Преглед на печата … > Теми на форумците …

"В кръчмето на Керпи" (сериал, съспенс и още нещо) - прогноза 2050

<< < (2/572) > >>

Kerpeden:
Ето , върнАх се! Да земе съобщението за посрещането да го турят в спама!!! Как смеят!!! И гледАх, гледАх, чудИх се, па намерих къде да докладвам за сполучливото намиране на вратата на плевника от моя страна. Благодаря  на всички ,положили усилия най- напред да намеря плевника и сетне резето на вратата! Дет` са вика : Добре заварил!

Eisblock:
Добре дошъл дядя Керпеден!

Стига да си оригиналният, разбира се. Оттатъка са се събрали достатъчно помияри, та има достатъчно много за да се опита някой да изиграе публиката тъдява. Я един проверовъчен въпрос с продължение:

- При кого бях дошъл и отседнал в краят на лятото т.г.? - Отговор само с трите начални букви... И как се казва любимата сборна сладкарничка на Ъгъла в близкият нам познат ареал на Варнецията?
 8)

Kerpeden:
 Благодаря , Айс , истинският съм , първозданният ,само номерацията от името си съм махнал. Мога да кажа ,че ти тогава се държа  като трезвеник , а на оня  му се пушеше та две не виждаше!!!:smokin:

фелдкурат Ото Катц:
г-н Eisblock, склонен съм да му повярвам, въпреки това ще задам няколко контролни въпроса:
Първо, какво прави средната му внучка?
Второ, коя беше шефкага на фенклуба му през 2011?
Трето, продължава ли да ходи по никое време на осма буна?

Нататък ще видим, даге.

Дедо, погледни това -http://old.segabg.com/replies.php?id=192504&p=1   - ще те развесели.

Kole:
Фон-а обичаше да се представя за други форумци.
Или точни отговори, или....

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия