Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 16, 2024, 17:18:29

Автор Тема: Re: За доходите на депутатите , осигуровките и цирк България  (Прочетена 8403 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Чок觧 ,
Остана, съм с впечатление, дано не греша, че си уседнал в Държавата Израел!

Имаш ли някаква представа колко процента са на държавна/общинска хранилка!?
Съвсем грубо - без някакви ангажименти, просто ей-така - за инфо и обща култура.

Че живо ме заинтригува този въпрос!

Чок觧

  • Гост
Чок觧 ,
Остана, съм с впечатление, дано не греша, че си уседнал в Държавата Израел!

Имаш ли някаква представа колко процента са на държавна/общинска хранилка!?
Съвсем грубо - без някакви ангажименти, просто ей-така - за инфо и обща култура.

Че живо ме заинтригува този въпрос!
Не знам какво разбираш под "уседнал" . Живея в Израел почти 20 години , но не мога да се "ашладисам"/ приспособя към местните - манталитета , възпитанието ми е друго .  Нямам представа какъв процент са на държавна/общинска хранилка и гледам да не се интересувам , за да не се дразня . :) Но мога да направя опит да проверя . Поне от товя , което виждам в общината , която живея , бая търтеи има и почти всичките са по някакъв начин свързани . Твърде много са "проверяващите инспектори" за реда - движение по улиците , чистота , спазване на работното време(в петък следобяд и събота до надвечер е забранено за се работи) , и други , но в крайна сметка резултата е незабележим . Но ще поровя .

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Чок觧 ,
Остана, съм с впечатление, дано не греша, че си уседнал в Държавата Израел!

Имаш ли някаква представа колко процента са на държавна/общинска хранилка!?
Съвсем грубо - без някакви ангажименти, просто ей-така - за инфо и обща култура.

Че живо ме заинтригува този въпрос!
Не знам какво разбираш под "уседнал" . Живея в Израел почти 20 години , но не мога да се "ашладисам"/ приспособя към местните - манталитета , възпитанието ми е друго .  Нямам представа какъв процент са на държавна/общинска хранилка и гледам да не се интересувам , за да не се дразня . :) Но мога да направя опит да проверя . Поне от товя , което виждам в общината , която живея , бая търтеи има и почти всичките са по някакъв начин свързани . Твърде много са "проверяващите инспектори" за реда - движение по улиците , чистота , спазване на работното време(в петък следобяд и събота до надвечер е забранено за се работи) , и други , но в крайна сметка резултата е незабележим . Но ще поровя .
Извинявай, че те тревожих - въпросът горе-долу го уточнихме - вкл. за Израел - сл. не се хаби!


Чок觧

  • Гост
Не се извинявай - тук сме да общуваме и информираме един друг .  :t2027: