Преглед на печата … > Уводни …

Добре дошли ! :)

<< < (2/258) > >>

Grumble:
Много се зарадвах на линка на Captain Buddy. Регистрирах се, въпреки че не съм от пишещите.
Но остава въпроса:
Какво ще правите когато и тук налазят троловете (а те непременно ще го направят)?

gossinger:

--- Цитат на: Grumble в Октомври 06, 2018, 12:56:03 ---Какво ще правите когато и тук налазят троловете (а те непременно ще го направят)?

--- Край на цитат ---

Ами мисля да делегирам права на модератори на повече от един човек, които да се грижат за спазването на правилата на форума, които предстои да обсъдим като станем повече хора, като идеята е основно да се трият мнения, а не потребители, но и това подлежи на обсъждане.

Изобщо има доста за подреждане, но ми се иска да първо да се събере някаква критична маса потребители, за да има смисъл подобно подреждане.

Асол:
Май си прав. Аз като прегледах списъка с потребителите, констатирах, че няма с кого да се скарам :D

fierce:

--- Цитат на: Асол в Октомври 06, 2018, 15:45:17 ---Май си прав. Аз като прегледах списъка с потребителите, констатирах, че няма с кого да се скарам :D

--- Край на цитат ---

пробвай с мен! :b0230:

ddantgwyn:

--- Цитат на: Асол в Октомври 06, 2018, 15:45:17 ---Май си прав. Аз като прегледах списъка с потребителите, констатирах, че няма с кого да се скарам :D
--- Край на цитат ---

Ами von_Newmann се ослушва, а на други опоненти им нямам адресите на електронната поща. А държа и те да научат за тук, защото не ми се иска предводитля да се окаже прав — че тук сме събрали групичка по интереси 8)

Ако имаш някаква връзка с Old_BG, драсни му два реда за тук, пък той да си решава. Също и на Simplified Solutions, Жана Д'Арк, Deneb и който още там имаш. То това важи и за всички останали де :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия