Преглед на печата … > Новините от деня …

Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България

<< < (2/158) > >>

66:
Много ми е интересно Атакистите и Валерката ще го сдавят ли.
Такъв шанс .....

Джиджи:

--- Цитат на: Асол в Април 20, 2019, 21:40:41 ---Джиджи, имам един много сериозен въпрос към теб!
Нали съзнаваш, че президентът няма нищо общо с жълтопаветните умни и красиви? Дори им е и изявен антипод... :D
--- Край на цитат ---
А ти що ме питаш? Да съм твърдяла некъде обратното?  :t1815:

А и в тази тема съм пуснала само две малки части от интервюто с президента – дано не се повтарят тук–там! Още не съм коментирала.

Джиджи:
А ей ся ще коментирам.

Налага се обаче да препостна тук още по–малка част от вчерашното изказване на Иво Христов, което вече пуснах в „ЦЦ–ФОСТАФКА”, за да не задръствам темите с една и съща информация.

И без това колегите тук се интересуват от не чак толкоз радикални въпроси или програмни тези, като тези на Иво Христов.  :sad-3295:


--- Quote (selected) ---Иво Христов: Премиерът премина във фалцет, кампанията ще е ожесточена
21 Апр. 2019

Виждаме, че премиерът премина във фалцет последните дни, тъй че очаквам ожесточена кампания.  „Визия за Европа“ е доста компактен документ, който предстои да бъде представен на гражданите.

Ще спомена само няколко водещи приоритета – документът предвижда стимулиране на публичните инвестиции, както и по-ефективна и по-малка европейска администрация. Предвижда и европейски данък върху финансовите транзакции, както и законодателство срещу избягването на данъци и срещу офшорните зони.”

На въпрос какъв знак носи преминаването на президентския съветник в листата на опозицията, Христов посочи, че това свидетелства за нуждата от радикална промяна. „Моята причина да приема тази покана е, че считам, че тази битка в момента е решаваща, защото от нея зависи дали ще се създаде нова политическа ситуация в България и възможност за обрат. Тъй като очевидно статуквото е корупционно и не удовлетворява“.

https://www.segabg.com/hot/ivo-hristov-premierut-premina-vuv-falcet-kampaniyata-shte-e-ozhestochena
--- Край на цитат ---

В момента, в който президентът Радев съобщи, че освобождава Иво Христов от поста му в своя кабинет, реших, че това е грешка. След това обаче се замислих и прозрях, че това дава възможност на Иво Христов да говори.

И нека говори!!!

Най–вече в Европейския парламент, където казаното от него ще се чува малко по–ясно и по–убедително от казаното от останалите до момента.

Защото Иво е "по–шумен"!!! Но не в смисъл на акустика, а на вникване от страна на адресатите в думите му като възприятия.   :ive_got_it-1379:

66:
И Йончева го подпукала.
Върши работата на прокурорите. Изнамерила устройството с което е направен записа на Банов и ще го праща утре в прокуратурата. Нема лабаво.
 
Боко почват му "висят" двама.
Шкембелията с терасния апартамент и Банов.

Джиджи:

--- Цитат на: 66 в Април 22, 2019, 20:02:37 ---Боко почват му "висят" двама.
Шкембелията с терасния апартамент и Банов.

--- Край на цитат ---
И един Иван, ака Ваньо ...  :t23105:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия