Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 19:47:54

Автор Тема: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци  (Прочетена 210601 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Най-после се реших да пусна една такава тема, където да се посмеем на произведенията на хората, надарени с чувство за хумор.
Като начало ще започна с няколко кратки вица.
Очаквам да се развихрим тук така, както по някои от сериозните теми.
Зер... хуморът си е бая сериозно нещо!!!

Вуте тича при лекаря.
– Докторе, уапа ме змия!
– Къде те ухапа?
– Е, па, зад трафопосто.
– Не бе, човек. За какво те ухапа?
– Ми, те така, за нема нищо!
(малко напомня на диалог с трол)

- Разправям, на мъжа ми, че няма жена с две еднакви цици. Винаги едната е по-голяма, а другата по-малка.
- А той?
- Е как така, вика ми той, при тебе и двете са по-малки?

Портрети на Джавахарлал Неру, Вишванатан Ананд, Вигдис Финпогадоухтир и Цахиагийн Егбелдорж висят във всеки уважаван логопедичен кабинет!

Сега е ваш ред.
Моля!

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2018, 22:31:06 »
Децата са страхотен източник на нови думи и уникални интерпретации на понятия.
Наскоро чух следното:

Бабата дава на внука руска салата.
Следва репликата:
– Бабо, ... аз не съм голям любовник на руска салата!
СЛАДУР!

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2018, 00:11:26 »
Бисери от аптеките
„Един „Детраклец“ (има предвид „Детралекс“)
„Дайте ми един „Птеродактил“ (вместо „Предуктал“)
„Дай един „Ценрум груп с путеин“, че ми се е лепнала пролетна преумора“ (става дума за витамини „Центрум” с лутеин)
„Бихте ли ми предпочели нещо за глава?“
„ПараЦИЦАмол“ имате ли?“ (вместо „Парацетамол“)
„Валидолът дали е радиоактивен?“
„Един блистер „Рептил“ (лекарството е „Ренаприл“)
„Може ли едни хапчета за успокояване „Динамит“ (има предвид „Деанксит“)
„Един аспирин от оня, дето му правят рекламация по телевизията“
„Стриптийз“ с мед и лимон имате ли? (става дума за „Стрепсилс“)
„Искам да питам този антибиотик мек, среден или силен е?“
„Жена ми ме прати за едно лекарство – „Мастодонт“ (става дума за „Мастодинон“)
„Имате ли „Гинко вин“ за окисление на мозъка?
„Един „Корватор“ може ли?“ (лекарството е „Корвитол“)
„Дайте един „Курветил“ (пак става дума за „Корвитол“)
„Курволекс“ имате ли?“ (лекарството е „Кордафлекс“)
„Клеева диктатура имате ли?“ (търси клеева тинктура)
„Имате ли калиева тинктура?“ (има предвид клеева)
„Дайте ми един детски „Амидофен“ и един човешки“
„Звездички за температура имате ли?“ (тоест свещички)
„Може ли един „ОПРАСин“ (има предвид „Упсарин“)
„Дайте ми един „УСпарин“
„Един „Овцарин“ може ли?“ (отново за „Упсарин“)
„Дайте ми един „Геройвитамин“ (има предвид „Геритамин“)
„Имало едни хапчета „Подагра“, за секс. Колко струват?“
„Може ли един „Тубоцин“ 150-милиметров?
„Искам един сироп за кашлица – като боза, в тъмно стъкло“
„Дайте ми едно шише кипяща вода“ (тоест кислородна вода)
„Дайте един „Корнфлекс“ (има предвид „Колдрекс“)
„Синя вода за уста, моля - за мъж е, не искам червена…“
„Един „Фелоран“ гей“ (има предвид „Фелоран“ гел)
„Бастун“ гел имате ли?“ (за „Фастум“ гел)
„Адски въглен имате ли?“
„Газ за пиене имате ли?“
„Искам един „Хот-дог“ на прах“ (става дума за „Тайлол хот” за настинки)
„Дай един „Холестерол“ (лекарството е „Холетар“)
„Имате ли „Калий мангалий“?“
„Един аспирин узо може ли?“
„Търся едно малко беличко хапче с чертичка по средата“
„Имате ли „Ранитидин“ на „Шайкафарма“?
„А мога ли да дишам докато ги смуча таблетките?“
„Докторът каза да ми дадете 12 витамина и 12 минерала…“
„Едно „Бинго Билоба“ може ли?“
„Дайте ми витамини за мъже, от онея дето действат бързо…“
„Дайте ми някакви хапчета за изрусяване на мозъка (т. е. за оросяване)“
„Дайте ми един „Седалгин ООН“ (иска да каже „Нео“)
„Дайте ми едни зелени хапчета за епидемия“
„Аспирин протест“ имате ли? (за „Аспирин протект“)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2018, 02:28:42 »
Аэропорт. Пассажиры ждут у трапа посадку. Из самолета выходит уборщица, под мышкой стопка газет, которые она насобирала по сиденьям.
 Крик из толпы: — Ну вот, все газеты собрала, что мы в полете читать будем?!
Уборщица: — Отче наш …

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2018, 02:37:25 »
Коментар след видеото „Схватка будет доведена до конца. М. Хазин„
„Спасибо, побежал откапывать пулемет„


Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #5 -: Октомври 16, 2018, 17:50:04 »
Синие копатели Дело было на День строителя. На песчаный карьер, откуда шла отсыпка новой дороги, неожиданно в честь праздника привезли бочку чешского пива. Наступили девяностые годы, тогда и Жигулевское пиво было редкостью, а тут сразу – чешское! Водка тогда еще была довольно дефицитным товаром, продавалась по талонам, поэтому, разумеется, ее было — много. И бригада, посовещавшись, решила не мешать продукты, а продлить удовольствие на следующий день. Вечером водочка, а с утро — пиво! Чешское! А куда его в карьере спрячешь, чтобы лихие люди по запаху не нашли? Экскаватором копнули яму, закатили туда бочонок, засыпали песком, и, для надежности, сверху придавили ковшом экскаватора. И спрятано надежно, и пиво утром из-под земли будет холодненькое. Утром бригада в предвкушении потянулась из временного городка в карьер. Экскаваторщика на месте не было, он через кого-то предупредил, что на часок-другой по делам отъедет. Но разве это может остановить страждущих мужиков? Взяли по лопате и начали копать прямо под ковшом. Когда через час подошел экскаваторщик, глаза у него стали как юбилейные рубли – под висящим в воздухе ковшом экскаватора была выкопана яма, в которую можно было спокойно спрятать небольшой домик. Он даже на некоторое время потерял дар речи: «Мужики… Вы чего? . . Я же специально с утра перед уходом ковш в другую сторону развернул, чтобы вы сразу бочку достали…» Мамин-Сибиряк

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #6 -: Октомври 16, 2018, 18:19:23 »
Зарисовочка из жизни

Один мой товарищ, доктор наук и профессор, между прочим, застал раз свою юную дщерь (одиннадцати годов на то время) за разглядыванием двух бабочек моли, слившихся в экстазе на дверце холодильника.
— Смотри, папа, какая странная сросшаяся моль, — задумчиво произнесла дочь.
— Это не сросшаяся моль, а две отдельные, — поправил папа.
— Тогда что они тут делают? — поинтересовалось дитя.
— Занимаются ceкcом, — честно ответил папа, который всегда считал, что честность и открытость — главное в отношениях между детьми и родителями.
Но следующий вопрос дотошного ребенка даже папу-профессора надолго вогнал в ступор.
— А почему ТАК ТИХО?
Как сказал товарищ, он не знал, то ли ржать, то ли плакать, то ли гордиться собой :)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #7 -: Октомври 20, 2018, 00:50:22 »
Один мужик в саванне наблюдал, как лев собирался напасть на импалу. Собирался-собирался — и тут импала повернулась и посмотрела льву в глаза. Лев смутился и ушел. "Ага! ", — смекнул мужик. — И предложил бедным ботсванским скотоводам использовать для защиты коров эффект ай-контакта. То есть, рисовать на коровьих ж@пах глаза. Надо сказать, к этому моменту бедные ботсванские скотоводы чего только не испробовали, чтобы восстановленная популяция ботсванских львов перестала жрать их коров. Все без толку. Работало только ружье. Но ружье нельзя, потом опять восстанавливай. И тут такой элегантный выход: глаза на жопе. Провели эксперимент. Результаты: в стаде из 39 обычных коров — львы убили троих. В стаде из 23 коров с глазами на жопе — львы не убили ни одной. Попробуйте ржать и убивать одновременно. И дело пошло. Волонтеры. Штампы и трафареты. Игра с цветом и формой. Глаз хватает на 3–4 недели, потом надо рисовать новые. Если все в жизни кажется тебе пустым и бессмысленным, знай: где-то в Ботсване есть работа твоей мечты.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #8 -: Октомври 20, 2018, 16:01:49 »
Осенью 1963 года Стейнбек с женой побывал в Москве, Киеве, Ленинграде и Тбилиси.             Владимир Познер в предисловии к российскому изданию «Русского дневника» американского писателя Джона Стейнбека рассказывал такую историю, связанную с этой поездкой. «К этому времени он обзавелся пышной рыжей бородой (что важно для этого случая). Вот, что он рассказал мне: — Зашел я в гастроном посмотреть, что продают. Пока стоял, подошел ко мне человек и начал что-то говорить. Ну, я по-русски ни слова не знаю, а он понял, выставил один палец и говорит „рубль, рубль! “. Ну, я понял, что ему нужен рубль. Я дал ему. Он так выставил ладонь, мол, стой, куда-то ушел, очень быстро вернулся с бутылкой водки, сделал мне знак, чтобы я пошел за ним. Вышли из магазина, зашли в какой-то подъезд, там его ждал еще человек. Тот достал из кармана стакан, этот ловко открыл бутылку, налил стакан до краев, не проронив ни капли, приподнял его, вроде как салют, и залпом выпил. Налил еще и протянул мне. Я последовал его примеру. Потом налил третьему, и тот выпил. После этого он вновь выставляет палец и говорит „рубль! “. Я ему дал, он выскочил из подъезда и через три минуты вновь появился с бутылкой. Ну, повторили всю процедуру и расстались лучшими друзьями. Я вышел на улицу, соображаю плохо, сел на обочину. Тут подходит ваш полицейский и начинает мне что-то выговаривать. Видно, у вас сидеть на обочине нельзя. Я встал и сказал ему единственное предложение, которое я выучил по-русски: „Я — американский писатель“. Он посмотрел на меня, улыбнулся во все лицо и бросился обнимать меня, крикнув „Хемингуэй! “. Ваша страна единственная, в которой полицейские читали Хемингуэя».       :)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #9 -: Октомври 20, 2018, 16:34:41 »
История не смешная. Но о некотрых вещах заставляет задуматься. В последнее время промелькнуло несколко рассказов о неординарных женщинах. Хотелось бы продолжить тему. Привожу рассказ одного фронтовика. Позволю себе для удобства от первого лица. Угораздило меня на фронте в штрафной батальон попасть. Утром выводят на рубеж атаки. Каждому по сто грамм водки, автомат ППШ с двумя полными дисками... И по комплекту флотской формы. Переодеться всем! Мы вообще-то все обычная пехота. Но приказ есть приказ. Переоделись. Разворачиваемся на исходном рубеже. Тут дружок меня в бок толкает: "Смотри, смотри! " Глянул на наш правый фланг, куда он показывал. А там разворачивается для атаки вместе с нами какая-то воинская часть. Но одни женщины! И все, как на подбор, под два метра ростом. Дальше — указующий жест командования в сторону находившейся впереди высотки и короткий, как команда кинолога, приказ: "Взять! " Бой штрафников короткий. Либо ты, либо тебя. Сейчас всяко об этом пишут. Но позади нас никаких заградотрядов не было. Наши соседи с правого фланга еще раньше нас на высотке у немецких траншей оказались. Завязалась рукопашная. Вскоре все было кончено. Высота была наша. Начали собирать раненых, сгонять в группы уцелевших пленных. В том бою мне по меркам штрафников ужасно повезло: осколок мины вывернул у меня в левом боку два ребра. Но рана оказалась не смертельная. Я даже после наскоро сделанной перевязки мог кое-как передвигаться самостоятельно. И вот молодость! Ведь как тот резиновый ежик — дыркой в боку свистел. Но как же упустить случай и не пообщаться с женским полом! Стоит одна дама с сержантским нашивками (во флотских званиях я и сейчас не разбираюсь) и травой окровавленный тесак чистит. Подхожу к ней и чтобы как-то начать разговор справшиваю: "А ваши-то пленные где? " А она посмотрела на меня таким оценивающим взглядом. Верите, нет? Я ведь в штрафной батальон не за трусость попал, не за халатность и не за конфликт с командиром. За русскую рулетку. Если кто-то не знает что это такое, — объясняю. Когда играющие садятся за стол, делают денежные вклады. Создают банк. А потом вставляют в барабан револьвера один патрон, каждый по очереди вслепую раскручивает барабан и приставив оружие к своему виску, спускает курок. Выигрывает тот кто останется. Адреналинчику нам на фронте, видите ли, не хватала. Вот мы, младшие офицеры, и пополняли баланс. Вобщем, как бы сказали сейчас, отмороженный по-молодости я был на всю голову. А тут под взглядом этой красавицы, ей-богу, почувствовал себя нашкодившим пацаном, которого выпороли и так со спущенными штанами и оставили отбывать срок в углу. Посмотрела она так на меня и говорит: "А у морской пехоты, пленных не бывает, солдатик". Тут дружок подбежал, помочь мне идти вызвался. "Ты что? — говорит, — какие у этих баб пленные?! Ты видел что они делают? Если оружие не бросил, — с ходу пулю в лоб, а если бросил, руки поднял, — то ножом по горлу. " "А что за часть-то такая? — справшиваю. "Ты что по форме не видишь? Морская пехота! " "Ну да, мы с тобой тоже морская. Ты море-то хоть на картинке видел? " Потом был госпиталь. Так я и не узнал что за часть была в том бою нашими соседями. Но ни о каких чисто женских формированиях морской пехоты, ни тем более штрафных женских частях мне ни во время войны, ни после слышать не приходилось. В госпитале мне залежаться не дали. Едва затянулась рана — выписали. Но с учетом того, что окончательно я еще не выздоровел, отправили на курорт по меркам военного времени — командовать зенитной батареей. Фильм "А зори здесь тихие... " многие видели. Так вот примерно такая же ситуация. В подчинении одни девчонки. Лет по 18 — 19. Где-то под Ленинградом. Самолеты шли через нас постоянно. Девчонки так же стрелили на совесть. Как могли. Иногда попадали. Но немцы нас за рыбу не считали и внимания нам не уделяли. И только один раз немецкий "лапотник" сбросил всего одну единственную бомбу. И бомба эта угодила точно. Взхрыв... и расчета нет. Нет подружек, с которыми ты только что разговаривала. Только искореженное орудие да куски тел и внутренностей по кустам висят. Что тут было. Истерика, слезы, сопли... А чего вы хотите от 18-летних девчонок, которые может быть и смерть то так близко в первый раз увидели? А вот что случилось потом меня до сих пор поражает. На следующую ночь через нас снова в сторону Ленинграда немецкие самолеты потянулись. Так вот эти зенитчицы силами двух оставшихся орудий за одну ночь положили ДВЕНАДЦАТЬ самолетов. И ведь одной злости тут мало. Снарядов и раньше не жалели. Здесь вообще какую-то сверхзвероиную реакцию иметь надо. Что-то из области парапсихологии. Мне кажется, мужики бы так не смогли. Вот только я подмазаться к этой славе не могу. Не было меня в ту ночь на батарее. Уезжал в город по делам снабжения, к ночи вернуться не успел. Так что "коня на скаку остановит, в горящую избу войдет". Я понимаю так, что русскую бабу из рамок лучше не выводить. Мало не покажется.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #10 -: Октомври 21, 2018, 02:03:39 »
Ако искаш максимално да се насладиш на плодовете на майката природа...
дестилирай ги!


Мъж влязъл в аптека и попитал аптекаря за нещо за хълцане.
Аптекарят се пресегнал и му зашлевил една плесница.
– Какво правиш, бе! - ядосал се човекът.
– Е, вече не хълцаш, нали? - гордо отговорил аптекарят.
– Аз и преди не хълцах, хълца жена ми!!!


Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #12 -: Октомври 28, 2018, 23:07:08 »
В допълнение на горния ми пост - по аналогия, една мъдра сентенция:
Ако искаш веднага да се насладиш на плодовете на труда си...
мий чинии!

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #13 -: Ноември 05, 2018, 21:58:07 »
Някакъв човек влиза в магазин за дрехи и пита девойката зад щанда:
– Извинете, имате ли гащи?
– Не. - отговаря тя.
– А... продавате ли?

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #14 -: Ноември 06, 2018, 17:32:37 »
- Арестуван си за производство на нелегален алкохол!
- Ама, аз не произвеждам!
- Ето - имаш казан за варене на ракия.
- А за изнасилване ще ме арестувате ли?
- Що?
- Щото и за изнасилване имам инструмент, ма за казана сa фанахте!!!

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #15 -: Ноември 06, 2018, 17:33:47 »
Според някои жени:
В мъжете са интересни две неща – размерът на състоянието и състоянието на размера!!!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #16 -: Ноември 06, 2018, 17:47:10 »
Някакъв човек влиза в магазин за дрехи и пита девойката зад щанда:
– Извинете, имате ли гащи?
– Не. - отговаря тя.
– А... продавате ли?
Що "някакъв"? Повечето от нас даже го познаваха, лека му пръст!

  «.. да ви се отчета за вчера, че стана сакатлък..
... както ElR правилно предположи, тръгнах аз да купувам пражкиии .. влизам в лъскаво едно такова, 3х3 м., вътре две девойчета оправни и им викам "Здравейте, девойки!!"... поизчервига се и смутолевиха нещо ... "Аз съм едър клиент - викам им - ама съм придирчив и ще избирам .." ... "Ми ето ни - отговарят - изберете си.." ... и ми се заусукваха, а едната ми се похвали "Пък аз съм и естествену русъ ..." ... "Т'ва - после - казвам - първо ще пазарувам! ... я ми покажете пражките дето имате" и гледам строго ... перхидролената веднага се надупи, а естествената клекна под тезгяха, рови нещо и почна да ми развива едно пакетче ... вам лъжа - мен истина: между две порязаници имаше пръжки ... както и да е, разбрахме се, 'зех си и фактурката, данъчна, естествено ... написаха "работну ублекло: 2 компл + 2 мостри." ... после се видях с едно приятелче, случайно ... заговорихме се и от чашка на чашка - стигнахме до днешния празник ... тръгнах си в достолепно време, пък той да вземе да се обърка с датите ... опитал да зареже сметката и да отреже сервитьорката ... и вмест в РСВ, РИТ или к'вото е там положено, попаднал в СГИ ... отивам да му платя таксата и да го прибера, след това, с подаръците под мишка, ще зарезвам ... сполай ви и прощавайте за многословието ...»
Старшината

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #17 -: Ноември 06, 2018, 18:22:10 »
Политически!!!
-------

- Скажите, Холмс, чем мировая держава отличается от региональной?
- Элементарно, Ватсон. У мировой державы враги по всему миру, а у региональной - в пределах конкретного региона.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #18 -: Ноември 06, 2018, 19:00:28 »
- Сынок, сходи в магазин за хлебом.
- А волшебное слово?
- Сдача твоя.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #19 -: Ноември 09, 2018, 19:08:31 »
– А, бе, Кире, чел ли си Байрон?
– Бай кой???

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23474
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #20 -: Ноември 11, 2018, 10:24:42 »
- Обаждам се само да ти кажа, че те обичам!
- Господине, сбъркали сте номера - ние сме фабриката за бира в Шумен!
- Знам!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #21 -: Ноември 11, 2018, 20:27:14 »
 Как да направим щастлив един мъж:

1. Да правим секс с него
2. Да го храним
3. Да го оставим на мира!

Как да направим щастлива една жена?
Изглежда не е толкова трудно! Мъжът трябва само да ѝ бъде:

1. Приятел
2. Компания
3. Любовник
4. Брат
5. Баща
6. Стопанин
7. Учител
8. Готвач
9. Електротехник
10. Водопроводчик
11. Механик
12. Декоратор
13. Стилист
14. Сексолог
15. Гинеколог
16. Психолог
17. Психиатър
18. Доктор

Освен това трябва да бъде:

19. Смел
20. Организиран
21. Добър баща
22. Чистоплътен
23. Любезен
24. Добър
25. Щедър
26. Нежен
27. Мил
28. Галантен
29. Интелигентен
30. Образован
31. С чувство за хумор
32. Изобретателен
33. Спортен тип
34. Силен
35. Разбиращ
36. Отстъпващ
37. Търпелив
38. Снизходителен
39. Внимателен
40. Мек
41. Отпуснат
42. Амбициозен
43. Решителен
44. Надежден
45. Увлечен
46. Вежлив

Не забравяйки при това:

47. Често да прави комплименти
48. Да обича да ходи по магазините
49. Да не прави скандали и да търси проблеми
50. Да бъде богат
51. Да не я дразни
52. Да не се заглежда по другите жени

В същото време е необходимо:

53. Да бъде внимателен към нея
54. Да не бъде ревнив
55. Да се разбира със семейството ѝ
56. Да намира време за нея и в същото време да ѝ оставя пространство
57. Да се грижи за нея
________________
Нищо работа... (б.а.)

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #22 -: Ноември 16, 2018, 14:02:27 »
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #23 -: Ноември 17, 2018, 10:53:13 »
гугъл преводачка ин екшън. в алтернативата за германия вероятно ще са особено доволни да научат, че според гугъл са африкански съюз/партия:
Quote (selected)
Sie tuscheln, die AfD-Mitglieder - auch wenn sie es ungerne zugeben - die Spendenaffäre der AfD-Fraktionsvorsitzenden Alice Weidel ist ein Thema. "Großes Blabla um nichts", sagt eine der Delegierten.
Quote (selected)
Те шепнат, членовете на Африканския съюз - дори ако не искат да го признаят - дарението на лидера на парламентарната група на Африканската партия Алис Уайдел е проблем. "Голям бла за нищо", казва един от делегатите.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #24 -: Ноември 17, 2018, 18:51:59 »
Еврейски, съвременен, пазарен, десен виц!

Мошето, ни жив, ни умрял, отива при Равина за съвет и започва да нарежда:

- Раби, нали знаеш, имам малко магазинче, с него се издържаме. Но първо от едната страна, долепен до стената, откриха огромен магазин, след туй и от другата страна, долепен до другата стена, един още по-голям. Никой вече не влиза при мен. Гладни ще умрем!

Равинът: Да ти имам проблемите! Слагаш над вратата на магазина си един надпис с ей-такива големи букви "ВХОД!"...

« Последна редакция: Ноември 17, 2018, 18:54:02 от Ганий »

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #25 -: Ноември 17, 2018, 20:14:35 »
Философски!

Собака:
Он меня кормит,
он обо мне заботится,
он дает мне кров --
должно быть, он Бог!

Кошка:
Он меня кормит,
он обо мне заботится,
он дает мне кров --
должно быть, я Бог!

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #26 -: Ноември 18, 2018, 17:56:31 »
Quote (selected)
Еврейски, съвременен, пазарен, десен виц!
Гръцки, съвременен, пазарен, десен виц!
Две малки хранителни магазинчета едно до друго.
Единия собственик поставя табела - "маслини - 2 евро"
След 5 мин. На съседния цъфва табела "маслини - 1.90 евро".
На другия ден, първия пише - "маслини 1.8 евро"
След пет минути на втория - "маслини 1.7 евро"
............
Най накрая сайбията на първия не издържа и отива при втория.
-Абе комшу, дай да се разберем, продавам маслините вече под себестойност! Дай да направим така, че да не губим от тия пусти маслини!
- Че аз изобщо не продавам маслини!
 :m1708:
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #27 -: Ноември 19, 2018, 00:03:09 »
Отива Моше при Аврам.
– Авраме, гледай сега. Нали знаеш, че сме израсли заедно от деца?
– Е?
– Ами ... приятели сме, значи, отколе.
– Добре, и?
– Ами... гледай сега... решил съм да започна една работа, та... такова... не ми стигат 5000 шекела за целта...
– Та...
– Та... ако може да ми дадеш назаем тая сума, а аз после ще ти ги върна...
– Може Моше, обаче... ще го направим по моя начин.
– Благодаря ти, Авраме! Казвай сега как ще стане.
– Така. Излез сега навън и почукай на вратата.
– Озадачен, Моше излиза и чука.
Следва:
– Кой е?
– Как кой? Ами аз, Моше.
– А! Влез Моше и стой до вратата.
Моше, още по слисан, влиза и застава до вратата.
– За какво си дошъл, Моше?
– Ами, такова, нали за 5000 шекела, дето ... да ми дадеш назаем...
– А! Да. Ами добре. Заставай на колене и пълзи до мен.
Моше изпълнява.
– Сега ми целуни едната ръка, после другата, после единия крак, после другия.
Моше, какво да прави, съгласил се е с условията и изпълява. Като свършва с процедурата, Аврам казва:
– Така, стани сега и ето - знаем се от деца, имаш нужда от 5000 шекела, аз мисля, че няма да ти стигнат и ще ти дам 10000.
– Много ти благодаря, Авраме, ама едно не можах да разбера. Даде ми два пъти повече отколкото ти поисках, но защо ме подложи на такова унижение: Нали сме приятели от деца?!
– А-а-а! Това ли. Е, това беше една малка демонстрация на това, в какво ще се превърна аз, като тръгна да си ги искам!!!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #28 -: Ноември 19, 2018, 09:59:13 »
Quote (selected)
Гостите на сцената говорят на езици, които обаче се нуждаят от превод. В слушалките, на канала за български език, вместо превод се чува пъшкане, мънкане и изведнъж разправия: „Не ми пипай копчето! Абе това си е моето копче! Остави ми копчето, ти казах!“ В залата се носи кикот. Министърът извисява глас на нашенски: „Няма превод на български!“. Разправията в слушалките затихва.
Изведнъж се чуват няколко произволно хванати думи, ново мълчание. Въпросният превод започва и звучи толкова потресаващо зле, че представлява хвърляне на думи в пространството. В момент, в който е събрано цяло изречение, аудиторията научава, че „културното наследство се дели на две части: такива, които се докосват и такива, които не се докосват“. Не е ясно дали това е мисъл на говорещия или преводачът толкова си може.
На аудиторията е ясно, че гостите на този „панел“ идея нямат какво да обсъждат, но думите „цивилизации и маршрути“ се повтарят на равни интервали, за да е ясно какъв е надсловът. След като на Конгрес №1 водещ бе журналист от американския CNN, този път водеща е журналист от CNN Гърция. Тя съвестно задава въпроси, които водят към открития космос, но веднъж съдържат думата „цивилизация“, а следващия път – „маршрут“.

http://glasove.com/categories/na-fokus/news/vtori-kongres-na-drevnite-civilizacii-nov-bylgarski-rezil

 :giggle-3307:

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #29 -: Ноември 20, 2018, 01:58:49 »
Прочетох статията.
Абсолютен срам. Всъщност - "Цъфнал ГЕРБ"!
Красноречива илюстрация на това, докъде може да се падне, когато управлението на държавата е в ръцете на хора некадърни и с изключително ниско лично ниво на култура и знания.
И така е не само в този случай, а навсякъде.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23474
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #30 -: Ноември 20, 2018, 08:10:17 »
Всичко е наред с конгреса.
Само името е объркано, според мен трябва да е:
Дребни хора за древни цивилизации
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #31 -: Ноември 20, 2018, 10:01:19 »
Quote (selected)
Гостите на сцената говорят на езици, които обаче се нуждаят от превод. В слушалките, на канала за български език, вместо превод се чува пъшкане, мънкане и изведнъж разправия: „Не ми пипай копчето! Абе това си е моето копче! Остави ми копчето, ти казах!“ В залата се носи кикот. Министърът извисява глас на нашенски: „Няма превод на български!“. Разправията в слушалките затихва.

 :giggle-3307:

И все пак си сбъркала емотикона.
Този е: :'(

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #32 -: Ноември 20, 2018, 10:21:46 »
Не ща да се ядосвам..погледнах го откъм смешната страна.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #33 -: Ноември 20, 2018, 23:16:54 »
От друга тема, но поради Грамадността му съм длъжен да го спусна и тука!
-------

Можеш ли да направиш някому зло - направи го! Изпревари го!   :firefrog:

----
заб. бях 11-12 годишен, когато го чух!

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #34 -: Ноември 24, 2018, 00:37:57 »
Единственото, което си мислех, беше „не пъшкай“, защото пъшкането беше като при секс. Не можех да се удържа заради това, че съм толкова тежък. Единственото, което можех да направя, е инстинктивно да си стягам корема. Чувството е отвратително. Не знам тия хора как издържат това нещо. Но през цялото време, докато той летеше нагоре, докато отидем много нависоко, аз издавах някакви звуци като „ъ-ъ-ъ, ъ-ъ-ъ, ъ-ъ-ъ“…
Казах си: „Не издавай звуци. Това изглежда позорно. Издаваш звуци, все едно те ебат! Съсредоточи се вече. Недей да мъцаш така!“. След което този човек започна да ме върти и да прави всякакви фигури във въздуха. Всичко, което си виждал по филмите, само че с мое участие. По едно време видях, че мухата е умряла, и разбрах, че съм на място, където няма живот.
Преди да се кача в самолета, ми бяха дали пликче за повръщане, а аз ведро казах: „Аз не повръщам“, и го сложих в един джоб, който е долу на прасеца, на крака. Проблемът беше, че след като излетяхме, аз не можех да си стигна до прасеца на крака, защото ръката ми тежеше около 200 кила. И не можех да си извадя пликчето, за да повърна в него. А вечерта ние ядохме много.
И тогава си казах: „Свиньо, ти знаеше ли, че ще летиш на реактивен самолет? Знаеше ли? Знаеше! А яде ли? Яде. Можеше ли да не ядеш? Можеше. Сега ще се оповръщаш и долу, като слезеш, твоите камери ще те снимат колко си се изложил, какъв гъз си ти, оповръщан целият, защото си човек, дето не може да се сдържи и не може да се спре да яде“.
Всъщност Хоузър ме въртеше непрекъснато – свредели, лупинги, а аз само „мъцах“ отзад. В един момент установих, че летим, без да се въртим. Но летим надолу с главите. И пилотът каза: „Тайгър, как си?“. Тук за пръв път се обадих и казах: „Виж к’во, вече не съм Тайгър. Аз съм Рабит. Ако по някакъв начин долу съм те наранил или съм нарушил твоето спокойствие, искам да ме извиниш“. Извиних се веднага, с надеждата, че ще ме пощади и вече просто ще си летим. А той каза: „Виж, това е много готино. Тайгър – продължи да ми казва Тайгър той, – виждаш ли, че земята е небе, а небето е земя?“. И аз казах: „Виждам, това е една невероятна гледка“. Той каза: „Знаеш ли колко малко хора по света са виждали тая гледка?“. А аз си мислех: „Дреме ми на кура колко малко хора са виждали тая гледка! Просто искам, ако може, да слезем“. Но с моя неподправен английски му казах: „Щастлив съм от това! Аз съм много щастлив, че виждам тая гледка и малко хора по света са виждали тая гледка от реактивен самолет“. Той каза: „Добре ли си?“, и аз казах: „Много съм добре“. Той каза: „Нали нещо не съм те разстроил? Добре ли си физически?“. Казах: „По-добре не съм се чувствал през живота си“. Той каза: „Готов ли си за още преживявания?“, а аз казах: „Аз съм роден готов!“, при което той просто пусна самолета да пада с носа надолу. Разбираш ли? Просто го пусна да пада надолу с носа. Аз съм по-висок от Хоузър и виждах земята над неговия шлем и как ние летим надолу, свободно падане, с носа надолу, към земята. И си казах: „Тоя може да се е развел оня ден. Може да му е адски кофти от това, че се е развел, и да ни забие в тая земя, просто ей така, защото на него му е кофти. Дреме му на него, че аз съм нек’ъв българин. Просто може да се разбием ей сега“. И само си казах: „Недей да крещиш“. Защото това е като… Представи си тези, дето ходят на увеселителни паркове, които се пускат на влакчета и крещят. Ама онова е влакче. А тука летиш в изтребител, с боен пилот, който не познаваш добре и с който си се ебавал жестоко, преди да излетите. И летиш надолу с носа и виждаш как земята се приближава със страшна скорост. И си казах: „Сега няма да крещя“. Единственото, което си мислех, Иво, в тоя момент, беше: „Няма да крещя, няма да крещя, няма да крещя-я-я-я-я-я“.
http://4eti.me/за-мен-е-чест-слави-трифонов/
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #35 -: Ноември 24, 2018, 01:08:10 »
"А тука летиш в изтребител, с боен пилот, който не познаваш добре и с който си се ебавал жестоко, преди да излетите."

Доста клонинги сега се ебават с Р. Радев ... да видим какво ще стане  :cool-1084:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #36 -: Ноември 26, 2018, 14:03:14 »
"А тука летиш в изтребител, с боен пилот, който не познаваш добре и с който си се ебавал жестоко, преди да излетите."

Доста клонинги сега се ебават с Р. Радев ... да видим какво ще стане  :cool-1084:
Де толкоз изстребители, Nor1!

Чок觧

  • Гост
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #37 -: Ноември 26, 2018, 14:52:53 »
Аз мисля , че Радев и с транспортен самолет може да го направи , но ще падне голямо чистене след това ....

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #38 -: Ноември 26, 2018, 14:56:30 »
Аз мисля , че Радев и с транспортен самолет може да го направи , но ще падне голямо чистене след това ....
Тъй, тъй, Чоки, и за мислех къде чистенето, няма да могат да изсъхват изстребителите след дезинфекцията!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #39 -: Ноември 27, 2018, 00:32:39 »
Quote (selected)
Месото с форма на женско тяло, което се простря върху масите в Балната зала на Националната художествена галерия миналия четвъртък, е имало специално послание - да илюстрира консумацията на жената от съвременното общество.

 

Отрупаната маса от изложбата на Ода Жон, която се появи на кадри в интернет, е пърформанс, който подчерта още веднъж посланието на авторката. Това каза на брифинг директорът на Националната художествена галерия Яра Бубнова, предаде агенция „Фокус“.

 

 Тя не смята, че е допуснала грешка при вдигналия се скандал за "голямото плюскане", което не пожела да нарече "с турската дума софра".

Поводът за извънредния брифинг в Националната художествена галерия са появили се преди дни в публичното пространство кадри от коктейл в Балната зала на галерията по повод откриването на изложба на българската художничка Михаела Дановска с псевдоним Ода Жон.

 

„Изложбата беше планирана от 2017 г., като самата авторка ни изпрати писмо с предложение да направи изложба при нас, като обясни, че това ще бъде първата й изложба в България. Изпрати ни и едни великолепни каталози за нейното творчество, които са били издавани. Изложбата и целият проект с всичките му елементи е финансирано от самата художничка“, обясни Бубнова.

 

Тя посочи, че отрупаната маса, която се вижда на разпространените в интернет кадри, е част от коктейла – пърформанс, който самата авторка е пожелала да направи след на откриването на изложбата. „Събитието се казваше "Вечеря натюрморт". На него гостите бяха поканени от самата художничка, като тя мечтаеше да са точно 100 души – това беше за нея някакво магично число, на което придаваше голямо значение. Нейната идея е, че всички поканени са свързани със съвременното изкуства – тя докара доста хора от чужбина“, заяви директорът на галерията.

 

Бубнова обясни, че масите по време на коктейла са били две, а не една.

„Не бих ги нарекла софра, защото това е смисъл, който те не носиха. Нямаше утоляване на глава. Това бяха скулптури, приличащи на човека с неговата телесност, чрез които авторката подчерта още веднъж посланието на своето изкуство – болезненото съществуване на жената в нашето общество, която бива употребявана от него. И в този смисъл тази болезненост на ядене от телата е много по-съществена, отколкото задачата да се наядеш. Дори и самата Ода Жон и голяма част от гостите й са били вегетарианци“, каза още тя.

 

"Необичайно, неочаквано, рисково при всички положения, но това е животът на новото изкуство", е нейният коментар за случилото се. "Това, което Ода Жон направи, тя доста директно превърна хората в обекти", коментира Бубнова.

И описа реакциите на отбраните гости - едни реагирали с чувство за хумор, други с отвращение, имало и хора, които не се докоснали до храната на масата.

Ода Жон изготвила списъците с гостите си, които искала да шокира с женското тяло от месо, разясни директорката на галерията.

"Масата не бе една, те бяха две. Не бих я нарекла софра, защото това придава смисъл, който тя не носеше, нямаше задоволяване на глада", коментира Бубнова. Художничката съзнателно създала тези маси, "тези скулптури, приличащи на човешко месо".

Посланието било свързано с жената и нейното потребяване от съвременното общество, а целта да се шокират гостите от "тази болезненост и сюрелеастичност от ядене на телата", направи изкуствоведски коментар на "плюскането" Бубнова. Самата художничка и много от гостите й били вегетарианци и дори не докоснали месото. Ода Жон постигнала целта си да постигне страх и нещо, което е отблъскващо.

"Агресивната реакция, която се получи, е наистина от неразбирането, незнанието на контекста и от завистта, че не са били поканени да присъстват на това събитие", тълкува общественото възмущение директорката на галерията.

Бубнова не е титуляр, но предстои да кандидатства за постоянно за шефското място. Конкурс ще бъде обявен, съобщи тя, но вероятно не и до края на годината. А дотогава Бубнова планира да покаже още на 1 декември в галерията освен изложбата и филм за художничката Ода Жон, сниман от германска режисьорка.
http://epicenter.bg/article/Yara-Bubnova-/169204/2/0

 



Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #40 -: Ноември 27, 2018, 01:13:34 »
"Ода Жон постигнала целта си да постигне страх и нещо, което е отблъскващо."

Постигнала я е. На нормалните хора такива като нея им са отблъскващи, а ако не се вземат мерки, ще дойде и страхът.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #41 -: Ноември 27, 2018, 02:02:22 »
Пешо и Гошо си поркат в кръчмето.
След достатъчно количество ракии, Гошо решава да зададе следния въпрос:
– А, бе, Пеше... ако сега аз, примерно, такова... зема да опъна жена ти... кви ше сме с тебе след тва?
– Ми... квит, Гоше, квит!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #42 -: Ноември 27, 2018, 02:24:12 »
Quote (selected)
Месото с форма на женско тяло, което се простря върху масите в Балната зала на Националната художествена галерия миналия четвъртък, е имало специално послание - да илюстрира консумацията на жената от съвременното общество.

...
"Необичайно, неочаквано, рисково при всички положения, но това е животът на новото изкуство", е нейният коментар за случилото се. "Това, което Ода Жон направи, тя доста директно превърна хората в обекти", коментира Бубнова.

И описа реакциите на отбраните гости - едни реагирали с чувство за хумор, други с отвращение, имало и хора, които не се докоснали до храната на масата.
...

"Агресивната реакция, която се получи, е наистина от неразбирането, незнанието на контекста и от завистта, че не са били поканени да присъстват на това събитие", тълкува общественото възмущение директорката на галерията.
Чак пък необичайно, чак пък рисково, чак пък неразбрано - руските нувориши си правеха този пърформанс от самото начало на "лихие девяностые", само че девойчетата, служещи за маса, бяха по-изискани от пържола.
Ама като не се познава материалната част, така е, всичко е новина и при това даже неизвестна в контекста и причинява завист.  :m1924:

Чок觧

  • Гост
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #43 -: Ноември 27, 2018, 09:15:42 »
"Ода Жон постигнала целта си да постигне страх и нещо, което е отблъскващо."

Постигнала я е. На нормалните хора такива като нея им са отблъскващи, а ако не се вземат мерки, ще дойде и страхът.
А може и просто да я облъскат , белким и дойде акъла в главата , за което много се съмнявам .

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #44 -: Декември 01, 2018, 19:06:53 »
След Коледа, медицинска сестра внася масичка с лекарски инструменти във вътрешното отделение и весело казва на натръшканите по леглата:
- Мери Клизмас, лакомници!

Учени от НАСА откриха един от луноходите си с пренабити номера в Горубляне.

- Василе, какво е това "дилема?"
- Ще ти дам пример, за да ти стане ясно. Представи си, че лежиш гол в едно легло. До теб, от едната страна, лежи страхотна секси мацка, а от другата - хомосексуалист. На кого би обърнал гръб?

Съвет в женски форум:
- Скъпи дами, никога не си купувайте вибратор и електрошок в един и същи цвят!

- Как ти харесвам в новата си рокля?
- Чудесно! Отзад изглеждаш, като че ли отпред си хубава.

Любов - това е една душа в две тела... или май беше две тела под един душ, или...
Абе, важното е любов да има!!!

КОГАТО БЯХ МАЛЪК
Мама ми даваше 10 стотинки. Те ми бяха достатъчни за пазаруване в магазина. Донасях в къщи два хляба, две бурканчета кисело млеко, три пакетчета масло, яйца, консерви и шоколадче.
Сега това вече не е възможно. Наредили са по стените сума ти камери за следене, мамка им мръсна!...
« Последна редакция: Декември 01, 2018, 19:10:57 от Bradatko »

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #45 -: Декември 01, 2018, 19:59:59 »
НЛО навлиза в атмосферата на Земята над САЩ. Насочва се право към Белия дом и каца пред него. Военните сили са в бойна готовност. Пристигат на мястото ЦРУ, ФБР и т. н. Президентът сам ще установи първият контакт. Отваря се люк и заедно с пушек и синя светлина, излизат три извънземни. Президентът ги посреща:
- You are welcome to our planet! I am the president of the most powerful nation on the world! We will not harm you! You will be our special guests!
Единият от пришълците проговаря на английски:
- We do not care who you are! We just want to know who, the fuck, is Delyu Haidutin?!

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #46 -: Декември 01, 2018, 21:19:18 »
"Пациентам, которые уже поставили себе диагноз при помощи гугла, просьба обращаться за вторым мнением не к нам, а в яндекс".
Врачи.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #47 -: Декември 02, 2018, 00:43:45 »
Покрай акта в Пловдив за неправилно паркиране на улица Ханко Брат, органите на реда издирват лицето
Николайко Перник.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #48 -: Декември 02, 2018, 13:15:26 »
Един Вечен Виц!

Понеделник, 18.00! Съпругът се прибира от работа и казва на Съпругата си: Приготвяй се! Отиваме на опера!

Съпругата започва отчаяно да кърши ръце и пита: Кога, кога?

Съпругът: Събота, 18.00!

----------
Тук следва да напомня една моя важна  Законодателна Инициатива отпреди 30-35 години!
Жените задължително трябва да ходят в Казармата поне едно 3 месеца, за да започнат да ценят Времето и да разберат колко много време е 1 (една!) минута!

Ако това някому се струва прекалено сурово, може да се замени с шахматни блиц* партии!

--------
заб.* - преди мнооооооооооого години нашият Учител и Треньор по Шахмат понякога ни правеше показно! Блиц! Ние, нахъсаните прощъпулници, бяхме с контрола 5 (минути!), той с 1 (една!) минута! Изключително рядко изкопчвахме реми.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #49 -: Декември 02, 2018, 20:50:55 »
Минава една мацка покрай мен на плажа и изведнъж отърка гърди в моя поглед!!!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #50 -: Декември 03, 2018, 16:08:22 »
Минава една мацка покрай мен на плажа и изведнъж отърка гърди в моя поглед!!!
и
Брадатко, отбележи си датата, имената на свидетелите и всички детайли по произшествието! Току-виж няма да минат и трийсет години и тя ще те емне за сексуално насилие! А ти ще речеш, мадам, не така, тук всичко съм си записал, ако нещо сте забравила!  :m1302:

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #51 -: Декември 03, 2018, 16:52:11 »
Напротив!
След толкова години... току виж АЗ съм предявил претенции!
Ама ... сигурно няма да докарам до там...

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #52 -: Декември 03, 2018, 17:23:18 »
Напротив!
След толкова години... току виж АЗ съм предявил претенции!
Ама ... сигурно няма да докарам до там...
Разбира се, че няма да докараш дотам - ти си джентълмен!  :t0328:

Чок觧

  • Гост
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #53 -: Декември 03, 2018, 20:32:14 »
Предимството да си беден и грозен - никой няма претенции към тебе ! :too_happy-1067:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23474
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #54 -: Декември 03, 2018, 20:37:02 »
Налучкал си пътеката към независимостта.
 :t2002:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #55 -: Декември 04, 2018, 00:16:26 »
Тути оттатък:

"Щото чете денонощно руски имперско-патриотични сайтове, за които Путин е адски мекушав, не ще да превзема Киев и Одеса, да разширява и остъклява Босфора, както и да мие веригите на руските танкове в Атлантика.
Да не говорим, че е заложник на петата колона - олигарсите.
Или, както започна да тръби напоследък, е под стража на военните великоимперци, треперушка и вика "слуш" на каквото му кажат, а те са взели властта и са се разпищолили."

 :b0201:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #56 -: Декември 04, 2018, 01:29:30 »
Из врачанските летописи
По мое време на сека сватба имаше барем един, дека е мандръсал булката. А сеги, има барем един, дека е мандръсал младоженеца!
..........
И да приключа задочния ни диалог с 67:
Под "дотам" имах предвид по време.
След 30 г. ще трябва да съм на 95!!!
С всичките произтичащи от това последици.
Да не казвам какви...

 

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #57 -: Декември 04, 2018, 04:10:43 »
И да приключа задочния ни диалог с 67:
Под "дотам" имах предвид по време.
След 30 г. ще трябва да съм на 95!!!
С всичките произтичащи от това последици.
Да не казвам какви...
Виж сега, то не е до възраст! Навремето Майкъл Дъглас като забърса Кетрин Зета Джоунс, разни журналисти отидоха да питат татю му, стария Дъглас, не се ли притеснява от възрастта на снахата. На което той отвърна, че журналистите са неумни, ако той бил свободен, той щял да се ожени за нея, ама на, женен е и не става, инак одма я отмъквал от сина си! Мисля, че Кърк Дъглас тогава беше подминал 90-така с доста.
 :cool-1084: Пък и нали ще имаш записки, ще използваш външната памет!  :t0328:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23474
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #58 -: Декември 04, 2018, 19:44:40 »
В подкрепа на Ганий за насилието:
След работно време.
- Хайде да пием бира!
- Не мога моята Вяра не ми разрешава.
- Каква вяра бе, да не си станал мюсюлманин?
- Не бе! Мойто Верче -жената. Тежкоатлетка, 100 кила чист мускул!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #59 -: Декември 04, 2018, 19:52:49 »
Quote (selected)
С всичките произтичащи от това последици.
Младеж!
Дръш са ва!
Ни мой тъквиз пораженчески настроения!
Нали знайш кво казал Вуте - "Яз ако се наложи, човек ше си наема, мъ пак ше я..."
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.