Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 17:54:42

Автор Тема: Ценен Анализ  (Прочетена 5486 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MichaelL

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 75
    • Профил
Ценен Анализ
« -: Декември 21, 2018, 10:57:54 »
Форум "Наука" - Диктатът на Малцинството

Забележителен, ценен философски анализ, който има отношение към политическите процеси. 

Интересно, че скоро обсъждахме точно тази тематика на една вечеря и аз сега го виждам този материал.  Имаше някъде нещо казано за това, че идеите витаят във въздуха, не се сещам точно в момента...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Ценен Анализ
« Отговор #1 -: Декември 21, 2018, 14:05:24 »
"черният лебед" на насим талеб може да се свали оттук.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Ценен Анализ
« Отговор #2 -: Декември 21, 2018, 14:32:16 »
Форум "Наука" - Диктатът на Малцинството

Забележителен, ценен философски анализ, който има отношение към политическите процеси. 

Интересно, че скоро обсъждахме точно тази тематика на една вечеря и аз сега го виждам този материал.  Имаше някъде нещо казано за това, че идеите витаят във въздуха, не се сещам точно в момента...

Сигурен ли си, че авторът на този анализ не е присъствал на вечерята 8)
the lamers club honourable member …

Пешо

  • Гост
Re: Ценен Анализ
« Отговор #3 -: Декември 21, 2018, 17:00:38 »
Форум "Наука" - Диктатът на Малцинството

Забележителен, ценен философски анализ, който има отношение към политическите процеси. 

Интересно, че скоро обсъждахме точно тази тематика на една вечеря и аз сега го виждам този материал.  Имаше някъде нещо казано за това, че идеите витаят във въздуха, не се сещам точно в момента...
Хубав материал, наистина. Съвсем наскоро четох нещо подобно - и там се започваше с кашерната и халал храна.