Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 28, 2024, 07:53:19

Автор Тема: Румен Радев и  (Прочетена 8652 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
Румен Радев и
« -: Ноември 14, 2018, 10:06:03 »
Румен Радев и ...
 нова или новата надежда
 желаният нов образ на българската политика


и нещо интуитивно ми подсказва, че тук му е мястото ... абе, къде е Бойко?

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Румен Радев и
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2018, 10:50:29 »
Снишил се е! Добрият ученик винаги слуша внимателно съветите на менторите си.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: Румен Радев и
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2018, 13:21:24 »
Quote (selected)
... абе, къде е ...
- Мисля, че се разиграва ендшпил с тази фигура на местното полит-поле. Предполагам, че този път няма да видим успех тип неваляшка. Публичният знак бе даден на сбирката във Финландия. Когато началниците, а и част от делегатите излязоха от залата в началото на изказването на г-н Борисов и се върнаха след като свърши, е сериозен знак за афронт и отстрелване. Съшо механизъма за сваляне, детрониране на място бе подкаран с броженията понастоящем. Финалът може да бъде изигран с едно удачно финансиране за събиране (докарване с организиран и платен централно транспорт) на всички протестиращи под прозорците на Дондуков 1,2.
 :bluegrab:
Защото блокади на пътищата и тормоза над останалото население - мнозинството, при прекаляване, не води до симпатии и е еднозначно на - все едно да стреляш в собствените си краченца, вместо където трябва!...
 :firefrog:

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Румен Радев и
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2018, 13:59:43 »
Quote (selected)
... абе, къде е ...
- Мисля, че се разиграва ендшпил с тази фигура на местното полит-поле. Предполагам, че този път няма да видим успех тип неваляшка. Публичният знак бе даден на сбирката във Финландия. ......
Не съм сигурен, проблемът е, че няма подходящ пост за Него, нито в страната, нито в Европа, нито по света.
Той не е човек, който ще се оттегли и ще пише мемоари, рита мачле или плющи картите.
Егото ву не го позволява
Очаквам поведение подобно на онова на Хитлер от февруари-май 1945.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Румен Радев и
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2018, 14:35:29 »
Quote (selected)
Предполагам, че този път няма да видим успех тип неваляшка. Публичният знак бе даден на сбирката във Финландия. Когато началниците, а и част от делегатите излязоха от залата в началото на изказването на г-н Борисов и се върнаха след като свърши, е сериозен знак за афронт и отстрелване.

И аз така ги виждам нещата.

Quote (selected)
Не съм сигурен, проблемът е, че няма подходящ пост за Него, нито в страната, нито в Европа, нито по света. Той не е човек, който ще се оттегли и ще пише мемоари, рита мачле или плющи картите.

Това си е НЕГОВ проблем, Началниците МУ отреждат ... :walking_garbage_can-2232:

Пешо

  • Гост
Re: Румен Радев и
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2018, 16:09:12 »
Quote (selected)
проблемът е, че няма подходящ пост за Него, нито в страната, нито в Европа, нито по света.
Омбудсман ?
 :light_bulb-1377:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Румен Радев и
« Отговор #6 -: Ноември 14, 2018, 17:54:46 »
Цитат на: фелдкурат Ото Катц
Очаквам поведение подобно на онова на Хитлер от февруари-май 1945
Не бъркай Хитлер с Бай Ганьо.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Румен Радев и
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2018, 13:20:39 »
Quote (selected)
проблемът е, че няма подходящ пост за Него, нито в страната, нито в Европа, нито по света.
Омбудсман ?
 :light_bulb-1377:
...не отговаря на формалните изисквания, но пък има време да ги пригоди (изискванията) към себе си, така че може и да стане...

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Румен Радев и
« Отговор #8 -: Ноември 16, 2018, 13:22:47 »
Цитат на: фелдкурат Ото Катц
Очаквам поведение подобно на онова на Хитлер от февруари-май 1945
Не бъркай Хитлер с Бай Ганьо.
...що?
Нали кметът Борисов в интервю за списание "Max" беше заявил, че се възхищава от Хитлер?
А аз иначе имах друго предвид - за посочения период Хитлер е пращал на фронта несъществуващи дивизии, очакмал е аха да стане пробива, и накрая - знамето побито ..., та и нашия предполагам, че ще драпа до последно...

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: Румен Радев и
« Отговор #9 -: Ноември 16, 2018, 15:57:23 »
Quote (selected)
...та и нашия предполагам, че ще драпа до последно...
- Не мисля, че ще го оставят... В тези височини, верността се декларира и спазва само спрямо доста по-високостоящите. В съседните слоеве всеки точи нож на другите, така, че покачен върху труповете да издрапа все по-нагоре.

В този казус има няколко козяшки номинации, но същевременно, лекото осеферване към западният край на Континента относно същинската роля, цели и близки планове на Големите "бели" "братя", принуди и предизвика сериозно кривогледство в Божем ЕС-ейският "елит". Видно е дори по триумението заради еднозначно определяемият "Пакт". Който ни повече, ни по-малко е ДОГОВОР. Пакт е договор между повече участници. Та тук се вижда объркването на кликата. Захаросаната лелка тегли на към подписване. "Аз съм прост и вие сте прости" (не, не е никак прост!) хем иска да последва Трампа (по Винету), хем иска да последва тантето-Херострат в изгарянето на Храма ЕС, но неистово го е страх от плебса с вероятно приготвените големи, цветни и чепати тояги...

Евентуална печеливша позиция е, ако Козяк му даде убежище (след оскубване на златните перца), да се оттегли да чете част 2 и част 3 на Повествованието. Но вече като фантазира в ролята на Олд Четърхенд. Щото Винету все пак му виждат сметката... Команчите.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Румен Радев и
« Отговор #10 -: Ноември 16, 2018, 16:25:12 »
Евентуална печеливша позиция е, ако Козяк му даде убежище (след оскубване на златните перца), да се оттегли да чете част 2 и част 3 на Повествованието. Но вече като фантазира в ролята на Олд Четърхенд. Щото Винету все пак му виждат сметката... Команчите.
Що ли не си спомням много убежища дадени там... По-вероятен ми се вижда сценарият "Поматросил и бросил". "Их-там-нет" идват за техните хора, обаче "Спасяването на редник Раян" е холивудска продукция.

Пешо

  • Гост
Re: Румен Радев и
« Отговор #11 -: Ноември 16, 2018, 18:16:45 »
Приятен памфлет на тема ББ от Бабикян в СЕГА - виж. Чак днес го видях.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Румен Радев и
« Отговор #12 -: Ноември 16, 2018, 18:16:52 »
Нашто Лидер има само един полезен ход.
Да отива да цилива Орбан, само така може да замаже положението.
Даже Г Марков може отново да Го залюби и поне агитката на Левски няма да го бие. :D
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Румен Радев и
« Отговор #13 -: Ноември 16, 2018, 18:38:03 »
Президентът днес пак Му е бръкнал в онова място.
Как ли се чувства сега когато медиите отразяват и други? :t2333:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Румен Радев и
« Отговор #14 -: Ноември 16, 2018, 18:42:04 »
Quote (selected)
Публичният знак бе даден на сбирката във Финландия
Убуу си от анализирал Ейс, ама я продължи малко по нататък.
Да ти се мержелее Цеццооу някъде там, сред излезлите и влезлите накрая?
Щот нали, стои си въпроса - а сетне кой?
Нали не мислиш, че излезлите и влезлите ще ни оставят на самотек?
Напротив - излиза -влиза,излиза-влиза, води до едни асоциации дето ич не изглеждат приятни, упражнени връз наш асс.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев и
« Отговор #15 -: Ноември 22, 2018, 20:00:12 »
Quote (selected)
Публичният знак бе даден на сбирката във Финландия
Да ти се мержелее Цеццооу някъде там, сред излезлите и влезлите накрая?
Щот нали, стои си въпроса - а сетне кой?
Нали не мислиш, че излезлите и влезлите ще ни оставят на самотек?
Напротив - излиза-влиза, излиза-влиза, води до едни асоциации дето ич не изглеждат приятни, упражнени връз наш асс.

Ами, като сме си го отдали, даже и не под наем, тъй ше е …  :t23127:
« Последна редакция: Ноември 23, 2018, 14:01:42 от Джиджи »