За живота, вселената и всичко останало … > Други теми …

За ПолитГюбрето!

(1/14) > >>

Ганий:
Малко анархист си падам - в смисъл не съм членувал, не членувам и не ще членувам в партия и подобни образувания.

Затуй се считам за неподвластен на партийни партизанщини, което ми дава основание да отворя Тая Благодатна Тема, в която бихме могли да оплюваме и охрачваме ПолитГюбрето както и когато намерим за добре!
 :animated-smileys-stargate-015

Ганий:
Прехвърлям от друга тема!
------
Сергей Станишев беше избран за лидер на ПЕС за трети път
https://www.dnevnik.bg/politika/2018/12/07/3358588_sergei_stanishev_beshe_izbran_za_treti_mandat_kato/?ref=home_mainStory

Ужаст някакъв! Туй по-страшно от "дербито" на Ювентинската Мафия и Интернистката Мафия... :t2412:

Туй херсонско кариерис хлапе много здраво се е впило в соц-идеята и цоца ли, цоца...

Лично Ази съм го похвалил един-единствен път - за онуй циркаджии!

Друго добро не мога да кажа за него!  :apology-1312:

Ганий:
Това за гюбрето е заемка! Буквална!

Казвал съм го навсякъде (Медияпул, Дневник и СЕГА), ако някой е пропуснал - ето и предисторията!

Значи, 10.11.1989 г. Мисля беше първата или втората "Всяка неделя" след 10.11.1989 г. - при всички случаи почти непосредствено след датата.

Гост на Кеворк Кеворкян бе Борис Димовски.
Когато Кеворк го попита как биха могли да се развият нещата Борис Димовски отвърна (смисълът е 100% този, думити също някъде там)

Борис Димовски: Трябва много да внимаваме, защото, като придойде пороят, гюбрето най-отгоре изплува!

А съвсем скоро стана ясно, колко прав е бил Борис Димовски! И вече 29 години е прав!

И оттогава започнах да употребявам устойчивото словосъчетание ПолитГюбре - натоварено с много смисъл, мъка, погнуса и презрение!

Пешо:

--- Цитат на: Ганий в Декември 07, 2018, 22:16:24 ---...
Гост на Кеворк Кеворкян бе Борис Димовски.
Когато Кеворк го попита как биха могли да се развият нещата Борис Димовски отвърна (смисълът е 100% този, думити също някъде там)

Борис Димовски: Трябва много да внимаваме, защото, като придойде пороят, гюбрето най-отгоре изплува!

А съвсем скоро стана ясно, колко прав е бил Борис Димовски! И вече 29 години е прав!


--- Край на цитат ---
Много хубава мисъл на Димовски. Нека си я припомняме всеки път, когато някой пожелае да дойде порой.

Калинчо:
Доста порои са минали. Обективно какво е ставало се знае, но за всеки следващ порой се очаква да е различно, поне за множеството което си го пожелава.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия