Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 20:04:47

Автор Тема: Психопати, откачалки и калинки управляват света  (Прочетена 31448 пъти)

0 Потребители и 12 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #300 -: Февруари 04, 2024, 17:49:53 »
Quote (selected)
А че контекстът е, а дано да гласуват за нашите кучи синове,
Контекстът е друг драга, неведтъж ти е обясняван, ще опитам пак за последно.
При 60-70% избирателна активност може да се предполага, ПРИ КАКВИТО И ДА СА ИЗБОРНИ РЕЗУЛТАТИ, че това, което се е получило е желанието на болшинството. И малцинството, което и да е то - ще трябва да се примирява.
Твай.Земи си го набий онова с големите букви - където решиш, но така, че да не може да се вади от там. Малка е вероятността да стане - знам.  :smokin:
И какъв е смисълът примерно към днешна дата, така, както са ''накъдрили'' гласуващите разпределението на местата в парламента, да го повторим с по два пъти повече гласове за отделните партии/коалиции? Същата сглобка, същите лицемери от БСП, кресльовци от Възраждане и голяяямата опозиция на ИТН. Нашего брата ще се чувства по-добре представен ли? Да, ама Не, се тая. Те срещу ГЕРБ скачаха, срещу Пеевски скачаха...И ся к'во, ББ изпран, омекотен и изгладен, ДП коли и беси из НС, ППДБ не искам и да ги коментирам.
И без това всеки пише и брише из протоколите каквото му скимне, поне да разрешат и гласуването по интернет. Видя се, че и с машините е същия бардак. 
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8816
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #301 -: Февруари 04, 2024, 18:25:33 »
Quote (selected)
Тях с избори няма да прогоните от властта и парите.
А как предлагаш?

Предлагам, когато правите своите избори, да мислите хубаво, вече сте избрали Запада, какво искате повече, всичко, което не ви харесва върви неразривно с каквото сте харесали в Запада! "Твай!"
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #302 -: Февруари 04, 2024, 18:41:47 »
Не ми обяснявай какво аз съм бил избрал - кажи ТИ, ти бе,ТИ  какво предлагаш СЕГА, трудно ли е да го разбереш?
Ти!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #303 -: Февруари 04, 2024, 18:51:51 »
Аз предлагам кой не ходи на избори да не влиза в тоя форум, щото той е почти политически. Или да не влиза в политическите теми, да си седи в кюфтетата или картинките и да си се плацика там.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8816
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #304 -: Февруари 04, 2024, 18:54:29 »
Не ми обяснявай какво аз съм бил избрал - кажи ТИ, ти бе,ТИ  какво предлагаш СЕГА, трудно ли е да го разбереш?
Ти!

Нещата са непоправими, поне от вътре, какво мога да ви предложа - абсолютно нищо, освен да признаете заблудите си!? Какво ще предложиш на една мишка, хванала се в капана с безплатното сирене?  :too_funny-1052:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8816
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #305 -: Февруари 04, 2024, 18:55:59 »
Аз предлагам кой не ходи на избори да не влиза в тоя форум, щото той е почти политически. Или да не влиза в политическите теми, да си седи в кюфтетата или картинките и да си се плацика там.

Е, щом мислиш че политика е да ходиш на избори, твоя работа. :)))
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #306 -: Февруари 04, 2024, 18:58:07 »
Единственият начин да се оправят нещата, е отвътре. Ако яйцето се счупи отвътре, получаваш пиленце, ако го счупиш отвън, получаваш омлет.
А какво е политика очаквам да ми кажеш.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8816
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #307 -: Февруари 04, 2024, 19:02:37 »
А какво е политика очаквам да ми кажеш.

Хайде оправете с избори Франция, да ни покажете как, пък после и ние да се оправим!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #308 -: Февруари 04, 2024, 19:05:41 »
Quote (selected)
Нещата са непоправими, поне от вътре, какво мога да ви предложа - абсолютно нищо, освен да признаете заблудите си!?
Така!
Да допуснем за момент, че и аз съм бил в заблуда /по твоите заблуди/, да допуснем, че си го признавам и ме интересува какво следва от това?
Ако нищо - може ли да си траеш и да не ръсиш глупости наляво и надясно, все едни и същи, едни и същи, едни и същи, до втръсване, постоянно.
Като не можеш да кажеш нищо ново, все пак, не се дръж като Син Божий, че всички други са грешни, само ти- праведния.
Не ми приличаш на Исус, пак слязъл сред грешниците на 21 век да ги поучава.
Или си?
Кажи си, няма лошо, сега какви ли не ги натириха от съответните заведения в последните трийстина години.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #309 -: Февруари 04, 2024, 19:32:09 »
Quote (selected)
Единственият начин да се оправят нещата, е отвътре.
И ти не си прецизна - защо да няма вътрешно решение с помощ отвън?
И- кой казва, че трябва да е пряка?
Просто външният свят се променя /независимо от неккво яйце/ и това води до излюпване на нещо ново.
Само че, ако яйцето е запъртък - няма външна сила която да му помогне.
Което е и темата дето обсъждаме, всъщност.
 :smokin:
п.с. дали знаете как вони запъртък?
п.п.с. всъщност, това обяснява много неща!
 :nuts:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #310 -: Февруари 04, 2024, 19:43:09 »
А какво е политика очаквам да ми кажеш.

Хайде оправете с избори Франция, да ни покажете как, пък после и ние да се оправим!
Това не е отговор.
Хайде, кажи какво ако се направи, ще стане по-добре. Очертай нещо като визия.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #311 -: Февруари 04, 2024, 21:44:49 »
Аз предлагам кой не ходи на избори да не влиза в тоя форум, щото той е почти политически. Или да не влиза в политическите теми, да си седи в кюфтетата или картинките и да си се плацика там.
Много несръчен опит, драга. Ти от какви позиции се стремиш да налагаш дискриминация тук?!
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #312 -: Февруари 04, 2024, 22:12:35 »
 :t1205: :t1207: :t1233:
the lamers club honourable member …

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #313 -: Февруари 04, 2024, 22:18:34 »
Можеш драги принце още десет табелки да ми вдигнеш. Ще продължавам да смятам, че нито Кайли, нито който и да е друг имат право да предлагат кой къде да пише. Ами ако аз предложа в този форум да пишат само тези, които живеят в България над щест месеца в годината, вие модераторите как ще реагирате на подобно нахалство?!
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #314 -: Февруари 04, 2024, 22:29:12 »
Ма ти не ходиш на избори, душа, значи не се интересуваш от политика.
Аз не се интересувам от футбол, не ходя на мачове и не влизам във футболни форуми. И намирам това поведение за нормално, здравословно и за здрав разум.
Та не мога да разбера що за извращение би било да не ходя на мачове, значи да не се интересувам от футбол, ама да вися във футболни форуми.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #315 -: Февруари 04, 2024, 22:37:24 »
Ма ти не ходиш на избори, душа, значи не се интересуваш от политика.
Грешен извод. Защо не ходя на избори съм писала тук до втръсване. Негласуването също е позиция и в никакъв случай не означава липса на заинтересованост накъде отива държавата ни. Предпочитам да не съм представена в НС, отколкото да ме представляват хора, които мислят само за собственото си благополучие, без значение дали са управляващи, или опозиция в момента. И без това палачинката толкова бързо се обръща, че няма време да се изпържи като хората.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #316 -: Февруари 04, 2024, 23:15:08 »
Предпочитам да не съм представена в НС, отколкото да ме представляват хора, които мислят само за собственото си благополучие, без значение дали са управляващи, или опозиция в момента. И без това палачинката толкова бързо се обръща, че няма време да се изпържи като хората.

Каква извисена душа :notworthy:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #317 -: Февруари 05, 2024, 19:15:59 »
"Надяваме се, че турските ни партньори знаят за заповедта за арест на руския президент от Международния наказателен съд".
Това заяви говорителят на Европейската комисия Петер Стано на редовен брифинг

Заповедите на МНС са задължителни за страните от Римския статут, но Турция не е една от тях.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #318 -: Февруари 05, 2024, 19:41:16 »
Негласуването също е позиция и в никакъв случай не означава липса на заинтересованост накъде отива държавата ни.
А какво означава? Можеш много да говориш или да пишеш колко си заинтересована, но са важни действията. В случая бездействието. Престъпно бездействие. Защо престъпно? Защото битката е за самото съществуване на България. Отказвайки да участваш, ти показааш, че не ти пука дали ще я има.
Quote (selected)
Предпочитам да не съм представена в НС, отколкото да ме представляват хора, които мислят само за собственото си благополучие, без значение дали са управляващи, или опозиция в момента.
Гласуването не е за да представят лично теб, а за да не могат унищожителите на България да направят "сглобка". Като не гласуваш, ти автоматично им даваш карт-бланш. В този смисъл е по-важно против кого гласуваш, отколкото за кого, особено ако нямаш "любимци". (Но: "Не подкрепям никого" = "Подкрепям «сглобката»".)
« Последна редакция: Февруари 05, 2024, 19:54:49 от lucho »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #319 -: Февруари 05, 2024, 20:06:43 »
Нещата са непоправими, поне от вътре, какво мога да ви предложа - абсолютно нищо, освен да признаете заблудите си!? Какво ще предложиш на една мишка, хванала се в капана с безплатното сирене?
Така значи? Ти стоиш извън капана и гледаш безучастно как се бъхта вътре мишката, а? Вместо да отвориш вратичката и да я спасиш. Но не можеш. Ти не можеш да предложиш нищо, а само повтаряш като развалена плоча "Не гласувайте, не правете нищо, обречени сте!". А ти самият не си ли обречен? Това, което е вбесяващото при теб е, че се имаш за някой, който съзерцава отгоре и се опитва да "отвори очите" на сънародниците си, че сами са окачили въжето на шията си. Т.е. изкарваш ни едва ли не виновни за собствената си съдба, само защото сме гласували. И всяко твое съобщение тук крещи с подписа си "Вие си ги избрахте, вие си ги избрахте, вие си ги избрахте!" Въпреки че прекрасно знаеш, че никой тук не е гласувал за никоя партия от "сглобката". Виж в "сегашната" тема какво е станало в Ямайка през 1983 г., след като са гласували само 2,7% от избирателите. Управляващата партия е спечелила 100% от местата в парламента! Ето това предлагаш ти – да оставим управниците да си разиграват коня както си искат, да се отречем от държавата си, да станем отшелници и да се посветим на бога (за теб: "бога" с главна буква). Познах ли?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23775
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #320 -: Февруари 05, 2024, 20:15:53 »
Лъчо, намали малко децибелите!
С Максимус няма се оправиш, виж Здравка ти е почти в ръцете.
Без плювки!
Дама!
Не става "от вратата за краката".
Ще трябва да ухажваш.
Не съм запознат със сладкарниците във Варна, ама все ще намериш нещо.
Тортички, пастички, боза или лимонада.
Абе ако искаш да я прикоткаш в гилдията на гласуващите ще трябва да положиш различни усилия. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #321 -: Февруари 05, 2024, 20:43:12 »
Прав си. Доколкото я познавам, най-близко до сърцето ѝ биха били "Има такъв народ". Сега какво, да я агитирам да гласува за тях ли?!
И да, с отшелника също не мога се оправи. Никога не съм разбирал фанатиците, нито съм можел да се справям с тях. То кой ли може?!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23775
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #322 -: Февруари 05, 2024, 20:47:36 »
Quote (selected)
най-близко до сърцето ѝ биха били "Има такъв народ"
Сърце не ми даваше да предложа чалготека, ама щом идеята иде от теб! :133:
Дръж се!
"България цяла сега тебе гледа"
Щом се налага ще изтърпиш една вакханалия.
П.П. Пък може и да ти хареса, тогава ще загубим и теб.
« Последна редакция: Февруари 05, 2024, 20:53:15 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #323 -: Февруари 05, 2024, 21:18:03 »
по-зле от дебилите, неспособни да гласуват, са само имбецилите, които оревават неспособността си да мислят, като отиват до секцията и гордо заявяват колко са прости с бюлетината "не подкрепям никого".

завалиите /също като отвратя/ не са се постарали да прочетат кога и как се броят тези бюлетинки. и са си направили труда да идат и да обявят на висок глас колко са тъпи.

та така. към умствено ощетените би трябвало да се отнасяме с разбиране. примерно на оня, дето не бил избирал, може би ще му светне, че тъпотата му не го е спасила и всъщност е избрал. оная, дето нямало кой да я представи, може би ще се усети, че в момента я представляват. може би не тези, които е щяла да избере. но я представляват.

може би. а може би не. сепак ощетените са си ощетени. никой не гарантира, че ще им светне лампичка.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #324 -: Февруари 05, 2024, 21:22:45 »
но това, че трябва да подхождаме с разбиране, по никакъв начин не отрича присмехът и подигравките по техен адрес. щото присмехът сам по себе си може да стане двигател на положителни промени в т.нар. ощетени индивиди. ощетени в умствен план.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23775
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #325 -: Февруари 05, 2024, 21:30:10 »
Много жлъч се изля в тая тема и вместо към виновните за злото се оказа по-лесно да нашамариш другарчето до теб.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1229
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #326 -: Февруари 05, 2024, 21:42:33 »
Прилича на детско филмче, ама като се замислиш си е зловещо ... Дано да останем само с гледането на клипа.
https://youtu.be/vWkepoLUZfs?si=p3EXIiZO8j1rA-5N

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #327 -: Февруари 05, 2024, 21:59:44 »
Много жлъч се изля в тая тема и вместо към виновните за злото се оказа по-лесно да нашамариш другарчето до теб.

за пръв път в казармата видях човек, който се хвали колко е тъп. оттогава това не само че не го разбирам, но и се старая да обясня на ощетените в умствен план, че не би трябвало да се хвалят с недостатъците си.

както вече писах - разбирането си е разбиране, но наглостта трябва да се ошамарва през ръчичките. а да се хвалиш с тъпотата си е именно това - наглост.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #328 -: Февруари 05, 2024, 22:13:40 »
Прав си. Доколкото я познавам, най-близко до сърцето ѝ биха били "Има такъв народ". Сега какво, да я агитирам да гласува за тях ли?!
Лъчо, Лъчо, Лъчо, бедна ти е фантазията, колко лош психолог си. Той ме бил познавал донякъде. Хабер нямаш. Никакъв.
-------
Тук едно е вярно - за ППДБ или наистина никой не е гласувал, или знаейки, че ще бъде изяден без остатък не смее да си признае. Тук призивът не е ''за бога братя и сестри гласувайте''. Тук е ''гласувайте за БСП, или Възраждане''в краен случай за ИТН. Е,  Трети март само се мъти още. Като се излюпи драконовото яйце, ще стане интересно, защото е малко вероятно да прибере гласове от ГЕРБ, или ППДБ, ако последните още имат хал за влизане в НС.
Защото БВ на Янев си е жив провал. 

Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #329 -: Февруари 05, 2024, 22:16:58 »
Не споменавам ДПС, няма и смисъл. Тяхното не се губи никога. Със, или без Делянчо като шеф на парламентарната им група, или като съпредседател на партията.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #330 -: Февруари 07, 2024, 18:49:01 »
30 секундно видео за реакцията на зеленото наркоман при подписването на Минските съглашения
https://x.com/ivan_8848/status/1755258771658486227?s=20
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #331 -: Февруари 07, 2024, 21:19:10 »
Прав си. Доколкото я познавам, най-близко до сърцето ѝ биха били "Има такъв народ". Сега какво, да я агитирам да гласува за тях ли?!
Лъчо, Лъчо, Лъчо, бедна ти е фантазията, колко лош психолог си. Той ме бил познавал донякъде. Хабер нямаш. Никакъв.
Защо, нали си дясна и те са десни, защо да не гласуваш за тях? Ето например едно почти едночасово интервю на Мартин Карбовски с Тошко Йорданов. Гледай го и реши:

https://www.youtube.com/watch?v=a9QWRLxht2A

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #332 -: Февруари 07, 2024, 21:34:54 »
Боже Лъчо, ти това твое предложение да гласувам за ИТН, на трезва глава ли си го писал?! ИТН, които правиха кастинг за политици и от там успяха да излъчат един дребен търговец на плажни артикули за кандидат мин.пред?! ИТН, които подведоха толкова избиратели, че станаха първа политическа сила, а се оказаха с абсурдни предложения за министри? Помниш ли кандидата им за министър на културата, някога пял в бургаската опера, непознат дори за бургазлии и чието единствено достойнство беше далечно родство с покойния Петър Слабаков? А оня мизантроп и хипохондрик Слави Трифонов що чалга изпя, а?
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #333 -: Февруари 07, 2024, 22:54:07 »
Интервюто на Мартин Карбовски с Тошко Йорданов е много добро. Бая инфо снесе от задкулисието.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #334 -: Февруари 08, 2024, 11:29:11 »
И какво от това, че Тошко Йорданов бил ''снесъл'' ? Нищо ново не каза. Цирковете в НС са публични, юридическия капацитет на Лена и сие също. Всеки размятква кирливите ризи на опонента.  Зависимостите са ясни. От време на време някой гръмва някого и покрякат, покрякат мисирките из медиите. Всяко чудо за три дни.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #335 -: Февруари 08, 2024, 13:16:38 »
Здравке, ти ще си доволна, само ако твоите хора вземат властта и се държат според както ти искаш. Ама трябват две неща - да са твоите хора и да правят онова, което ти искаш.
Не става. Имаше много хубаво сравнение на Хил по въпроса - казва така.
Или си избираш цел и оставяш нещата към тая цел да се подреждат сами, или си избираш средство и оставяш това средство да те заведе към каквато си иска цел. Двете едновременно не стават.
Примера, който даваше. Жена ми седи на любимото ми кресло. Аз искам да иде до хладилника и да ми направи сандвич. Единият вариант е да й кажа да ми направи сандвич и да я оставя да свърши това, както прецени за добре. Другият вариант е да й кажа да стане, да направи 2 крачки напред, после 2 вдясно, после още 3 напред, да стигне до хладилника и т.н. Обаче нейните крачки са различни от моите и ако аз стигам от любимото си кресло до хладилника с 2х2х3 крачки, тя ще отиде съвсем другаде.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #336 -: Февруари 08, 2024, 13:45:11 »
Кайли, нямам ''мои хора'' нито в НС, нито извън него. Тези които бяха ''мои'' се оказаха далеч от моите представи за читави хора и кадърни управленци. Това, което се предлага на пазара не ми е по вкуса. Мисля дори, че и да се появят от някъде група свестни мъже и жени, готови да ринат гюбре и да чистят до корен, а после да подредят къщата, както трябва, няма да ги оставят да си свършат работата. Не, че ме засяга, но съжалявам, че Ваня Григорова не спечели кметските избори в София. Дано съдът докаже фалшификации достатъчни за касиране на изборите за кмет на столицата, а там, каквото сабя покаже. Между другото, честит председател на СОС. Временен и на осми тур, ма... :smokin:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #337 -: Февруари 08, 2024, 21:00:28 »
Боже Лъчо, ти това твое предложение да гласувам за ИТН, на трезва глава ли си го писал?! ИТН, които правиха кастинг за политици и от там успяха да излъчат един дребен търговец на плажни артикули за кандидат мин.пред?! ИТН, които подведоха толкова избиратели, че станаха първа политическа сила, а се оказаха с абсурдни предложения за министри? Помниш ли кандидата им за министър на културата, някога пял в бургаската опера, непознат дори за бургазлии и чието единствено достойнство беше далечно родство с покойния Петър Слабаков? А оня мизантроп и хипохондрик Слави Трифонов що чалга изпя, а?
За чалгата на Трифонов съм съгласен, но тук става дума за политика. Ти бъркаш слабостта на ИТН като първа политическа сила със силата им като опозиция. Опарени от краткотрайната си коалиция с измамниците от ПП, те проумяха, че трябва да бъдат опозиция и се откачиха от ПП макар и късно, но явно не прекалено късно. Те повече няма да бъдат първа политическа сила, но като опозиция са добри, не правят компромиси и мисля, че ти заслужават гласа. Разбира се, можеш да си избереш и други, но ако не преминат 4-процентната бариера, тежестта на гласа ти ще бъде по-малка, макар и все пак по-голяма от нулевата тежест на гласа на гласувалите "против всички".
« Последна редакция: Февруари 08, 2024, 21:39:44 от lucho »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #338 -: Февруари 09, 2024, 21:24:25 »
https://x.com/BowesChay/status/1755917717045932440?s=20

Watch John Kirby flounder when confronted with facts. It's like garlic to a Vampire.
“The reason Russians are on NATOs border is because NATO has expanded eastwards”
The myth of #NATO as a “defensive alliance” taken apart like a Lego set.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #339 -: Февруари 09, 2024, 22:30:21 »
но ако не преминат 4-процентната бариера, тежестта на гласа ти ще бъде по-малка, макар и все пак по-голяма от нулевата тежест на гласа на гласувалите "против всички".
Крайно неграмотно твърдение.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #340 -: Февруари 10, 2024, 16:33:27 »
Кое точно му е неграмотното?

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #341 -: Февруари 10, 2024, 20:38:53 »
„Войната трябва да се пренесе в Русия“

Проукраинският християндемократ Родерих Кизеветер беше толкова уморен от нерешителността на канцлера по въпроса с Украйна, че реши да вземе нещата в свои ръце.

Инструкция номер едно: пренасяме войната в Русия. След това доставяме Taurus в Украйна. И накрая, полираме успехите: Унищожаваме "петролни рафинерии в Русия, министерства, командни пунктове и бойни позиции".

Защото — внимание: „Време е руският народ да разбере, че има диктатор, който жертва бъдещето на Русия“.

Тъкър не нарече ли този тип хора "луди" вчера?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #342 -: Февруари 11, 2024, 15:35:56 »
Quote (selected)
В Украйна жените настояват за демобилизация и отпуск за войниците. Депутатът от Бундестага Родерих Кизеветер е съпричастен към подобни искания и посочва, че „мъката на Украйна е, че 600 хиляди мъже са намерили убежище в Европейския съюз“, а само в Германия има 220 хиляди украински мъже във военна възраст, което е равно на до 10 дивизии. В Die Welt Кизеветер посочва, че завръщането им в родината би „облекчило тежестта на войниците на фронта“. Той счита, че ЕС и Германия трябва да ги призоват да се върнат в Украйна.
Не го знам луд ли е този Кизеветер, но гоуем ветер духа м/ушите му.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #343 -: Февруари 11, 2024, 15:53:30 »
Депутатът от Бундестага Родерих Кизеветер е съпричастен към подобни искания и посочва, че „мъката на Украйна е, че 600 хиляди мъже са намерили убежище в Европейския съюз“, а само в Германия има 220 хиляди украински мъже във военна възраст, което е равно на до 10 дивизии.
Мисля, че ако колективният Запад започне да връща насилствено в Украйна мъжете във военна възраст, поне половината от тях ще отидат доброволно в неколективния Изток.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23775
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #344 -: Февруари 11, 2024, 16:00:38 »
Или направо ще останат там като авангард на окупационните сили.
Миналата година Зеленски "предупреди" западните партнери че ако не слушкат украинската диаспора може да им стъжни ситуацията.
Вече се говори че в случай на сакатлък части от остатъчната украинска армия може да поеме на запад, со все въоръжението дарено им от западняците.
И не като пораженческа армия.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #345 -: Февруари 11, 2024, 17:19:15 »
Quote (selected)
В Украйна жените настояват за демобилизация и отпуск за войниците. Депутатът от Бундестага Родерих Кизеветер е съпричастен към подобни искания и посочва, че „мъката на Украйна е, че 600 хиляди мъже са намерили убежище в Европейския съюз“, а само в Германия има 220 хиляди украински мъже във военна възраст, което е равно на до 10 дивизии. В Die Welt Кизеветер посочва, че завръщането им в родината би „облекчило тежестта на войниците на фронта“. Той счита, че ЕС и Германия трябва да ги призоват да се върнат в Украйна.
Не го знам луд ли е този Кизеветер, но гоуем ветер духа м/ушите му.

Малко Кизеветтер ( полковник а.д., CDU, депутат в Бундестага) за начинаещи

CDU-Experte Kiesewetter will den "Krieg nach Russland" tragen – doch er hat die Rechnung ohne den Trump gemacht

Експертът от ХДС Кизеветер иска да пренесе "войната в Русия" – но той е направил сметката без Тръмп

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #346 -: Февруари 11, 2024, 17:23:37 »
Кое точно му е неграмотното?
Самото твърдение е неграмотно - изцяло.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #347 -: Февруари 11, 2024, 17:44:11 »
Quote (selected)
Quote (selected)
но ако не преминат 4-процентната бариера, тежестта на гласа ти ще бъде по-малка, макар и все пак по-голяма от нулевата тежест на гласа на гласувалите "против всички".
Крайно неграмотно твърдение.
Кое точно му е неграмотното?
Самото твърдение е неграмотно - изцяло.
Това не е ясен отговор.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #348 -: Февруари 14, 2024, 21:01:55 »
Кирил Петков: Едно от големите неща, които направихме е, че задкулисието е на първия ред в НС. Всички сме там

Борещият се за външен министър Денков не можа да отговори на въпрос за интеграцията на Балканите на пресконференция с Дейвид Камерън
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #349 -: Февруари 18, 2024, 15:21:51 »
Дания предоставя на Украйна цялата си артилерия
Фредериксен призова други европейски страни също да прехвърлят своите системи за противовъздушна отбрана и боеприпаси на Украйна

Глейте кво става, сички оръжия се пращат под носа на Путин, ела, мецо, изяж ни.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #350 -: Февруари 18, 2024, 16:29:14 »
Дания предоставя на Украйна цялата си артилерия
Фредериксен призова други европейски страни също да прехвърлят своите системи за противовъздушна отбрана и боеприпаси на Украйна
"Има нещо гнило в Дания!" (И то от време оно.)
По времето на Людовик Благочестиви, наследникът на Карл Велики, тълпи датчани се събирали по Великден в двореца му за да бъдат кръстени в християнство. Символично владетелят подарявал на всеки кръстен по една хубава бяла премяна. Веднъж, обаче, в двореца дошли неочаквано много хора и приготвените дрехи не стигнали за всички. За да излезе от положението императорът наредил спешно да ушият бели дрехи от наличните чаршафи и покривки за легла. Тази премяна възмутила част от присъстващите и един от главатарите се провикнал към краля: "Десетки пъти вече съм кръщаван тука и винаги получавах най-хубави дрехи. Тия, които ми даваш днес не подобават на един воин и ако не се срамувах да си тръгна гол, бих ги стъпкал с краката си."
Та, датска му работа! :t2619:

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #351 -: Февруари 18, 2024, 16:37:43 »
Тази премяна възмутила част от присъстващите и един от главатарите се провикнал към краля: "Десетки пъти вече съм кръщаван тука и винаги получавах най-хубави дрехи. Тия, които ми даваш днес не подобават на един воин и ако не се срамувах да си тръгна гол, бих ги стъпкал с краката си."
Та, датска му работа! :t2619:


Сигурно ли е , че е бил датчанин :smokin:

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #352 -: Февруари 18, 2024, 16:47:41 »
 :)))
Сигурно ли е , че е бил датчанин
В оригинала (от преди около 100 години) е записано дословно "тълпи датчани".
« Последна редакция: Февруари 18, 2024, 17:05:06 от Zmeja »

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #353 -: Февруари 18, 2024, 17:07:23 »
:)))
Сигурно ли е , че е бил датчанин
В оригинала (от преди около 100 години) е записано дословно "тълпи датчани".

Става дума за този единият, дето е ходил много пъти да го кръщават ( почти като с ваксинирането ) :i_laughing:

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #354 -: Февруари 18, 2024, 17:15:00 »
 
Става дума за този единият, дето е ходил много пъти да го кръщават ( почти като с ваксинирането )
Да нямаш съмнение, че може да е бил нашенец? Не знам! Свят широк! :spiny:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #355 -: Февруари 18, 2024, 17:56:51 »
Я някой по в час да преброи кои държави са се сдобили или са се били сдобили с девойки премиери или президенти, таковали мамата на родината.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #356 -: Февруари 24, 2024, 16:10:51 »
" China is illegally approaching NATO. NATO is not coming to Asia, but China is coming to us. We see them in Africa. We see them at the poles. We see them trying to seize critical infrastructure."

NATO Secretary General Jens Stoltenberg accused China of creating multiple threats to the alliance.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен deneb

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 300
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #357 -: Февруари 24, 2024, 16:14:09 »
" China is illegally approaching NATO. NATO is not coming to Asia, but China is coming to us. We see them in Africa. We see them at the poles. We see them trying to seize critical infrastructure."

NATO Secretary General Jens Stoltenberg accused China of creating multiple threats to the alliance.
Тая "отбранителна" организация докато не се затрие, светът няма да види бял ден...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #358 -: Февруари 24, 2024, 16:14:18 »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Психопати, откачалки и калинки управляват света
« Отговор #359 -: Февруари 24, 2024, 16:16:30 »
Тая "отбранителна" организация докато не се затрие, светът няма да види бял ден...
Ма виж му акъла, ще се затрие с такива, естествено. Това малоумие вселената няма да търпи. Китай заплашвал нато в .. Африка... или с географията е на 360 градуса аналенини, или какво точно прави нато в Африка. То Китай заплашва нато и на луната, нали каца нещо там...
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.