Преглед на печата … > Уводни …

Добре дошли ! :)

<< < (3/258) > >>

Асол:
Ще пиша на Хамел, той има връзка с Жана и Симпли. Ще пиша и на бачо Кольо, Роги, Беев, Туткалчев и отврата. Боя се, обаче, че пак трудно ще се скараме ;D

ddantgwyn:

--- Цитат на: Асол в Октомври 06, 2018, 19:10:04 ---Ще пиша на Хамел, той има връзка с Жана и Симпли. Ще пиша и на бачо Кольо, Роги, Беев, Туткалчев и отврата. Боя се, обаче, че пак трудно ще се скараме ;D

--- Край на цитат ---

бачо Кольо и Рогатия знаят за това място.

Знаят още Джиджи, 67, Darby, die_Hexe, мизийка и още може би няколко човека, за които в момента не се сещам.

Но от опонентите не се сещам да имам на някой адреса, за да му пиша дискретно. Все още не искам да обявявам това място публично в другия форум. Поне докато нещата там не станат необратими.

Асол:
Е аз току що се пробвах да привлека вниманието там на Кайзера и Миранда - при кюфтетата. Миранда може да я броиш за някакъв опонент. Пък, ако Калки вече се е регистрилал тук, което вече заподозрях на 99%, ще настоявам Тути да се включи задължително тук ;D

ddantgwyn:

--- Цитат на: Асол в Октомври 06, 2018, 19:29:40 ---Е аз току що се пробвах да привлека вниманието там на Кайзера и Миранда - при кюфтетата. Миранда може да я броиш за някакъв опонент. Пък, ако Калки вече се е регистрилал тук, което вече заподозрях на 99%, ще настоявам Тути да се включи задължително тук ;D

--- Край на цитат ---

Миранда не я броя за опонент по обясними причини :)

И интересно, кой мислиш че е Калки в този форум 8)

А това за Тути е добра идея. Също и mamut-a, Змея имат какво да кажат.

Асол:
Мисля, че сега е под формата на Пешо - съмнявам се да бъркам

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия