Преглед на печата … > Теми на форумците …

"В кръчмето на Керпи" (сериал, съспенс и още нещо) - прогноза 2050

<< < (556/572) > >>

dabedabe:
Наздраве, Керпеден! Дръж се, ситуацията изисква голяма доза оптимизъм. Но няма въобще за кого да се гласува вече. Не съм пропускал избори, ама хептен без избор не сме изпадали.

дедо Барми:
Честит празник, Кандидат Президент...
П.П. Мисля си, че ако сменим "съединение" със "съвкупление" нещата ще потръгнат? А?

Kerpeden:

--- Quote (selected) ---Проблем за депутатите е че "съединението" го приемат твърде библейски в смисъл съешаване, а както сме чували едното еб@не не е повод за дългосрочна връзка.
--- Край на цитат ---
Проблемът на депутатите е , че докато са депутати нямат проблеми! Инак ще се натиска ли куцо и сакато да става депутатин!

--- Quote (selected) ---Честит празник, Кандидат Президент...
П.П. Мисля си, че ако сменим "съединение" със "съвкупление" нещата ще потръгнат? А?
--- Край на цитат ---
Благодаря ,Бърми!*Да живейш!  Обаче твоята няма да стане. Съвокуплението е почтено и добро занимание ,ако следва естествения , Божи закон. При депутатствата нема тънга-мънга.Участва целокупният електорат от една страна без значение на раса,пол,занятие и целокупното депутатство без да броим партии и политики. Схемата е проста до безобразие: Първо електоратът отпреде им , а сетне депутатството отзаде му! Просто и ясно!!! И търпят нихната мама , и си траят , но здраво дебнат некой от електората да не бъде пропуснат!!!


--- Quote (selected) ---Наздраве, Керпеден! Дръж се, ситуацията изисква голяма доза оптимизъм. Но няма въобще за кого да се гласува вече. Не съм пропускал избори, ама хептен без избор не сме изпадали.
--- Край на цитат ---
Мене ми е през самолетоносача , дет викаше Батето ( Мир на душата му и елей на праха му!“)! Тия карагьозчии нали ще дигнат пенцияте, бабите веке не ме блазнят!!!Да си плетат дантелите и си ближат...бялото сладко!!!

dabedabe:
Дръж се бе, човек!. Какво си се кефнал. Да не от ракията? Ша ти мине. Карай на троянска и розе. Жив и здрав, и горе тиквата, главата де. То и аз май ... .

Ной:
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! И Наздраве!
Дедо Керпи, зарежи депутатите, те са преходни! Докато цигуларката е на световно ниво, докато балеринката гъне палци, докато третата сладурана още не е рекла в какво е най-прекрасна, и след това - България ще я има, че и ще остане! Те са това, което прави България, стъпили на раменете на талантливите си родители и прародители, за ваша радост!
Останалото е от лукавого, а и е преходно!
Затова още веднъж НАЗДРАВЕ, съвсем малко остана да дочакаш сватбите им, а после да хвалих следващото поколение!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия