Преглед на печата … > Мнения …

По ръба на синята бездна

<< < (2/6) > >>

Пешо:

--- Цитат на: Джиджи в Декември 16, 2018, 16:00:46 ---За статията на Петьо Цеков във в-к "СЕГА", въпреки и „много приказки за едно си нищо” /по Чоки!/ -  :way_to_go-1308:

--- Край на цитат ---
Остави го чоко - той се заяжда с мен, не с Петьо Цеков.

Джиджи:

--- Цитат на: Minderbinder в Декември 16, 2018, 18:40:23 ---Може би съм наивен, но вярвам, че ако всички изброени 'десни' се обединят, ще получат повече гласове от сумата на получените на предишните избори.
--- Край на цитат ---

Мисля, че в изчисленията си не си наивен, тъй като веднага след последните президентски избори се говореше упорито, че десните избиратели сме около 500,000 души.

Обаче оттогава изтече доста вода и аз вече не вярвам, че може изобщо да има някакво обединение. Заради единствения въпрос:
КОЙ ЩЕ ВОДИ БАЩИНА ДРУЖИНА?   :crazy-1358:

Чок觧:

--- Цитат на: Minderbinder в Декември 16, 2018, 18:40:23 ---Може би съм наивен, но вярвам, че АКО всички изброени 'десни' се обединят :b0230:, ще получат повече гласове от сумата на получените на предишните избори.

--- Край на цитат ---

Генерал , педал и абдал ! :mooning-448:
За "АКО-то" зваеш приказката ...

фелдкурат Ото Катц:
Пепи, тук би могло да се глаголи по онзи въпрос.

Аз имах предвид двете теми на Артур за лявото и дясното, ноне ги намирам - считам, че двете неща ляво и дясно, би трябвало да се обсъждат свързано.

пешo:
Бива.


--- Quote (selected) ---считам, че двете неща ляво и дясно, би трябвало да се обсъждат свързано.
--- Край на цитат ---
Логично, щото от двайсетина години насам - след зрелищния крах на Костов - единствената легитимация на дясното е отрицанието на лявото.

Казваш, че дясното било разединено още преди отцепването на 39-те. Ако имаш предвид вътрешните проблеми в СДС - да, но СДС от 1990-а не беше дясно, а някаква политически аморфна маса, идентифицираща се с онова, дето съм го писал по-горе - "Долу БКП". Или има нещо друго ?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия