Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 21:54:05

Автор Тема: Re: Корнелия срещу Баце  (Прочетена 2292 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« -: Април 17, 2020, 18:07:04 »
да. нечленовете на партии немат право на мнение.
дори фокус групите, за да се види реакцията на дадена политика са отживелица.
айде нова лъжа. право на мнение има всеки. право да си налага мнението за партийната политика има членът на партията. останалите могат да обсъждат кое им харесва и кое - не. но нямат право да изискват да стане тяхното

бе ти наистина ли си толко тъп или сега си в мензис?

Quote (selected)
според мен редно е на избори да могат да гласуват само партийни членове, не ли?  :smokin:
според мен можеше да минеш и без това тролене.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1 -: Април 17, 2020, 18:09:15 »
да. нечленовете на партии немат право на мнение.
дори фокус групите, за да се види реакцията на дадена политика са отживелица.
айде нова лъжа. право на мнение има всеки. право да си налага мнението за партийната политика има членът на партията. останалите могат да обсъждат кое им харесва и кое - не. но нямат право да изискват да стане тяхното

бе ти наистина ли си толко тъп или сега си в мензис?

Quote (selected)
според мен редно е на избори да могат да гласуват само партийни членове, не ли?  :smokin:
според мен можеше да минеш и без това тролене.

упс. и са кат го написа тва за мензиса почувства ли потенция или и тва не ти помогна?  :image008:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #2 -: Април 17, 2020, 18:11:33 »
упс. и са кат го написа тва за мензиса почувства ли потенция или и тва не ти помогна?  :image008:
упс. и ся като я изплющя таа простотия почувства ли потенция или и тва не ти помогна? 

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #3 -: Април 17, 2020, 21:49:04 »
а, то и на практика може, даже се изкушавам да взема един виртуален сървер за година, да вдигна там един форум и да им подаря разните админски пароли.

Пази си парите за членския внос  :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #4 -: Април 17, 2020, 21:50:15 »
ти организирай себе си да зачленуваш в лелеяната партия, та да ги приобщиш към идеите си :bigok:

съответно и за членски внос гледай да събереш, 15 лв годишно си е цифра отсекъде, дааа

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #5 -: Април 17, 2020, 23:14:21 »
а ти все още не си пратила едни мнения, нямащи нищо общо с темата, където им е мястото.

има ли случайно некъф момент, в който може би евентуално да си даваш сметка, че моделът "донеси ми чехлите" и "сипвай да ядем" може да си го запазиш за вкъщи, а не да се излагаш пред хората, м?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #6 -: Април 17, 2020, 23:18:00 »
моменти има колко щеш. даже някои твърдят, че са безкраен брой.

обаче тези, в които нито тролиш, нито лъжеш, са мноо малко. мноо.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #7 -: Април 17, 2020, 23:21:54 »
а ти все още не си пратила едни мнения, нямащи нищо общо с темата, където им е мястото.
...

и, сержанте трол, предвид това, което си си избрал да оборваш, с останалото си съгласен, не ли? тогава за какво шефство на станишев клянка досега, след като нинова му наби кабелите и го задължи да гласува против песовската позиция за стамбулската и миграцията, м?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #8 -: Април 24, 2020, 12:37:22 »
между другото, фирмин страшно ...
Тоя фирмин страшно ще да е бръкнал в съзнанието ти, щом като го споменаваш половин година , откакто напусна форума. При това, не без твоите упорити усилия

според мен на фирмин му стана неудобно да гледа на тела на амбразурата, водени от комплекса по липсващата майка/другарка, която некои тук очевидно откриват в корнелия, така щото я прегръщат като единствен символ на националното и идеологическо възраждане  :smokin:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #9 -: Април 24, 2020, 12:42:30 »
между другото, фирмин страшно ...
Тоя фирмин страшно ще да е бръкнал в съзнанието ти, щом като го споменаваш половин година , откакто напусна форума. При това, не без твоите упорити усилия
Освен в съзнанието, определено му е бръкнал и на друго място.

"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #10 -: Април 24, 2020, 15:06:15 »
...според мен на фирмин му стана неудобно да гледа на тела на амбразурата, водени от комплекса по липсващата майка/другарка, която некои тук очевидно откриват в корнелия, така щото я прегръщат като единствен символ на националното и идеологическо възраждане
Много е съмнително дали в тоя форум някой изпитва подобен комплекс, ама ако е така, ти си пример за същия комплекс, обърнат на 180 градуса.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #11 -: Април 24, 2020, 15:29:02 »
Quote (selected)
ти си пример за същия комплекс, обърнат на 180 градуса.
Чакай сега, как да се разбира това, че в комплекса му се флиза от задната врата ли?
Ми де да знам, носят се такива слухове.
Ама аз не вярвам много.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #12 -: Април 24, 2020, 15:48:53 »
Quote (selected)
ти си пример за същия комплекс, обърнат на 180 градуса.
Чакай сега, как да се разбира това, че в комплекса му се флиза от задната врата ли?
Ми де да знам, носят се такива слухове.
Ама аз не вярвам много.
 :smokin:

Объркването ти е не само между желание и реалност, но най-вече между желание и възможност  :smokin:

Фсмисъл аз си те харесвам като боксова круша, но до там...делят ни твърде много години, километри и пари...има тук един напорист по-млад кандидат да заеме мястото на Мики в сърдцата ви , преслушай го него  :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #13 -: Октомври 03, 2020, 22:19:02 »
Quote (selected)
От Баце, ИТН и ДБ могат да се очакват много по-големи изненади, именно защото във всеки момент могат да се завъртят на 360 градуса.
Много се впечатлявам от политици, които правят неочаквани завъртания на 360 градуса. Сигурно са техноменталисти ?
Абе, тоя техноментализъм превзе форума, ве?!  :hypnotised-3320:
Най-сетне Engels успя да превземе форума "КЕРПЕДЕН"!!!   :0013: :giggle-3307: :0013:

Щото и туй е цитат от Еngels:

Quote (selected)

От Баце, ИТН и ДБ могат да се очакват много по-големи изненади ...

Политическият ми анализатор, той ...  :t2412:

P.S.
И една молба към НойКа:

1. Да не ми брои емотиконите – поне тук! – за което благодаря; и

2. Да не захвърля и този мой коментар в Кошчето или в Оймякон, както ѝ стана навик напоследък, тъй като може да се окаже наистина последен – без да заплашвам никого!!!

Просто продължавам да наблюдавам отстрани развитието на "събитията" тук, без почти да се включвам.

А те – откъм разнообразие на АКТУАЛНИ теми и изразяване на мнения по тях, не изглеждат никак "розАви". (imho!!!!!)  :sad-3295:
« Последна редакция: Октомври 03, 2020, 23:14:52 от Джиджи »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7384
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #14 -: Октомври 07, 2020, 21:23:23 »
Цитат на: Джиджи
[/b] Да не захвърля и този мой коментар в Кошчето или в Оймякон[/b]

Ай сега ... Ще си пишем тука, ако има за какво  :t0328:
Я кажи Раданчо ще напуска ли ЕНП, ще се бунтува ли или ще си претрае, "за да не се върнат комунягите"  :m1708:
Кьоравеши ще вземе ли отношение към шкафчето и другите гербави специалитети, или да чакаме някой друг изявен евроатлантик ?  :blurry_drunk-2127:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #15 -: Ноември 19, 2020, 16:01:15 »
...
« Последна редакция: Ноември 19, 2020, 16:05:32 от фелдкурат Ото Катц »