Преглед на печата … > Мнения …

Светът напълно изглупя и положението е безнадеждно

<< < (195/352) > >>

SgtTroy:
Слижби  :0005:

Алиса:
    Дяволският план на Уолстрийт за финансиране на цялата природа

Нарича се компания за природни активи. С него Нюйоркската фондова борса разкри най-радикалния и потенциално най-разрушителен план до момента за правене на буквално трилиони долари от нещо, което е естествено право и наследство на цялата човешка раса – самата природа, цялата природа, от въздуха, прясна вода до тропическите гори до дори земеделска земя. Той се популяризира като начин за стимулиране на опазването на природата. Всъщност това е дяволска схема да се финансира потенциално трилиони долари от природата, което в крайна сметка позволява на глобалисткия финансов елит да контролира дори това. И Фондация Рокфелер е партньор-основател. Комбинацията от NYSE и тази фондация би трябвало да звучи силно.
https://journal-neo.org/2021/11/23/wall-street-s-diabolical-plan-to-financialize-all-nature/

Нда. Кубик вода на човек, и три вдишвания на ден.

peniko:

--- Цитат на: Алиса .. в Ноември 29, 2021, 20:57:46 ---    Дяволският план на Уолстрийт за финансиране на цялата природа

--- Край на цитат ---
Аз си мисля дали тази е най-подходящата тема за горното? ..... Тези, които завъртели тази уйдурма не са глупави, ама хич  :t26157:

Алиса:
Чудех се къде я подслоня статията, и ..
Тук отговаря по втората част на заглавието
„..и положението е безнадеждно„

lucho:

--- Цитат на: peniko в Ноември 29, 2021, 22:28:56 ---Аз си мисля дали тази е най-подходящата тема за горното? ..... Тези, които завъртели тази уйдурма не са глупави, ама хич

--- Край на цитат ---
Те не са глупави, разбира се, но въпросът е дали останалите вече са достатъчно глупави, за да им се оставят да я наложат...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия