Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 23, 2024, 23:52:20

Автор Тема: Технически …  (Прочетена 457094 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #540 -: Ноември 16, 2018, 19:05:49 »
А, за бирата съм съгласен, стига овреме да се разберем /пак на лични/ кога и къде.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23740
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #541 -: Ноември 16, 2018, 19:15:28 »
За бирата задължително на лични да не дразните останалите. :D
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #542 -: Ноември 16, 2018, 19:16:44 »
не знам дали е за тук, но вече има и по-бавен сайт от "сега". след обновяването сайтът на стандарт е около два пъти по-тегав.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23740
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #543 -: Ноември 16, 2018, 19:17:58 »
Стандарт нали е седмичник вече, нормално да е 7 пъти по-бавен. :D
ЕС е вреден за вашето здраве!

gossinger

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #544 -: Ноември 16, 2018, 19:21:14 »
Принце, какво се търси в момента 2.5" 500 GB SATA ли?

Да, 8 броя за запълване на свободните места.

Сега се сещам, че може да се наложи да се купят и специалните носители, с които дисковете се монтират в сървъра (някъде около 50 лева за бройка — но трябва да се провери задължително).

Quote (selected)
п.с. Хора, сървъра на кептъна с тези процесори и с тия 2.5 дискове ще си работи съвсем нормално. Стотина активни юзъра ше ги отнесе като куцо пиле домат. А щом и БД според принца са ОК за 10 г. /тук малко се съмнявам де - колко в момента ти е БД?/, то какво повече да търсим, а да действаме.

За дисковото пространство погледни в темата „time machine“ и ще може сам да екстраполираш данните.

Quote (selected)
Банкова сметка или в брой, какъв бюджет търсим и т.н.

Бях го казал, сега ще го повторя пак — аз пари в брой не искам и няма да взема. Затова се организирайте през лични какво и как ще направите и когато сте готови ще се разберем как да ми дадете дисковете. Смятам, че така е най-добре, най-малкото за да избегнем всякакви злостни подмятания по адрес на този форум. А такива вече имаше.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23740
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #545 -: Ноември 16, 2018, 19:24:26 »

Quote (selected)
Бях го казал, сега ще го повторя пак — аз пари в брой не искам и няма да взема. Затова се организирайте през лични какво и как ще направите и когато сте готови ще се разберем как да ми дадете дисковете. Смятам, че така е най-добре, най-малкото за да избегнем всякакви злостни подмятания по адрес на този форум. А такива вече имаше.

Винаги  ще се намери някой да мрънка, че го ползваш да си четеш пощата.
Не си го слагай на сърце, който не иска или не може да не дава.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #546 -: Ноември 16, 2018, 19:26:20 »
Quote (selected)
има и по-бавен сайт от "сега". след обновяването сайтът на стандарт е около два пъти по-тегав.
Не си и мисли, че е нарочен ефект. Просто така им се е случило, тъй се получило бе!
Както и в гъзетата. Кот стане!
Да не си очаквал, че сървърите на НАП нарочно дадоха фира?
Не искам да посочвам конкретното министерство, щото ше ме идентифицират ептен лесно /да ги озоря поне малко бе!/, но два месеца преди да им свърши гаранцията ги инфопмирах, обяснявах им че дори ако нищо не се случи поне за колокацията трябва да се плаща щото ше резнат тока...какво мислиш че стана?
Фирмата в която работех, 3 /три/ месеца им плаща колокацията, барем да не стане скандал.
Калинки, белички с черни точици.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #547 -: Ноември 16, 2018, 19:34:01 »
Quote (selected)
Сега се сещам, че може да се наложи да се купят и специалните носители, с които дисковете се монтират в сървъра (някъде около 50 лева за бройка — но трябва да се провери задължително).
Ми! Чекмеджетата са доста по евтини.
Второ - тревогите ти са лесно решими. Разпечатваш си N на брой бележки че са получени от ......еди колко си лева, за закупуване техника за сайт....
Дал....получил.....дата....
Ай стига толкова. Това - след като точно установим какво ще се купува - ако се съберат повече средства, предлагам да ги дадем за ползване на Военния свещенник и принца, с отчет за какви форумни  , цели са използвани. Ако ще да са и за ичкия за еди коя си форумна сбирка.
Нямам предложение кво да се прави ако не се наберат необходимите средства.
Абе имането било по хубуу от нямането.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #548 -: Ноември 16, 2018, 19:44:20 »

Quote (selected)
Банкова сметка или в брой, какъв бюджет търсим и т.н.

Бях го казал, сега ще го повторя пак — аз пари в брой не искам и няма да взема. Затова се организирайте през лични какво и как ще направите и когато сте готови ще се разберем как да ми дадете дисковете. Смятам, че така е най-добре, най-малкото за да избегнем всякакви злостни подмятания по адрес на този форум. А такива вече имаше.
Ave, von und zu Gossinger

Що не опитате следния подход - на буре бира се договаряте някои да авансира придобиването на дисковете, приемам, че машината на Бъди върши работа.

След това на авансиралия сумата (колко ще да е?) средствата се връщат в брой. Разходооправдателните документи ми се предават за съхранение като ваш сив кардинал.
По този начин и врагът няма да фане дирите.

Разбирам проблема - онези наши съмишленици, които пребивават временно в странства, няма как да се включат, голяма работа, важна е изразената воля, пък и винаги по тайните канали може да се намери начин1и) - (Чоко - хавала, а?)

PS - и не забравайте ДДС - грешно платени на фиска парички.

Чок觧

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #549 -: Ноември 16, 2018, 20:05:58 »
Разбирам проблема - онези наши съмишленици, които пребивават временно в странства, няма как да се включат, голяма работа, важна е изразената воля, пък и винаги по тайните канали може да се намери начини) - (Чоко - хавала, а?)

Колко ? (Не забравяш , че съм пенсионер , нали ?)

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Технически …
« Отговор #550 -: Ноември 16, 2018, 20:09:15 »
Разбирам проблема - онези наши съмишленици, които пребивават временно в странства, няма как да се включат, голяма работа, важна е изразената воля, пък и винаги по тайните канали може да се намери начин1и) - (Чоко - хавала, а?)
Хади ся, нямало било как! Ще се намери начин, тайните канали са ми известни. Освен това аз съм за запазването на дърветата, така че от бележка нужда никаква нямам. Познавам ви достатъчно добре (така де, около бирата, някой да не си помисли за библейския смисъл) и поне толкова доверие все мога да изтупам от чувалчето.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1630
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #551 -: Ноември 16, 2018, 20:19:01 »
.
« Последна редакция: Април 24, 2020, 13:39:27 от Captain Buddy »

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #552 -: Ноември 16, 2018, 20:23:00 »
Отдавна е "крайно време"!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #553 -: Ноември 16, 2018, 21:06:53 »
Разбирам проблема - онези наши съмишленици, които пребивават временно в странства, няма как да се включат, голяма работа, важна е изразената воля, пък и винаги по тайните канали може да се намери начини) - (Чоко - хавала, а?)

Колко ? (Не забравяш , че съм пенсионер , нали ?)
Що ме питаш?

Няма значение колко - имах предвид, че знаем как да реимбурсираме (каква готина думичка) спомоществувателите си, малейййй, какъв лингвист съм станал!

И аз съм пенсионер, даге!

PS - глей' сега къф кеф, ако ловкото човече чете и тук - ще донесе, че сме оформили клуб по интереси на пенсионери, а?

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #554 -: Ноември 16, 2018, 21:09:18 »
Quote (selected)
Пък тези, дето сме в София, може да се съберем и покрай бирата и другите там неща по масата, да ги предоставим лично.

Мисля, че е крайно време да се събереме в кръчмата при Доктора и спокойно да обсъдим, а не тук на показ.
(В рамките на още поне 3 седмици съм в София!)
...хади, von und zu Gossinger да не се помайва, да организира, тамън и Доктора ще привикаме, за разяснителна работа ... и да не забравите sexy Hexe, eй!

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #555 -: Ноември 16, 2018, 21:12:32 »
Попе ти да не си мераклия нещо бе?
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #556 -: Ноември 16, 2018, 21:18:12 »
Попе ти да не си мераклия нещо бе?
...цък, нещо като наставник се явявам - дълга история - преди 7-8 години покойният Старшина ме представи на момичето, след това пихме мохито (в тайното кръчме срещу НС - тя и сестра Грим го знае, водил съм я), след това отидохме до детската градина в Младост да прибере малкия си син ... и като им съобщих такива компрометиращи подробности в остатъчния форум, дъртаците изреваха (дедо Керпеден, НС, лудото старче и др. подобни), та така... проточила се история...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #557 -: Ноември 16, 2018, 21:25:59 »
а е ибей хвърляте ли по едно око за чаркове? или по амазон?

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8088
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #558 -: Ноември 16, 2018, 21:26:37 »
Къде това "при доктора". Явно има промени докато ме нямаше.
Алваро примерно го знам, ама при доктора .....
 
Бройте ме и мен.
Значи дисковете трябва задължително да поддържат SATA 1 доколкото видях. бек къмпетъбъл до сата 2 няма проблем но до сата 1 трябва да се провери.
Второто. При сегашните цени на SSD и при огваничение до 500 GB може да се окаже разумно вместо четири твърди диска да се вземат две SSD-та, които да работят като райд 0. Вижте по горе линка. Това са 350 лева за терабайт при гарантирани 2 000 000 часа работа. А ще лети. Особено в сравнение с 2.5 инчови твърди дискове които са си тегави по дифолт.
Наистина тове не са сървърни SSD-та, но ресурса е достатъчен за форума за десетина години поне. Това не ти е уеб сървар на гугъл примерно дето минават много терабайти на ден.
Китайците примерно в алиекспрес си пишат че са съвместими със сата 1. Но тук трябва да се пита, а дори и да се пробва преди да се купи.
 
Допълнение. Има бол свободни слотове. Да потърся ли райд контролер. Не са безбожно скъпи и ще могат да се слагат всякакви дискове. Вкл със сата 3 терабайтни и т.н.
« Последна редакция: Ноември 16, 2018, 22:05:06 от 66 »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #559 -: Ноември 16, 2018, 21:35:05 »
ей това тук /цък/ върши ли работа?

или това /цък/?

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #560 -: Ноември 16, 2018, 21:45:12 »
...един форумен робин худ ми подхвърли следната идея -> за решаване на проблемчето със придобиването на дисковете -> цитирам (благодаря ти друже, chapeau)
Quote (selected)
дребната буржоазия би могла да закупи матряли за машината на времето със съответната отчетност за целите на фирменото си щетоводство.
след тва същата тази дребна буржоазия би могла да ги дари съвсем легално комуто намери за добре. или да ги хвърли в кофата. или да ги бракува като неволно потрошени, при сяко положение са под стойностите за дма и са си фирмени разходи.
направете неква спецификация, вижте какво има и какво липсва, след което ше се разберем и ше даряваме в натура, който подход има смисъл за сички.
...хади сега von Gossinger и Бъди да решат кое е най-добро, а?

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #561 -: Ноември 16, 2018, 21:46:30 »
Онзи, сигурно върши, ама то по снимка нали знайш човек що не се жени?
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7404
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #562 -: Ноември 16, 2018, 22:04:27 »
ей това тук /цък/ върши ли работа?

или това /цък/?

второто, за по-сигурно: Für HP G7 2,5 "Laufwerk Caddy SAS SATA HHD Tray Bracket 371593-001 DL380 DL370 DL360 G5 G6 G7
the lamers club honourable member …

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #563 -: Ноември 16, 2018, 22:40:31 »
да ги пазарувам ли? притеснява ме, че са от някакъв китайски склад, и я пристигнат тази година, я не. отделно, че после ще трябва да оформя колетче накъм мамковината.

то ги има и некви други, съвсем евтинджос - цък
« Последна редакция: Ноември 16, 2018, 22:43:44 от onzi »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7404
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #564 -: Ноември 16, 2018, 22:56:57 »
да ги пазарувам ли? притеснява ме, че са от някакъв китайски склад, и я пристигнат тази година, я не. отделно, че после ще трябва да оформя колетче накъм мамковината.

то ги има и некви други, съвсем евтинджос - цък

Задръж засега, нека дойде машината и да видим какви са на нея. Трябва да стане следващата седмица.
the lamers club honourable member …

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1630
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #565 -: Ноември 16, 2018, 23:30:57 »
.
« Последна редакция: Април 24, 2020, 13:39:59 от Captain Buddy »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #566 -: Ноември 17, 2018, 18:26:15 »
Въпрос към хората с опит- мен явно са ме наказали във форума на СЕГА, защото ми дава инфо "че профилът ми е блокиран, или не ми е вярна паролата" - първото е. Та - в мейла няма нищо - ще трябва да ли чакам или да пробвам за да разбера докога? И всичко заради коментара ми към тъпото парче рюриковна - този път не ми достигна чувството за хумор, щото такова чудо се разхожда абцелютно безпрепятствено и практически безнаказано по нашите географски ширини и/или заради съгласието ми със Симпли, че нЕкои екземпляри списващи там са чистак фашисти! Аз с три звездички два пъти, тя с три звездички веднъж, а стамбулски Киро, баш с фашисткия постинг си пише и се пробва да се оправдава с фермани. :smokin:

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #567 -: Ноември 17, 2018, 18:37:24 »
Въпрос към хората с опит- мен явно са ме наказали във форума на СЕГА, защото ми дава инфо "че профилът ми е блокиран, или не ми е вярна паролата" - първото е. Та - в мейла няма нищо - ще трябва да ли чакам или да пробвам за да разбера докога? И всичко заради коментара ми към тъпото парче рюриковна - този път не ми достигна чувството за хумор, щото такова чудо се разхожда абцелютно безпрепятствено и практически безнаказано по нашите географски ширини и/или заради съгласието ми със Симпли, че нЕкои екземпляри списващи там са чистак фашисти! Аз с три звездички два пъти, тя с три звездички веднъж, а стамбулски Киро, баш с фашисткия постинг си пише и се пробва да се оправдава с фермани. :smokin:
Уважаемо момиче, повечето тук сме така - по-скоро от мъртвец писмо ще получиш отколкото отговор от редакцията, модератора, лофкия ... смиквай, ако искаш, помоли Понтик (ти му направи наскоро услуга) да отпери въпрос към Сибела, а най-добре в сураттескере да попиташ Цеков П. или Стойкова Ма, публично, има файда.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #568 -: Ноември 17, 2018, 18:37:46 »
Въпрос към хората с опит- мен явно са ме наказали във форума на СЕГА, защото ми дава инфо "че профилът ми е блокиран, или не ми е вярна паролата" - първото е. Та - в мейла няма нищо - ще трябва да ли чакам или да пробвам за да разбера докога? И всичко заради коментара ми към тъпото парче рюриковна - този път не ми достигна чувството за хумор, щото такова чудо се разхожда абцелютно безпрепятствено и практически безнаказано по нашите географски ширини и/или заради съгласието ми със Симпли, че нЕкои екземпляри списващи там са чистак фашисти! Аз с три звездички два пъти, тя с три звездички веднъж, а стамбулски Киро, баш с фашисткия постинг си пише и се пробва да се оправдава с фермани. :smokin:

...и наместо да си щастлифта, че можеш да пишеш тук, ти се жалиш за там?!  :t1252:

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #569 -: Ноември 17, 2018, 18:41:07 »
Quote (selected)
Къде това "при доктора". Явно има промени докато ме нямаше.

в Младост 1 А, в началото от бул. Александър Малинов, по ул. Ана Ахматова се влиза в ул. Кръстьо Раковски - виж картините.
И как не се посвени да издадеш явката?
Не можа ли да съобщиш по откритите канали, че иде реч за "Спешното" на Университетската болница "Лозенец"?
Или за някои хоспис?
Позор, позор, позор!
Добре, че не си издал паролата на деня, даге!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #570 -: Ноември 17, 2018, 18:42:38 »
Не знам дали си забелязал, но аз откакто се регистрирах тук, много рядко пиша там, да не говорим, че преди да се появя да ви украсявам - изобщо не пишех повече от месец. Работата е принципна - не знам за каква криво разбрана стерилност става дума - да търпиш и да се пробваш да обясняваш на дебили азбуката(рюриковна), или да не можеш да кажеш на човек с  фашистки възгледи, листвани като от по учебник, че е такъв. Сигурно се е обидил или друг споделящ мнението му "за непълноценните хора с увреждания" се е обидил от негово име. Когато формата надвие над съдържанието, ами ...имаме това, което имаме там

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #571 -: Ноември 17, 2018, 19:06:17 »
Хубу, а тукх можеш ли?...същото фашизоидно (по Кольо) Кире, което цитираш, получи подкрепата (там и тук) на един уважаващ себе си тукашен колега, и той стои зад думите си ...толкоз.
Поантата е - не чакай някои да ти отговори.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #572 -: Ноември 17, 2018, 19:21:50 »
Ако имаш предвид Калки, останах с впечатлението, че е видял нещо - ню, ню достоверно, но не се ангажира със сериозна подкрепа досежно фашисткия постинг на Киро - постинг, който аз съвсем недвусмислено нарекох фашистки. А, ся видях, че и Бонго и Лили са възприели кировото писание, подобно на мен. Значи, има все пак някакви общи схващания по въпроса

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #573 -: Ноември 17, 2018, 19:58:05 »
Забелязвам от няколко дни интересно явление.
До 1-2 часа през нощта гостите във форума се държат съвсем нормално, като масово преглеждат различни теми във форума и тук-там по някой профил на потребител.
А след това време, масово започват да преглеждат профилите на потребителите.
 :m1731:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #574 -: Ноември 17, 2018, 20:12:22 »
Quote (selected)
А след това време, масово започват да преглеждат профилите на потребителите.

И какво по-интересно ще видят? Досиетата ни от стария форум на СЕГА бяха на показ - нищо различно няма...

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #575 -: Ноември 17, 2018, 20:26:40 »
Quote (selected)
А след това време, масово започват да преглеждат профилите на потребителите.

И какво по-интересно ще видят? Досиетата ни от стария форум на СЕГА бяха на показ - нищо различно няма...
Така е.
Може би искат да видят през профила всички мненията на конкретен потребител.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8088
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #576 -: Ноември 17, 2018, 21:18:44 »
Хм. За да видят профил не трябва ли да са регистрирани?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23740
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #577 -: Ноември 17, 2018, 21:30:22 »
Май трябва да си регистриран.
През деня като влизам от друго място без регистрация профилите са недостъпни.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #578 -: Ноември 17, 2018, 21:35:43 »
Всеки гост може да чете безпрепятствено досието на регистрираните тук, не може само да види кои са потребителите - вижда, че са само 82, но не ги знае кои са точно те. Иначе досиетата се разглеждат без проблем и това вече го дискутирахме с Принца. Засега май няма възможност досиетата да се четат само от регистрирани

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #579 -: Ноември 17, 2018, 21:37:12 »
И аз мисля, че трябва да си регистриран за да видиш профила, но на Кой е активен се вижда следното:
Гост          21:16:05   Преглежда профила на Джиджи.
Google      21:14:04   Преглежда профила на kаily.

"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #580 -: Ноември 17, 2018, 21:38:24 »
Quote (selected)
но на Кой е активен се вижда следното:

И е така! Аз мога да ти разгледам профила, без да се логвам. Но, ако не си логнат - не можеш да видиш списъка с потребители и статистиките

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8088
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #581 -: Ноември 17, 2018, 21:39:45 »
Сега проверих. Бъркам. Виждат се да. Вкл мненията.
 
Да гледат. Да завиждат

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #582 -: Ноември 17, 2018, 21:40:53 »
Иначе досиетата се разглеждат без проблем и това вече го дискутирахме с Принца. Засега май няма възможност досиетата да се четат само от регистрирани
Ясно. Това обяснява нещата.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1630
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #583 -: Ноември 17, 2018, 21:41:10 »
.
« Последна редакция: Февруари 09, 2020, 19:32:15 от Captain Buddy »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #584 -: Ноември 17, 2018, 21:42:31 »
Quote (selected)
Да гледат. Да завиждат

Спая се утепа да коментира оттатък, включително и под формата на дискусия със себе си :D

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7404
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #585 -: Ноември 17, 2018, 21:43:23 »
Quote (selected)
Да гледат. Да завиждат

Спая се утепа да коментира оттатък, включително и под формата на дискусия със себе си :D

Профилът му тук още стои :)
the lamers club honourable member …

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #586 -: Ноември 17, 2018, 21:44:35 »
 Кой точно профил? Щото останах с впечатлението, че очисти два

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8088
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #587 -: Ноември 17, 2018, 22:03:53 »
фелдкурат,
Некой се опитват да се бъзикат със старото, А?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7404
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #588 -: Ноември 17, 2018, 22:18:14 »
Кой точно профил? Щото останах с впечатлението, че очисти два

Не, само един е.

Освен ако не се е осмелил да се регистрира още от самото начало.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #589 -: Ноември 17, 2018, 22:55:12 »
Въпрос към хората с опит- мен явно са ме наказали във форума на СЕГА, защото ми дава инфо "че профилът ми е блокиран, или не ми е вярна паролата" - първото е. Та - в мейла няма нищо - ще трябва да ли чакам или да пробвам за да разбера докога? И всичко заради коментара ми към тъпото парче рюриковна - този път не ми достигна чувството за хумор, щото такова чудо се разхожда абцелютно безпрепятствено и практически безнаказано по нашите географски ширини и/или заради съгласието ми със Симпли, че нЕкои екземпляри списващи там са чистак фашисти! Аз с три звездички два пъти, тя с три звездички веднъж, а стамбулски Киро, баш с фашисткия постинг си пише и се пробва да се оправдава с фермани. :smokin:
Уважаемо момиче, повечето тук сме така - по-скоро от мъртвец писмо ще получиш отколкото отговор от редакцията, модератора, лофкия ... свиквай, ако искаш, помоли Понтик (ти му направи наскоро услуга) да отпери въпрос към Сибела, а най-добре в сураттескере да попиташ Цеков П. или Стойкова Ма, публично, има файда.

ТцЪ! Файда никва, кауза пердута!  :t1817:

От две седмици насам сайтът ТАМ започна да ме разлогва КОГАТО и КАКТО си иска, въпреки че ф продължение на 4 и кусур месеца си стоях непрекъснато логната без никъф проблем.

Помолих ИЗРИЧНО и възможно НАЙ-УЧТИВО във „Vox Populi” тва да не се случва повече, но се случи веднага – още на следващия ден!  :b0707:

Кво да си говорим повече?!  :t2412:
« Последна редакция: Ноември 17, 2018, 23:00:07 от Джиджи »

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #590 -: Ноември 17, 2018, 23:08:16 »
Quote (selected)
щото такова чудо се разхожда абцелютно безпрепятствено и практически безнаказано по нашите географски ширини
Имам една позната, доктор по психология е, и която има любим лаф:
"И такова...самò пресича улицата, представяш ли си...!"
...................
Относно това кой ни чете, гледа ни досиетата и т.н.
Ми... въпрос на воайорство.
Аз не гледам ничие, както и не гледам и Биг Брадър-ите.
Нито един до сега!
Но имам една друга психоложка, която редовно ги гледа.
С бележник в ръка.
Казва ми, че я обогатявало професионално...
« Последна редакция: Ноември 17, 2018, 23:13:25 от Bradatko »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #591 -: Ноември 17, 2018, 23:21:33 »
Но имам една друга психоложка, която редовно ги гледа.
С бележник в ръка.
Казва ми, че я обогатявало професионално...

Ми, освен да ги приемем воайорите за „професионално обогатяващи се”, а?

С широко отворени обятия ...  :bigok:

 :t2619: :t2615: :t26157: :t2618:

Знам, че не си го казал ти, Bradatko!  :b0303:
« Последна редакция: Ноември 17, 2018, 23:36:22 от Джиджи »

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #592 -: Ноември 17, 2018, 23:40:34 »
Quote (selected)
И как не се посвени да издадеш явката?
...
Позор, позор, позор!
Добре, че не си издал паролата на деня, даге!

Виноват! Все пак мисля, че не сме в нелегалност, а може би трябва?
Аз като аустреанец така разбирам, явно трябва да си върна булгаристанските сетинги (настройки).
Няма проблем, провалена явка се сменя. As simple as that!

...стига си мрънкал, аустреанецо - тази явка е за заблуда, майтап демек, да ходят да се охарчат в сръпската скара, нипната, а?

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #593 -: Ноември 17, 2018, 23:42:38 »
фелдкурат,
Некой се опитват да се бъзикат със старото, А?
Ъ?
Аз невинен (за всеки случай)!
Кой, даге, се бъзика?

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #594 -: Ноември 17, 2018, 23:43:18 »
Кой точно профил? Щото останах с впечатлението, че очисти два
Инкогнито.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #595 -: Ноември 18, 2018, 00:05:37 »
Добре, че не си издал паролата на деня, даге!

Отче, ф онуй нЯщо бих искала да участвам и аС, но само да не идвам на срещата.

Щото има ена, дето ти лично покани, но ако дойда и аз, ше има да фърчи перушина, и то не по моя вина.  :too_happy-1067:

Затова – най-добре на личната поща! И хубу, че тук я има, щото без таквоз нящо истински форум не става!  :cool-1084:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7404
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #596 -: Ноември 18, 2018, 00:11:39 »
Айде, и тая почна да мрънка - к'во те е, ма? И какво ти е направила малката вещица, нищо!?!
Що се втелявате, даге?

Защото са дами най-вероятно, ама това какво общо има с темата  :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #597 -: Ноември 18, 2018, 00:57:21 »
Принце, на мен нещо ми се губи реакцията на отчето от 00.07 часа:

Айде, и тая почна да мрънка - к'во ти е, ма? И какво ти е направила малката вещица, нищо!?!
Що се втелявате, даге?

Дали повредата е в моя телевизор или лаптоп, няма значение, но такъв пост тук не виждам.

А най-вече бих искала да го видя заради "МА"-то  :b0303:
« Последна редакция: Ноември 18, 2018, 01:05:46 от Джиджи »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7418
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #598 -: Ноември 18, 2018, 01:17:59 »
Грешка в индексите, Малко Джи  :blurry_drunk-2127:
 :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #599 -: Ноември 18, 2018, 01:30:57 »
Грешка в индексите, Малко Джи  :blurry_drunk-2127:
 :nuts:
Нали вече беше Джоконда?

Опита се да го предложи, а не наложи ГЕНЕРАЛНИЯТ МОДЕРАТОР на сичките форуми по сичките земни кълбета.

Или пак ли не фаща дикиш?  :crying-1315:
« Последна редакция: Ноември 18, 2018, 01:50:55 от Джиджи »