Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 20, 2024, 15:57:35

Автор Тема: Мистериите във вестник "Сега"  (Прочетена 29843 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23691
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #60 -: Декември 19, 2019, 19:12:24 »
Първото нарушение май е за три месеца понепри мен се получи така с резервния .
Трябва да се пишеш на админа, тогава почва броенето и по някое време на пощата получаваш код за достъп.
При по-тежките не знам. Буратино е рецидивист вероятно сумират старите и новите, въобще не му отговаря от година и кусур.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #61 -: Декември 19, 2019, 19:29:51 »
На мен пък ми писнаха и след като ме пратиха във фризера, а тролчето го оставиха изчаках да ме размразят и им писах навсякъде(включително и във форума) да ме замразят завинаги.
Оттогава (02.19) съм ходил два пъти да видя активен ли съм и бягам веднага.
Да се оправят. Няма какво да търся при тях.
Кой каквото си направи и Господ не може да му го направи.
Ясно е че всичко това (не за Анонимника, а въобще ситуацията) е следствие от политиката на Сашо Дончев, но хич не ме интересуват бръмбарите в главата му.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #62 -: Декември 20, 2019, 20:07:24 »
Има си го оня форум, а верно ли е това което се понесе, че СЕГА ставал седмичник?
И ако да - откога това? Щото то означава, че и форума ще замине окончателно.
Не че ме е еня, но съм обещал един Менделсон да им пусна още преди две години - когато се видя, че вкарват пациента в интензивното.
Специално съм си приготвил ник за целта.
« Последна редакция: Декември 20, 2019, 20:09:43 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23691
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #63 -: Декември 20, 2019, 20:10:19 »
Официално става седмичник от януари 2020.
Тук го нищихме докато ти поливаше с дружки внучето. :t0328:

ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #64 -: Декември 20, 2019, 20:14:46 »
Изобщо ми е убягнало, то аз ни новини, ни нищо не бях гледал или чувал месец и нещо.
Начи за НГ ще ги "поздравя".
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23691
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #65 -: Декември 20, 2019, 20:17:38 »
Изобщо ми е убягнало, то аз ни новини, ни нищо не бях гледал или чувал месец и нещо.
Начи за НГ ще ги "поздравя".

Имаш тежко пиянство или тежко дЕдовство. :too_happy-1067:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #66 -: Декември 20, 2019, 20:24:34 »
Ами, ами, просто ич не ме интересуваха т.н. "новини".
Дали и кога щели били бритите да се махат от ЕС, дали и кога нашият тупан е изръсил поредната простотия, дали и с колко ще увеличат данъците и комуналните - ами нищо не зависи от мен.
Всъщност нещичко зависи и каквото мога правя, но то не е свързано с гледане или следене на "новини".
"Дедовството" си бе съвсем прилично и в умерени дози, то и сега си продължава, щото не е кампания, ами постоянно удоволствие - как да го пренебрегнеш?
Е, варира според случая, но 25гр. в повече или по-малко са в порядъка на статистическата грешка.
 :cocktail:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23691
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #67 -: Декември 20, 2019, 20:27:38 »
Quote (selected)
Е, варира според случая, но 25гр. в повече или по-малко са в порядъка на статистическата грешка.

Само да не натрупаш много "статистически грешки".
А за дЕдовството ти завиждам, понякога неблагородно.
« Последна редакция: Декември 20, 2019, 20:30:56 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #68 -: Декември 20, 2019, 20:38:40 »
Да, сега видях коментарите за "на смъртния одър" от разни издания.
Ами така е - една прилична медия и един още по приличен форум, зорлем ги докараха до одъра.
Най напред капитана на кораба завъртя кормилото, сетне го напуснаха ред добри журналисти, сетне се стигна до там, че да нямат дори свестни коректори да им коригират граматическите грешки дори, ами пляскаха по електронното издание заедно с боклука вътре, сетне и модерацията се включи блестящо и проби дупка в коритото което и без това бе тръгнало да потъва и изхвърли поне две дузини читави форумци, като ги замести с тролове трета употреба, сетне и админите преди две години довършиха останалото. Напразно бяха напъните да им се дава акъл, то бе ясно, че не е Х да им го набуташ, като няма къде да влезе в дървените им глави - няма.
Пак много изкараха, аз им давах година -година и нещо.
А може би имаше начин - вместо да поляга капитана, можеше да отвори изданието към няколко опозиционни партии и да се договорят. Изглежда не го интересуваше, щото то си бе на издръжка, едва ли и десетина процента са били приходите му.
А бе време, когато едно от удоволствията ми бе в събота да стана рано, да си купя дебелия СЕГА и да се залостя в едно близко кафене на Лучано и - от първата до последната страница.
Жалко, и газетата и форума бяха като скачени съдове които се допълваха.Като се проби единият съд - всичко изтече.
Мир на праха им!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #69 -: Декември 20, 2019, 20:43:35 »
Ще съкращават ли персонал?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23691
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #70 -: Декември 20, 2019, 20:48:33 »
Ще съкращават ли персонал?
Шорткъта към Дневник?
Едва ли.
« Последна редакция: Декември 20, 2019, 20:53:16 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #71 -: Декември 20, 2019, 20:48:47 »
Ще съкращават ли персонал?
Ама те и персонал имат?

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #72 -: Декември 20, 2019, 20:56:26 »
И сега кво, като стане седмичник, форумът им само в събота и неделя ли ще работи?
:m1731:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23691
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #73 -: Декември 20, 2019, 20:58:33 »
И сега кво, като стане седмичник, форумът им само в събота и неделя ли ще работи?
:m1731:

Ако форума работи само в събота и неделя, няколко човека изгорЕха с хонорарите.
Поне ще им плащат двоен надник заради почивните дни.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #74 -: Декември 20, 2019, 21:15:16 »
Начи, това ше е като вица за чукча.
Почетным тролом быть!
Понеже чукча не щял да бъде академик, му предложили поне почетным быть!
А, ладно! Это хорошо, а по нечетним - рыбу буду ловить!
Тъй по му изнасяло.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23691
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #75 -: Декември 20, 2019, 21:26:55 »
Мислиш ли ,че ще си намерят почтена работа от понеделник до петък?
Ти направо ще ги вкараш в калъпа на един от тукашните аналлизатори.
Да пише по форумите в работно време, какво е прочел в медиите през работно време.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #76 -: Декември 20, 2019, 21:34:37 »
Буратино,
за троловете също настанаха тежки времена, откак Дончо обяви, че ще съкращава донорството към разни НПО-та с около 30%.
Не ми се търси сега къде го прочетох това, а вероятно е изпълнил заканата си.
То си и пролича - тролчетата оттатък станаха съвсем постнички. Явно само на ентусиазъм се крепи вече системата им.
И Сорос не насмогва.
Мъка!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23691
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #77 -: Декември 20, 2019, 21:41:15 »
Да, мъка!
Ех ако беше Кица!
Обаче има надежда.
Първия си милиард Шорош прави като залага срещу Банк ъф Ингланд.
Предстоят интересни събития, може да видим първия трилионер покрай Брекзита.
И тогава какъв живот!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #78 -: Декември 20, 2019, 22:04:07 »
До колкото разбрах, ще работят 5 дена със статии и новини, най-вече и ще готвят голям съботно-неделен вестник. Имали до 200 000 интернетни читатели, което им давало приходи (не знам какво печелят от интернета и рекламите)... Вчера срещнах нейде на краят в газетата съобщение за ФИНАЛА, а оня куткудяк - Аделинчо Марини, писа към краят на колонката си за очакваното и обявено вече официално, събитие.

И влязох в дълбочина да видя дали изцяло съм остракиран и дали и коментите ми са изтрити - не са. Намерих ги точно под Марини. Махнаха ме октомври 2018г. - някъде 20 години след като за пръв път започнах да пиша в СкайКода със същият ник, а след една година бях се вече регистрирал - пак с него. Махнали ме - добре - нямам намерение да се унижавам и да се "моля" на разни... всякакви.

В същност бях написал писмо, но не го пратих. Най-вече, за да им натрия носа заради Шпионските и отгоре - задължителни, бисквитки. Още при обсъждането, преди да сменят форумната платформа, изказах съмнение, че това е законно. В отговора на някой от тамошен корифей, бях лъжливо обвинен че съм нарекъл малките шпиони - въшки, и че съм бил "параноичен" и още нещо друго там... Да, но: - ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪД ПОСТАНОВИ, ЧЕ ТОЧНО ТАКИВА ДЕЙСТВИЯ НА ИНТЕРНЕТ-ПРЕДЛАГАЩИТЕ НЕЩО СИ, СРЕЩУ ДРУГИТЕ, НАРЕЧЕНИ ПОЛЗВАЩИ ТОВА НЕЩО, СА НЕЗАКОННИ!!! А "пресата" тъдява, естествено спести тази новина...

- Ало-о-о, дрогаре от в. СЕГА - кой излезе прав? Казах ли ви го година и половина преди да излезе това съдебно решение?!

И на мен, като на повечето от вас, така и ми прегоря СЕГА-то. Не ме интересува повече. Поглеждам заглавията понякога заради удобството и навика, но ако и да преглеждам един, два коментара, избягвам да чета за да не се дразня от заседналите там и завзели бившият добър форум - редки, миризливи и тъпи лай*на. Хеле пък някои направо са заслужили Лопатката на Фирмина.

Така, че добър път на Сегату към небитието. Заслужиха си го и все пак не злорадствам. Това отново е добър нагледен пример как либерастията изяжда поддръжниците си. А те явно смениха Флага, вероятно заради мъни-давача им, който пък си (май) изтегли бизнеса в мрачният Албион. И ще не ще, за да не му вдигнат демократично мерника там, смени резбата на газетата.

- Сещам се понякога за Дорис. Най-вероятно стана колатериална жертва. Бях забелязал неотдавна, как разни гадняри се заяждаха с нея и то безнаказано. Преди не беше така. Вероятно се е отвратила или е остракирана или (не дай Боже) може да е болна...

Ако някой знае нещо повече, би било добре да сподели какво става с Дорис. Ако може и иска, разбира се.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #79 -: Декември 20, 2019, 22:09:16 »
от понеделник до петък - яко горещи новини с всичките му благинки - нескопосен превод, елементарни граматични и синтактични грешки... авторско съдържание - нъц, само в събота евентуално.

на такова мирише.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #80 -: Декември 20, 2019, 22:11:53 »
Дорис си седи в редколегията като "наблюдател", каквото и да означава това. И ако не е просто останал запис от някога си - може да се види в тяхната секция "контакти".
Но Дорис и сама донякъде си го заслужи - позволи да я използват разни примитиви.
Както и да е, тя си има своето място в света и без вестника.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #81 -: Декември 20, 2019, 22:15:59 »
Благодаря!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #82 -: Декември 21, 2019, 00:19:09 »
СЕГА умря на 04 юли 2018.
Това на негово място е едно полуразложено зомби, което смърди и се разпада неудържимо и безвъзратно.
Известно време се опитвах да приема и преглътна безумията в осакатения "нов"  формат, но след като ника ми падна в някаква безсмислена и идиотска сеч (сибиуа е ковра) под статия за смъртта на маккейн (25 август 2018), на мен пък ми падна пердето. Както се оказа - окончателно.
От тогава Не посещавам сайта и нямам желание да го погледна дори от любопитство, даже заради ДИ.
Изпитвам носталгия единствено към стария форум.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #83 -: Декември 21, 2019, 10:01:00 »
Първото нарушение май е за три месеца понепри мен се получи така с резервния .
Трябва да се пишеш на админа, тогава почва броенето и по някое време на пощата получаваш код за достъп.
При по-тежките не знам. Буратино е рецидивист вероятно сумират старите и новите, въобще не му отговаря от година и кусур.

Тва за писането до админа не го разбрах. Как така тогава започва броенето, след като вече си блокиран?


А иначе аз все още чета форума заради няколко души, чиито мнения ценя, но и те все по-рядко пишат.

ПП - И как по дяволите се пише до админа? Къде?
« Последна редакция: Декември 21, 2019, 10:08:54 от Simplified Solutions »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #84 -: Декември 21, 2019, 10:08:34 »
Quote (selected)
А иначе аз все още чета форума заради няколко души, чиито мнения ценя, но и те все по-рядко пишат.
:-X
И аз така. Има пет - шест които си струва да се четат.
Особено уважавам един форумец -Циник ат хедонист или нещо такова му бе ника. Може и да е стар, познат форумец, но не го зная.
Ако имате контакти с някои от читавите останали хора там, що не ги поканите, то след НГ едва ли ще има форум там.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #85 -: Декември 21, 2019, 10:12:37 »
Тва за писането до админа не го разбрах. Как така тогава започва броенето, след като вече си блокиран?

To, и аз едно време не можах да го разбера този валс. След промяната на фасона, когато започнаха да ме баннват за щяло и нещяло (нищо общо с толерираните сега изцепки на троловете), те не отговаряха на писмата - защо, колко, докога и т.н., а след известно време директно изпращаха мейл с линк за включване. Демек банът е свършил. Най-обидното беше, че изобщо не отговаряха на въпросите.
Преди окончателното ми низвергване, получих едногодишен бан, с изтриване на мнение, защото бях написал, че "американците дотегнаха на всички с тоя постоянен хленч, че някой им се намесил в изборите".

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #86 -: Декември 21, 2019, 10:37:54 »
Quote (selected)
Блгдр, до края на деня поне ше съм ти признателен!

И аз благодаря, че си го уточнил, Джузепе.
Макар че не мисля, че Симпли би се заблудила да го отнесе към своя коментар, но за протокола.
« Последна редакция: Декември 21, 2019, 10:41:16 от Banshee »

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4340
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #87 -: Декември 21, 2019, 10:57:42 »
И изобщо фантазиите на тема упадък на обществото, което е по-полемично.
Ако са фантазии, полемиките са излишни.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #88 -: Декември 21, 2019, 11:08:46 »

Макар че не мисля, че Симпли би се заблудила да го отнесе към своя коментар, но за протокола.

Не, разбира се.  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #89 -: Декември 21, 2019, 11:33:02 »
 :smokin:
Също за протокола.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #90 -: Декември 21, 2019, 15:02:19 »
Quote (selected)
Сещам се понякога за Дорис. Най-вероятно стана колатериална жертва. Бях забелязал неотдавна, как разни гадняри се заяждаха с нея и то безнаказано. Преди не беше така. Вероятно се е отвратила или е остракирана или (не дай Боже) може да е болна...

Ако някой знае нещо повече, би било добре да сподели какво става с Дорис. Ако може и иска, разбира се.
Дорис, Бог да умножи дните й, беше много особен съфорумец
израснала съм с поезията й и се отнасях с огромен респект към нея във форума
даже гледах да не я заговарям, дотам бях изпълнена с уважение
забелязах обаче, че човекът,който пишеше там е рязък до арогантност, нервен, нетърпящ чуждо мнение, груб и да ме прости Господ, не до там интересен и задълбочен
много съжалявам, че пишеше с нас там, съжалявам,че видях това
даже веднъж я попитах, дали не може да остане на висотата на положението си, да не участва във форумни свади и да не предизвиква такива
тя ми отговори,че не може
ей за такива неща, един друг поет беше писал
"и мен ли бе избрал безмилостния Господ, да видя как веднъж
крадецът на квартала,целуваше жената на учителя..." :image008:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23691
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #91 -: Декември 21, 2019, 16:04:36 »
Първото нарушение май е за три месеца понепри мен се получи така с резервния .
Трябва да се пишеш на админа, тогава почва броенето и по някое време на пощата получаваш код за достъп.
При по-тежките не знам. Буратино е рецидивист вероятно сумират старите и новите, въобще не му отговаря от година и кусур.

Тва за писането до админа не го разбрах. Как така тогава започва броенето, след като вече си блокиран?


А иначе аз все още чета форума заради няколко души, чиито мнения ценя, но и те все по-рядко пишат.

ПП - И как по дяволите се пише до админа? Къде?

sega.website@gmail.com
там писах, там ми отговориха.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #92 -: Декември 21, 2019, 19:36:02 »
Quote (selected)
Сещам се понякога за Дорис. Най-вероятно стана колатериална жертва. Бях забелязал неотдавна, как разни гадняри се заяждаха с нея и то безнаказано. Преди не беше така. Вероятно се е отвратила или е остракирана или (не дай Боже) може да е болна...

Ако някой знае нещо повече, би било добре да сподели какво става с Дорис. Ако може и иска, разбира се.
Дорис, Бог да умножи дните й, беше много особен съфорумец
израснала съм с поезията й и се отнасях с огромен респект към нея във форума

А пък мен, в един момент Дорис ме нарече "дочка".  :D

И като се усети, че нещо е прекалила по отношение на собствената си дъщеря, веднага го промени на "ну, племянница".  :b0201:

Не съм "израсла" с поезията ѝ.  ;D Но нищо не ми пречеше понякога да заспивам с "Булевардът" по музика на Михаил Белчев, тъй като живея "на другия край" на булеварда с кестените.  :smokin: 

https://www.youtube.com/watch?v=SmkK8FYiPeY   :0007:
« Последна редакция: Декември 21, 2019, 19:40:06 от Джиджи »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #93 -: Декември 22, 2019, 20:48:33 »
сега отворих сайта на "сега" - къде е първа страница? хванала я е липсата. това във връзка със седмичника ли е?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #94 -: Декември 22, 2019, 20:50:54 »
като гледам форума, последната статия от първа страница е била на 17.12.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #95 -: Декември 22, 2019, 20:52:34 »
Нали ще стават седмичник, явно се е започнало.
Гледай хороскопите. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23691
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #96 -: Декември 22, 2019, 20:53:26 »
в имономика има 3 статии от 20.12.2019
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #97 -: Декември 22, 2019, 21:00:54 »
остави икономиката, аз за първа страница питам. няма я. и само от форума може да се стигне до нея.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23691
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #98 -: Декември 22, 2019, 21:03:27 »
От известно време само минавам през форума.
Не съм търсил нищо важно.
Явно са излезли във ваканция по-рано или са приключили.
Няма и съботно-неделно издание.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #99 -: Декември 22, 2019, 21:04:33 »
остави икономиката, аз за първа страница питам. няма я. и само от форума може да се стигне до нея.
Интересно, аз я виждам нормално, има статии от 22.12 .

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23691
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #100 -: Декември 22, 2019, 21:07:52 »
не са статии от първа страница.
там последното е от 18.12.

https://www.segabg.com/category-first-page
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #101 -: Декември 22, 2019, 21:10:45 »
ето какво виждам аз. специално отидох в таен джам, та се махнаха игнорера и адблокера.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #102 -: Декември 22, 2019, 21:14:59 »
sega.website@gmail.com
там писах, там ми отговориха.


Сериозно? Gmail?!
Това ще да е краят...



« Последна редакция: Декември 22, 2019, 21:17:13 от Simplified Solutions »

Неактивен хикса

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 247
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #103 -: Декември 22, 2019, 21:20:08 »
Е, това за седмичника се отнася за хартиения вестник, сайтът с Горещите ще си върви. И е доста добър, между другото, много интересни неща излизат първо в него, а даже и единствено в него. Виж форумът е станал изключително тъп, вече почти не го чета.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23691
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #104 -: Декември 22, 2019, 21:22:19 »
Quote (selected)
Активиран акаунт за ************** в СЕГА
Вх. поща
x

sega.website@gmail.com
ср, 11.09, 23:03
до мен

************

Вашият акаунт в СЕГА е активиран.

Вече може да влезете в сайта като кликнете
на този линк или като го копирате и
поставите в адресната лента на браузъра
Ви:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен хикса

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 247
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #105 -: Декември 22, 2019, 21:23:17 »
Дорис си седи в редколегията като "наблюдател", каквото и да означава това. И ако не е просто останал запис от някога си - може да се види в тяхната секция "контакти".
Но Дорис и сама донякъде си го заслужи - позволи да я използват разни примитиви.
Както и да е, тя си има своето място в света и без вестника.

Дорис си пише, май като Миряна Б. И е съвсем на нивото на форума.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #106 -: Декември 22, 2019, 21:24:38 »
Е, това за седмичника се отнася за хартиения вестник, сайтът с Горещите ще си върви. И е доста добър, между другото, много интересни неща излизат първо в него, а даже и единствено в него. Виж форумът е станал изключително тъп, вече почти не го чета.
тва е нещо ново. няма ли "каза ххх, цитиран от фокус"?

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4340
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #107 -: Декември 22, 2019, 21:47:02 »
Няма как да поддържат всекидневно интересен електронен вариант на седмичник. Просто няма да има кой и защо да го прави.
А това предвещава смъртта на форума.

Прочее ситуацията се изясни още миналия юли. И се описва със заглавието на роман на Маркес.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #108 -: Декември 22, 2019, 21:49:35 »
Бачо, забравяш "Горещите". То и без това което е останало от форума е там по цял ден.
И тъкмо ме къпят с новичоци.
Quote (selected)
След няколко дни мъж успял да проникне в затворения гараж на оръжейния търговец и да намаже с отрова ръчката на вратата му, а след това да изчезне, оставяйки само размазани изображения, запечатани от камерата за наблюдение. Малко по-късно Емилиян Гебрев се среща с търговски партньори в ресторант, където започва да халюцинира и да повръща, продължава разказа си авторът на "Ню Йорк таймс".
Аман вече, тия ни смятат за идиоти!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #109 -: Декември 22, 2019, 21:56:59 »
Quote (selected)
Аман вече, тия ни смятат за идиоти!
Е що ги четете?

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4340
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #110 -: Декември 22, 2019, 21:59:27 »
Бай Вальо Тахчиев, третият "отровен" е мой добър познат. Колкото пъти го видя, все е в неподходяща компания и не смея да го питам. Знам само, че откакто ГРУ го трови, е ходил по  Русия поне пет пъти.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #111 -: Декември 22, 2019, 22:02:56 »
значи той е агента. тровил другите, а той симулирал. после - бам в раша за отчет и да иска още кинти.

и хоп - всичко се намести.

 :smokin:

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4340
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #112 -: Декември 22, 2019, 22:04:12 »
Бачо, забравяш "Горещите"

Тъкмо тях имам предвид. То друго, освен "горещи" не можем да очакваме от седмичник.
Няма да има кой да ги подбира и редактира грамотно.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #113 -: Декември 22, 2019, 22:07:51 »
Коле, това го чета само за загрявка. После троловете. :nuts:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4340
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #114 -: Декември 22, 2019, 22:12:41 »
значи той е агента. тровил другите, а той симулирал.
Вероятно. С Гебрев работят поне от 30 год. А от 15 му е производствен директор. Смятай -дясна ръка.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #115 -: Декември 23, 2019, 08:08:42 »
Е, това за седмичника се отнася за хартиения вестник, сайтът с Горещите ще си върви. И е доста добър, между другото, много интересни неща излизат първо в него, а даже и единствено в него. Виж форумът е станал изключително тъп, вече почти не го чета.

Ммм... не.
От доста време дописките в Горещите са претоплени от други сайтове - все препечат я от БГНЕС, я от фокусниците, я от НОВА напоследък и все с потресаващи правописни грешки и/или безумни преводи. 
А форумът бе съсипан с любезното съдействие на редакцията, но това можеше да се очаква, след като първият (!) зам.-гл. редактор Мария накояси нарече в прав текст форумците тълпа.

И Миряна, благодарение на която го имаше онзи знаменит форум, който ни събираше, отдавна вече не пише. 
« Последна редакция: Декември 23, 2019, 08:18:06 от Simplified Solutions »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #116 -: Декември 23, 2019, 08:27:34 »
От доста време дописките в Горещите са претоплени от други сайтове

Те винаги са били от други сайтове. Защото така е неангажиращо и не се налага да демонстрират някакво отношение. Колумнистите също са си колумнисти и в резултат се получава един безгръбначен вестник, който няма мнение по нищо. Неква платформа.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8082
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #117 -: Декември 23, 2019, 08:30:59 »
Погледнах.
Яко са го закъсали се$гащниците.
Щом и хажийска се намърдала с регистрация  :nuts:
 
Quote (selected)
Колумнистите
Нидей. Сули и проч вебкафейска  :t2407:
« Последна редакция: Декември 23, 2019, 09:48:10 от 66 »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #118 -: Декември 23, 2019, 08:34:48 »
Quote (selected)
Те винаги са били от други сайтове. Защото така е неангажиращо и не се налага да демонстрират някакво отношение.
Те няма и как да не са от други източници, особено международните. Но преводите им наистина са потресаващи.
Инак знаят как да навъртят броячите с няколко ключови думички и не пропускат ден, явно трафика им е важен.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #119 -: Декември 23, 2019, 08:50:56 »
Quote (selected)
А форумът бе съсипан с любезното съдействие на редакцията, но това можеше да се очаква, след като първият (!) зам.-гл. редактор Мария накояси нарече в прав текст форумците тълпа.
Точно това е непростимото.
Ако искат да си съсипват вестника, ако искат да го направят жълт ежедневник или порно ежеминутник. Обаче това профанско отношение към интелигентни хора, които чрез форума поддържаха вестника им жив, е непростимо.
И си платиха за гяволъка.