Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 10, 2024, 22:06:21

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1891534 пъти)

0 Потребители и 70 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20280 -: Септември 05, 2021, 19:13:08 »
Ще, ще!
Па после ще дойде един друг чиляк тоя път може еректус и ще го детронира как ние си фърлихме боговете в отходната яма. :beer:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20281 -: Септември 05, 2021, 19:14:40 »
Примерно да издържа на радиация, да не му е нужна храна а просто "едно хапче" и так далее.

Имаше подобно съждение в "Една нощ в операта" "Може ли човек да живее с един долар на месец в Ню Йорк?" Може, ако не яде, не пие и не ползва трамвай."

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20282 -: Септември 05, 2021, 19:15:03 »
А аз съм оптимист, може и още по-зле.
Говоря за индивидуална терапия.
При някой индивиди продължавам да мисля че всяка намеса може да е само от полза. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20283 -: Септември 05, 2021, 19:35:37 »
Именно затова ще пипаме генома.Ще се създаде по-висше същество дори от човека.Примерно да издържа на радиация, да не му е нужна храна а просто "едно хапче" и так далее.

Де факто човекът ще стане БОГ!

 :beer_:
Дабеда, средностатистическият човек издържа минута без въздух, скача на няма и метър и тича 100 метра за половин минута, ако зиме не е добре облечен и обут, пипва грип, егати върховното същество би излязло от него.
Тук дори не споменавам хищническото му разбиране за природата и нейните ресурси.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20284 -: Септември 05, 2021, 19:38:26 »
Quote (selected)
Тук дори не споменавам хищническото му разбиране за природата и нейните ресурси.

Едва ли Бог е създал ( ако Той я е създал ) материята само за да  я има, предполагам е смятал да я използва и то вероятно хищнически.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20285 -: Септември 05, 2021, 19:43:11 »
Quote (selected)
Нинова: Вместо да разрешават проблемите, служебните министри се занимават с партийно строителство
https://glasove.com/categories/novini/news/korneliya-ninova-partiite-na-protesta-se-zanimavat-s-tova-koy-kde-khodil-i-kakvo-pazaruval
Нинова също се е притеснила, ако тия двамата либе.... квот са там откъснат нещо от "лявата" БСП значи последната не е много в ляво а "у лево".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20286 -: Септември 05, 2021, 19:46:48 »
Зипуля скача три от лежанка, изяжда трийс кьофтета от диван и се възпроизвежда не с помощта на жена, а на "забравена парола".
Готоф ье да го шитнеме на открития космос.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20287 -: Септември 05, 2021, 19:51:56 »
Нинова също се е притеснила, ако тия двамата либе.... квот са там откъснат нещо от "лявата" БСП значи последната не е много в ляво а "у лево".

Ми, ще се притеснява. С такава членска маса. Между другото, сложил си "лява" в кавички, ама нещо не хващам логиката. Ако приемем, че БСП не е лява, излиза, че Кирил Петков е ляв и хората на БСП го припознават за ляв. Но ние знаем, че Петков не е ляв. Ще обясниш ли?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20288 -: Септември 05, 2021, 19:57:22 »
Петков е доста в ляво на Нинова

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8845
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20289 -: Септември 05, 2021, 20:06:44 »
средностатистическият човек издържа минута без въздух, скача на няма и метър и тича 100 метра за половин минута, ако зиме не е добре облечен и обут, пипва грип, егати върховното същество би излязло от него.
Тук дори не споменавам хищническото му разбиране за природата и нейните ресурси.
Такива обобщения са неверни и заблуждаващи, не всички хора са хищници, психопатите и социопатите са такива, те са преобладаващи по въховете на политиката, властта, корпоративния бизнес. Ето например една човешка общност, която не е хищническа - амиши, също староверците в Русия...
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20290 -: Септември 05, 2021, 20:06:53 »
Нинова също се е притеснила, ако тия двамата либе.... квот са там откъснат нещо от "лявата" БСП значи последната не е много в ляво а "у лево".[/.
Ще обясниш ли?
Оооо, я стига!
Тва стана досадно вече.
БСП не е лява....БСП са комуняги.
Радев е краварско прокси...Радев е избран от Решетников.
За Нинова - същото.
Натовец -Путинофил.
,.....
Не ти ли писна?
От едни и същи модели тия твърдения ми идвате повече и ги пращам към Андромеда. Не съм се сетил да разнообразявам с Кентаври, че да не пренаселя Андромедата.
Няма остане зер място за зипътъ.

ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20291 -: Септември 05, 2021, 20:11:36 »
Quote (selected)
сложил си "лява" в кавички,

За мен сегашната БСП не е лява, а чисто център партия ( това че ДПС  и другите корупционери на държавни помощи били центристи е смехория).
Гребе с две шепи от левите идеи но и на капитализма не се назландисва.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20292 -: Септември 05, 2021, 20:12:46 »
Това трябва да се прочете!

Либералните ценности, които "Демократична България" ни натрапва

https://glasove.com/categories/na-fokus/news/shcho-e-liberalna-demokratsiya-i-ima-li-tya-pochva-u-nas-ili-kakva-perspektiva-ni-predlaga-partiya-demokratichna-blgariya
Накрая има преинтересен коментар за Канада. Допускам, че е пресилен.
Ной, ще коментираш ли, моля ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20293 -: Септември 05, 2021, 20:14:31 »
Оооо, я стига!

Какво стига! Да не би аз да съм го казал това?
Между другото, така и ще си умра без някой да ми обясни каква партия е БСП. Освен хоремашките присъди "БСП не е лява", никой не може да каже каква е. А има само 9 варианта. И ако изключим четирите леви такива, остават 5. Ама, от тея пет, имаме едно класическо дясно и фашизъм. И остават 3 (три) политологически определения. И въпреки всичко, никой не може да каже каква партия е БСП.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20294 -: Септември 05, 2021, 20:19:57 »
За мен сегашната БСП не е лява, а чисто център партия ( това че ДПС  и другите корупционери на държавни помощи били центристи е смехория).

Да, така е, ама това не е пълна квалификация. В центъра има лево, десно и баш център. Може да те учудва, ама левоцентристите също се водят леви. Дори демократите в САЩ са леви по всички стандарти. Да, не са по-леви от марксистките и  болшевишките партии, но пак са си леви. В либералния спектър са леви. Както ДБ се водят "десни". Без да са в десния политически спектър. Та, така ... 

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20295 -: Септември 05, 2021, 20:25:19 »
Отврат, аз ( предполагам не съм единствен ) не гласувам за координа система.
Гледам какво говорят, после какво правят и си решавам.
Щом ми харесва може да е най в ляво по твоята графика или в северсеверозападния район все ми я тая как ще го класифицираш.
По основните проблеми за ориентацията изток/запад, в или извън НАТО и ЕС няма отклонения всички са в една точка.
Другото е кутия с лакомства за дебили.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20296 -: Септември 05, 2021, 20:25:50 »
Къф Бог ?

Бог е създаден от човека!

 :nuts:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20297 -: Септември 05, 2021, 20:26:23 »
БСП в настоящето е бранд с фабиански послания, представляващ носталгици ,пенсионирани военни, "социалисти по полов път" , неуспели бизнесмени,библиотекари от втори ред и батко и братко-отпаднали в борбата за копанята.Един бачкер да имаш в ИБ? Един турчин?Самата Нинова е заявявала "няма ляво-няма дясно"- и как да има за приватизаторката от сагата с Р.Овч. ?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20298 -: Септември 05, 2021, 20:26:39 »
Накрая има преинтересен коментар за Канада. Допускам, че е пр сиесилен.
Ной, ще коментираш ли, моля ?
Тва беше добро!
 :thup:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20299 -: Септември 05, 2021, 20:28:14 »
Къф Бог ?

Бог е създаден от човека!

 :nuts:

 Сега ще помоля Отврат да ми покаже в коя точка се намира Бог и дали е в ляво или в дясно от човека.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20300 -: Септември 05, 2021, 20:32:56 »
Йормунганд си е бог сама по себе си.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20301 -: Септември 05, 2021, 20:36:29 »
Отврат, аз ( предполагам не съм единствен ) не гласувам за координа система.
Гледам какво говорят, после какво правят и си решавам.
Щом ми харесва може да е най в ляво по твоята графика или в северсеверозападния район все ми я тая как ще го класифицираш.


Нема лошо, ама това няма нищо общо с твоето изявление. Щом не гласуваш по политическата координатна система, значи не си наясно с нея и със себе си. Но въпреки всичко се опитваш да ги квалифицираш, нали? Като казваш БСП не е лява, все някъде я поставяш, нали? И това не е моя координатна система, а класическа, политическа такава. И нито една партия не може да излезе от нея, защото тя обхваща всички политически доктрини.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20302 -: Септември 05, 2021, 20:37:29 »
Йормунганд си е бог сама по себе си.
Те нямат ли леви, десни наклонности?
Ми не е честно само центристите да си имат божества, а периферията да е безбожна.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9000
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #20303 -: Септември 05, 2021, 20:37:43 »
В статия, посветена на Микис Теодоракис, който почина наскоро на 96-годишна възраст, се цитират следните негови думи (преведени на руски):
Quote (selected)
Ведь в Древней Греции, в древних Афинах того, кто не желал принимать участие в политике, изгоняли из города. Это было обязанностью каждого гражданина.

Има ли някой повече информация по въпроса за този древногръцки обичай? Предполагам, че става дума за задължително участие на имотните граждани (демоса) в обсъжданията и гласуванията. Т.е. имали са пленуми, а не кворуми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20304 -: Септември 05, 2021, 20:40:21 »
Quote (selected)
Щом не гласуваш по политическата координатна система, значи не си наясно с нея и със себе си. Но въпреки всичко се опитваш да ги квалифицираш, нали?
Може да не вярваш, обаче всичко наблюдавам от моя гледна точка и ми се пада ляво, център или дясно. :nuts:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20305 -: Септември 05, 2021, 20:40:30 »
кофти руски превод, предполагам.Остракирането се е прилагало точно към свръхактивните и опитващи да се наложат,За справка-дори Алкивиад е остракиран и прогонен от Атина след победата при Маратон.Или класическият олигарх-Ксенофонт.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20306 -: Септември 05, 2021, 20:41:29 »
Оооо, я стига!

Какво стига! Да не би аз да съм го казал това?
Между другото, така и ще си умра без някой да ми обясни каква И въпреки всичко, никой не може да каже каква партия е БСП.
Дейбъ таз крива нива дейбъ!
Сто пъти сигурно съм задавал въпроса - кой бе, кой определя една партия каква е?
Секи път започват гърчове
Пак питам - устав, програмни документи приоритети..аааа, тва са пак бла,бла, бла..
Пак питам, добре, Бла Бла, ама да има паре да яде Гуджо зимата ляп и кисело мляко кой настояваше СЕГА кой?
Ше ядем съдебна рИформа, не ли?
Доообре, хък, мъка и то било важно- свободата Санчо и Санчо нали знаете какво отвръща?
И след десетки дервишови танци, аз все още питам ,кой бе, кой определя облика на една партия ако е масова - ръководството и, което може и да е изпаднало в секква ерес, или членовете и най-вече симпатизантите и?
МълЬчание!
И то ми стига де, ама се нервя га на некой му е надрана плочата , че и не стопля!
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20307 -: Септември 05, 2021, 20:42:16 »
Сега ще помоля Отврат да ми покаже в коя точка се намира Бог и дали е в ляво или в дясно от човека.

??????

Отврат не вярва в Бог. За отврат само идиот може да вярва, че водата става вино и умрелия възкръсва. За непорочното зачатие нема да говорим. В него може да вярва само човек, който не е имал полов живот.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20308 -: Септември 05, 2021, 20:42:59 »
незаинтересуваните са наричани "идиоти".Факт е че нарочни слуги са гонели гражданите към Агората да гласуват.Явно атиняни в спокойни времена са се занимавали с търговия или спорт-не с политика.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8845
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20309 -: Септември 05, 2021, 20:44:07 »
В България партии няма, има клубове по интереси, най-вече парични интереси. Така е по целия "демократичен" свят.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20310 -: Септември 05, 2021, 20:46:20 »
Quote (selected)
водата става вино и умрелия възкръсва
С възкръсването засега имаме затруднения, обаче водата във вино е отработена технология.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20311 -: Септември 05, 2021, 20:47:00 »
Практиките определят, джузепе.Квот и да пишат- БСП докара плоският данък.Сега реват за преизчисляване на пенсии-при Орешарски що не го направиха?И Орешарски ляв ли е според теб или нещо в политиките му?Или троегъзата в която БСП имаха 8 по формулата "блато" кви леви практики имаше?Инак програмни документи прая на кило или литър- както ти хареса.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20312 -: Септември 05, 2021, 20:50:33 »
В България партии няма, има клубове по интереси, най-вече парични интереси.

Не, партии има, с лопата да ги ринеш. Макар 99% да не попадат в определението за партия. "Партийци" нема. Официлно 350 000 българи имат партийни билети. Като махнеш БСП, герп и ДПС (това са около 200 000 души), за всички останали партии остават 150 000. Средно, по 1000 души на партия. И всички до една - либерални.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20313 -: Септември 05, 2021, 20:52:31 »
Маркс е либерал и демократ :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20314 -: Септември 05, 2021, 20:53:02 »
Практиките определят, джузепе.Квот и да пишат- БСП докара плоският данък.Сега реват за преизчисляване на пенсии-при Орешарски що не го направиха?И Орешарски ляв ли е според теб или нещо в политиките му?Или троегъзата в която БСП имаха 8 по формулата "блато" кви леви практики имаше?Инак програмни документи прая на кило или литър- както ти хареса.
Човек!
Само щото те уважавам, ше ти отговоря и то ще е само едно!
Последното актуализиране на пенсии бенаправено в далечната вече 2009 г. За лява практика питаше, нали?
Плосък данък?
Айде ше го оставя на теб.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20315 -: Септември 05, 2021, 20:53:18 »
обаче водата във вино е отработена технология.

Не, обратното! Вино във вода е патентовано. Първото още не е измислено. Засега науката е измислила как от спирт да прави вино.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20316 -: Септември 05, 2021, 20:54:00 »
Орешарски изкара почти година, Джузепе.С кво беше зает-посочих.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20317 -: Септември 05, 2021, 20:57:19 »
Накрая има преинтересен коментар за Канада. Допускам, че е пресилен.
Ной, ще коментираш ли, моля ?
Ох, дочетох до една десета с откровена досада, пък се сетих, че има и търсачка с "Канада".

Случаят с 14-годишното девойче е известен на цяла Канада, не само на интересуващите се. Беше обсъждан по всички стъгди и паланки, без никакви ограничения. Съдебните решения са публични освен ако не се отнася до държавната сигурност, което със сигурност не е случаят. Не ми се рови, но в най-лошия случай имената са заместени с букви, за да се предпази малолетното детенце от идентификация при публикация на съдебното решение. В повечето случаи такива дела стават публични поради несъгласие между двамата родители.

Всеки има право да се консултира с когото си ще, християнин, пастафарианец, почитател на разумните гъбички. Но е вярно, че Трюдо оряза фондовете на църковните организации за летни лагери и прочие. После се разбра къде са отишли тези пари, ама тук вече платените СМИ замазаха работата с доста труд. Още не е ясно дали въпросът няма пак да изплува, особено сега като сме в предизборна кампания.

Пак се връщаме на старата плоча за хомосексуалните бракове и тяхното значение. Те уреждат въпросите на бракуващите се с държавата и роднините, нищо повече.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20318 -: Септември 05, 2021, 20:57:43 »
 :m1314:
Орешарски изкара почти година, Джузепе.С кво беше зает-посочих.
Ей!
Не спекулирай!
Златния пръст го знаеш като средство, нали?
Айде бъди коректен!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20319 -: Септември 05, 2021, 20:59:22 »
Орешарски "ляв" е отдавна не се бях забавлявал толкова!
Има някаква приемственост в БСП!
Орешарски син кандидат за кмет им стана червен мнипред, любимка на Костов оглави и БСП.
То ли ещё будет
https://www.youtube.com/watch?v=jbh9ut0LZlI
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8845
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20320 -: Септември 05, 2021, 21:00:47 »
Орешарски вдигна пенсиите, в интерс на истината, и си спомням как Баце орева света, че Той трябвало да ги плаща, след като сегашните ДБ с голям зор и с решаващата помощ на трима американски сенатори, свалиха правителството на Орешарски!
В интерес на истината, де!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9000
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #20321 -: Септември 05, 2021, 21:04:22 »
кофти руски превод, предполагам.Остракирането се е прилагало точно към свръхактивните и опитващи да се наложат,За справка-дори Алкивиад е остракиран и прогонен от Атина след победата при Маратон.Или класическият олигарх-Ксенофонт.
Чак пък толкова да промени смисъла преводът на руски не вярвам. Струва ми се, че не става дума за остракизма (учили сме го по история), а за друг обичай.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9000
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #20322 -: Септември 05, 2021, 21:05:52 »
незаинтересуваните са наричани "идиоти".Факт е че нарочни слуги са гонели гражданите към Агората да гласуват.Явно атиняни в спокойни времена са се занимавали с търговия или спорт-не с политика.
А, да, това ще да е! Деленето на политес и идиотес! Благодаря!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20323 -: Септември 05, 2021, 21:05:57 »
Орешарски "ляв" е отдавна не се бях забавлявал толкова!

Не, не е ляв, но е класически центрист. А класическият центрист може да бъде и ляв, и десен. Зависи в каква компания ще попадне.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8845
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20324 -: Септември 05, 2021, 21:10:00 »
Орешарски "ляв" е отдавна не се бях забавлявал толкова!

Не, не е ляв, но е класически центрист. А класическият центрист може да бъде и ляв, и десен. Зависи в каква компания ще попадне.
Аха, като бисексуалните, зависи от компанията?  :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20325 -: Септември 05, 2021, 21:11:31 »
Като стана дума за тия отминали времена се сетих.
Дедо цар дали взема българска пенсия, някой лев за старост?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20326 -: Септември 05, 2021, 21:13:54 »
Аха, като бисексуалните, зависи от компанията?

Точно! Макар бисексуален да значи човек, който гледа кози и овце. И именно заради такива либерали-центристи, които овладяха почти целия свят след 90-а, започнаха да набиват в главите на шилетата, че вече нямало ляво и дясно, класи и т.н., и т.н. Но промивките вървят успешно с пълна сила.

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1396
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20327 -: Септември 05, 2021, 21:15:21 »
Като стана дума за тия отминали времена се сетих.
Дедо цар дали взема българска пенсия, някой лев за старост?
Ако взима, то ще е минималната. Няма необходимия осигурителен стаж горкият!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20328 -: Септември 05, 2021, 21:16:52 »
Лявото и дясното са си там.
Лъжат датчиците на попула да го дезориентират и поведат по-лесно в желаната посока.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20329 -: Септември 05, 2021, 21:17:32 »
Дедо цар дали взема българска пенсия, някой лев за старост?

Както казва Мел Брукс: "It's good to be a king."

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1396
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20330 -: Септември 05, 2021, 21:19:58 »
Дедо цар дали взема българска пенсия, някой лев за старост?

Както казва Мел Брукс: "It's good to be a king."
Той и за бедните беше казал нещо...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20331 -: Септември 05, 2021, 21:23:35 »
Той и за бедните беше казал нещо...

Не той. Некъв сенатор махимус го каза от балкона. Мел Брукс каза: "Чухте ли за новата еврейска секта християните? Те са толкова бедни, че могат да си позволят само един Бог."

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8845
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20332 -: Септември 05, 2021, 21:24:12 »
Той и за бедните беше казал нещо...
Да го духат ли бедните?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20333 -: Септември 05, 2021, 21:25:14 »
Къф Орешарски кви 5 стинки бе!
Пак като мокра връв, та за 101 -ви път, кое е определящото къде е позиционирана дадена партия?
Ъ?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9000
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #20334 -: Септември 05, 2021, 21:26:48 »
Реалната политика, която води, когато е във властта. Кои класи облагодетелства тази политика.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8845
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20335 -: Септември 05, 2021, 21:27:08 »
Пак като мокра връв, та за 101 -ви път, кое е определящото къде е позиционирана дадена партия?
Ъ?
Парите, парите са определящи!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20336 -: Септември 05, 2021, 21:28:43 »
кое е определящото къде е позиционирана дадена партия?
Ъ?


Социалната и икономическата политика. Всъщност, може да се каже, че втората поглъща първата, но ако трябва да сме супер екзактни ...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20337 -: Септември 05, 2021, 21:29:22 »
Къф Орешарски кви 5 стинки бе!
Пак като мокра връв, та за 101 -ви път, кое е определящото къде е позиционирана дадена партия?
Ъ?
Бе има го и тоя момент.
Праиш един метъл бар в маалата и си си метъл от секде, ма други няма, па по някое време на празните столове се запримъкват посетители дето не ги искат в другите заведения, е може и някой Кметал да дойде.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1396
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20338 -: Септември 05, 2021, 21:36:10 »
може и някой Кметал да дойде.
и да доведе Джон Лоутън със себе си. Уви последният се пресели в по-добрия свят.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20339 -: Септември 05, 2021, 21:37:17 »
Реалната политика, която води, когато е във властта. Кои класи облагодетелства тази политика.
Ммиииии...бива и тук следват куп уточняващи въпроси, като отпреде седи - кои са класите сега?
По какво оценяваме реалната политика. Какви са критериите за облагодетелстване?
Оставям настрана възможностите да води самостоятелна политика, че да вменяваме отговорности или търсим оправдания.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.