Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 21:11:39

Автор Тема: Прогресистите щурмуват семейството  (Прочетена 12747 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чок觧

  • Гост
Прогресистите щурмуват семейството
« -: Септември 30, 2018, 07:51:42 »
https://www.segabg.com/category-observer/progresistite-shchurmuvat-semeystvoto
Много педераси са се събрали под статията на Сула ! Що ми се струва , че Предводителя на команчите не е истинския/предишния ?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Прогресистите щурмуват семейството
« Отговор #1 -: Септември 30, 2018, 12:42:29 »
https://www.segabg.com/category-observer/progresistite-shchurmuvat-semeystvoto

Много педераси са се събрали под статията на Сула ! Що ми се струва , че Предводителя на команчите не е истинския/предишния ?

Аз не мога да разбера тезата на Сула, ама то сигурно защото съм прост инженер.
the lamers club honourable member …

Чок觧

  • Гост
Re: Прогресистите щурмуват семейството
« Отговор #2 -: Септември 30, 2018, 18:31:00 »
 То и аз съм прост инженер , ама доколкото разбирам от медицина , Сула е съгласен Картаген да бъде разрушен , но не и "семейството , като основна клетка на обществото " ! Като под семейство разбира "бракът , като доброволен съюз между мъж и жена". И че всичко останало е изгъзица , след като не може да създаде поколение . То всичкото можеше да се каже с два-три реда , ама то тогава щеше да е резюме , а не статия .
Пък може да има и някакъв по-дълбок смисъл , а аз да не съм го разбрал :sad-3295:
« Последна редакция: Септември 30, 2018, 18:33:51 от Чок觧 »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Прогресистите щурмуват семейството
« Отговор #3 -: Септември 30, 2018, 23:37:01 »
То и аз съм прост инженер , ама доколкото разбирам от медицина , Сула е съгласен Картаген да бъде разрушен , но не и "семейството , като основна клетка на обществото " ! Като под семейство разбира "бракът , като доброволен съюз между мъж и жена". И че всичко останало е изгъзица , след като не може да създаде поколение . То всичкото можеше да се каже с два-три реда , ама то тогава щеше да е резюме , а не статия .

Пък може да има и някакъв по-дълбок смисъл , а аз да не съм го разбрал :sad-3295:

То и аз търся по-дълбок смисъл в цялата му теза.

Не че по повод на семейството и аз съм традиционалист, ама не във всичко избълвано от него видях смисъл.

Сигурно си прав, че е можело да се каже с два-три реда. Нещо нямам желание да го чета пак.
the lamers club honourable member …

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Прогресистите щурмуват семейството
« Отговор #4 -: Октомври 07, 2018, 04:16:44 »
https://www.segabg.com/category-observer/progresistite-shchurmuvat-semeystvoto
Много педераси са се събрали под статията на Сула ! Що ми се струва , че Предводителя на команчите не е истинския/предишния ?
Тоя е Предводител на циганите и педалите.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Прогресистите щурмуват семейството
« Отговор #5 -: Октомври 07, 2018, 14:37:36 »
Quote (selected)
Що ми се струва , че Предводителя на команчите не е истинския/предишния ?
- Чоки, "Предводителят" от предишните години почина. След това имаше акция да се издаде неговите Писаници и публикации, книгата излезе.
Сегашният "Предводител" е самозванец, някой който се подвизава в Германия, усещам го по начина на писане и от знанията около някой специфични въпроси там. Така, че този в "сегато" е имитатор под фалшив флаг.

Колкото до статията на Сула:
- Тя е неосъзнато приритване срещу диктатурата и по-точно менталното отклоняване на плебса в задачата му да осъзнае враговете си, а не да го пратят да се джаФка едни срещу други. Днес си направих труда да послушам една лекция на проф. Райнер Маусфелд касаеща точно проблема и защо има "Мълчанието на агнетата". Интересна, истинна и добре структурираща този важен въпрос. Препоръчвам я. Не съм търсил на български дали има нещо от него, а и нямам време да превеждам. За знаещите немски е добре да го послушат.
https://www.youtube.com/watch?v=Rk6I9gXwack

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Прогресистите щурмуват семейството
« Отговор #6 -: Октомври 07, 2018, 15:41:18 »
Quote (selected)
Що ми се струва , че Предводителя на команчите не е истинския/предишния ?

- Чоки, "Предводителят" от предишните години почина. След това имаше акция да се издаде неговите Писаници и публикации, книгата излезе.
Сегашният "Предводител" е самозванец, някой който се подвизава в Германия, усещам го по начина на писане и от знанията около някой специфични въпроси там. Така, че този в "сегато" е имитатор под фалшив флаг.

Мисля, че бъркаш „Предводителя на команчите“ с „Тимур и неговите командоси“. Последният почина и за издаване на неговото творчество се събираха пари в другия форум. Предводителя го познавам лично, не се подвизава в Германия, макар че има (по)знания за нея, така че надали е самозванец.
the lamers club honourable member …

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Прогресистите щурмуват семейството
« Отговор #7 -: Октомври 07, 2018, 16:22:08 »
A на мястото на вероятно баннатия sim4o се появи тролещият боклук sim40 be
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Прогресистите щурмуват семейството
« Отговор #8 -: Октомври 07, 2018, 16:44:56 »
Quote (selected)
Що ми се струва , че Предводителя на команчите не е истинския/предишния ?

- Чоки, "Предводителят" от предишните години почина. След това имаше акция да се издаде неговите Писаници и публикации, книгата излезе.
Сегашният "Предводител" е самозванец, някой който се подвизава в Германия, усещам го по начина на писане и от знанията около някой специфични въпроси там. Така, че този в "сегато" е имитатор под фалшив флаг.

Мисля, че бъркаш „Предводителя на команчите“ с „Тимур и неговите командоси“. Последният почина и за издаване на неговото творчество се събираха пари в другия форум. Предводителя го познавам лично, не се подвизава в Германия, макар че има (по)знания за нея, така че надали е самозванец.

Команчи, командоси, компютри, компоти... :scared-3306:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Прогресистите щурмуват семейството
« Отговор #9 -: Октомври 07, 2018, 17:28:42 »
Quote (selected)
Що ми се струва , че Предводителя на команчите не е истинския/предишния ?

- Чоки, "Предводителят" от предишните години почина. След това имаше акция да се издаде неговите Писаници и публикации, книгата излезе.
Сегашният "Предводител" е самозванец, някой който се подвизава в Германия, усещам го по начина на писане и от знанията около някой специфични въпроси там. Така, че този в "сегато" е имитатор под фалшив флаг.

Мисля, че бъркаш „Предводителя на команчите“ с „Тимур и неговите командоси“. Последният почина и за издаване на неговото творчество се събираха пари в другия форум. Предводителя го познавам лично, не се подвизава в Германия, макар че има (по)знания за нея, така че надали е самозванец.

Команчи, командоси, компютри, компоти... :scared-3306:

Така де, случва се даже и на мен.
the lamers club honourable member …

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Прогресистите щурмуват семейството
« Отговор #10 -: Октомври 08, 2018, 11:53:06 »
Уф, преметнах се. Грешка.
 :firefrog:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Прогресистите щурмуват семейството
« Отговор #11 -: Октомври 08, 2018, 13:25:41 »
Куриозът е, че Предводителят се подвизава с никове за цялото племе команчи, плюс шаманът.
Но ентусиазмът му полека-лека взе да спада. Явно се изчерпва.
Не можеш да повтаряш едно и също, колкото и да се упояваш от нищонеказването си. :t0104: