Защо сме тук … > Организационни …

Технически …

<< < (536/536)

Ной:

--- Цитат на: Предводител на команчите в Ноември 28, 2021, 08:37:28 ---Ето ти конкретен казус. Алиса написа една лъжа:

Учтиво я помолих да даде доказателство за своето твърдение.

Секукото - тогава беше в серия, триеше всеки мой пост - изтри въпроса ми и остави лъжата й.

Питам - и моля за думи прости - а) въз основа нарушението на кое правило е изтрит постът ми, б) трябва ли написаното от мен да се изтрие (да/не) и в) редно ли е лъжата на Алиса (или чиято да е друга) да стои непокътната (да/не).

--- Край на цитат ---
А) Не зная защо е изтри постът ти - предполагам, че е отишъл под ножа по инерция, защото не виждам повод инак да бъде трит.
Б) Не.
В) Аз не зная дали Алиса лъже. Не съм в състояние да проверявам всяко едно твърдение, което някой поства. Тя и Русия, хем е голяма държава, трудно повярва, че президентът й е рекъл онова за терористите и тоалетната, та аз да се доредя. Ако имаш информация, че това е лъжа, можеш да я опровергаеш с твоята информация. Ако ли не - подмини, може да се окаже истина, макар и трудна за вярване. Хемингуей години наред твърдял, че го следят. Даже отнесъл малко психиатрия за параноята си. Минали години, архивите били отворени и се оказало, че наистина са го следели.

паралелепипед:
беше изтрит, защото беше започнал да тролиш.

на направена забележка от моя страна започна да обиждаш, да си измисляш права, да се заяждаш, да спамиш.

уйдисах на акъла на Ной да оставя нещата така,
и да тестваме авангардната и идея да ви даде огледалце да се огледате.

видя се какво се получи.

аз, от своя страна, разбрах че няма какво да си играя на възпитание с агресивни простаци.
И сменям тактиката.

Досега променях, обяснявах, триех, замразявах.
приемам поправката. Досега обяснявах, променях, обяснявах, триех,  обяснявах, замразявах.

Става на променям или трия, замразявам, ако ми остане време - обяснявам.

AR-15:
Поради системни злоупотреби времето между два поредни коментара ще бъде увеличено на 300 секунди.

Надявайте се да е временно, но от вас зависи дали ще остане толкова или ще бъде увеличено още.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия