Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 25, 2024, 23:57:28

Анкета

Ще гласувате ли на предстоящите избори?

Да!
11 (61.1%)
Не!
3 (16.7%)
Още не съм решил/а/...
3 (16.7%)
Искам да гласувам, но никой не ми харесва.
1 (5.6%)

Общ брой гласове: 15

Автор Тема: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?  (Прочетена 16774 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Айде народе, темата е общак. :smokin:

Кстати, някой ако иска да пусне анкета "за кого ще гласувате". Аз не смея. :nuts:
« Последна редакция: Март 11, 2019, 12:58:05 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен imco1

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 21
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #1 -: Март 11, 2019, 12:45:56 »
Рядко съм пропускал, каня и сега да гласувам.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #2 -: Март 11, 2019, 17:29:25 »
Аз ще гласувам за БСП, почти 100% е сигурно, че преференциално...откакто я въведоха преференцията, така процедирам :smokin:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #3 -: Март 11, 2019, 17:35:45 »
А тука някои и без бой си признават. :)
Не знам, аз попитах нагоре да отворим и такава анкета, ама да не стане беля...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Пешо

  • Гост
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #4 -: Март 11, 2019, 18:25:03 »
Да.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7427
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #5 -: Март 11, 2019, 19:11:09 »
За ГЕРБ, ДПС, седесари и паРТиоти няма да гласувам. За БСП - зависи от кандидатите и отношението им към джендерастията.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23752
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #6 -: Март 11, 2019, 19:21:07 »
БрЯ , то и избори ли ще има?
А дано, няма да откажа тройка кебапчета и наливна бира на търбух!
От тия филета сьомга, хайвер и газирано вино вече ми се гади.
За уискито набор на благоверната  ще направя компромис или да мина на нещо по-младо?
Уйскито бе, не жената!
Най сетне на хоризонта нещо истинско!
Тройка , бира и лютеница от бидон! :too_happy-1067:


« Последна редакция: Март 11, 2019, 19:25:06 от Mr. Blue »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #7 -: Март 11, 2019, 19:21:14 »
Зависи от времето. До Отава е час и нещо шофиране все пак.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #8 -: Март 11, 2019, 19:36:50 »
Да.

И в анкетата съм се включила ...

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #9 -: Март 12, 2019, 08:35:38 »
Когато в селото върлува чума, заклинанията не помагат. Ще гласувам, но нямам надежда. Ако Нинова искаше да отстрани Баце, можеше да го направи. Явно не иска. Защо? Защото вероятно има някаква задкулисна уговорка. Контролирана опозиция. Разните широки коалиции не вършат работа, а помагат на всеки един поотделно да избяга от отговорност.

"Desperate Times Call for Desperate Measures"

Пешо

  • Гост
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #10 -: Март 12, 2019, 08:40:26 »
Може ли малко по-подробно за това, дето Нинова можела да отстрани ББ, пък не го е поискала? Кога и как е станало?

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #11 -: Март 12, 2019, 08:43:08 »
Нищо не е станало, в това е работата. Нима Нинова не знае за престъпленията на Борисов? За "Ало, Ваньо", за изтеклите грами... и т.н. Ако искаше да го отстрани, щеше да го захапе и да не го пусне. А тя се нацупила...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #12 -: Март 12, 2019, 08:51:16 »
Ако Нинова искаше да отстрани Баце, можеше да го направи. Явно не иска. Защо?

Това не е вярно! БСП прави всичко от парламентарната практика, за да свали правителството, но е сама. Без подкрепа от другите партии няма как да стане. А и защо трябва да се обвинява БСП, че не била свалила герп от власт. По-скоро трябва да се обвинява българският избирател, който ги държи на власт цели десет години.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #13 -: Март 12, 2019, 09:05:09 »
Нищо не е станало, в това е работата. Нима Нинова не знае за престъпленията на Борисов? За "Ало, Ваньо", за изтеклите грами... и т.н. Ако искаше да го отстрани, щеше да го захапе и да не го пусне. А тя се нацупила...
Що, ти не знаеше ли за "Ало Ваньо", за изтеклите...помии.
Що не захапа "Баце?" Най-малкото, което беше длъжен да направиш е да пуснеш сигнал да прокуратурата. Що не го направи?

Знам защо, защото си убеден че нищо няма да стане. Защото прагът на търпимост на народонаселението към безобразия от всякакъв род е безграничен.
Един нагла мутра , по съвместителство министър в правителството Му, призна, че в продължение на години е получавала ежемесечен подкуп в размер на 1 500 лв. във вид на неплащане на наем.
И какво? Какъв по-добър повод имаше лично ти да го захапеш?!?

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #14 -: Март 12, 2019, 09:10:48 »
Нищо не е станало, в това е работата. Нима Нинова не знае за престъпленията на Борисов? За "Ало, Ваньо", за изтеклите грами... и т.н. Ако искаше да го отстрани, щеше да го захапе и да не го пусне. А тя се нацупила...
Що, ти не знаеше ли за "Ало Ваньо", за изтеклите...помии.
Що не захапа "Баце?" Най-малкото, което беше длъжен да направиш е да пуснеш сигнал да прокуратурата. Що не го направи?

Знам защо, защото си убеден че нищо няма да стане. Защото прагът на търпимост на народонаселението към безобразия от всякакъв род е безграничен.
Един нагла мутра , по съвместителство министър в правителството Му, призна, че в продължение на години е получавала ежемесечен подкуп в размер на 1 500 лв. във вид на неплащане на наем.
И какво? Какъв по-добър повод имаше лично ти да го захапеш?!?

Подкрепяш моята теза. Нинова НЕ ИСКА да отстрани Борисов. А аз... мен кучета ме яли.

Неактивен хикса

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 247
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #15 -: Март 12, 2019, 09:19:19 »
Почти всички са решили категорично дали ще гласуват, сигурно и за кого, още преди да има листи и платформи. После що партиите махали хпреференциите и се задоволявали да кажат, че ако ги изберат, всичко ще стане някак по-хубаво и по-мъдро.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #16 -: Март 12, 2019, 09:33:25 »
Цитат
Почти всички са решили категорично дали ще гласуват, сигурно и за кого,

Разбира се. То не е никак трудно да се прецени кой точно ти дава най-големите шансове да се отървем от шебеците. На НЕГО не МУ останаха повече смокинови листенца

Пешо

  • Гост
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #17 -: Март 12, 2019, 09:49:55 »
Нищо не е станало, в това е работата. Нима Нинова не знае за престъпленията на Борисов? За "Ало, Ваньо", за изтеклите грами... и т.н. Ако искаше да го отстрани, щеше да го захапе и да не го пусне. А тя се нацупила...
Несериозно.

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #18 -: Март 12, 2019, 10:03:23 »
Да, за "Обединение Демократична България", с преференция за кандидат на ПП "Зелените".
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #19 -: Март 12, 2019, 11:12:39 »
България има нужда от Ленин, не от Зарков.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #20 -: Март 12, 2019, 12:04:42 »
Да, за "Обединение Демократична България", с преференция за кандидат на ПП "Зелените".
Кои партии влизат в това обединение?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #21 -: Март 12, 2019, 12:09:01 »
ДСБ, Бойкикев, Зелените и гейовете(тия може и да излезли - четох го някъде) :nuts:

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #22 -: Март 12, 2019, 12:11:10 »
Аха. А Тафров към тях ли спада?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #23 -: Март 12, 2019, 12:13:23 »
Да

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #24 -: Март 12, 2019, 12:18:56 »
тия са много приятна компания...

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #25 -: Март 12, 2019, 12:21:05 »
 Според мен няма да имат депутат....ще се разпилеят. Айде да не е в рамките на новото обединение, но РФ и СДС и разни други парчетии - 100% ще разкалят терена

Колегата Hateras да не се засяга и двамата с Бачо сме гласували за Иванчева на втори тур
« Последна редакция: Март 12, 2019, 12:24:47 от Асол »

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #26 -: Март 12, 2019, 12:25:38 »
Според мен е сигурно, че няма да имат. Поради което бих предпочел ПП "Зелените" да участват самостоятелно, а не в тая коалиция. Но, каквото - такова.
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #27 -: Март 12, 2019, 13:11:33 »
Доколкото разбрах, там се очертава люта префернциална баталия между Малинов и Тафров.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #28 -: Март 12, 2019, 13:19:09 »
Нека по-достойният победи...ако не се избият преди това :D

Пешо

  • Гост
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #29 -: Март 12, 2019, 13:35:03 »
Според мен е сигурно, че няма да имат. Поради което бих предпочел ПП "Зелените" да участват самостоятелно, а не в тая коалиция. Но, каквото - такова.
Тогава пък хептен нямат шанс и участието им ще има единствения ефект да разсее анти герберския вот.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #30 -: Март 12, 2019, 13:38:30 »
Анти герперският вот могат да го разсеят единствено самите герпери.
Ако случайно се сбъркат, че направят нещо като хората. (imho)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #31 -: Март 12, 2019, 13:47:54 »
Както и да го гледам, чета и въртя - "Зелените" са си чистак лява партия....нашенските заигравки се бият с всякаква логика и традиции

Цитат
Анти герперският вот могат да го разсеят единствено самите герпери.

Това естествено не е вярно. Гербавите си гласуват за Кръстника, щото знаят коя ръчица дава папото, а голяма част от тези, дето не ги понасят се подлъгват по артистичната антибоко риторика, докато изразителите й не влязат в парламента и не се загрижат за стабилността в държавата
« Последна редакция: Март 12, 2019, 13:50:06 от Асол »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #32 -: Март 12, 2019, 13:59:19 »
Цитат
Това естествено не е вярно.
Това е естествено вярно, в контекста на второто изречение.
"Абе тия взеха да се очовечват, я да не ги сменяме, че кой знае какви ще са следващите". Примерно.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #33 -: Март 12, 2019, 14:01:35 »
Цитат
в контекста на второто изречение.

Тва изречение вече десет години продължава да съществува единствено в сферата на фантастиката. Време, очеизвадно крайно недостатъчно за куп :i_sheepish: да лапат мухи

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #34 -: Март 12, 2019, 14:08:48 »
Асол, разбирам гнева ти.
Не си мисли че моят е по-малък!
Разликата между нас е че ти вярваш че нещо (НЕЩО!!!) може да се промени просто с гласа на народа.
А аз не.
Това не е примитивен песимизъм, въпреки че логиката ми е изключително простичка:
Който и да дойде на власт ще управлява по същия начин.
Все пак не сме суверенна държава, а част от съюз. :)
« Последна редакция: Март 12, 2019, 14:20:53 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #35 -: Март 12, 2019, 14:26:13 »
Цитат
Тогава пък хептен нямат шанс и участието им ще има единствения ефект да разсее анти герберския вот.
Тц, абсолютно е все тая, дали ще гласувам за кокалиция, която няма да влезе, или за партия от същата тая кокалиция (която също няма да влезе). И в двата случая гласът ми ще бъде разделен пропорционално на процентите на тия, които ще влязат.
По повод "антигерберския вот", аз предпочитам да гласувам "ЗА" а не против.
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #36 -: Март 12, 2019, 14:29:29 »
Цитат
Който и да дойде на власт ще управлява по същия начин.

Това не е вярно, просто щото съм била жив свидетел на доста по-различно управление, дори и в рамките на ЕС. Последното, включва и значително по-добър живот за населението, част от което все още се чуди, откъде му дойде това на главата. Ами от неговата си глАва, щото много гледа телевизия

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #37 -: Март 12, 2019, 17:32:01 »
Костадин Костадинов. Партия Възраждане.
Асол, някакво инфо?
Иво Минджев в момента страда срещу него...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Чок觧

  • Гост
« Последна редакция: Март 12, 2019, 17:58:40 от Чок觧 »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #39 -: Март 12, 2019, 17:41:36 »
Не го знам този човек (освен, че е млад. даже по-млад от Сержанта). Но, знам, че Велизар Енчев води предаване в телевизията на БСП. По едно време бяха заедно, после се разбутаха...сега не знам как е, но подозирам, че гласовете им със сигурност ще заминат към БСП. Дори подозирам, че и от Волен ще замине туй онуй към левицата. Този път едва ли ще прескочи трапа...много полегна
« Последна редакция: Март 12, 2019, 17:47:46 от Асол »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #40 -: Март 12, 2019, 17:42:16 »
Костадин Костадинов   https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BD_%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2_(%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA)

Костадин Костадинов (политик
от Уикипедия, свободната енциклопедия
Направо към навигациятаНаправо към търсенето
Уикипедия все още не разполага със статия с точно това име.

Изберете „Редактиране“, ако желаете да създадете тази статия. Преди това е полезно да прегледате помощните страници, ако все още не сте го направили.
Можете да потърсите името „Костадин Костадинов (политик“ в други статии.
Можете също така да прегледате азбучния списък, за да потърсите статии с подобни заглавия.
Ако преди малко сте създали тази статия, най-вероятно има леко забавяне в актуализирането на базата от данни. Не създавайте страницата отново, а опитайте сами да я опресните или пък изчакайте малко и я заредете пак.
Възможно е също така страницата да е била изтрита. Ако не одобрявате това действие, можете да се свържете с администратора, който я е изтрил.
Моля, обърнете внимание, че:

текстове с учебно съдържание, готварски рецепти, ръководства за софтуер и други подобни принадлежат към Уикикниги (Уикикниги);
кратки определения на думи е желателно да се поставят в Уикиречник (Уикиречник);
за свободно достъпни текстове (например текстове на закони или пък такива без авторски права) съществува Уикиизточник (Уикиизточник).
Също така имайте предвид, че:

е нежелателно да поставяте текстове със запазени авторски права и каквито и да е текстове под лиценз, несъвместим с лиценза Криейтив Комънс Признание — Споделяне на споделеното 3.0. Такива текстове са в нарушение на политиката на Уикипедия за авторските права и биват премахвани.
ако само искате да изпробвате как работи софтуера на Уикипедия, по-добре си поиграйте в пясъчника.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #41 -: Март 12, 2019, 17:44:42 »
Не го знам този човек (освен, че е млад). Но, знам, че Велизар Енчев води предаване в телевизията на БСП

И Нора Стоичкова води. И Сашо Симов.
В мента в който го поствам вероятно още върви жалбата на Иво мИнджев пред кикириза, как го саботирали, той страдал, а освен това руски шпиони.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Чок觧

  • Гост
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #42 -: Март 12, 2019, 17:46:30 »
Какъв е този бълвоч , дето си го пуснал ? Много ясно си пише кой е и какво прави !
Биография

Костадин Костадинов е роден на 1 април 1979 г. във Варна. Завършва магистратура по балканистика през 2002 г. и по Право през 2011 г. във Великотърновския университет „Св. св. Кирил и Методий“.[1]
Член е на Националния изпълнителен комитет на ВМРО-БНД от 2007 г. до 2012 г. и регионален координатор на ВМРО за Варненска, Шуменска и Добричка област от 2002 г. до 2009 г.[2]
На извънредния конгрес на ВМРО-БНД, проведен на 17 – 18 октомври 2009 г. е избран за заместник-председател на ВМРО-БНД, какъвто остава до следващия конгрес на 27.10.2012 г. Напуска ВМРО в началото на 2013 г. От 2012 г. до 2013 г. е автор и водещ на предаването „За българската нация“ по телевизия СКАТ.[3] От 2013 до 2017 г. е директор на Регионалния исторически музей в Добрич. Oбщински съветник в гр. Варна в коалиция „Варна“. През 2015 година води предаване „Българската слава“ по телевизия Алфа. През 2017 г. ръководената от него политическа партия „Възраждане“ спечелва малко над 1% от гласовете на изборите за Народно събрание.[4]
През 2017 г. Костадинов защитава докторска степен по етнография в БАН.[5]
Филми и книги

Автор е на няколко книги и документални филми. През 2004 г. снима авторски документален филм за българите в Албания, а през 2005 г. прави поредица от документални филми за българите извън днешните предели на България под заглавието „Един народ сме“ (за българите в Егейска Македония).[6] Автор е и на документалния филм „Забравена земя“, посветен на българите в Северна Добруджа, заснет през 2009 г.[7][8]

Той организира преиздаването на албум-алманаха „Македония“ и го представя в Народното събрание,[9] и в Европейския парламент през 2008 г.[10] През 2008 г. съдейства за преиздаването на книгата „Българският гарнизон в Солун“, написана от генерал-лейтенант Велизар Лазаров, първоначално издадена през 1929 г.[11] Автор е на книгата „Антигръцкото движение във Варна“, издадена във Варна през 2009 г.[12] През 2010 година публикува книгата си „Българската национална идентичност на славянското население в Македония“ и преиздава „Гробовете на Трикери“ от Владимир Сис.[13]
През 2011 година издава филм и книга „Третата национална катастрофа“ относно демографската криза в България.[14]
През 2017 г. организира издаването на книгата За произхода на днешните гърци на Якоб Фалмерайер в комбинация с публикуването на „Летописа на Монемвасия“, като в двата труда се застъпва тезата за отдавнашното изчезването на древните гърци и за късната появява на модерните гърци, които нямат пряка връзка с древните.

Костадинов е инициатор и един от създателите на филм посветен на депортацията на таврийските българи: "Премълчаната история”, който онагледява насилственото им изселване в Съветския съюз през 1945 година. През 1943 – 1944 година, бягайки от ужасите на Втората световна война, те идват в България, но след това са принудени от комунистическите власти да я напуснат.[15]

Той е автор и на книгата: „Русините в Централна Европа – история и съвременност“. Това всъщност е и темата на защита на докторската му степен. Изследването представя историята и съвремието на русините, европейски народ без държава.[16]

Костадинов е автор и на „Пътеводител на старите български земи: 100 обекта на българското културно – историческо наследство извън България“. Това са 100 обекта на българското културно-историческо наследство, намиращи се в седем балкански страни. В комплекта има и карта „Старите български земи“.[17]
Критики и противоречия
Костадинов е обвиняван в насаждане на омраза към малцинствата, която се изразява в антициганизъм и хомофобия, както и в насаждане на национализъм и прояви на русофилия.[18]
През 2014 г. той оспорва съдържанието на учебник по обществознание за 3-ти клас, издаден от „Просвета“. Според него, в учебника непрекъснато се изтъква етническото многообразие в България, а българският етнос се подценява и споменаването му се избягва. През 2015 година Костадинов издава учебник по родинознание за деца от първи до четвърти клас. Учебникът му бива критикуван, като Мария Радева, професор по история, твърди че коментарите на Костадинов в учебника му „носят нетолерантни внушения“, като той е фиксиран върху образа на Османската империя и на османците като врагове на българите, но този подход е изоставен в българската историография като „недомократичен“.[19] В учебника си Костадинов пише основно за българите под османска власт,[18] и макар, че отделя място на Васил Левски и неговите идеи, не споменава за възгледите му за равноправие на различните народности, присъстващ в учебника на „Просвета“.[20][18]
През юни 2014 г., малко след наводнението в квартал „Аспарухово“, засегнало сериозно близката циганска махала Максуда, Костадинов който участва във възстановителните работи на следващия ден, отправя обвинения към циганите в квартала. Той твърди, че не е имало доброволци от тяхна страна, а вместо това са се редяли „на опашка за подпомагане“, наричайки ги „нечовешка сган“, като ги обявява за „основните виновници“, понеже смята, че с нерегламентирана сеч и системно изсипване на отпадаци в коритото на местното дере са предизвикали наводнението.[21] Коментарите му предизвикват възмущение срещу него в социалните мрежи, където по-късно се публикуват коментари на свидетели[22] и снимки,[23] доказващи, че през е имало доброволци сред циганите.
През март 2017 г. обявява, че се отказва от държавната партийна субсидия и партията му ще я дари, като настоява тя да отпадне и за другите партии.[24] Партията му протестира, когато ГЕРБ и Воля предлагат да се диференцират партийните субсидии, като се намалят драстично за партиите извън парламента, а да се запазят по размер за тези вътре.[25] Костадинов твърди, че тази промяна е тенденциозна и е насочена срещу ръководената от него партия, която е единствената извънпарламентарна сила, която има правото да получава такава субсидия. Той допълва, че не се притеснява от свалянето на субсидията им, защото те я даряват, като средставата се пренасочват за фондации, които спомагат за по-висока раждаемост на етническите българи. Според Костадинов това предложение е в отговор на сигнал срещу премиера Борисов, внесен от „Възраждане“ в прокуратурата.
През декември 2018 година в центъра София е монтирана коледна елха, подарена на града от общинските власти в Москва. Това събитие е повод за организиране на политически протести от малки групи с различна ориентация и мотивировка. По този повод Костадинов отбелязва в блога си, че благодарение на безпримерния идиотизъм на малка група умнокрасиви, жълтопаветни русофоби цяла България е разбрала за тази неизвестна дотогава елха. Изявлението му е разкритикувано като неиздържано и обидно. Руското посолство се разграничава от него, а Министерството на вътрешните работи пуска изявление, в което заявява, че „действията на Костадинов не допринасят за двустранните ни отношения с Русия, а създават благоприятна почва за антируски настроения.“[26]
Във връзка с кампания в защита на правата на гей-двойките в края на 2018 г. в някои градове на страната са монтирани билбордове с изобразени еднополови двойки под надслов: „Няма страшно. Това е просто любов“. Те предизвикват остри обществени реакции. Билбордовета са вандализирани и впоследствие са свалени от властите. От партия „Възраждане“ като отговор на същите места са монтирани контрабилбордове. Визията им е издържана в духа на предишните, като те изобразяват семейство с три деца с надпис „Няма страшно. Това е едно нормално семейство“. Появата им провокира негативна реакция, и протести на ЛГБТ общността.
Източници

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #43 -: Март 12, 2019, 17:49:54 »
Нищо не е в състояние да ме накара да гледам, чета или слушам лицето инджев или лицето валчестия александър

Чок觧

  • Гост
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #44 -: Март 12, 2019, 17:50:08 »
Работи заедно с Пламен Пасков https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD_%D0%9F%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2, ако не се лъжа , а в Добрич почти провалили представянето на книга на Иво Минджев за "лъжата за освобождението ни от Турско робство от Русия" - някаква такава простотия
« Последна редакция: Март 12, 2019, 18:01:20 от Чок觧 »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #45 -: Март 12, 2019, 17:51:07 »
чоки, използвай тага за линк, последната скоба на линка ти за костадинов не е включена и уикипедията се чуди.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #46 -: Март 12, 2019, 17:56:34 »
Атаката е повсеместна. :smokin:
Просто повдигна отдавна подтискания дали да не гласувам за тия маскари.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Чок觧

  • Гост
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #47 -: Март 12, 2019, 17:56:51 »
Сега как е ?
« Последна редакция: Март 12, 2019, 17:59:33 от Чок觧 »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #48 -: Март 12, 2019, 18:00:02 »
Прочетох го диагонално.
ВМРО - яснооо!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #49 -: Март 12, 2019, 18:04:46 »

Чок觧

  • Гост
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #50 -: Март 12, 2019, 18:09:03 »
Прочетох го диагонално.
ВМРО - яснооо!
Научи се да четеш нормално - заеб@л ги е и ги плюе на лягане и на ставане , даже оня евродепутат Ангел Незнамсикой ! Ето за инцидента в Добрич:

"  Храни куче да те лае. Така, ние от Възраждане, можем да опишем най-точно и кратко журналиста и блогър Иво Инджев, който вечерта на 7 март представи в Регионална библиотека „Дора Габе” книгата си „Измамата Сан Стефано. Руско-турската поробителна война”. Човекът, който е завършил образованието си в СССР и е сътрудничил на Държавна сигурност, след 10 ноември 1989 г. обърна палачинката и стана едно от най-верните кучета на новите господари. В Добрич Инджев за пореден път даде обичайните си квалификации към онези българи, пазещи историята и родовата памет. За него всички, които изпитват почит и признателност към загиналите за Освобождението на България от турско робство са русофили и платени с рубли провокатори. Пред медиите дори се оплака, че търпи нападения по русофилска линия. Тук ще го поправим – търпи нападения по българолюбива линия. Инджев и другите псета от глутницата трябва да знаят, че с появите и изявленията си действително настройват българите срещу себе си. Защото едно е да представяш факти и да търсиш истината, а съвсем друго да лаеш бясно с пяна на устата срещу всеки, който свежда глава на 3 март. Още по смущаващо е, че точно той, който до 1989 г. е служил на тогавашния режим, след това се завъртя на 180 градуса и започна да служи на новите, идващи от запад властници. Инджев не посмя да признае съпричастността си към Държавна сигурност още в началото на т.нар. демокрация и дори прие поста главен редактор на вестник „Демокрация” в периода 1994-1995 г. Този човек, който е гледал в очите членовете и привържениците на Съюза на демократичните сили, но не е имал куража да ги запознае със своето минало и обвързаността си със службите на Народна Република Българи, днес има наглостта да нарича платени с рубли провокатори, онези българи, които учат децата си на родолюбие. Авторът на антибългарската книга трябва да си даде ясна сметка, че провокация е написаната от него книга, а не присъствието на истински българи, борещи се да съхранят истината за Освобождението на нашия народ от 5-вековно робство. Във всички членове на Възраждане, буди недоумение и споделената от Инджев информация пред медиите, че в Сърбия има официална статистика, колко русофилски организации са на хранилката на Кремъл, но не и заинтересоваността му относно организациите в България, които са на хранилка към посолството на САЩ. Ние обаче не търсим обективност от човек, който е завършил образованието си в Москва и е сътрудничил на ДС, а след това целуна ръката на презокеанския господар и започна да громи онези, на които е служил вярно години наред. Възраждане винаги ще се изправя без страх срещу онези, които поругават паметта на загиналите за Освобождението на България от турско робство. Категорични сме в позицията си, че ще продължим да бдим за запазване на историческата истина и няма да отстъпим пред шепата родоотстъпници, според които е неприемливо детето ти да поднесе цвете на паметниците на 3 март и да сведе глава в знак на почит към загиналите за свободата на България."

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #51 -: Март 12, 2019, 18:14:17 »
Цитат
Научи се да четеш нормално - заеб@л ги е и ги плюе на лягане и на ставане , даже оня евродепутат Ангел Незнамсикой ! Ето за инцидента в Добрич:

Дълги парцали НЕ ЧЕТА.
За индивидиума разбрах - човек на шкембе войвода.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11163
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #52 -: Март 12, 2019, 18:17:46 »
Винаги съм гласувал, с изключение на 1-2 случая, когато не съм бил в БГ.
И въобще считам определено, че човек който не гласува, няма право да изказва мнения не само за политика, а въобще и за целият ни социален живот. Независимо какви са изборите - местни, парламентарни или евро - все тая, това е позиция.
Не приемам и определения - ами няма за кого да гласувам, няма избор!
Абе ей!
А като отидете в магазина за ляп и сирене винаги ли ви харесва и ляба и сиренето дето е по щандовете?
Ама избирате все пак, нали, че даже и плащате!
Що тъй?
Фръцвате се, проверявате в друг магазин и ако и там не ви хареса, що не си одите в къщи. Гладни?
Освен това - га има избор е лесно, нъмбъра е га почти няма, е те тогава да се вземе решение.
За да се избере най малкото зло.
Както в магазина - най малко зло, за да не останем гладни. То наистина бългериъна трябва да дочака да му съдерат и трите кожи, да разбере, че това е почти като ежедневните му нужди, че да си размърда задника за час до секцията. 
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #53 -: Март 12, 2019, 18:18:24 »
Цитат
Научи се да четеш нормално - заеб@л ги е и ги плюе на лягане и на ставане , даже оня евродепутат Ангел Незнамсикой ! Ето за инцидента в Добрич:

Дълги парцали НЕ ЧЕТА.
За индивидиума разбрах - човек на шкембе войвода.

Какво значи не четеш? Пък изказваш категорично мнение. Това е неуважение към опонента. Оказва се, че се разбишкал с Каракачанов заради някакви свои принципи. Нищо не се знае, ако му се даде власт, но засега човекът с нищо не е заслужил да му лепиш етикети

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #54 -: Март 12, 2019, 18:27:58 »
Цитат
Нищо не се знае, ако му се даде власт

Знае се. Ако ти е удобно пиши ме врачка!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23752
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #55 -: Март 12, 2019, 18:29:00 »
Цитат
Нищо не се знае, ако му се даде власт

Знае се. Ако ти е удобно пиши ме врачка!

Що си мисля, че залагаш на уговорен мач! :m1731:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #56 -: Март 12, 2019, 18:41:00 »
Много ще ви е трудно на вас двамата да ме убедите, че можете да бъдете по- цинични от мен. И все пак аз избягвам да се произнасям категорично за неща, в които съвсем не съм убедена. Държа да подчертая, че още 2009 г., га банкянският изгря на медийния небосклон бях от малцината в този форум, които категорично познаха, докъде ще ни докара това овче залитане. Нищо чудно вие двамата да сте били по-снизходителни към НЕГО, а и на всичкото отгоре отлично помня, как разни изявени скептици МУ бЕха повЕрвали. Някои си смениха никовете, но други си признаха впоследствие греховете

Чок觧

  • Гост
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #57 -: Март 12, 2019, 18:43:18 »
Цитат
Научи се да четеш нормално - заеб@л ги е и ги плюе на лягане и на ставане , даже оня евродепутат Ангел Незнамсикой ! Ето за инцидента в Добрич:

Дълги парцали НЕ ЧЕТА.
За индивидиума разбрах - човек на шкембе войвода.

Какво значи не четеш? Пък изказваш категорично мнение. Това е неуважение към опонента. Оказва се, че се разбишкал с Каракачанов заради някакви свои принципи. Нищо не се знае, ако му се даде власт, но засега човекът с нищо не е заслужил да му лепиш етикети
Асол , това за мене ли беше ? Не съм лепил на никого от форумците етикети . Само казах , че да прочете по-внимателно за човека . Написал е и нов учебник по Родинознание , който раздава на училищата

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #58 -: Март 12, 2019, 18:43:40 »
Цитат
Научи се да четеш нормално - заеб@л ги е и ги плюе на лягане и на ставане , даже оня евродепутат Ангел Незнамсикой ! Ето за инцидента в Добрич:

Дълги парцали НЕ ЧЕТА.
За индивидиума разбрах - човек на шкембе войвода.

Какво значи не четеш? Пък изказваш категорично мнение. Това е неуважение към опонента. Оказва се, че се разбишкал с Каракачанов заради някакви свои принципи. Нищо не се знае, ако му се даде власт, но засега човекът с нищо не е заслужил да му лепиш етикети
Асол , това за мене ли беше ? Не съм лепил на никой от форумците етикети . Само казах , че да прочете по-внимателно за човека . Написал е и нов учебник по Родинознание , който раздава на училищата

За опонента ти, който залепи етикет на това момче Костадинов

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Анкета: Ще гласувате ли на изборите?
« Отговор #59 -: Март 12, 2019, 18:44:38 »
Цитат
Държа да подчертая, че още 2009 г., га банкянският изгря на медийния небосклон бях от малцината в този форум, които категорично познаха, докъде ще ни докара това овче залитане.
Скромно искам да кажа, че и аз също!
Без промяна и досега.
Всъщност - в няколко степени по-силно!!!