За живота, вселената и всичко останало … > Хуманитарни технически проблеми …

Как да цитират хуманитари(те) във форума …

<< < (2/3) > >>

SgtTroy:

--- Цитат на: onzi в Ноември 19, 2018, 14:22:24 ---
--- Цитат на: kаily в Ноември 19, 2018, 13:02:14 ---А как се прави да не излиза линкът, ми вместо него текст, примерно - тук?

--- Край на цитат ---

* пишеш текста /примерно цък/
* маркираш го целия, да стане на син фон
* чукваш на бутончето за линк//, то огражда маркираното с тагове [ url] и [ /url]
* в първия таг, преди затварящата квадратна скоба, добавяш "=" и пействаш твоя линккато резултат трябва да получиш [ url=https://segabg.com/forum-topic/vox-popili?page=60]цък[/url ] /добавил съм по един интервал около квадратните скоби/

без интервалите - цък

--- Край на цитат ---

кой е хакнал акаунта на онци, че така благовъзпитано се отърква о кайли, м?

kаily:
Ми то зависи от темата. И аз съм така. По едни теми мога да вадя очи, по други да си гугам с една и съща персона. Нали е важна темата, не събеседникът?

Nor1:
И аз съм така. Мога да подкрепя някого за едни неща и да се скарам с него за други.

Хубаво и достъпно обяснение от Онзи.
Кайли, това е класическият, чист метод, който работи при всички браузъри. Дантгуин също ти го беше обяснявал.
Другото, което е различното при теб, го прави Хромият. Различните браузъри (и добавки към тях) правят различни неща.

kаily:
Алеле, аз помня, че ми обясняваха нещо и аз пак го правех по друг начин, ма мислех, че е за друго...
Значи тотално съм изкукала...нямам спомен никакъв.

Предводител на команчите:
JPEG to JPG (ели обратно, ако някой желае) със смартфон:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия