Преглед на печата … > Теми на форумците …

"В кръчмето на Керпи" (сериал, съспенс и още нещо) - прогноза 2050

<< < (558/572) > >>

Kerpeden:
https://resistthemainstream.org/new-data-on-covid-case-rates-among-the-fully-vaccinated-and-the-not-vaccinated-raises-eyebrows/?utm_source=telegram

Kerpeden:
Привет на всички членове на това миролюбиво и почтено Societe! Верно ,че малко почтеността девалвира в последно време , но пък ни изпълва с надежди и очаквания. Попаднах на един сайт ,който ми се видя твърде интересе и както винаги реших да го сподела , още повече ,че публикацията ,която ме хвана беше от стар форумен приятел . Ето тука ,ако сте любопитни можета да видите това ,което ме привлече...
https://voinaimir.info/2021/11/social-mobility-genes/
Надявам се искрено ,че всички са в добро здраве и кондиция!!!

otvrat:
Ето тука ,ако сте любопитни можета да видите това ,което ме привлече...

Aз бях любопитен и го прочетох, но открих една съществена грешка. Авторът пише, че Англия се управлява от едни и същи родове в продължение на 1000 години, което не е вярно. През 16 век, след Войната на розите, почти целият елит се самоизбива и се налага да създават нов от низшите слоеве. Към тях се прибавят и венецианците, така че от 500 години управлява един и същ елит е по-правилната оценка.

ddantgwyn:

--- Цитат на: otvrat в Ноември 26, 2021, 11:35:20 ---Ето тука ,ако сте любопитни можета да видите това ,което ме привлече...

Aз бях любопитен и го прочетох, но открих една съществена грешка. Авторът пише, че Англия се управлява от едни и същи родове в продължение на 1000 години, което не е вярно. През 16 век, след Войната на розите, почти целият елит се самоизбива и се налага да създават нов от низшите слоеве. Към тях се прибавят и венецианците, така че от 500 години управлява един и същ елит е по-правилната оценка.

--- Край на цитат ---

но пък останалото също е интересно.

лесно дошло, лесно отишло -- не съм очаквал да намеря подобно потвърждение на тази поговорка.

SgtTroy:

--- Цитат на: ddantgwyn в Ноември 26, 2021, 11:44:07 ---но пък останалото също е интересно.

лесно дошло, лесно отишло -- не съм очаквал да намеря подобно потвърждение на тази поговорка.

--- Край на цитат ---

малце е на границата целия матрял, но пък наистина е интересен, дори и като алтернативна гледна точка.

тва, което не одчита, са технологиите, особено последните 20-30 години, и евентуалното им влияние и въздействие върху целия процес.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия