За живота, вселената и всичко останало … > Recycle Bin …

Re: ...из пресата: награди от националния конкурс „Полицаят е мой приятел и учител"

(1/1)

Джиджи:

--- Цитат на: Mr. Blue в Март 16, 2019, 17:49:06 ---Джиджи, не се чувствай задължена всеки път да се извиняваш и оправдаваш, че си поставила един или половин емотикон повече!
--- Край на цитат ---

Напротив! Задължена съм, тъй като имам определена квота, срещу която нямам нищо против и която от първия ден спазвам стриктно, n'est-ce pas?  :cool-1084:

А тук имам повод да предложа следното: 2 или 3 малки емотикона да се броят за един, тъй като инак не са равностойни! Аз предпочитам 3 единствено по естетически съображения. И можете да бъдете сигурен, че няма да нарушавам квотата, тъй като съм я пренесла и "оттатък". Защото ми харесва!!!  :aplause:


--- Quote (selected) --- И когато коментарите са претрупани с подскачащи емотикони, очите се уморяват. Не го правим от прищевка, а от необходимост.
--- Край на цитат ---

Емотиконите са анимирани, което е тяхното предимство! Наистина има неколко големи /особено големият giggling емо!/, но няма друг подходящ, който да го замести. Употребяват го и други, а аз гледам да го ползвам рядко по същите причини.

И единственото, което може да се направи, е да ми се изпрати цялата галерия от Стария форум, за да избера оттам подходящите /т.е. със същата функция!/ и вие като Ръководство да ми посочите кои точно емотикони да премахна оттук, за да не ви уморяват. Щото така и така отдавна съм се заела да правя това, но имах уважителни причини за дълги прекъсвания. Мисля обаче, че вече мога да продължа.


--- Quote (selected) ---Нямамe никакво лично негативно отношение към теб, позитивно - да!
--- Край на цитат ---
И ади още веднъж да се подмажа –  :thank_you-1098:

Джиджи:
Mr. Blue
Изтрил сте коментара ми към Вас и с пълно право – модератор не се коментира!  :apology-1312:

Силно се надявам обаче да запазите коментарите ми по отношение на ЕМОТИКОНИТЕ и да ги предадете на Ддантгуин. Защото писах директно в сайта, нямам запазено копие, а и не ми се пише същото втори път.

Благодаря!

Mr. Blue:

--- Цитат на: Джиджи в Март 16, 2019, 20:26:09 ---Mr. Blue
Изтрил сте коментара ми към Вас и с пълно право – модератор не се коментира!  :apology-1312:
Силно се надявам обаче да запазите коментарите ми по отношение на ЕМОТИКОНИТЕ и да ги предадете на Ддантгуин. Защото писах директно в сайта, нямам запазено копие, а и не ми се пише същото втори път.
Благодаря!

--- Край на цитат ---
Нищо не съм трил-бях зает. Някой от колегите е . Нищо няма да трия, надявам се  Ддантгуин да види коментара Ви и да го има предвид

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия