За живота, вселената и всичко останало … > Преводи …

Вестниците и осъзнаването на немислимото …

<< < (3/8) > >>

onzi:
в случая си го заслужи - изтропа простотия, па и се опита да ни посъветваш да свикваме.

kаily:
А ти във всички случаи си длъжен да си съдник свише и да нагрубяваш. Аз теб не съм те видяла да пишеш нормално.

67:

--- Цитат на: kаily в Февруари 13, 2019, 00:08:56 ---А ти във всички случаи си длъжен да си съдник свише и да нагрубяваш. Аз теб не съм те видяла да пишеш нормално.

--- Край на цитат ---
А защо трябва да свикваме с емоционално хиперболизиране на неверни факти? Така де, без да нагрубявам никого, но 14-годишните още са далеч от взривяването на планетата. Виж, да хакнат на баба си компютъра, може и да могат.

Bradatko:

--- Quote (selected) ---Интелигентният човек сам ще разбере за какво става дума, кое е вярно и кое не. Тъпакът, с коментар или без коментар, пак нищо няма да разбере, но ще бъде манипулиран.
--- Край на цитат ---
Така си е.
ИМЕННО за това са и журналистите. От 100 - 99 са на някаква копаня.
А 80-тях процента требе да се манипулират насочват в "правилната" посока.
Все пак в урните трябва да се мандахерцат няколко бюлетини, за да може да се натъкмят резултатите после.
Това - относно избирателите потенциални.
За зомбирането - там вече е предмет на много дълъг разговор.
 :animated-smileys-stargate-015

ddantgwyn:

--- Цитат на: 67 в Февруари 13, 2019, 00:23:51 ---
--- Цитат на: kаily в Февруари 13, 2019, 00:08:56 ---А ти във всички случаи си длъжен да си съдник свише и да нагрубяваш. Аз теб не съм те видяла да пишеш нормално.

--- Край на цитат ---
А защо трябва да свикваме с емоционално хиперболизиране на неверни факти? Така де, без да нагрубявам никого, но 14-годишните още са далеч от взривяването на планетата. Виж, да хакнат на баба си компютъра, може и да могат.

--- Край на цитат ---

То пък голямата философия да хакнеш компютър, до който имаш физически достъп. Както и да е, темата не е за това.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия