Преглед на печата … > Уводни …

Италия - търговия с деца и приемни родители

<< < (2/4) > >>

AnonimusBG:
Джиджи
Погледни датата преди твоя коментар.

Джиджи:

--- Цитат на: AnonimusBG в Юли 20, 2019, 17:23:13 ---Джиджи
Погледни датата преди твоя коментар.
--- Край на цитат ---

Датата няма значение, Анонимъс, щото тая тема се дъвчи тук, откак стана "хит" Стратегията за детето.

И не ми се ще пак да ме наричат "капричиозна" :D или "даскалица" :icon_idea: , но основните насоки в сий форум са, да се следят вече отворените теми и, когато се появи нещо ново, да се извади съществуващата от забвение и да се допълни.

Щото инак става мазало, каквото вече е в момента. В смисъл, че всички отворени по един и същ въпрос теми, не могат повече да се следят ... 
Същото е и със сделката F–16!!!:lightbulb_idea-1364:

Ной:

--- Цитат на: AnonimusBG в Юли 20, 2019, 17:04:12 ---
--- Цитат на: Джиджи в Юли 20, 2019, 17:00:20 ---Защото се наблюдава поне 10–та отворена тема "в защита на детето"!   :m1708:

--- Край на цитат ---

В такъв случай 67 може да направи една тема от всичките.

--- Край на цитат ---
За можене - може, но има ли смисъл? Обаче мога да речем да спретна един раздел с "вечните" теми - изберете си десетина и аз ще ги закова там с гвоздейчета. Така тези теми няма да "потъват" и няма да се налага да се отварят и затварят нови. Какво мислите по въпроса?

Nor1:

--- Цитат на: Ной ---"вечните" теми
--- Край на цитат ---
Номер 1: "Нинова срещу Станишев"  :bigok:

onzi:

--- Цитат на: Nor1 в Юли 20, 2019, 22:54:36 ---Номер 1: "Нинова срещу Станишев"  :bigok:

--- Край на цитат ---

а, не. тук в заглавието на темата има две думи в повече. "нинова" е напълно достатъчно. щото иначе ще трябва тема и за нея срещу баци, за нея и фирмин, за фирмин и нея, за нея и гергов или пловдивския панаир и т.н. - с една дума панаир ще настане.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия