Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 01:08:39

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 561235 пъти)

Imko1, Accipiter, Eisblock и 167 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13200 -: Декември 28, 2023, 14:51:26 »
Ит из!
Ама започна да става бактън.
 :pissed-891:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1277
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13201 -: Декември 28, 2023, 15:21:22 »
Тя не мисли , че предишните са сложили техни хора и никой не излезе на улицата,  а днешните са избрани от тези, които биха били  излезли на улицата.
Тя мисли, че вътрешните работи на чужда държава не ни влизат в работата. Нашата къща не е в ред, тръгнали сме да гледаме в канчето на другите.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13202 -: Декември 28, 2023, 16:02:50 »
Не знам. във Франция имаше два вида данък сгради, единият го махнаха, другият го увеличиха. Не съм си получавала известието за данъка още, та не знам, помня, че при тоя, де го махнаха, внимателно махах някакви кръстчета за телевизори, щото не гледам тиви от 15 години.


П.С. А, верно са го махнали, бе. От 2022
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13203 -: Декември 28, 2023, 16:14:23 »
Quote (selected)
Боян Чуков за Шенген: Почерпиха ни със захарен памук, пуканки и газирана вода, а кабинетът ще го отчете като голям успех
https://glasove.com/na-fokus/boyan-chukov-za-shengen-pocherpiha-ni-sas-zaharen-pamuk-pukanki-i-gazirana-voda-a-kabinetat-shte-go-otchete-kato-golyam-uspeh
Това е стандартен подход на педофилите ( тачена европска ценност ).
Да ви се намира вазелин в повече?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #13204 -: Декември 28, 2023, 16:30:36 »
Един от коментарите по повод на това, че фашагите си точат зъбите и за Альоша
Quote (selected)
Между впрочем не е вярно, че Альоша е на най-високото място над Пловдив. Бунарджикът не е най-високото тепе, най-високото тепе и съответно най-високата точка над Пловдив е Джендемът /"Младежки хълм"/ . На върха на Джендема няма нищо особено. Преди много години е направен един овален басейн, който никога не е напълнен с вода, щото тече. Днес пустее, дупка. До него има барака за обслужващия няколкото антени човек. Има и няколко пейки за сядане. Няма никакъв проблем местните седеруги, прогресисти, канселисти и т.н. русофобска сволоч ... да иницират СВОЙ ПРОЕКТ ! Да съберат пари, на мястотот на дупката на басейна да вдигнат свой монумент ! Например скулптура на Джо Байдън ! Или на Незнайния Гей ! Или на американски солджър с карабина м-ка ! Или дори на един SS-овец със истински шмайзер в ръка ! Могат да го вдигнат по-голям от Альоша-та , и на всичко отгоре ще е 40 метра по-високо разположен от съветския войник ! Така ще доминират над русофилите и по големина и по височина, а нормалните пловдивчани ще му се смеят от сърце ! И понеже Альоша е разположен на североизток от Джендема и самия той гледа на североизток /към Родината си/ , седерасткият монумент може да го ориентират на Запад. Така двете статуи ще гледат в обратни посоки , голям фън ! А може дори седерасткият монумент да го ориентират да гледа към задницата на Альоша, и тук също да има скрит смисъл... Айде бе ! Гърневци, Пейковци, Минчевци ... създайте нещо ! Вдигнете ВАШ СОБСТВЕН монумент, вместо да рушите чуждите :-)
Грешката на този човек е, че се обръща към фашистите като към хора. Но те не са хора, а Übermenschen, които ни смятат за Untermenschen. С тях не можеш да се разбереш. Можеш само да ги победиш. Историята е показала как. Някъде на североизток от нас това се повтаря като трагедия - част от руския народ с промити мозъци воюва за американските интереси с родните си братя. Фашизмът е обречен да загуби тази битка, но преди това ще се постарае да не остане камък върху камък навсякъде, където върлува, включително, уви, и у нас.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #13205 -: Декември 28, 2023, 16:42:24 »
Quote (selected)
Боян Чуков за Шенген: Почерпиха ни със захарен памук, пуканки и газирана вода, а кабинетът ще го отчете като голям успех
https://glasove.com/na-fokus/boyan-chukov-za-shengen-pocherpiha-ni-sas-zaharen-pamuk-pukanki-i-gazirana-voda-a-kabinetat-shte-go-otchete-kato-golyam-uspeh
За Холандия излъгаха, очаквам и за Австрия да се окаже лъжа.

Цялото 26-минутно интервю на Петър Волгин (я, фашагите още не са го уволнили!) с Боян Чуков е тук: https://bnr.bg/post/101927743/

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13206 -: Декември 28, 2023, 17:01:09 »
България - с най-висока смъртност в ЕС
През 2022 г. за първи път през последните години се наблюдава увеличение на заболеваемостта от злокачествени, новообразувания (405.8%, при 392.3% за 2021 г., 399.3% за 2020 и 434.9% за 2019 г), като най-висока е заболеваемостта от рак на млечната жлеза при жените (92.2 %), рак на храносмилателните органи (90.2 %) и рак на мъжките полови органи (81.4%).

Демокрацията уби България, преживяхме 5 века турско, но за само 34 г. американско иго, изчезваме като народ!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13207 -: Декември 28, 2023, 17:50:15 »
Quote (selected)
В момента Външно министрество е в паника как да реагира на изцепката на премиера, която поставя страната ни в изключтелно деликатна ситуация. Дипломати въртят телефони, Борисов и Габриел водят спешни раговори с Брюксел и Виена, за да замажат гафа на Денков, казаха дипломати от кариерата, които недоумяват как е възможно премиерът на България да обяви решение на чужда държава, без официален документ за това. "Такова политическо невежество не сме виждали за последните 30 години", гневни са експертите ни по външна политика.
Изказването на Денков бе по повод информацията изнесена вчера от Букурещ, че март 2024 г. България и Румъния влизат в Шенген по въздух и вода.
https://epicenter.bg/article/Ogromen-gaf-na-Denkov--Nyamame-cherno-na-byalo--che-Avstriya-ni-puska-chastichno-v-Shengen/336587/2/0
Вика му се - "бърза като пуле пред майка си".
А за Нидерландия нещо съм пропуснал какво са излъгали - явно съм отвял на някъде тия дни.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13208 -: Декември 28, 2023, 18:16:55 »
Quote (selected)
Със срещата в Народното събрание на Бойко Борисов като най-опитния дипломат в страната се опитва да замазва гафа на Денков.
"Му ха ха!"
* Предният ред е самоцитат. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Споко

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 633
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13209 -: Декември 28, 2023, 18:24:16 »
Всички „медии“, които дават данни от доклада, са под всякаква критика. Цитираното навсякъде: „новообразувания (405.8%, при 392.3% за 2021 г., 399.3% за 2020 и 434.9% за 2019 г.)“, следва да се чете - новообразувания (405.8%ооо, при 392.3%ооо за 2021 г., 399.3%ооо за 2020 и 434.9%ооо за 2019 г.). Същото е и с рака на млечната жлеза, на храносмилателните органи и на мъжките полови органи.

Опитах се да отговоря на поста на Максимус II  „България - с най-висока смъртност в ЕС“, но нещо не ми се получи.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #13210 -: Декември 28, 2023, 19:24:37 »
А за Нидерландия нещо съм пропуснал какво са излъгали - явно съм отвял на някъде тия дни.
Вж тук.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #13211 -: Декември 28, 2023, 19:33:47 »
Фашагите пак са бесни на Петър Волгин, сега пък заради интервюто му за руския "Първи канал":

https://www.facebook.com/politicheski.dnevnik/videos/3614795045407538/

Като фашаги очаквам да го уволнят и да забранят псевдонима Волгин (той всъщност е Георгиев).

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13212 -: Декември 28, 2023, 19:37:45 »
Quote (selected)
Все още нямаме официален отговор от Виена за Шенген, преговорите продължават

„След разговорите между министрите на вътрешните работи в средата на декември, в момента продължават преговорите за "въздушен Шенген’’ за България и Румъния. Заедно с други условия, на масата са поставени и австрийските - увеличаване на операциите на Frontex в България и финансиране от Европейската комисия за стабилна защита на външните граници, засилване на контрола по сухопътните граници, приемане на търсещи убежище лица, особено от Афганистан и Сирия, от страна на Румъния и България.“, това обявиха пред бТВ от австрийското министерство на вътрешните работи.
https://glasove.com/novini/avstriya-pregovorite-za-vazdushen-shengen-za-balgariya-ne-sa-priklyuchili
На ви шенген за туристите дето ще харчат български пари в странство, сега вземете да обгрижвате и няколко десетки хиляди мигранти.
Win win за шенгенците.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13213 -: Декември 28, 2023, 20:17:03 »
Quote (selected)
приемане на търсещи убежище лица, особено от Афганистан и Сирия, от страна на Румъния и България.“, това обявиха пред бТВ от австрийското министерство на вътрешните работи.
Дали ще се намери медия, която да обясни внятно на жълтопаветниците, че бартера който сме направили е "въздухарски Шенген срещу земен арапски чеп".
Всъщност, ще има доста зарадвани и от това. За определена група умнокрасиви, то си е направо win-win.
 :t0114:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13214 -: Декември 28, 2023, 20:18:31 »
Quote (selected)
Делян Добрев: Шенген по въздух си е чист въздух, ама под налягане
Доживях да вдигна палец и на Делян Добрев! :thup:

Активен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13215 -: Декември 28, 2023, 20:41:51 »



На ви шенген за туристите дето ще харчат български пари в странство, сега вземете да обгрижвате и няколко десетки хиляди мигранти.
Win win за шенгенците.

Защо се впрягате. Като поемем Шенген с мезе мигранти, ще се увеличи интелектуалният резерв за бъдещите правителства и ще се увеличи генетичното разнообразие, за радост на зелените европейците. Изключително предвидливо   :133: , законовата база вече е създадена.
 :smokin:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13216 -: Декември 28, 2023, 21:18:57 »
Сега, простете невежеството ни, ама какво е това Шенген по вода?

Корабите на Домусчиев с бело да минават без проверка ли?

А Шенген по въздух? Вероятно самолетите с кинтите на Боко да не ги тарашат.

Изобщо, що не си вземете тоя Шенген и да си го носите на …., да, на майната си, клоуни нещастни управляващи!

afera.bg

 :too_funny-1052:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13217 -: Декември 28, 2023, 21:19:16 »
Паметникът, “държавният преврат“ и зануляването на България

28.12.2023, 18:17 Проф. Ивайло Груев* Преподавател в Университета в Отава,Канада  /Поглед.инфо/

https://pogled.info/bulgarski/pametnikat-darzhavniyat-prevrat-i-zanulyavaneto-na-balgariya.164274

Активен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1230
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13218 -: Декември 28, 2023, 22:54:11 »
Те тука те един кратък анализ на "У нас сега", от човек, който си беше идвал последно през Октомври 2019. Допълнение към каквото написах в "Съобщения" по-рано: Няма да захващам факта, че в момента в реалния център на София (не този отпреди 40-50 г) тротоарите са практически липсващи (Бул Г Делчев м/у Дойран и Бул България), последния път имаше няколко пейки останали в предблоковите пространства, но сега ги няма хич. Влязох за кафе и цигари в едно от малките останали дюкянчета, че то вече наоколо всичко е или БАНКА или КРЕДИТ ЮНИОН (ма има ли толкова пари в БГ). Питам продавачката кога са "изскубали" пейките? Жената сви рамене и каза: Работя тук от 2 г, но пейки никога не съм виждала...Ще речете много съм се "изкилифарчил" там по щатско, ама ей сега преди около час за 10 мин бях свидетел на 2 трудно приемливи ситуации: Откъм Южния парк се задава линейка.Светлини, сирени, както е по реда. Иска да завие по България към околовръстното. Лентата за завой е заета, та мина в насрещното. Там не 1, а 2 ма идиоти направиха десен завой зрещу линейката. Спомням, че в БГ за да вземеш книжка, се искаше медицинско от очен и ушен лекар, не ли? Пребори се линейката с тези дебили и тъкно зави нагоре, отдолу откъм пл. Ручей се зададе един джип. Нито намали, нито дори врътна всрани волана, дори само от инстинкт за лично самосъхранение??? Вече го виждах как щеше да се натресе. И пак шофьорът на линейката спаси ситуацията. Казват, че е лошо да кълнеш, но аз този дебил го проклех: кога се обади в Бърза Помощ за баща си или за майка си, да излязат още няколко като него на пътя на линейката  :pissed-891: Дорде си изпуша цигарата "ново 20": Червен светофар за България, обаче лентата за десен завой към Южния парк свободна. Отгоре се спусна един и премина през червеното надолу по България по тази лента с повече от 80 (твърдя го, като човек с 40+ г. шьофьорлък). Ся, аз ли съм "изкукурясал" или тук са се навъдили много от онези, за които Дарвин е казал, че които нямат инстинкт за самоосъхранение не се възпроизвеждат успешно?

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13219 -: Декември 28, 2023, 23:31:44 »
за които Дарвин е казал, че които нямат инстинкт за самоосъхранение не се възпроизвеждат успешно?

А, сгрешил е Дарвин, нали виждаш, от къде са се взели идиотите у нас мислиш, едва ли са ин витро!?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1230
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13220 -: Декември 29, 2023, 03:09:21 »
за които Дарвин е казал, че които нямат инстинкт за самоосъхранение не се възпроизвеждат успешно?

А, сгрешил е Дарвин, нали виждаш, от къде са се взели идиотите у нас мислиш, едва ли са ин витро!?
Викаш нещо такова

Активен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1230
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13221 -: Декември 29, 2023, 03:18:09 »
*
« Последна редакция: Декември 29, 2023, 03:31:25 от peniko »

Активен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1230
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13222 -: Декември 29, 2023, 03:30:50 »
Не знам. във Франция имаше два вида данък сгради, единият го махнаха, другият го увеличиха. Не съм си получавала известието за данъка още, та не знам, помня, че при тоя, де го махнаха, внимателно махах някакви кръстчета за телевизори, щото не гледам тиви от 15 години.
ИзостанАла си, ша знайш: как така без талавизор? Ми то слънцето изгрява оттам! :0005: Аз през има-няма 2/3 г се разправям с моя доставчик на ИТ услуги, понеже все се оптва да ми "бримчи" цената. На мен зора ми е за нета, понеже работя от вкъщи. Ако взема и ТВ, с него отстъпката е съществена. Всеки път, като вдигна телефона да ги псувам те излизат с номера, че ми включили "нам колко" си нови канала. Било по програма за "разширяване на плана". Оттам идело увличението. ...Чакай бе чоджум, ти питА ли ме дали ги искам? Последния път оня смънкьори, че съм имал 350!!! канала, требвало значи да се радвам. Язе му рекох: Ако ще да са и 3500 все ми е  през... Вземи си ги на обратно, остави ми един по твой избор (да хвана намалението) и хващай пътя.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1277
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13223 -: Декември 29, 2023, 11:39:05 »
peniko, още нищо не си видял. Съжалявам, но това е положението - кретенизъм, дебилизъм, агресия и малоумие на МАХ. Във Варна от години събираме пластмасови капачки за закупуване на оборудване за детските отделения и неонатологиите в местните болници. Много фирми и граждани даряват и пари, кой колкото има на сърце. След последната акция беше купена детска линейка с пълно оборудване. Та тази линейка неотдавна беше блъсната на улицата от един джигит-идиот. Слава богу  без болно дете в нея. Няма пострадали, освен материалните щети. Т'ва е положението, внимавай по улиците.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13224 -: Декември 29, 2023, 12:11:09 »
Те тука те един кратък анализ на "У нас сега", от човек, който си беше идвал последно през Октомври 2019. Допълнение към каквото написах в "Съобщения" по-рано: Няма да захващам факта, че в момента в реалния център на София (не този отпреди 40-50 г) тротоарите са практически липсващи (Бул Г Делчев м/у Дойран и Бул България), последния път имаше няколко пейки останали в предблоковите пространства, но сега ги няма хич. Влязох за кафе и цигари в едно от малките останали дюкянчета, че то вече наоколо всичко е или БАНКА или КРЕДИТ ЮНИОН (ма има ли толкова пари в БГ). Питам продавачката кога са "изскубали" пейките? Жената сви рамене и каза: Работя тук от 2 г, но пейки никога не съм виждала...Ще речете много съм се "изкилифарчил" там по щатско, ама ей сега преди около час за 10 мин бях свидетел на 2 трудно приемливи ситуации: Откъм Южния парк се задава линейка.Светлини, сирени, както е по реда. Иска да завие по България към околовръстното. Лентата за завой е заета, та мина в насрещното. Там не 1, а 2 ма идиоти направиха десен завой зрещу линейката. Спомням, че в БГ за да вземеш книжка, се искаше медицинско от очен и ушен лекар, не ли? Пребори се линейката с тези дебили и тъкно зави нагоре, отдолу откъм пл. Ручей се зададе един джип. Нито намали, нито дори врътна всрани волана, дори само от инстинкт за лично самосъхранение??? Вече го виждах как щеше да се натресе. И пак шофьорът на линейката спаси ситуацията. Казват, че е лошо да кълнеш, но аз този дебил го проклех: кога се обади в Бърза Помощ за баща си или за майка си, да излязат още няколко като него на пътя на линейката  :pissed-891: Дорде си изпуша цигарата "ново 20": Червен светофар за България, обаче лентата за десен завой към Южния парк свободна. Отгоре се спусна един и премина през червеното надолу по България по тази лента с повече от 80 (твърдя го, като човек с 40+ г. шьофьорлък). Ся, аз ли съм "изкукурясал" или тук са се навъдили много от онези, за които Дарвин е казал, че които нямат инстинкт за самоосъхранение не се възпроизвеждат успешно?
...мдааа, соцносталгик - не се коркай, ти си наред, повредата е другаде ...
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13225 -: Декември 29, 2023, 12:30:51 »
...мдааа, соцносталгик - не се коркай, ти си наред, повредата е другаде ...
Вярно, беше доста отдавна, но не мога да си спомня по времето на соца да сме били на софра - по личен или официално празничен повод и да сме говорили за ток, парно, вода,...и дори изобщо по политически въпроси. Най-много някой виц да обменим! Песни и танци! Мисля, че 15 години след 9-ти "живеехме дружно", както се казва. А от 10-ти минаха двойно повече и не можем да се гледаме!
------------------
P.S.Някой ще кажат: "Да, ама тогава не всички можехме да пътуваме зад граница."
Е, югославяните можеха, а какво стана след като се оправиха с нас? Попаднах на тяхна песен от 1985-та. Много е показателна:
https://www.youtube.com/watch?v=Myzb9yB61_M
Много интересни са отзивите и мненията след песента.
« Последна редакция: Декември 29, 2023, 12:52:30 от Zmeja »

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13226 -: Декември 29, 2023, 12:34:44 »
...мдааа, соцносталгик - не се коркай, ти си наред, повредата е другаде ...
Вярно, беше доста отдавна, но не мога да си спомня по времето на соца да сме били на софра - по личен или официално празничен повод и да сме говорили за ток, парно, вода,...и дори изобщо по политически въпроси. Най-много някой виц да обменим! Песни и танци! Мисля, че 15 години след 9-ти "живеехме дружно", както се казва. А от 10-ти минаха двойно повече и не можем да се гледаме!
Змей, по мое време си говорехме за казарма, жени, футбол, книги и театър, сега се говори само за пари, пари и гешефти, но...винаги има тоалетна хартия и банани, нали!?!
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13227 -: Декември 29, 2023, 12:49:37 »
Змей, по мое време си говорехме за казарма, жени, футбол, книги и театър, сега се говори само за пари, пари и гешефти, но...винаги има тоалетна хартия и банани, нали!?!
За сведение, тоалетната хартия е измислена в древен Китай. Намерен е документ, с който китайският император поръчва 50 000 листи тоалетна хартия. Направих си труда да преведа размера на листите в съвременни мерни единици и се получи размера на сегашният билет за градския транспорт. Как са си служили с тази тоалетна хартия не съм на ясно. :)))

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1277
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13228 -: Декември 29, 2023, 14:13:11 »
Ами те китайците и сега са дребнички в сравнение с нас едрите и грубовати представители на бялата раса.  ;)
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2264
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13229 -: Декември 29, 2023, 15:06:03 »
Quote (selected)
"Отворено общество" и Хелзинският комитет съдят България за провал на ваксинацията срещу Ковид"
"Гласове"
Има по-тъпи и вредни соросоЯди даже от Ахмакдемика, Тагаренко, Ристю, etc. И по-нагли даже от Пеевски.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13230 -: Декември 29, 2023, 16:58:38 »
Quote (selected)
Борисов: Българският народ не желае участие във военни действия и няма да го допуснем
https://glasove.com/novini/borisov-balgarskiyat-narod-ne-zhelae-uchastie-vav-voenni-deystviya-i-nyama-da-go-dopusnem
Това вече е притеснително.
Щом и бай Толуп почна да говори за военни действия значи са ни разписали.
От тая лъжлива уста очаквам когато му дойде времето да изтече че те не искат, с голямо огорчение, даже с омерзение.... ама за да има правителство...
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13231 -: Декември 29, 2023, 18:49:20 »
От тая лъжлива уста очаквам когато му дойде времето да изтече че те не искат, с голямо огорчение, даже с омерзение.... ама за да има правителство...

Оле, Боже, оле, Боже,
що ли стана с шампиона
Пет, шест, седем,
седем, осем, девет,
бум-бум и десен
Тайсън бе лесен...


 :t0328:



*********   ✹    *********


Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13233 -: Декември 29, 2023, 20:07:26 »
Ами те китайците и сега са дребнички в сравнение с нас едрите и грубовати представители на бялата раса.  ;)

Това може да е вярно за японците, ама за китайците?
the lamers club honourable member …

Активен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 718
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13234 -: Декември 29, 2023, 20:08:36 »
През 2022 г. за първи път през последните години се наблюдава увеличение на заболеваемостта от злокачествени, новообразувания (405.8%, при 392.3% за 2021 г., 399.3% за 2020 и 434.9% за 2019 г), като най-висока е заболеваемостта от рак на млечната жлеза при жените (92.2 %), рак на храносмилателните органи (90.2 %) и рак на мъжките полови органи (81.4%).

Каква е тази неграмотност, това за знания от 4-ти клас. Това проценти, бройки, промили, и фракции всичко омешано в един малоумен кюп.

Активен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 718
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13235 -: Декември 29, 2023, 20:10:18 »
Опитах се да отговоря на поста на Максимус II  „България - с най-висока смъртност в ЕС“, но нещо не ми се получи.

Сега видях че Споко също е отбелязал зашеметяващата неграмотност на пресата

Активен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13236 -: Декември 29, 2023, 20:21:51 »
Как са си служили с тази тоалетна хартия не съм на ясно
Билетчето се сгъва на четири - образувалото се връхче се откъсва (и запазва), образува дупка колкото за среден пръст. С тази комбинация (среден пръст и билет около него) се забърсва (Императора). Билетчето се "изхлузва" така че да обере каквото е полепнало по пръста. Ъгълчето (от по-рано) се ползва ако има нещо под нокътя.
активен участник в Брауновото движение

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13237 -: Декември 29, 2023, 20:32:20 »
Билетчето се сгъва на четири - образувалото се връхче се откъсва (и запазва), образува дупка колкото за среден пръст...
Бях чул за този метод, но го мислех за български. :)))

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13238 -: Декември 29, 2023, 20:32:28 »
Quote (selected)
Условието: Прием на бежанци от Афганистан и Сирия


"Въздушният Шенген ще бъде въведен, когато необходимите условия са изпълнени и твърдо установени. Това означава, че разполагането на военни по външните граници на ЕС ще бъде значително увеличено, особено в България, в Турция, но също в Румъния и Сърбия, а сухопътните граници ще продължат да се контролират, особено между Румъния и България. И тези две държави трябва да приемат бежанци, особено от Афганистан и Сирия - това са ясните условия и позицията, по която се договорихме, включително трите държави.

Комисията и председателството трябва да работят въз основа на тази позиция, която е от първостепенна важност за предпоставките за Въздушния Шенген" каза Карнер, цитиран от БНР.
https://epicenter.bg/article/Avstriya-ni-popari--Vdigane-vetoto-za-Shengen-sreshtu-priemane-na-siriytsi-i-afganistantsi/336699/2/0
Когато и ако.
Интересно как ще принудят Турция и Сърбия да увеличат граничната си защита за кеф на България и Румъния.
Предполагам ще започнем да изпълняваме условията едно по едно.
Със сигурност мигрантите ще са първото което ще се случи.
После Виена може да ни купи колело.
« Последна редакция: Декември 29, 2023, 21:04:53 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13239 -: Декември 29, 2023, 20:38:59 »
Бях чул за този метод, но го мислех за български
По това време населяващите земите Български са се бърсали с коприва :)
активен участник в Брауновото движение

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13240 -: Декември 29, 2023, 20:44:13 »
После Виена може да ни купи колело.
ама виенско...
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13241 -: Декември 29, 2023, 20:51:38 »
Предполагам ще започенем да изпълняваме условията едно по едно.
Със сигурност мигрантите ще са първото което ще се случи.
После Виена може да ни купи колело.
Една приятелка на Змеицата, тъй като не беше коректно да си служи с чисто мъжкия израз, в подобни на Шенгенския случай употребяваше : "През Пена, та у Виена." Звучи ми доста актуално.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1277
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13242 -: Декември 29, 2023, 21:15:53 »
Колко са високи мъжете и жените по държави.
https://en.wikipedia.org/wiki/Average_human_height_by_country
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1277
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13243 -: Декември 29, 2023, 21:20:11 »
Това може да е вярно за японците, ама за китайците?
Както се вижда от таблицата, разликата в ръстовете между японците и китайците не е никак голяма.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13244 -: Декември 29, 2023, 21:23:22 »
Това може да е вярно за японците, ама за китайците?
Както се вижда от таблицата, разликата в ръстовете между японците и китайците не е никак голяма.

Ами погледни баскетболните им отбори например.

Високи китайци се срещат, ама високи японци.

И wikipedia не е най-добрият аргумент, да знаеш. Става само за начална точка, нищо повече.
the lamers club honourable member …

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1277
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13245 -: Декември 29, 2023, 21:56:58 »
Не знаем какъв е бил ръстът на китайците, когато са изобретили тоалетната хартия все пак. А  баскетболните отбори nova days нямат отношение към изобретението. Малко чувство за хумор, може би  ;)В навечерието на Нова Година и последващата китайска на зеленият дървен дракон. Емо на дракон в следващ пост, да не ме гоните за нарушаване на правило н'ам си кой номер.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1277
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13246 -: Декември 29, 2023, 22:03:19 »
Ето
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13247 -: Декември 29, 2023, 22:10:50 »
За този дървен дракон ли става дума?



Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2264
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13248 -: Декември 30, 2023, 09:34:15 »
Къде се подават заявления за еднолично и семейно напускане на ЕС и НАТО?
Спешно ми/ни е:
https://glasove.com/novini/glavnokomandvashtiyat-na-niderlandskata-armiya-gotvete-se-za-voyna-s-rusiya

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2264
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13249 -: Декември 30, 2023, 09:38:07 »
Не че когато и да било сме подавали -  нито лично, нито семейно, заявления за постъпване в тях.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13250 -: Декември 30, 2023, 09:51:10 »
Тия усетиха повея на времето и се преименуваха на Нидерландия - ниската земя.
То не било заради земята а идело от нравите на местните.
Следващото преименуване ще е на подводната земя.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13251 -: Декември 30, 2023, 09:58:04 »
Тя процедурата за НАТО малко объркана. За влизане заявленията се подават в централата на НАТО, а за излизане - в Държавния департамент.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13252 -: Декември 30, 2023, 11:47:15 »
Quote (selected)
Една новина разтресе българския политически небосклон по празниците - приели са ни в Шенген! Е, засега само по въздушно-капков път,
https://glasove.com/novini/kostadin-kostadinov-pravitelstvoto-prevrashta-balgariya-v-ogromen-bezhanski-lager
 :well_done-1299:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13253 -: Декември 30, 2023, 11:56:49 »
Quote (selected)
Главнокомандващият на нидерландските въоръжени сили Мартин Вийнен призова страната да се подготви по-добре за евентуална бъдеща война с Русия.
https://glasove.com/novini/glavnokomandvashtiyat-na-niderlandskata-armiya-gotvete-se-za-voyna-s-rusiya
Тия усетиха повея на времето и се преименуваха на Нидерландия - ниската земя.
То не било заради земята, а идело от нравите на местните.
Вилхелм Орански, наместник в Нидерландия, бил любимец на Карл V. Поради голямата му разумност и понеже повечето време мълчал, го нарекли "Мълчеливият". Тъй като той ясно разбирал намеренията на Филип II, наследил престола след смъртта на Карл V, предупреждавал аргументирано за опасността своите съмишленици и приятели членове на Държавния съвет граф Егмонт и граф Хорн. След като не срещнал разбиране, решил да избяга. С тъга рекъл той при тръгването си на граф Егмонт:
- Боя се, че вие ще бъдете първия, през чиито труп ще мине испанецът.
Графовете се изсмели и извикали подире му:
- Сбогом, княже, без земя!
Вилхелм се обърнал и преди да затвори вратата отвърнал:
- Сбогом, господа, без глави!
----------------------
Казват, че историята се повтаряла, но като фарс.
« Последна редакция: Декември 30, 2023, 12:05:15 от Zmeja »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13254 -: Декември 30, 2023, 14:45:08 »
Quote (selected)
Една новина разтресе българския политически небосклон по празниците - приели са ни в Шенген! Е, засега само по въздушно-капков път,
https://glasove.com/novini/kostadin-kostadinov-pravitelstvoto-prevrashta-balgariya-v-ogromen-bezhanski-lager
 :well_done-1299:

Като начало - 6000, после у** рамене нема, кофти казват, било само първия път... Да са ни живи и здрави софиянците, те ни ги избират, малко Пловдив, малко Варна, щото като дойдел Путин, и нема да има море в Гърция и ски в Алпите! Познат ми се похвали с Тесла, бе то ток няма да има ...нейсе.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13255 -: Декември 30, 2023, 17:39:00 »
Quote (selected)
Една новина разтресе българския политически небосклон по празниците - приели са ни в Шенген! Е, засега само по въздушно-капков път,
https://glasove.com/novini/kostadin-kostadinov-pravitelstvoto-prevrashta-balgariya-v-ogromen-bezhanski-lager
 :well_done-1299:


Като начало - 6000, после у** рамене нема, кофти казват, било само първия път... Да са ни живи и здрави софиянците, те ни ги избират, малко Пловдив, малко Варна, щото като дойдел Путин, и нема да има море в Гърция и ски в Алпите! Познат ми се похвали с Тесла, бе то ток няма да има ...нейсе.

Тaзи случка, отровени от гъби без да са консумирани, ще остане в световната токсикология.  :no!:

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13256 -: Декември 30, 2023, 17:46:36 »
- приели са ни в Шенген!

Няма да споделят клиентите на западните Свинепаси какво им е наредено, какво точно става, какви са последствията!!! Плебса бил умен, щото можел да изтрае и 500 годин без да се затрие?! 'айде бе, верно ли? ...

- Нищо няма да ни спаси, освен масово излизане на улиците и сваляне на шайката превратаджии - унищожители на държавата. Но и това е невъзможно. Когато ти е счупен гръбнака, особено ДУХОВНИЯ ГРЪБНАК, тогава можеш само да пълзиш! Най за ядосване е, че една шайка кретени, предатели, криминални престъпници бяха оставени да изплуват на повърхността на обществото да го задушат и да затлачат чистите вода и въздух, така, та да УДУШАТ БЪЛГАРИЯ! ...

Точно това става в момента!!! Имате ли представа какво допуснахте да стане със самите вас, пасивните послушковци такива - със семействата ви, с вашите три бохчи наследства ...

С ВЕКОВНАТА ДЪРЖАВА БЪЛГАРИЯ?!

Няма да има прошка за всички глупости, блеене, чакане на чудеса, инертност, мързел, предателство, алчност! Сега вече разплатата е в ход. ...

Нямало СЪДБА ли? ...

ИМА!

30 Дек 2023 11:19ч.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13257 -: Декември 30, 2023, 18:54:48 »
Der Standard: България се е съгласила - приемаме 6000 сирийци и афганистанци срещу въздушен Шенген.

Правителството отказва коментар за сделката с Австрия за въздушен Шенген срещу мигранти, съобщи БНР, след като дойде новината от Виена.

Управляват ни евридиоти, избрани от евроидиоти!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #13258 -: Декември 30, 2023, 19:40:24 »
Ами докато няма достатъчно противовес, т.е. гласуващи за неевроидиотите, така ще бъде! Именно "гъбарите" допуснаха фашагите да доунищожат България!

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #13259 -: Декември 30, 2023, 19:43:22 »
Quote (selected)
Делян Добрев: Да приемем бежанци само срещу „въздушен“ Шенген си е национално предателство
И аз мисля така. Пък и без Шенген си можем. Работят ни по "въздушно-капковия" способ.
Какво ще ги правим тези нищо неможещи, а някои от тях с вече проявени престъпни наклонности, 6000 авганистанци и сирийци когато, както показва практиката, създадат у нас "затворени обществени групи"?