Преглед на печата … > Мнения …

Ценен Анализ

(1/1)

MichaelL:
Форум "Наука" - Диктатът на Малцинството

Забележителен, ценен философски анализ, който има отношение към политическите процеси. 

Интересно, че скоро обсъждахме точно тази тематика на една вечеря и аз сега го виждам този материал.  Имаше някъде нещо казано за това, че идеите витаят във въздуха, не се сещам точно в момента...

onzi:
"черният лебед" на насим талеб може да се свали оттук.

ddantgwyn:

--- Цитат на: MichaelL в Декември 21, 2018, 10:57:54 ---Форум "Наука" - Диктатът на Малцинството

Забележителен, ценен философски анализ, който има отношение към политическите процеси. 

Интересно, че скоро обсъждахме точно тази тематика на една вечеря и аз сега го виждам този материал.  Имаше някъде нещо казано за това, че идеите витаят във въздуха, не се сещам точно в момента...

--- Край на цитат ---

Сигурен ли си, че авторът на този анализ не е присъствал на вечерята 8)

Пешо:

--- Цитат на: MichaelL в Декември 21, 2018, 10:57:54 ---Форум "Наука" - Диктатът на Малцинството

Забележителен, ценен философски анализ, който има отношение към политическите процеси. 

Интересно, че скоро обсъждахме точно тази тематика на една вечеря и аз сега го виждам този материал.  Имаше някъде нещо казано за това, че идеите витаят във въздуха, не се сещам точно в момента...

--- Край на цитат ---
Хубав материал, наистина. Съвсем наскоро четох нещо подобно - и там се започваше с кашерната и халал храна.

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия