Преглед на печата … > Мнения …

Чичо Фичо за идиотите от ГЕРБ

<< < (29/29)

onzi:
във ввс - да, работила е. в предизборната кампания - не. така че това на калки са инсинуации.

Пешо:
Недоумявам как може човек да се изказва толкова категорично за неща от които си няма представа. Десислава водеше цялата кампания на Радев. 

67:

--- Цитат на: onzi в Февруари 18, 2019, 13:15:30 ---във ввс - да, работила е. в предизборната кампания - не. така че това на калки са инсинуации.

--- Край на цитат ---
Работила ли е или не е - мен не ме интересуваше особено. Въпросът беше, че тя беше там. До него. Ама такава била, онакава била, полата й била дълга/къса/тясна/разкроена, четвъртото й копче имало конец - това са дребни нещица. Щом до Радев е жена му, този човек има тил защитен. Ако тилът е защитен - той може да си позволи да гледа напред. Какво толкова сложно има в тази логика?!

buratinob:

--- Цитат на: 67 в Февруари 18, 2019, 20:18:13 ---
--- Цитат на: onzi в Февруари 18, 2019, 13:15:30 ---във ввс - да, работила е. в предизборната кампания - не. така че това на калки са инсинуации.

--- Край на цитат ---
Работила ли е или не е - мен не ме интересуваше особено. Въпросът беше, че тя беше там. До него. Ама такава била, онакава била, полата й била дълга/къса/тясна/разкроена, четвъртото й копче имало конец - това са дребни нещица. Щом до Радев е жена му, този човек има тил защитен. Ако тилът е защитен - той може да си позволи да гледа напред. Какво толкова сложно има в тази логика?!

--- Край на цитат ---
:way_to_go-1308:
Зад всеки успял мъж седи една силна жена.
Гербавите кръв пикаят когато се появи, какви ли не сценки спретнаха да я окалят.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия