Защо сме тук … > Организационни …

Правила …

<< < (2/37) > >>

Old_BG:
Подизпълнители търсиш ли?

gossinger:

--- Цитат на: Old_BG в Октомври 19, 2018, 13:39:50 ---Подизпълнители търсиш ли?

--- Край на цитат ---

Най-вече търся кандидати за администратори и модератори 8)

kаily:
Значи не знам що, ама по всички групи, клубове и прочее, където съм модератор, никой с никой се не джафка. В смисъл джафкат се, ама на мен ми е през... те се поджафкат, поджафкат, па им мине. Аз трия само спам, реклами и тролове и нищо друго не закачам.
Не са малки, оправят се сами. И като видят, че няма моля, другарко, си намират разрешение на кавгите.
Кво им приставаш на акъла? Нека се трепят, теб кво ти е?

ddantgwyn:

--- Цитат на: kаily в Октомври 19, 2018, 15:09:53 ---Значи не знам що, ама по всички групи, клубове и прочее, където съм модератор, никой с никой се не джафка. В смисъл джафкат се, ама на мен ми е през... те се поджафкат, поджафкат, па им мине. Аз трия само спам, реклами и тролове и нищо друго не закачам.

Не са малки, оправят се сами. И като видят, че няма моля, другарко, си намират разрешение на кавгите.

Кво им приставаш на акъла? Нека се трепят, теб кво ти е?

--- Край на цитат ---

Все още не им се водя по акъла, само им напомням, че не са сами в този форум 8)

В края на краищата, в този форум има средства на разположение на отделния потребител да се справи с дразнещите го хора без да прибягват до оплаквания до управата на форума  :cool-1084:

kаily:

--- Цитат на: ddantgwyn в Октомври 19, 2018, 15:14:34 ---В края на краищата, в този форум има средства на разположение на отделния потребител да се справи с дразнещите го хора без да прибягват до оплаквания до управата на форума  :cool-1084:

--- Край на цитат ---
анджък де

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия