Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 13:54:31

Автор Тема: Идва по-голямата сестра на Истанбулската конвенция — „Пактът за миграция“ …  (Прочетена 142358 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Quote (selected)
Идва по-малката сестра на Истанбулската конвенция
11 Авг. 2018, Петьо Цеков

Така - ако приемем, че сме привършили с масовия бой около Конвенцията на Съвета на Европа за превенция и борба с насилието над жени и домашното насилие, а.к.а Истанбулската конвенция, предлагам да преминем към следващия обществен “дебат”. Имам обосновано предположение, хайли лайкли, че страстите ще се въртят около т.нар Глобален пакт за миграцията на ООН, който, живот и здраве, ще бъде гласуван на междуправителствена конференция на 11 декември т.г. в Мароко.

Този пакт може да има по-големи и опустошителни последици от тези на Цариградската конвенция (imho).
« Последна редакция: Ноември 12, 2018, 15:26:49 от von Gossinger »
the lamers club honourable member …

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Ако ИК може да се отъждестви като подкопаване на основите на обществото, социалните структури и природните дадености и е издигане на болестворните изключения в норма, то т.нар. "Глобален пакет" под маската на ООН може да се сравни с цунами което ще заличи Европа и това което е останало от Бялата раса. А че всички тарамбуки ще гласуват с "да", нямам никакви съмнения - което ще е и смъртна присъда за цяла редица неслучили държави от 3,4,5ти-те кръгове на ада... Просто ще останат без плебса си. Този ще изтече в Европа.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Вчера една близка е видяла в трамвай №7 по информационните екрани пусната нова пропаганда про-"бежанци". Било някакъв добре направен рисуван филм със субтитри. Специално насочен към децата и подрастващите, респективно - младежите. Изяснява им се какви права имат те, как никой не можел да ги накара да работят, но да помагат в къщи - можело. Също за насилието над тях и пр. и пр. Което като цяло, би било в ред ако не било показано на краят някакви хора от Африка, за които се твърдяло, че са бежанци (бих поставил кавички) и че те имали същите права тук, включително и правото да живеели на територията тъдява?!

- ЧЕСТИТО! Обработката на съзнанията започна от по-рано от очакваните нови, идващи вълни от заплануваното преселение на народите! Стадото гледа умно, подблейва вакло и не забелязва как го насочват към Кланница №5.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Джиджето, щото още се двоуми дали да се присъедини, помоли да пусна следния неин коментар:

Ше отсфирим и „Глобалния пакт за миграцията на ООН” така, както отсфирихме и Истанбулската Конфекция.”

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Хора, майтап, майтап... ама направо започва да ме сърби показалеца, нещо!!!
Значи, нещата започват да достигат някакви степени, от които май само с кръв има измъкване!
Започва много да ми писва и ако съжалявам за нещо, то е че не съм с 20-ина години по-млад!
Оня капут Бай Хуй се е снишил като мокра мишка.
Като говорим, че от простак само такива решения могат да произлязат, тук разни Бахури и подобни апологети се скъсват да ни обясняват глупостите си, основно на база някаква омраза, нежели на някаква разумна аргументация.

А тази "сестра", като нищо може да ѝ се окаже "кака" на оная, другата!
Соросоидите и присъдружната ѝ паплач изобщо няма да ни остави току така.
Да видим, пък по това, какво ще измислят добитъците от държавното управление...

Неактивен duzov

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 137
  • "Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочнат
    • Профил
Bradatko - палче нагоре!

За подобно изказване към Хай Буй, май съм "откомандирован"  към Сибир от форума на СЕГА.  ;)
"Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочната му поза на трезвеник е прикритие за анонимни и отвратителни постъпки".

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Дуцов,

Дреме ти на шапката!
Ще си пишем тук пък!

Изобщо не ми пука дали някой 80%-ен ще ме чете в оня форум.
Всеки е длъжен да се оправи сам със себе си, отпървом, а сетне да оправя останалите с "мъдрите" си съвети!
Винаги съм писал нещата така, както съм ги чувствал.
И винаги съм готов на дискусия, но с хора, които могат да ме оборят или убедят в нещо друго, но с логика и аргументация.
Омръзнало ми е вече, в който и форум да вляза, да се чувствам като в циганска или пернишка кръчма, където най-силният аргумент е най-високият децибел!
Отгоре на всичко пък и го омазаха откъм визия и интерфейс... И не са пипнали почти нищо, независимо от протестите ни.
Ето тази структура тук. На форум. С ПЪТИ по дружелюбна и по-интуитивна.
Само откъм емотикони е кът, но може би и това може да се направи.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Само откъм емотикони е кът, но може би и това може да се направи.

Емотикони има четири комплекта, май от настройките на профила си можехте да избирате кой комплект да ползвате.

PS Всъщност, това е в профила на администратора на форума. Но има лесен начин да се добавят емотикони към стандартния набор, стига някой да ги събере в един архивиран файл ::)
« Последна редакция: Август 12, 2018, 19:59:19 от ddantgwyn »
the lamers club honourable member …

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Quote (selected)
стига някой да ги събере в един архивиран файл
Явно ще трябва наистина да поизчакаме, докато се появи тук някой можещ.
Живот и здраве... ще се появи!

gossinger

  • Гост
Quote (selected)
стига някой да ги събере в един архивиран файл
Явно ще трябва наистина да поизчакаме, докато се появи тук някой можещ.

Ти всъщност разгледа ли внимателно набора от емотикони, преди да напишеш това :b0205:

gossinger

  • Гост
« Последна редакция: Август 13, 2018, 19:40:46 от Karl von und zu Gossinger »

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Quote (selected)
Ти всъщност разгледа ли внимателно набора от емотикони, преди да напишеш това
Да.
Обаче вчера.
А сега виждам нещо съвсем друго.
Появило ми се едно [още] отдолу, под стандартните.

Много благодаря, на умеещия!!!
 :t2027:

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
...уф, да съм жив и здрав, да видим до кога, даге!

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Ами... докогато ти е написано в матрицата...
 :t1814:
Нито секунда повече или по-малко.
Важното е дотогава да сме хора.
......................
Ето - оформя се форумчето.
Ха, да е на хаирлия!!!
 :m1235:


Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Някой знае ли къде може да се прочете СЪДЪРЖАНИЕТО на тази ООН конвенция за миграцията? Днес чух някакви коментари и цитати от отделните клаузи... Просто ми настръхна косата!!!
 :t1252: :animated-smileys-stargate-015

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Някой знае ли къде може да се прочете СЪДЪРЖАНИЕТО на тази ООН конвенция за миграцията? Днес чух някакви коментари и цитати от отделните клаузи... Просто ми настръхна косата!!!
 :t1252: :animated-smileys-stargate-015
ето едно от 2016 - цък, обаче това е декларация. може да е основата на конвенцията, не знам.

информация има тук - цък
« Последна редакция: Октомври 19, 2018, 07:47:46 от onzi »

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Благодаря, но са общи приказки из линковете. Ето това - също, но поне нещо конкретно споменава:
https://www.youtube.com/watch?v=e8-YFkIllMc&feature=share&fbclid=IwAR2IQhj3lUjNH2jUV2JHPF3a1XOfjyk_2PvhpjIjeQJV57yFDS3HPdCtFRY


Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
ето го и на английски - цък

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Интересен клип от баш центъра на Мюнхен. Сценката от там би могла да се сравни с разиграването 'и, да кажем: - в центъра на София...
https://www.facebook.com/alex.odin.1401/videos/178943396318113/
 :m1277:
- Вай, вай, вай - забравих, че тази отдавана се разиграва тук. Е не е "лайф", но съдържанието и високоговорителите са все пак общото помежду двете провинциални столици. Ей на, хубаво е поне веднъж да се поеме жълтата фланелка и челното място!!!
 :t2027:

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Ишалах!!! Отново се започва с насилственото нахлуване - видео от границата на Хърватска:
https://m.20min.ch/videotv/?cid=243&vid=647653
 :bigok: :bigok: :bigok:
- Елате хиляди, милиони брадати майки, видни специалисти, инженери, лекари, архитекти - бъдещи строители на Нова Европа и светлото ни Бъдеще!!! Особено заради толерантната им религия носеща неоценими ценности, като отрязването на ненужните ни био-окачалките на шапките ни, например!
 :bigok: :bigok: :bigok:
Веднага да се подпише и от България т.нар. ООН Конвенция за миграцията. Нямаме търпение да бъдем всички заедно - едно огромно мултикултурно зелено пасище. 10-11 декември 2018г. Маракеш - началото на единното световно население, без нации, племена и народи. Ура, ура, ура!!!
 :i_miss_you-1316: :bluegrab:

- Ето как следва да се научим да общуваме с ГОСТИТЕ ни, тук е запечатан светъл пример:
https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44691030_1844326469019955_7045140155341996032_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fsof3-1.fna&oh=d870510c4dc6e2f524704be04bae35e0&oe=5C519A86

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Ето концентрирано в няколко изречения какво готви "Пактът за миграцията:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1893535874068811&set=a.131821346906948&type=3&theater&ifg=1
 :t1252:
За жалост съм много зает и нямам време да превеждам, може би довечера ще успея...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
австрия няма да подпише. от гласове /цък/:
Quote (selected)
"Отнасяме се много критично към няколко точки от пакта за миграцията, сред които смесването на поискана защита и трудова миграция", заяви австрийският канцлер преди заседание на правителството. По думите му някои текстове от документа представляват заплаха за националната сигурност на Австрия.

Така Виена се присъединява към Вашингтон, Будапеща и Канбера, които вече отхвърлиха т.нар. Глобално споразумение за безопасна, методична и регулирана миграция, прието по принцип през юли от всички 193 страни членки на ООН. Окончателното подписване на споразумението е предвидено да стане на конференция на ООН в Маракеш, Мароко, на 10 и 11 декември т.г.

Въпреки че договорът не е задължаващ, настоящото десноцентристко правителство на Австрия се опасява, че в бъдеще препоръките на договора ще станат част от международното право.

Кабинетът на Курц е против текстовете в споразумението, които предвиждат членове на семействата на мигранти да пристигат от чужбина, мигрантите да получават образование и здравни услуги, както и да се преселват хора, които страдат от промените в климата.

Проектът за решение на кабинета във Виена предвижда Австрия да не прати свой представител в Маракеш, а догодина да се въздържи при гласуването на пакта в Общото събрание на ООН.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Да, вчера слушах изявлението на спец. австрийска пресконференция.  :aplause:

Обаче!!! Днес излезе котката от торбата. Въпросът на който до сега нямаше отговор бе:
- Кои стоят зад изготвянето и написването на тази конвенция? Знаем, че е зад паравана на ООН-то, но конкретно КОИ са тези политици и частни лица? Идва и въпросът КОИ имат интерес и облага? Защо не се посочват авторите?

- Ето какво бе съобщено днес от един блогър в Германия с няколко хиляди "последователи", увеличаващи се всеки ден. Тези хора са установили, как 21 точки от конвенцията идват директно от Ватикана, дума по дума и по смисъл. Папа Франциск е основал преди време специално министерства във Ватикана по въпросите на бежанците и миграцията. Тези материали са публикувани няколко седмици ПРЕДИ да излезе проекто-съдържанието на Конвенцията и тя да се представи на 06.07.2018г.

Ето ви накратко повечето "съпадения", без те да са цитирани по отделно, като точки:
* Емигриране с т.нар. хуманна, легална виза.
* Право за събиране на семейства - от дядо-баба, та до внуци и пр. Достатъчно е един да влезе в дадена държава, после довлича легално всички от клана.
* Организиране на "хуманни", транс-териториални коридори за потоците мигранти. Така щяло да се изключат криминалните елементи организиращи, превеждащи и печелещи от далаверата.
* Темпорални визи за бягство от страни с директен конфликт или във война със съседи и пр.
* Невъзможност за връщане на мигрантите от страните които не гарантират пребиваването им там.
* Не връщане на нелегални мигранти и предотвратяване на арести, замяна с друга алтернатива.
* Консулски служби в държавите в които пристигат мигрантите за пълно оказване на всякаква помощ за документи, разрешения за работа, помощ при откриване на банкови сметки и материална помощ за гарантиране на пребиваването им. Подсигуряване всекиму на комуникационни средства (мобилни телефони и пр.).
* Всяко родено дете в чуждата държава да получава местното поданство.
* Борба срещу липсата на гражданство (азил) всред мигрантите и осигуряване на граждански права, медицинско обслужване и правна помощ в случай на връщане/екстрадиране.
* Да се предоставя и организира щедра "Добре дошли!"-култура и вилкомменс атмосфера...

Папата бил казал: "Всеки чукащ на вратата ни може да е Исус Христос и ние сме длъжни да приемаме всички". Без коментар.

Някакъв документ с подробности е бил преди няколко седмици публикуван в диоцената гр. Мюнстер и не е бил изтрит, отнасял се е до някаква "интеркултурна" (мулти-култи) седмица насрочена за 28.10 т.г. Не съм търсил сам, имам работа, но и във Ватиканският интернет може да се намерят интересни подробности, с което връзката Ватикана-ООН е безспорна. От различни документи и публикации е станало също ясно, че цялата тази ЗАВЕРА се председателства от Германия - с Меркел разбира се, начело и се полагат нужните усилия за осъществяването на Този Мигационен Пакт до край - т.е. подписването му от всички членки на ООН (без вече заявилите, че не го приемат). Както и да се потиска всякаква съпротива срещу него, особено от към държавно финансирани медии - те ще загубват тогава финансирането си ако държали т.нар. език на "омразата" - т.е. даване на информации и факти какви ги вършат тези наши любими гости, сътрапезници и не рядко - нещо съвсем друго - неща влизащи всекидневно в криминалните хроники и статистики. Освен това през м. април, ватиканският представител в ООН е направил изявления от които се вижда, че Ватикана масивно е участвал и участва в тази истинска конспирация!

И сега ето две черешки върху тортата:
- Папа Франциск е получил Отличие, награда, от фондация "Калерги" - 2016г. Разбира се и Меркел е получила преди време отличие от "Калерги"!

- Другото е, не съм проверявал, че в някакъв списък на най-богатите хора, сегашният папа е на шесто място.

За немскоговорещите, ето ви днешното съобщение:
https://www.facebook.com/CWolfgangJahn/videos/275362563096591/UzpfSTEwMDAwMjA1OTQ3MDcyNDoyMTg3OTE5NTMxNDc2MDM4/?multi_permalinks=2187827294818595&notif_id=1541019046290275&notif_t=group_highlights
« Последна редакция: Ноември 01, 2018, 16:54:04 от Eisblock »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Проблем в темата.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
the lamers club honourable member …

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Последното, което виждам в темата е:

"Публикувана от: onzi
« -: Октомври 31, 2018, 03:07:50 15 »
    Вмъкни цитат
австрия няма да подпише. от гласове"

А като вляза от другаде да пусна пост виждам, че после е писал Айсблок.

Май ще трябва да трия кукита и да се логвам наново.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Да допълня развитията от вчера насам:

- Чехия и Хърватска също няма да подписват!!!

- Тезите на папа Франциск за една управлявана миграция (основно и най-вече към Европа), 21 на брой, са представени месеци преди да се започне съставянето като документ на т.н. "Емиграционен пакт" на ООН. Този има 32 декларирани опорни точки-изисквания, за подпомагане, насочване, налагане и реализиране на масовото преселение на народите към "старият" континент! Така, че с пълна увереност може да се посочи Ватиканът като първопричина и двигател. Разбира се папската институция тук е заедно с другите заинтересувани сили да следват плана на Куденхоф-Калерги и едноименната фондаци за ликвидацията на Европа!

Ни повече, ни по-малко.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Eisblock
Така, че с пълна увереност може да се посочи Ватиканът като първопричина и двигател
Познато ли ти е: "Папата, папата да кълнете ..." ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Не, не ми е познато?!

Quote (selected)
Die Staatspolitische Kommission des Schweizer Nationalrates hat der Schweizer Regierung empfohlen, dem UNO-Migrationspakt wie Österreich fernzubleiben.
- И швейцарската комисия за политиката към Националният съвет е препоръчала, подобно на Австрия, да не подписва Пакта за миграцията.

Ето линкове за участието на Ватикана в основата за създаване на този Пакт за миграцията:
https://www.vaticannews.va/de/welt/news/2018-04/vereinte-nationen-vatikan-flucht-migration.html?fbclid=IwAR3lh1ok45MhdpgGUe4FTCDQcaXnvxSTlQPWWB7gUzHG-L40WpsRoQR2sEE
https://www.vaticannews.va/de/vatikan/news/2018-07/vatikan-uno-global-compact-for-migration-auza.html?fbclid=IwAR0lr0yPdjdpf_47RJJNYd4Q-wHRAioi2EyeuZxncIUYzMHJZrq3JQ9oeH8
https://deutsch.rt.com/international/56231-papst-franziskus-schlaegt-21-massnahmen-zur-erleichterung-der-immigration-vor/?fbclid=IwAR0OMgeHJBTIKC1FD3lTNY1HDaCdfttabyuWq3ZP_94GZbvawR_mUwG-pzg

Ето за наложената цензура от режима и медиите в Германия:
https://www.welt.de/politik/deutschland/article183142826/Migrationspakt-Auswaertiges-Amt-will-Stimmungsmache-bekaempfen.html?fbclid=IwAR010mbF4y_DWz9KHS_D-Jiv09N2McI6lyqa0EMlmBWjiY4lwEXYsRi9WPA
https://www.focus.de/politik/ausland/un-migrationspakt-auswaertiges-amt-warnt-vor-mobilisierung-durch-irrefuehrenden-informationen_id_9839134.html?fbclid=IwAR01FNApcvAv5K7xR1ar6akrJujhhnW54HTTYOae5d1MiNMPt3VutVCyixY

Ето за превод от немски с гугъл-транслатор:
https://translate.google.com

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Eisblock
Не, не ми е познато?!
Св. Козма Еатолийски: „Папата да кълнете – в него ще е причината.“
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
 
Георги Марков: Глобалният пакт на ООН за миграцията е лудост и цинизъм! Няма да го подкрепя!
от sindbads
[/b]
Глобалният пакт на ООН, който предстои да бъде подписан на 10-11 декември в Маракеш, Мароко, е лудост и цинизъм! Това е мнението на юриста Георги Марков, бивш конституционен съдия и депутат от ГЕРБ, един от безкомпромисните противници на безконтролната миграция в Европа. Аз няма да го подкрепя, категорично заяви Георги Марков пред ПИК.

В документа от 34 страници миграцията е наречена „източник на благоденствие и постоянно развитие на света“, а правителствата се задължават да формират пътища за редовна миграция. При представянето му генералният секретар на ООН Антонио Гутериш пък нарече миграцията „положителен глобален феномен“.
Според Марков обаче документът на практика е гавра с жертвите на миграцията на ножа, които дадоха държави от Стария континент – малолетната Мия в германския град Кандел, малолетната Сюзан във Висбаден, младият германец в Кемниц и редица други.

Засегната от Глобалния пакт на ООН ще бъде Европа, тъй като притокът е именно към европейските държави, а не тече в обратна посока „Европейците не са тръгнали към Близкия изток, черна Африка и Азия“, коментира юристът. Той смята, че ООН провежда нов вариант на плана на Джордж Сорос, който предвиждаше Европа да приема по един милион бежанци годишно – приток, който да ликвидира християнския характер на континента.

Бившият конституционен съдия е категоричен, че „правителството не може да подпише пакта без решение на парламента, защото той засяга националния ни суверенитет и решава глобални въпроси. Непрекъснато повтаряме, че сме парламентарна република, но това важи не само за президента, а и за правителството. Заобикалянето на парламента ще е нарушение на Конституцията, защото пактът не е международен договор и не подлежи на последваща ратификация от парламента, затова е необходим превантивен контрол. Ако Народното събрание бъде заобиколено, това ще е коледен предизборен подарък за Корнелия Нинова“.

„ООН трябва да си посипе главата с пепел, защото не спря Меркел: „Елате, ще се справим”, каза тя. Те дойдоха и тя не се справи. Ерата „Меркел“ свърши, а ерата „Макрон“ също свърши, но преди да е започнала. Вчера френксите агенции признават, че Льо Пен води пред Макрон с 21% на 19%“, цитира Марков последни социологически данни. Според него спадът в подкрепата за Макрон и партията му е напълно логичен, защото френският президент нарича Виктор Орбан и Матео Салвини „проказа“, докато проказа, по думите на Марков, са милионите незаконни мигранти в Европа.

„Орбан посочи, че пактът е злокобен и създава правното понятие „право на миграция”, което никога не е съществувало и на практика поощрява миграция. Последва го Австрия, Чехия, Полша, Хърватия и Словения. Идва ред на Италия, Словакия, Дания. Себастиан Курц, който председателства Съвета на ЕС, даде забележителна пресконференция и заяви, че няма да отиде в Маракеш и няма да подпише пакта. Курц направи 28 бележки по документа и каза, че Австрия няма да приеме бежанци поради бедност и климатични промени, както повелява документът“, твърди още Георги Марков.

Припомняме, че единствено САЩ обявиха предварително, че се оттеглят от пакта, а президентът Доналд Тръмп препоръча на европейците да внимават с миграцията, тъй като тя променя и културната среда, и средата за сигурност.

„Шапка свалям на Тръмп. Той отказа да слуша тези в ООН, защото пактът нарушава суверенитета на Щатите“, коментира Георги Марков.

Срещу приемането на пакта се обяви вчера и евродепутатът Ангел Джамбазки.

Неактивен Darby

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 59
    • Профил
Току-що прочетох още нещо по темата, този път от Ангел Джамбазки:

https://www.blitz.bg/daydzhest/dzhambazki-s-novi-razkritiya-za-golyamata-opasnost-nadvisnala-nad-evropa-video_news637724.html

Струва си да се види.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Току-що прочетох още нещо по темата, този път от Ангел Джамбазки:

https://www.blitz.bg/daydzhest/dzhambazki-s-novi-razkritiya-za-golyamata-opasnost-nadvisnala-nad-evropa-video_news637724.html

Струва си да се види.

е щом като го пише в близ...

Неактивен Darby

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 59
    • Профил
Е щом са си направили труда да публикуват пълния текст на писмото на Джамбазки до коалиционните партньори с подкана да формират единна позиция за обсъждане от правителството...


Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Ето ви нещо много мило, стоплящо сърцата. Невинните деца говорят само истината и то от сърце!!!
https://www.facebook.com/manaman.chhina/videos/10156129233048915/UzpfSTEwMDAxMDI2Nzc0MTI0MzoyMTkwNTY1NzgxMjExNDEz/?multi_permalinks=2190485207886137&notif_id=1541343226986863&notif_t=group_highlights
 :bluegrab:

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Ето близкото бъдеще - масово и навсякъде!!!
https://www.facebook.com/alpha.bblondy.9/videos/309129246567958/

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Ето още нещо интересно:
https://www.facebook.com/HCStrache/videos/263828010989204/
- Австрия е един истински пример за изправяне срещу Пакта за глобална миграция. Посочват се и останалите страни отказали или отказващи в движение подписването на Пакта!
 :way_to_go-1308:

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
...а тук една статия за дебатите в Бундестага по темата, споровете между партиите, позицията на Алтернативата и прочие ионтересни неща - интересни са и коментарите под статията - Миндербиндер ще прости, че публикацията е на немски ...
https://www.zeit.de/politik/deutschland/2018-11/un-migrationspakt-zustimmung-bundestag-debatte-streit-afd

А това е австрийски коментар на горното - https://diepresse.com/home/ausland/aussenpolitik/5526406/UNMigrationspakt_Alle-gegen-die-AfD
« Последна редакция: Ноември 08, 2018, 22:03:46 от фелдкурат Ото Катц »

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Снощи утрепах половината нощ да чета коментарите под статията в Die Zeit. Не знам само колко от тях биха били оставени за сутрешен преглед...

В статията също се лъже смело. Съмнявам се, че някой може нещо да промени. Меркел ще подпише Безумието.

Вчера, под коментар на Фичо от преди 3 дена ми изтриха моят, последен бе. Май прекалих с неприятни подробности около съдържанието на "Пакта" и най-вече - кой с какво и заради какво го е измудрил...

- ОСТАВАТ 31 дена до подписването!!!

Тъдява, в и из територията, нито вопъл, нито стон. Още по-малко някой ще се сети да разгледат в парламента съдържанието, което е подадено още по-витиевато отколкото бе Истанбулският конвент.

Събуждането ще бъде ужасно! Все някой и друг милион ще остане тук, изпаднал от гарантираните КОРИДОРИ.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Събуждането ще бъде ужасно! Все някой и друг милион ще остане тук, изпаднал от гарантираните КОРИДОРИ.
Айсе, споко, уповавай се на класиката "Коридоры кончаются стенкой, а тоннели выводят на свет!".
И това ще мине. Като се огледат и разберат, че и в рая трябва да се работи, ще си идат обратно. Или ще продължат нататък. Балами да почват отначало - единични случаи, ще се претопят.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Ето ти нещо за ставащото тъдява.
Иначе малко витиевато си се ицразил в горното си съобщение - за кое сутрешно издание иде реч!
Къде е коментирал Фичо? Защо се свениш да дадеш пътечка?
Кой и къде те е трил? Тук? Госингер? Той не трие!
http://glasove.com/categories/novini/news/ninova-premieryt-da-obyasni-koga-i-koj-reshi-da-prisyedini-bylgariya-kym-pakta-na-oon-za-migraciyata

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
От умерения Дневник!

Quote (selected)
ЕС не може да се присъедини към Истанбулската конвенция заради България
Всички останали 27 държави, членки на ЕС, са подписали Истанбулската конвенция. Разследване на "Дневник" установи, че международният документ, който цели да изгради гръбнака на законодателство и превенция срещу насилието на жени, се оказа обединяваща кауза за националисти (включително партньорите в управляващата коалиция), "правозащитни" организации, свързани с десни консерватори в САЩ, крайни евангелисти, както и свързани с руската хибридна машина "патриоти" и БСП.
https://www.dnevnik.bg/politika/2018/11/09/3342819_es_ne_moje_da_se_prisuedini_kum_istanbulskata/?ref=home_mainStory
« Последна редакция: Ноември 09, 2018, 15:30:50 от Ганий »

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Ганий, аз не говоря/пиша за Истанбулската завера, а за по-страшната уродливост - Глобален пакт за миграцията на ООН. Подготвен от папата и германски политици, основно. Написан е и по-зле и коварно, витиевато, отколкото бе написана Истанбулската конвенция. А Всичките държавни глави се събраха в ООН-то преди време, то е заради него, в същност. Само дето си траяха след това.

С подписването му, страните одобряващи, се задължават да го приложат, като при това може да се стигне и до промяна на отделните законодателства. Де факто с него се признава "естественото право" на всеки, от всякъде, да се пресели където иска и да се закачи за социалната, здравната и правната солидарни системи. Освен това се задължават държавите да преследват и криминализират всякакви публикации, мнения, изкази срещу миграцията. Има и още бисери, но и тези стигат - даже и илегалната миграция ще трябва да се признае и не наказва, като тези мигранти няма да се преследват от закона, респ. ще получат нормален статус... Остава да се сетим, че пакта е подготвен за да има преливане, той е за завладяване, чрез огромна вълна неприемливо, чуждо по всякакви белези, десетки милиони ново население в Европа. А не, че европейците са хукнали да се заселват в Африка, Близкият изток и Азия!

В същото време, на никого от т.нар. "държавници" не му пука, още по-малко се сещат, как напусканите държави ще се сринат в ХАОСА. Защото активното население ще си вдигне чукалата и ще замине (не е ли България ПРИМЕР за обезлюдяване?).После останалите роднини могат да бъдат официално изтеглени в държавата гостоприемник. Т.е. целта е ликвидиране на националните държави, или с други думи - НСР ще зацарува успешно.

Драги фелдкурате, аз не споменах къде е тритото от мен - то е в Гласове, не защото е важно или че е останало нещо, а защото е просто една подробност. Фичо там се упражнява по стар тертип да лови мишки с тръстикова флейта. Написал е невъобразима чорба. Но и аз прекалих със сардоничен стил, не толкоз срещу него (ако въобще), колкото срещу участниците за съставянето му и до действителното положение с Пакта.

А този Пакт и до сега не е докладван пред Народното събрание, официално ВСИЧКИ си траят, а после ще има рев ---- 'ми кво станъ?!

ОСТАВАТ 31 ДЕНА!!!
« Последна редакция: Ноември 09, 2018, 17:39:24 от Eisblock »


Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Благодаря ти! Много е прясно и не съм забелязал. Сега там пуснах следното мнение:

Eisblock на 09.11.2018 в 18:22

За жалост този "Глобален пакт за миграцията" на ООН е само проформа създаден уж за спиране на нелегалната миграция. В същност той е узаконяване на една цялостна миграция и изключване косвено на криминалните каналджии и посредници. На пръв поглед, както "Истанбулската конвенция", той не е уж задължителен, но след като не е, защо трябва да се подписва? Точно обратното, в него десетки пъти се употребява императива "страните се задължават". Нещо повече, ще трябва да се изградят сигурни коридори за предвижване на това ново преселение на народите към и в Европа. Страните гостоприемници се задължават да включат мигрантите към своите си осигурителни социални системи. Те трябва да получават юридическа безплатна помощ, както и медицинска такава. Освен всичко друго, подписалите страни се задължават да подсигурят нужните комуникационни средства за връзка на пристигналите с роднините си, а тези, ще могат също да се преселят при вече пристигналите в дадената страна. Обхвата присъединяващите се (към) първопроходци(те) се простира от баби и дядовци - та чак до внуците.

Разбира се, че е човешко право емигриралите да искат да се съберат отново с близките си роднини и хора от семейството, но самата миграция според водещи държавници, специалисти и пр. не е универсално човешко право! Тогава тук изниква един друг въпрос: - Какво ще стане с обезлюдените, така или иначе едвам кретащи държави, след като голяма част от населението им ще си замине безвъзвратно? Та и тук, в България, емиграцията с повече от 2 милиона души, постави тежки проблеми за оставащите, за социума, за самата държава. Вместо такъв един пакт да се съставя, приема и изпълнява - който ще погуби редица, така и не случили се държави - не е ли по-логично, разумно да се потърсят други решения за на място?

Същевременно напрежението в приемащите държави в пренаселена Европа заради огромните маси от нови преселници, при доказана незначителна и направо - невъзможна интеграция, ще доведе до всенародни брожения, демонстрации, насилие и не дай Боже - до далеч по-страшни събития! Ето защо редица държави вече декларираха отказа си да подписват този "Глобален пакт за миграцията" под шапката на ООН. Начело на отказващите са точни емигрантските страни каквито са САЩ и Австралия. Последвани са от Израел, Русия, Австрия, Швейцария, Дания, Унгария, Чехия, Хърватска, Сърбия и най-вероятно Полша и Италия. На този фон и с опита от "Истанбулската конвенция", ще е най-правилно управляващата коалиция тук да вземе единственото възможно решение - също да откаже подписа си! На локално ниво могат да се въведат временни укази на правителствено ниво за улеснено подсигуряване със специалисти от чужбина на местните нужди, но те в никакъв случай не могат да се удовлетворят с този Пакт за безконтролна, едвам ли не задължителна миграция от къде ли не. Със сигурност решението да се подписва, ще доведе до сериозни неприятности подобни на тези в Германия, на които чрез медиите, сме свидетели всеки ден. Дано разумът надделее!!!

ПП Скобите в текста са заради пропуск. Болдване там няма, каки интервали и абзаци.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Малко екшън показан от бъдещите немци в Дортмунд където изучават езика:
https://www.facebook.com/657015324686799/videos/324381751683671/
 :firefrog: :bluegrab:

Неактивен len

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 58
    • Профил
Quote (selected)
Страните гостоприемници се задължават
...Че това си е направо извадка от учебник по биология, където се изучават паразитите...

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Остават 29 дена до приемането на "Глобалният пакт за Миграцията" на ООН!

- Според различни пресмятания за плебсокапацитетите на различни държави, за Германия са изчислени 274 милиона за възможно население!
https://www.freiewelt.net/nachricht/eu-papier-haelt-274-millionen-menschen-in-deutschland-fuer-moeglich-10076173/?fbclid=IwAR1KJMiKaoM4Mrr0PweZrl06nqUcnqmPc1wIxClJbFFuC4jyOkjqfxcfTLs
-Касае се до документ на ЕС от 2010 г. на тема Политика за презаселване. Т.е. цялата случила се галимация с "гостите" не е в никакъв случай "случайност"!!!

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
ОСТАВАТ 28 ДЕНА ДО ПОДПИСВАНЕТО НА ДЯВОЛСКИЯТ ПАКТ!!!

- Днес г-н Цветанов обяви, как сутринта на Коалиционният съвет било решено България да не подкрепи Пакта. Надявам се да е вярно, но дали това ще е така, би следвало да видим, след като се вземе решение и в Народното събрание!!!

Дали ще се случи - ще видим.

Ето едно ехо засягащи "Истанбулската конвенция", запитване направено от проф. Иво Христов в Народното събрание към вицепримата г-жа Е. Захариева:
- „Има ли предприети действия за оттеглянето на подписа на министър Захариева от Истанбулската конвенция и каква позиция ще изрази българската държава при обсъждане на ратификацията на Конвенцията в ЕС?“

Интересна е реакцията на Захариева...  :m0941:https://www.facebook.com/BulgarianSocialistParty/videos/2143088555956643/UzpfSTEzNjc2NzIxNzMyOTcwNjc6MjE1Nzg5MDU2NDI3NTIyMA/

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
В "Гласове" бе публикуван одеве материал за Пактът с изказване на Юнкер:
http://glasove.com/categories/novini/news/yunker-se-obyavi-sreshtu-principa-na-edinodushie-v-es-zaradi-migracionniya-pakt-na-oon
 :angry-smiley-014:
Осмелих се да напиша следното:
Quote (selected)
За жалост и г-н Юнкер е по една или друга причина поддръжник на Пакта. Да се твърди, че никой не е чел в дълбочина този документ под егидата на ООН, е несериозно твърдение. Обратното - прекалено добре е прочетен от достатъчно много хора, така, че подводните камъни са ясно видни. А те са толкоз значими, че със сигурност ще потопят всяка една държава в мътните води на тоталната миграция.  - Тъжното и странното е, че никой от водачите на европейските народи и не помисля, какво се случва с държави, на които активното население, хората с инициатива (най-малкото) ги напускат и те остават на доизживяване. Защото не е нужно да се доказва, че всяка една държава е също както, и подобна на един организъм. След като той загуби определена част от ресурсите си, такъв един организъм ЗАГИВА!!! Това ли е съдбата, която една така уважавана институция като ООН и ЕС желаят на част от нейните членове? И така следва въпросът, в чий интерес се правят всички тези ялови усилия, които така или иначе биват демаскирани като, меко казано, несполучливи - даже - определено вредни и пагубни?

Колкото до днешното решение на коалиционната сбирка в София да НЕ СЕ ПОДПИСВА, е редното и Народното събрание да обяви същото решение. В противен случай има реална опасност, както това се случи с подписа под "Истанбулската конвенция" някой да подпише на "юнашко доверие" - през главите на Народа и Народното събрание... И накрая да попитам, ще има ли някое уважавано мас-издание да публикува българският превод на въпросният "Пакт за миграцията" на ООН? Хубаво е и мнозинството от четящите българи да се информират директно от Изворът. Прочетен на бистра глава, пакта със сигурност ще накара всеки разумен човек ще изпита страх и потрес, особено на фонът на вече видяното и изпитаното от европейците в последните 2-3 години на Мигрантската криза!

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
https://www.segabg.com/category-first-page/bulgariya-otryaza-oon-za-migrantite
- Оттатък е публикувано кратко експозе обясняващо как се е стигнало до изненадващото решение да не се подписва "Пакта за глобална миграция". Последният абзац именуван ПАКТЪТ е обаче, меко казано, неточен или направо, подвеждащ.

1.
Quote (selected)
Глобаният пакт за безопасна, организирана и регулярна миграция няма обвързващ характер и от него не произтичат законови промени.
- Не е вярно. 81 пъти се казва вътре в него, че страните се ЗАДЪЛЖАВАТ ДА ... Ако не е задължителен, защо трябва да се подписва? Каква роля му е отредена, че ще трябват подписи? По скоро се стига до обичайното право, а именно, че всички ще бъдат принудени да го изпълняват безпрекословно и да въведат изменения в законодателствата си, тъй като, това на ЕС има превес и щом  големите мотори Германия и Франция в него натиснат дребосъците, то националните решения остават на второ място. Особено, ако вече дадена държава е подписала със: - СЕ ЗАДЪЛЖАВА.

2.
Quote (selected)
...да се обединят усилията на всички страни за намаляване на факторите, които принуждават хората да напускат родините си...
- Точно обратното!!! Този пакт има цел да улеснява проникването в "обетованите земи в Европа", изключва трудностите и рисковете на нелегалната миграция и я издига, доколкото тя ще продължи заради по-малката трудност, до ЛЕГАЛНА. Улесненията предвидени в пакта като - установяване на сигурни коридори за проникване на мигрантите до крайните дестинации, приемане по дефолт в социалната система на гостоприемника, заедно с правна, медицинска помощ и обгрижване, както и правото да си доведат роднините от изходната страна, ще засилят миграцията многократно. Още в 2010 г. има студия на ООН в която се разглежда подмяната на населението на Европа с мигрантите. https://www.freiewelt.net/nachricht/eu-papier-haelt-274-millionen-menschen-in-deutschland-fuer-moeglich-10076173/?fbclid=IwAR1KJMiKaoM4Mrr0PweZrl06nqUcnqmPc1wIxClJbFFuC4jyOkjqfxcfTLsПредставят се като възможни ужасяващи цифри - няколко стотици милиона! В същото време родините на мигрантите просто ще се разпаднат. Същото очаква и националните държави на Европа. Отделно остават редица хубости за приемане и подписване, като забрана и "обезкуражаване" на противниците на глобалната миграция да взимат становище в медиите - т.е. цензура и инкриминиране.

3.
Quote (selected)
През последните месеци Унгария, Полша, Австрия, Словения и Хърватия също заявиха, че няма да подпишат.
- Количеството държави отказващи подписа расте. Те са: САЩ, АвстралияНова Зеландия вероятно също - двете са свързани в хлабава асоциация), Русия, Израел, Дания, Унгария, Австрия, Хърватска, Словения, Сърбия, Полша за сега, и по всяка вероятност Италия!

Остава да видим как ще се развият събитията. Най-вече - тук! За да се избегне поредната бананова кора пред България, е нужно този ОТКАЗ за сега, да се подкрепи с решение на Народното събрание!!! Обезателно, много е важно.

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Ейс, поздравления за темата и участието по нея.
Скромно мнение си позволявам.
Колкото и да е разкрачен ф случая Баци, едва ли ще се гръмне ф слепоочието с подписване на конвенцията.
А ако го стори /освен че ще се гръмне/, значи че са дръпнали въжето вързано за орехчетата Му толкова силно, че и тях са откъснали.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Съгласен съм с теб, но...
 :t0328:
Някакво решение на съвещание на н'ам кво си е едно нещо, но решение на държавнотворчески орган - друго. Защото винаги може да се намери някоя безумна душа и да подпише. После, иди и се оправяй!

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
https://www.facebook.com/ralph.buhler.9/videos/10213125479279217/
- Видео (на немски) с една възрастна дама която изважда на бял свят още трима "визионери" работили усилено за да стигне светът, Европа и в частност Германия, до сегашното състояние на нещата - 100% фиаско и до финалният щрих с "Пакта за глобална миграция".

ОСТАВАТ 26 ДЕНА ДО ПОДПИСВАНЕТО НА ДЯВОЛСКИЯТ ПАКТ!!!
 :m0941:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Quote (selected)
Пактът за миграцията се унищожава също като Истанбулската конвенция
15 Ноем. 2018 автор Аделина Марини   
https://www.segabg.com/category-observer/paktut-za-migraciyata-se-unishtozhava-sushto-kato-istanbulskata-konvenciya

С отхвърлянето му се спира едновременно решението на глобален проблем и сe блокира пътят на ЕС като глобален лидер

Втори поред документ с глобално значение за човешките права бива саботиран от антилиберални правителства и политици. Основният инструмент е същият - дезинформационна пропаганда. По този начин се подчертава линията на разделението между либералния и антилибералния свят и се слага прът в колелата на ЕС.

Леле, тази ни громи отвсякъде и навсякъде  :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Писах току що в другата тема за Марини... Тази жена е много, ама много объркана и фанатична. Ако би имала власт, ще организира конвейер широк като аутобан към Кладите за инакомислещите!!! А и наглостта 'и стъпква всеки един аргумент и дори очеизваждащи факти остават невидяни...

ОСТАВАТ 25 ДЕНА ДО ПОДПИСВАНЕТО НА ДЯВОЛСКИЯТ ПАКТ!!!
 :m0941:
« Последна редакция: Ноември 19, 2018, 22:57:19 от Eisblock »

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
В Гласове излезе следното заглавие: Правителството си запазва възможността да подкрепи пакта за миграцията на ООН. (http://glasove.com/categories/novini/news/pravitelstvoto-si-zapazva-vyzmozhnostta-da-podkrepi-pakta-za-migraciyata-na-oon)
- Както и се опасявах, се случи!  Затуй твърдях, че Народното събрание трябва да обяви, да приеме решението - т.е. да препотвърди първоначалното съобщено от Цветанов!!! Вероятно сега смятат, че афронтът във Финландия при изказването на мин.преда ще може да се смекчи по този начин - да подписват бланко "Пакт"-а. Сега обаче рискуват едно окончателно присъединяване към либерастията, а не към Началника Тръмп и САЩ?! Много смело, много. Най-вероятно това ще е краят на България...
 :bluegrab:
******
Eisblock на 15.11.2018 в 01:39

Германия ще подпише, тласкана от отиващата си към политическото небитие, Меркел. За жалост тя ще повлече и тукашните си адепти. Този път те не избират Слънцето на демокрацията - САЩ като пример, а се съюзяват със сили желаещи съвсем други неща, от тези представяни като маскировка!!! Отказалите да се присъединят не са една две-държави! Те са САЩ, Австралия, Израел, Русия, Дания, Австрия, Швейцария, Унгария, Италия, Хърватска, Сърбия и най-вероятно и Полша - до момента.

С подписването на "Глобалният пакт за миграцията", страните одобряващи, се задължават да го приложат, като при това може да се стигне и ще се стигне до промяна на отделните законодателства поради превеса на това от ЕС над националните - докато Германия и Франция дават тон в ЕС... Де факто с този пакт се признава "естественото право" на всеки, от всякъде, да се пресели където иска и да се закачи за социалната, здравната и правната солидарни системи, там където ще отседне! Освен това държавите се задължават да преследват и криминализират всякакви публикации, мнения, изкази срещу миграцията. Има и още бисери, но и тези стигат - даже и нелегалната миграция ще трябва да се признае и да не се наказва, като тези мигранти няма да се преследват от закона, респ. ще получат нормален статус... Остава да се сетим, че пакта е подготвен за да има преливане, ново преселение на народите, той е приготвен за завладяване на Европа чрез огромна вълна неприемливо, чуждо по всякакви характерни белези, десетки милиони ново население в Европа. А не, че европейците са хукнали да се заселват в Африка, Близкият изток и Азия и трябва да бъдат улеснени!!!... Не напразно управляващите в редица държави се опитваха и се опитват да не се допусне разглеждане в дълбочина на документа в пресата и инф. медии, да не се преведе на съответният език и/или да не се публикува даже! Както и стана тук. ...

Може със сигурност да се твърди, както и ще стане, че като ГРАНИЧНА СТРАНА на ЕС , България ще бъде най-малкото КОРИДОР ЗА СИГУРНО ПРЕДВИЖВАНЕ НА МИГРАНТИТЕ - това се предвижда в Пакта. Но след като не могат да минат през Сърбия например, хайде да се сетим къде ще се утаи шлаката?!

Подписването на този пакт ще е най-голямото предателство извършвано в историята на България. Решаващо за бързото и окончателно нейно унищожение!!! Запознайте се какво става в Германия - искате ли това да става и тук? А в Босна в момента стотици млади мъже, въоръжени с ножове искат насилствено да проникнат през границата в Хърватска...Остават 25 дена до подписването...
*****