За живота, вселената и всичко останало … > Преводи …

Добре дошли в епохата на наблюдаващия капитализъм …

<< < (3/27) > >>

Джиджи:

--- Цитат на: ddantgwyn в Февруари 24, 2019, 23:22:52 ---И благодаря за превода.

Аз нямаше да се справя толкова бързо.
--- Край на цитат ---

You are welcome! Но щеше да се правиш ДОБРЕ!!!  :bigok:

И да попитам, щото с моя руски съм доникъде:

Тези „убийственные большие данные” при Енгелс „излишъците от данни” ли са, както предполагам?

SgtTroy:

--- Цитат на: ddantgwyn в Февруари 24, 2019, 23:22:52 ---И благодаря за превода.

Аз нямаше да се справя толкова бързо.

--- Край на цитат ---

Аз щях да се справя по-бързо, но пък нямам нужда да си го превеждам  :0007: :0007: :0007:

67:

--- Цитат на: Джиджи в Февруари 24, 2019, 23:32:34 ---You are welcome!

И да попитам, щото с моя руски съм доникъде:

Тези „убийственные большие данные” при Енгелс „излишъците от данни” ли са, както предполагам?

--- Край на цитат ---
Дръж, англоезичното ми ти!
"Weapons of Math Destruction: How Big Data Increases Inequality and Threatens Democracy "

Джиджи:

--- Цитат на: 67 в Февруари 24, 2019, 23:40:40 ---Дръж, англоезичното ми ти!
"Weapons of Math Destruction: How Big Data Increases Inequality and Threatens Democracy "
--- Край на цитат ---
:b0203:

Аз горе–долу в тая област току–що прохождам, ама, както е тръгнало, май бързо ше се изпедепцам!  :0008: :0005:

Engels:

--- Цитат на: Джиджи в Февруари 24, 2019, 23:47:01 ---
--- Цитат на: 67 в Февруари 24, 2019, 23:40:40 ---Дръж, англоезичното ми ти!
"Weapons of Math Destruction: How Big Data Increases Inequality and Threatens Democracy "
--- Край на цитат ---
:b0203:

Аз горе–долу в тая област току–що прохождам, ама, както е тръгнало, май бързо ше се изпедепцам!  :0008: :0005:

--- Край на цитат ---
Джиджи цяла тема съм направил с книги само на Английски, свързани с това което ни очаква в бъдеще.
Специално съм имал предвид теб, за да те примамим в нашата футуристична група(банда).
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=630.0

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия