по trade mark, а не по активното вещество на лекарството?

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #102 -: Октомври 07, 2022, 22:38:09 »
Аз питах в друга тема, но да попитам и тук.
Защо докторите предписват лекарства по trade mark, а не по активното вещество на лекарството?
   :t1207: Айде ако обичаш да разводняваш с тъпотиите някъде другаде...

AnonimusBG

  • Гост
Re: Chemtrails
« Отговор #103 -: Октомври 07, 2022, 22:43:50 »
Аз питах в друга тема, но да попитам и тук.
Защо докторите предписват лекарства по trade mark, а не по активното вещество на лекарството?
   :t1207: Айде ако обичаш да разводняваш с тъпотиите някъде другаде...
Интересни тъпотии все пак.
И без отговор.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #105 -: Октомври 08, 2022, 00:37:08 »
То с тия следи винаги ще се намерят неограничен брой експерти да обяснят, че са нещо друго. Аз на експерти вече не вярвам след ковид и след ваксите.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #106 -: Октомври 08, 2022, 13:47:53 »
Quote (selected)
ще се намерят неограничен брой експерти да обяснят, че са нещо друго.
Анджък, по-рано ги сравних с рогоносците хванали половинката на калъп. "Това което виждат очите ти - не е това което си мислиш !"  :smokin:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #107 -: Октомври 08, 2022, 16:24:57 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #108 -: Октомври 08, 2022, 17:27:12 »
Преди няколко години, ЦРУ на своя сайт обяви, да, пръска се, с цел борба с "глобалното затопляне"; Бил Гейтс също официално обяви, че финансира проект за пръскане с нано частици калциев карбонат, пак със същата цел. Не помня, запазих ли тогава уеб страницата на ЦРУ.

Борците с "фалшивите новини" пропускат да коментират тия официални изявления, на своите началници.
Вие си ги избрахте!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #109 -: Октомври 08, 2022, 17:48:09 »
https://thebulgariantimes.com/%d0%97%d0%b0%d1%82%d1%8a%d0%bc%d0%bd%d1%8f%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%be-the-dimming-2021-%d0%a4%d0%98%d0%9b%d0%9c-%d0%91%d0%93-%d0%a1%d0%a3%d0%91/

«Затъмненият» (ФИЛМ – БГ СУБ) пълнометражен документален филм за климатичното инженерство
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #110 -: Октомври 09, 2022, 15:11:11 »
Цялата седмица времето беше хубаво и слънчево. И днес неделя - такова. Но неделя е почивен ден  :))) Явно в неделя не поливат. Трафикът си върви, а следите напълно нормални ! Едновремешни - Нека бъдем позитивни, когато можем. Передышка, перекур ...  :smokin:

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #111 -: Октомври 12, 2022, 14:31:33 »
Вече две или три седмици върви непрекъснато поливане. Бясно сатанистко поливане !  :piss!: Единствено последната неделя бяха спрели, и сега пак , и пак ! Около мен повечето хора са с хрема, кашлят , обострени алергии. Аз самият постоянно имам раздранени очи и кихавица ! Някои се изхитриха и си изкараха PCR + , една седмица почивка. Вуала днес ---




Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #112 -: Октомври 12, 2022, 14:35:53 »
Отбележете снимка 3 и 4 , това е една и съща следа от различен ракурс. Кратка , компактна, пада с часове и не се разсейва. Има начало и край... Вижте за сравнение последната снимка. Всички снимки са правени преди час. В същото време докато летят замърсители и са заливали с гнус, сега по обед вече си летят и нормално летящи самолети. Оставят къса и нормална следа от водна пара, която изчезва след минута...

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #113 -: Октомври 12, 2022, 19:17:12 »
По-по миналата неделя бях в едно село в южните склонове на Родопи. Над Гоце-Делчевската поречие на Места. Прекрасно слънце, топло и пр. и пр. - тишина и спокойствие. Но! Започна едно диво кръстосване на самолети. Зад тях гадни мазни следи. За няколко часа се разстлаха и покриха небето с което слънчевото проникване се намали значително и режещите, студени съставки във въздуха станаха преобладаващи.

Същото в следващите дни над Разложко-Банската котловина. Започват да пръскат в нейното начало и нататък над Пирин в посока юго-изток и северо-запад. Същото забулване на небето.

По съвпадение ми се обади един приятел от Гърция. Пътува често там и аз му споделих какво гледам от прозореца. Бе много изненадан. Каза, че при тях такива след и облачности от тях НЯМА. В общ разговор в следващите дни с местни хора, те споменаха, че в Турция сега също нямало "следи"?!...

Сега седнах да прегледам стари колекции от данни, линкове и снимки за тази проблематика. Попаднах на статия предричаща пландемията например.Още тогава са установили, че се разпръскват медицински аерозоли из въздуха за някакви опити. Отделно са алуминиевите (нано)частици и тези от бариев оксид (или диоксид беше?). С доказани вредни последствия. Опитите започват през 80-те и придружаващи Харп. Приказките за "глобалното затопляне" са с една част и за прикриване на химичните след и пръскането. Нека не забравяме как официално неотдавна, билчо-гейтски прокламираше пръскане с алуминиеви някакви частици, пак за нещо си, свързано с "климата".

Отделно пък, се подсетих, че има хора правещи си Оргонови излъчватели*) за защита на местоживеенето си. В определен кръг около него, всякакви "неща" от тези пръскания се отблъскват. Което разбира се предпазва само дихателните пътища (Мукта !), но извън кръга и хората и земята се заразяват и третират с гадостите. Освен това пък, четох нейде си неотдавна, как "дрогаретата" индифицирвали вече подобни излъчватели и идвали "на гости"...

Може би именно заради тези обстоятелства в "конец-концов", уважавания тук летец-държавник напълно забрави обещанието си в началото на мандат №1 - да разследва за тези Chemtrails и направи нужното. В същност е направено нещо важно: - Напълно едно голямо НИЩО!
-----------
*) Ако някой иска да си направи оргонов излъчвател, имам документация как да стане и бих могъл да я изпратя по мейла. Тук на "лично съобщение" май не може да се праща нещо приложено?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #114 -: Октомври 12, 2022, 19:24:07 »
Някой знае ли къде фъркат пръскачките, че да стигнем до известни изводи? Не е по цял свят определено. И кой плаща? Туй въздушно пространство, какво става с него? Има ли закони? Добре че има вятър. Все още.
Доскоро смятах, че е срещу затоплянето, но вече взех да се съмнявам. Все пак досега е ставало само през лятото, нали?
« Последна редакция: Октомври 12, 2022, 19:31:56 от dabedabe »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #115 -: Октомври 12, 2022, 19:41:47 »
Quote (selected)
Оргонови излъчватели*)
Опитай да качиш на някой удобен хостинг и пусни линк.

Странно ми е че различни хора от обкръжението ми описват  сходни симптоми на силна умора, отпадналост, сънливост, световъртеж. Една леля в работата се оплака, че била "като парцал" и започнало "откакто нашариха небето"
 

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #116 -: Октомври 12, 2022, 22:25:30 »
Цитат на: Kole
Странно ми е че различни хора от обкръжението ми описват сходни симптоми на
силна умора, отпадналост, сънливост, световъртеж.

И от моето. Вкл. и при мен в последните 2 седмици.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #117 -: Октомври 12, 2022, 22:28:36 »
Ще подскажа - алуминия и оргона никак не се обичат.
*********   ✹    *********

AnonimusBG

  • Гост
Re: Chemtrails
« Отговор #118 -: Октомври 12, 2022, 22:32:17 »
Някой знае ли къде фъркат пръскачките, че да стигнем до известни изводи? Не е по цял свят определено. И кой плаща? Туй въздушно пространство, какво става с него? Има ли закони? Добре че има вятър. Все още.
Доскоро смятах, че е срещу затоплянето, но вече взех да се съмнявам. Все пак досега е ставало само през лятото, нали?

И кой дава кинтите все пак за цялата конспирация.
Защото тя май е глобална, а никой не иска да проговори.
Явно яко кихат.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #119 -: Октомври 12, 2022, 22:35:04 »
В Русия пръскат ли тия дни?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.