Преглед на печата … > Теми на форумците …

Инвестираме във Вашето бъдеще!

(1/2) > >>

Асол:
 :shocked-1341: :D


И резултатът!



 :smokin:

kаily:
 :giggle-3307:
Епа кво, великолепие си е отвсякъде. Е, освен дето прилича на пластмасов панел и са поразместили малко горния слой... ама кво ти пука? Зимъска, като духне ветрец, ще го събори.

Асол:
Това си е пластмаса, Кайли, обаче не могат да го махнат до 2020 година, щото до тогава важи правилото за устойчивост. Ако решат да поправят щетите ще трябва да връщат тези 4 милиончета на ЕК.
Я, гледай пък тук какво става - обща селскостопанска политика, та дрънка!

Да отдадем дължимото и на друг финансов инструмент за развитието на държавата ни


--- Quote (selected) ---Село край стадион
От Калин Първанов , публикувано на 17.12.2015
Европейските пари за българското село вече осигуриха на всеки жител на Криводол и на всеки втори гражданин на Разлог достъп до спортни състезания в свободното време. Но дали ще осигури и други екстри като например поминък?

Представете  си следната ситуация: боли ви зъб и отивате в поликлиниката. Там ви посрещат с думите: „Съжаляваме, в момента няма клинична пътека за лечение  на зъби…Но пък можем да ви гипсираме крака!”.

Нещо подобно се случва с усвояването на европейските фондове.
--- Край на цитат ---
:nuts:

Цялата статия в прикачения файл

Алиса:
 А туристи!
 Туристи има ли?
Или и те са колкото атлетистите.
Едните източват чрез „спорта„, другите чпез „туризма„
Все запазени марки.

kаily:
Ми аз не знам откъде идва проблемът. Европейските бюрократи ли не разбират на какво дередже е България, или бг гросмайсторите се залавят само за онова, от което имат голям кяр.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия