Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 17:28:42

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 556180 пъти)

buratinob и 98 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2975
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6120 -: Май 10, 2023, 12:57:53 »
Quote (selected)
За пореден път той използва тежки думи, за да опише ситуацията на страната, която налага да се направи правителство. "Ние сме катастрофирали! Ние сме фалирали! Ние сме загубили! Ние сме загубили целия си външен облик!"
https://glasove.com/novini/mariya-gabriel-e-veroyaten-kandidat-za-premier-na-gerb-davat-ministerski-kresla-na-vseki-koyto-ya-podkrepi

Кооофти - сега ще посрещаме хамалите от колекторската агенция само по вътрешен облик.
Жалко че на Манфред Вебер няма да му се отвори парашута да изпере последните капки евромедец - и неговият офис беше дискретно огледан.


*********   ✹    *********

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6121 -: Май 10, 2023, 13:02:18 »
Далеч е стигнала в кариерата си Марчето от Хаджидимово.

Нищо не е. Я виж една Камила до къде стигна. Кралица на Великобритания!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6122 -: Май 10, 2023, 13:07:00 »
между другото, бил съм упрекван за това, че джиджи е една от най-толерираните личности в този форум.
  :i_laughing:

С цели 6 месеца наведнъж в Оймякон никой друг тук не може да се похвали …

Плюс цяла последователна серия от 1-седмични, 2-седмични, 1-месечни, 2-месечни и 3-месечни БАН-ове преди това!!!

Само Хер-а е с едни гърди пред мен – поне засега ...

Но аз изобщо не съм сигурна, дали търпението ми вече не е на краен предел ...  O:-)


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6123 -: Май 10, 2023, 13:26:47 »
Манфред Вебер: Приветстваме номинацията на Мария Габриел за премиер на България
 :t2619:

Напротив, напротив, да я избират/назначават по-бързо, за да намалеят задълженията на НСО:

НСО ще пази по-малко бившите премиери, защото се сменят много често

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/nso-shte-pazi-po-malko-bivshite-premieri-zashtoto-se-smenyat-mnogo-chesto  :lol:


Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6124 -: Май 10, 2023, 13:36:05 »
...Ами защото – без Керпеден! – АКЦЕНТИТЕ в текста се подчертават, удебеляват и даже ОЦВЕТЯВАТ навсякъде в цивилизования свят...
това е необходимо само за тези, които са неспособни да определят въпросните акценти, с други думи за дебилите. и щом според теб това е навсякъде, то това еднозначно те определя като дебил, движещ се в среда от дебили и съответно смятащ всички останали за умствено ощетени. точка.

съвсем отделен е факта, че това, което според теб е подчертан в червено акцент, всъщност е хипервръзка.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6125 -: Май 10, 2023, 13:38:59 »
Юли е кофти месец за избори.

юли нема как. три мандата по седница, започнати от другия понеделник, плюс срок за закриване на говорилнята, плюс още два месеца след това и отиваме към средата на август минимум. това в най-спешния вариант.

като вземеш предвид, че радев иска да му приемат бюджет, щото му става некомфортно да управлява без такъв, и като отпуснеш още половин-един месец за това - и ей ти го септември дошъл.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2263
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6126 -: Май 10, 2023, 13:53:36 »
Кюстендилският не беше ли диалект на македонския?
Божке лееей, всите диалектолози от проф. Стойков насам плюс целият Институт за български език на БАН плюс катедрите по български език и кирилометодиевистика в ФСлФ в СУ си посипаха главите с пепел, след като си оскубаха косите до последното косъмче. А Климент, Наум, Сава, Горазд и Ангеларий съжалиха, че тевтонските рицари не са ги утепали още във Фрайбург...
Отивам да изпия 105 капки валериан.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6127 -: Май 10, 2023, 13:59:35 »
И защото ПРЕКРАСНАТА платформа "Керпеден" е предвидила и редица други възможности за поставяне на АКЦЕНТИ, повечето от които Вие премахнахте лично ... Защо?!

казано кратко и ясно - защото злоупотребяваш с тях.
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6128 -: Май 10, 2023, 14:00:31 »
Одумвачи!
Аз просто не желая БГ премиеринот, да го webat едновременно кравари, жабари и дойчландери, плюс БГ мутри и все да му е кеф, за сметка на останалите 45 процента оцелели булгаристанци от м. джендър, пък каквито и ще  да са менталните им ориентации.
 :t2407:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6129 -: Май 10, 2023, 14:03:15 »
Ами защото – без Керпеден! – АКЦЕНТИТЕ в текста се подчертават, удебеляват и даже ОЦВЕТЯВАТ навсякъде в цивилизования свят, защото всички мислим различно и всеки би искал да наблегне на това, което мисли той, тя, те, или съответната медия!

това, което казваш, съм го виждал основно в учебници и други учебни помагала. наблягането на това, което мислиш става с използването на думи, а не на атрибути към буквите, които съставят думите.

използването му във форум показва подценяване на аудиторията от страна на използващия го.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6130 -: Май 10, 2023, 14:05:50 »
съвсем отделен е факта, че това, което според теб е подчертан в червено акцент, всъщност е хипервръзка.

Нищо не пречи и хипервръзката /както я наричаш ти!  :i_laughing:/ да бъде подчертана в червено ...

А засега – ЧАО ... И може би – ДО СКОРО ...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6131 -: Май 10, 2023, 14:11:50 »
между другото, бил съм упрекван за това, че джиджи е една от най-толерираните личности в този форум.
  :i_laughing:

С цели 6 месеца наведнъж в Оймякон никой друг тук не може да се похвали …

Плюс цяла последователна серия от 1-седмични, 2-седмични, 1-месечни, 2-месечни и 3-месечни БАН-ове преди това!!!

Само Хер-а е с едни гърди пред мен – поне засега ...

Но аз изобщо не съм сигурна, дали търпението ми вече не е на краен предел ...  O:-)

от друг форум щеше да си изхвърчала преди много години и без много обяснения защо.

и се замисли как те характеризира ето това:

Quote (selected)
Плюс цяла последователна серия от 1-седмични, 2-седмични, 1-месечни, 2-месечни и 3-месечни БАН-ове преди това!!!

и какво означава да няма друг от форума с подобно „постижение“.

и не смей да говориш за търпение, не и пред мен.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6132 -: Май 10, 2023, 14:18:27 »
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 11:10:31

    Ами защото – без Керпеден! – АКЦЕНТИТЕ в текста се подчертават, удебеляват и даже ОЦВЕТЯВАТ навсякъде в цивилизования свят, защото всички мислим различно и всеки би искал да наблегне на това, което мисли той, тя, те, или съответната медия!

това, което казваш, съм го виждал основно в учебници и други учебни помагала. наблягането на това, което мислиш става с използването на думи, а не на атрибути към буквите, които съставят думите.

Ми значи и в-к СЕГА е учебник или учебно помагало /защото оттам съм цитирала нарочно!/ ...  :0005:

Quote (selected)
използването му във форум показва подценяване на аудиторията от страна на използващия го.

Смятам скоро да ти пиша на Лични за емотиконите, където ще отговоря и на това – няма да забравя!...

Затова, засега – ЧАО!!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6133 -: Май 10, 2023, 14:28:58 »
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 11:10:31

    Ами защото – без Керпеден! – АКЦЕНТИТЕ в текста се подчертават, удебеляват и даже ОЦВЕТЯВАТ навсякъде в цивилизования свят, защото всички мислим различно и всеки би искал да наблегне на това, което мисли той, тя, те, или съответната медия!

това, което казваш, съм го виждал основно в учебници и други учебни помагала. наблягането на това, което мислиш става с използването на думи, а не на атрибути към буквите, които съставят думите.

Ми значи и в-к СЕГА е учебник или учебно помагало /защото оттам съм цитирала нарочно!/ ...  :0005:

ставаш нагла. после не питай истерично защо те боли задника при положение, че правиш нещата нарочно.

Ми значи и в-к СЕГА е учебник или учебно помагало /защото оттам съм цитирала нарочно!/ ...  :0005:

Quote (selected)
използването му във форум показва подценяване на аудиторията от страна на използващия го.

Смятам скоро да ти пиша на Лични за емотиконите, където ще отговоря и на това – няма да забравя!...

Затова, засега – ЧАО!!

аз лични не чета, така че … ако много „настояваш“ мога да ги пусна в отделна тема във форума.
the lamers club honourable member …

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6134 -: Май 10, 2023, 16:18:06 »
Уфффф, що така бе, нито дума до сега за Марчето Габриел. Един от младите политолози Слави Какмубеше фамилията при Волгин този следобед предложи като вариант евентуално и мисис Херо Мустафа. Ми к'во - смислено, логично. Жена, говори свободно английски, познават я във Вашингтон, изглежда кротка и разбрана, няма да тръгне да хапе ръката която я е сложила на минпредседателския стол...Одобрявам план Б, упс май трябваше на латиница, кърекш'н начи plan B.  :popcorn:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6135 -: Май 10, 2023, 16:30:24 »
Уфффф, що така бе, нито дума до сега за Марчето Габриел.

Куха е като градинска лейка!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6136 -: Май 10, 2023, 16:32:52 »
Уфффф, що така бе, нито дума до сега за Марчето Габриел.

Куха е като градинска лейка!
Ми начи е идеална за целта.  ;) Консенсусна и безобидна.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6137 -: Май 10, 2023, 16:45:03 »
Уфффф, що така бе, нито дума до сега за Марчето Габриел.

Куха е като градинска лейка!
Никак даже. Мария Габриел е много умела и оправна кариеристка. Направо еталон.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6138 -: Май 10, 2023, 17:16:26 »
Мнението на Пешо не е лишено от основание, мисля. Лошото е, че резервините скамейки и на ГЕРБ, и на ПП са май, май късички. Мярнах накъде, че г-жа Габриел имала шанс за поста, ако получи подкрепата на БСП.
----
 :popcorn:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6139 -: Май 10, 2023, 17:16:50 »
Никак даже. Мария Габриел е много умела и оправна кариеристка. Направо еталон.
:thup:
Какво намирате кусури на това женче? Не е първа хубавица, но и вие не търсите някоя за "Victoria's Secret".
Направиха ѝ биография както на тиквата. Ясно е, че след БМБ и кирчо всеки може да е мин.пред.
Нали ще разбира какво иска от нея хаитянеца? Това е напълно достатъчно. WTF
Успокойте се! Няма да има "Магнитски" за бандюгата.

От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6140 -: Май 10, 2023, 17:17:18 »
Уфффф, що така бе, нито дума до сега за Марчето Габриел.

Куха е като градинска лейка!
Никак даже. Мария Габриел е много умела и оправна кариеристка. Направо еталон.
Праи кафе и сфирки, умело :popcorn: Тва по ISO деветиляди и кусор  :smokin: Бе еталон. Въпреки че с тея смарт кафеварки .....
 
А иначе напрао че я прекарат, ако Бочко не поопразни шкафчето. Пръмовата снаха зе близо милион доларес, в евро, кат се "пансионира" :popcorn:
« Последна редакция: Май 10, 2023, 17:25:25 от 66 »

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6141 -: Май 10, 2023, 17:23:13 »
''Успокойте се!'' Ма аз не се вълнувам до вдигане на кръвно. Само сплетнича от любопитство. :tongue_:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #6142 -: Май 10, 2023, 18:11:13 »
На мен ми хареса ей това от Епицентър.

Само на пръв поглед изглежда неразумно Габриел да зареже еврокомисарството - излиза в неплатен отпуск от ЕК, за да се втурне да създава несигурно правителство. В случая на нея й е важно да засвидетелства лоялност към Борисов, който ще реди евролистите на ГЕРБ догодина, а Габриел се надява да продължи като евродепутат.
Какво печели Борисов?
Не изглежда безпомощен, може да извади от ръкава си кадър на ГЕРБ с макар и куха, но лъскава еврокариера.

https://epicenter.bg/article/Mariya-Gabriel---ot--quot-gordost-za-Balgariya-quot--do--quot-shte-bade-upotrebena-quot--Kakvo-pecheli-Borisov-/315414/11/0

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23771
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6143 -: Май 10, 2023, 18:13:50 »
Днес 1/3 от постовете за Марчето, останалите 2/3 за и от Джи.
Определено нащо Джи е по-лейка!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6144 -: Май 10, 2023, 18:30:47 »
Само на пръв поглед изглежда неразумно Габриел да зареже еврокомисарството - излиза в неплатен отпуск от ЕК, за да се втурне да създава несигурно правителство. В случая на нея й е важно да засвидетелства лоялност към Борисов, който ще реди евролистите на ГЕРБ догодина, а Габриел се надява да продължи като евродепутат.
И колку отпуск ще иска? Седмица, докат върнат мандатя? Щото таквози животну като безсрочен неплатен ......
Впрочем срока требе непременно да го проверят и оповестят.  :smokin:
Интересно е що тъй на дребно го играй Боко, а не напрао стрина Сталина  :popcorn:

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6145 -: Май 10, 2023, 18:31:59 »
между другото, бил съм упрекван за това, че джиджи е една от най-толерираните личности в този форум.
  :i_laughing:

Но аз изобщо не съм сигурна, дали търпението ми вече не е на краен предел ...  O:-)


Ми затвори го този Керпеден, какво се мотаеш :thup:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6146 -: Май 10, 2023, 18:52:47 »
между другото, бил съм упрекван за това, че джиджи е една от най-толерираните личности в този форум.
  :i_laughing:

Но аз изобщо не съм сигурна, дали търпението ми вече не е на краен предел ...  O:-)

Ми затвори го този Керпеден, какво се мотаеш :thup:


джиджи не може или не знае как …
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23771
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6147 -: Май 10, 2023, 19:07:51 »
Имам питане.
Какво трябва сторим да ѝ писне.
Доколкото зависи от мен ще положа усилия за това форумуугодно дело.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #6148 -: Май 10, 2023, 19:40:28 »
Юли е кофти месец за избори. Може пък да поскалъпят нещо с което държавицата ни да избута до неотпускарски хладен месец за избори. А дано, ама надали.
Не вярвам изборите да са през юли. Радев тупа топката също като след предишните избори. Явно цели да ги обедини с местните, с което кошмарът за комисиите ще стане още по-голям (по принцип местните избори са най-трудните за провеждане, а сега ще добавят и парламентарни, че и хартиени). Не им завиждам на членовете на СИК...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23771
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6149 -: Май 10, 2023, 19:44:10 »
Quote (selected)
с което кошмарът за комисиите ще стане още по-голям
На фона на останалите проблеми които ще се струпат това са битовизми.
"Риба се лови в мътна вода!"
Явно трябва да се размъти още.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6150 -: Май 10, 2023, 20:16:38 »
Някой може ли да ми посочи нещо конкретно, което е постигнала Мария Габриел за България като евродепутат? Нещо конкретно свършено през целият й досегашен живот изобщо, нещо за отбелязвание, нещо за запомняне?
Предварително благодаря!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6151 -: Май 10, 2023, 20:24:27 »
Може пък да излезе добър вариант изборите - юли-август.
Тъй и тъй гласуват твърдите ядра.
За ГРОБ, Възраждане, Турците и БСП това няма да е проблем.
А както се оказа навлеци като чалгари и други променливи или с недотам изяснена джендърска принадлежност са само боклук в изборния процес, пък и сетне.
Че какво губим тогава?
Че пак няма да може да се състави правителство, щото Костя пак ше иска да е 51%?
Ми ОК!
Любопитен съм да видя кога на тъпия плебс ще му омръзне, ще се угроби сам, или му дойде акъла?
За третото нямам надежди, но го слагам просто за да не изключвам опцията фърлената монета да остане фъф въздуха.
Quote (selected)
Нещо конкретно свършено през целият й досегашен живот изобщо, нещо за отбелязвание, нещо за запомняне?
Една измет по малко в БГ.
Тва не е малко змейко!
п.с. току що открих начин да се избягват тези 2 мин. от пост до пост.
Моля, преценете ползите и недостатъците пак.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.


Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #6153 -: Май 10, 2023, 20:54:00 »
Че пак няма да може да се състави правителство, щото Костя пак ше иска да е 51%?
Защото ние, избирателите му, искаме така. А той няма да ни предаде, защото ако го направи, следващия път ще има 0%.
Quote (selected)
п.с. току що открих начин да се избягват тези 2 мин. от пост до пост.
Какъв е той?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6154 -: Май 10, 2023, 21:00:38 »
Quote (selected)
Защото ние, избирателите му, искаме така.
Браво!
Аз само констатирам факти.
Вуте, като го питали кво иска да му дадат, ама на Нане ще е двойно, нали знаеш кво поискал?
Quote (selected)
Какъв е той?
Ами ето такъв.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #6155 -: Май 10, 2023, 21:27:44 »
Вуте, като го питали кво иска да му дадат, ама на Нане ще е двойно, нали знаеш кво поискал?
Да му извадят едното око. Но не виждам връзката.
Quote (selected)
Quote (selected)
Какъв е той?
Ами ето такъв.
Не разбирам.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6156 -: Май 10, 2023, 21:39:30 »
Стриктно погледнато г-жа Габриел въобще не е подходяща за премиер. Та тя след гимназия въобще не живее в България. Проблемите на РБ просто са й чужди. Да не говорим пък, че тя въобще не блести с някакъв интелект. Много добре пасва в комисията на Мърсула Лайнен, еднакво интелигентни.
Днес във форума на американския сайт на български език „Дневник“ пуснах следния пост:
 
„По мое скромно мнение въпросната жена има най-презираната от мен форма на израстване:

С МЕКИЦАТА НАПРЕД!“
 

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6157 -: Май 10, 2023, 21:45:56 »
Сори,
пропуснах много съществено нещо
 
Владее и френски език, което й дава известни предимства на срещи в евроинституциите и тя рядко пропуска възможност да го демонстрира.
Вероятно и не само там.
 

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #6158 -: Май 10, 2023, 21:47:05 »



Следващият етап е проверка на екселския файл от ГРАО.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6159 -: Май 10, 2023, 22:02:16 »
Лъчо, какво ще правите, ако референдумът се проведе и мнозинството гласували кажат ДА за еврото ? Кофти формулиран въпрос за референдума. Доста народ може да се подведе, И защо ръководството на ''Възраждане'' е избрало 2043, а не 2050? Само защото 2043 е след 20 години и до тогава я камилата, я камиларя ли?
« Последна редакция: Май 10, 2023, 22:37:59 от Zdravka »
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6160 -: Май 10, 2023, 22:35:18 »


Попитали радио “Ереван”:
- Каква е разликата между Цецка Цачева и Мария Габриел?
- 50 кг, отговорило радиото.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6161 -: Май 10, 2023, 22:35:38 »
Ще стане каквото народът иска. Добре е да има повече референдуми, щом като самообявилият се елит не чини пукната пара. Колкото и машинации да се правят.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6162 -: Май 10, 2023, 22:41:22 »
Ще стане каквото народът иска. Добре е да има повече референдуми, щом като самообявилият се елит не чини пукната пара. Колкото и машинации да се правят.
Лошото е, че самообявилият се елит е избиран от същия този народ и всъщност управлява на това основание. Като политическият елит е толкова очеизвадно толкова калпав, какво да кажем за избиращите го?
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6163 -: Май 10, 2023, 23:04:35 »
Ти какво предлагаш?
..........
Като спомена за куче, боксерът на сина, понаглеждан и обичан и от нас, не го даваме за по-долу от много хора. Само не може да говори горкия. Но се разбираме чудесно. Приятел верен, непринуден и обичлив. Преди не можех да си представя, че човек може да се привърже към куче.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6164 -: Май 10, 2023, 23:38:47 »
Цитат на: dabedabe
Като спомена за куче, боксерът на сина, понаглеждан и обичан и от нас, не го даваме за по-долу от много хора. Само не може да говори горкия. Но се разбираме чудесно. Приятел верен, непринуден и обичлив.

 :thup:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6165 -: Май 11, 2023, 10:05:02 »
Quote (selected)
Къде са Кирил Петков и Асен Василев?
По покана на Пражкия център за трансатлантически отношения лидерите на Продължаваме Промяната Кирил Петков и Асен Василев ще се включат в Трансатлантическия отбранителен форум, който се провежда в чешката столица от 10 до 12 май.
Заради "важния международен ангажимент" двамата партийни лидери пропускат срещата с еврокомисар Мария Габриел днес в 10:00 часа.
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?action=post;topic=1799.6120;last_msg=262778

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6166 -: Май 11, 2023, 10:29:48 »
Къмто избори кретаме. Лебедката не я виждам. Мъжот и толкоз ли е беден, че не мой си прибере жената у дома? Та я пуснал на европейска паша. Нерде сега премиер. Тя би трябвало много да се свени, и да откаже таз висока чест, още повече поднесена от един индивид, съмнителен в много отношения.
« Последна редакция: Май 11, 2023, 10:36:00 от dabedabe »

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6167 -: Май 11, 2023, 11:24:06 »
Марчето показала зъбки на главния прокурор, а? Ербап булка, ти да видиш. Ай са я избрали, ай г-син Гешев без работа. И без афтунубил с охрана от НСО, тц, тц, тц... :popcorn:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6168 -: Май 11, 2023, 11:32:11 »
Успокойте се! Няма да има "Магнитски" за бандюгата.

Ааааа ... това никой не знае ...  :spiny:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6169 -: Май 11, 2023, 11:48:40 »
Цитат

    Къде са Кирил Петков и Асен Василев?

    По покана на Пражкия център за трансатлантически отношения лидерите на Продължаваме Промяната Кирил Петков и Асен Василев ще се включат в Трансатлантическия отбранителен форум, който се провежда в чешката столица от 10 до 12 май.

    Заради "важния международен ангажимент" двамата партийни лидери пропускат срещата с еврокомисар Мария Габриел днес в 10:00 часа.
    https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?action=post;topic=1799.6120;last_msg=262778

Нищо не пречеше на тази среща да отидат акад. Денков /като представител на ПП/ и Хр. Иванов и ген Атанасов от страна на ДБ.

Тук обаче явно има някаква "игричка" или замисъл ...

И само на мен ли ми се струва, че ДБ не са в пълен СИНХРОН с ПП ?!?

N.B. А удебеленото в цитата в по-горе е от автора на цитата: за да не стане слочаено тук некъф сакатлък ...  :tongue_:

« Последна редакция: Май 11, 2023, 11:56:30 от Джиджи »

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6170 -: Май 11, 2023, 11:50:17 »
Марчето показала зъбки на главния прокурор, а? Ербап булка, ти да видиш. Ай са я избрали, ай г-син Гешев без работа. И без афтунубил с охрана от НСО, тц, тц, тц... :popcorn: :t2618:
Е, не съм очаквал толкова наивна реакция тъкмо от теб  :t2618: Нима наистина допускаш, че МГ има собствена позиция ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6171 -: Май 11, 2023, 11:54:19 »
Пешо, ай ся, да не искаш да кажеш, че от шега не разбираш.  :smokin: Оная кофа с пуканки съм я лепнала не само за да си рекламирам бизнеса.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6172 -: Май 11, 2023, 12:08:18 »
Цитат:

Един от младите политолози Слави Какмубеше фамилията при Волгин този следобед предложи като вариант евентуално и ...

Вероятно имаш предвид Слави Василев, който не е чак толкоз млад ...

Quote (selected)
мисис Херо Мустафа. Ми к'во - смислено, логично. Жена, говори свободно английски

А аз снощи попаднах някъде в нета на коментар със запис на английския на Марчето – леле мале!!! :i_laughing:

« Последна редакция: Май 11, 2023, 12:35:06 от Джиджи »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6173 -: Май 11, 2023, 12:18:57 »
Уважаема Джиджи, ти освен да цитираш, какво друго правиш?

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6174 -: Май 11, 2023, 12:25:32 »
Ще стане каквото народът иска. Добре е да има повече референдуми, щом като самообявилият се елит не чини пукната пара. Колкото и машинации да се правят.
Лошото е, че самообявилият се елит е избиран от същия този народ и всъщност управлява на това основание. Като политическият елит е толкова очеизвадно толкова калпав, какво да кажем за избиращите го?
Няколко десетилетия вече обяснявам, че елита т.н. не го избира народът. Народът избира, каквото има в торбата, а това в торбата се реди от друго място. Системата така е направена, че пиле не може да прехвръкне в торбата, ако няма благословията на сили извън народа. После от една торба с пу.ки х.й народът не може да извади.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6175 -: Май 11, 2023, 12:35:01 »
То такива фаталистични теории влияят зле на народа. Като толкоз са ви ясни нещата, напънете се и намерете изход. Една Албания, едни дребни княжества си живеят не зле.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6176 -: Май 11, 2023, 12:38:11 »
 
После от една торба с пу.ки х.й народът не може да извади.
Може, може! Някой израстък, от някой, който си е сменил пола по оперативен път. :giggie:

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6177 -: Май 11, 2023, 12:41:01 »
После от една торба с пу.ки х.й народът не може да извади.
Може, може! Някой израстък, от някой, който си е сменил пола по оперативен път. :giggie:
---
Змея ме е изпреварил, тъкмо исках да отбележа това велико попадение.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6178 -: Май 11, 2023, 13:08:37 »
Прекрасна карикатура на Комара оттатък, която ще се опитам да „преразкажа” тук, тъй като в газетата вече има следното предупреждение и без изрично разрешение не може да се копира нищо:

Quote (selected)
Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД

А пускам този пост тук, за да не разводнявам темата „Карикатури”, тъй като в него няма картинка, а и обсъждаме самата Мария Габриел … …

Та …

Quote (selected)
Баце пред компютъра по анцуг „MATA HARRI”, а отсреща му – Марчето, повече от щастливо!!!

Защото Баце току-що му е написал, на Марчето, следното послание:

„Писах ти в Си-Ви-то, че си ми премиерИН!”

Като това „-ин” е допълнение от мен …  :lol:


AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #6179 -: Май 11, 2023, 13:10:24 »
Нинова ако я подкрепи окончателно ще ликвидира БСП-то.
Но май натам отиват нещата.
Много възторжени отзиви от всички политически сили за този диамант на българската политика.
А за мен е просто ново издание на Кирил Петков.
Пременил се Илия, па в тия.
Мярна ми се някаква клюка че на БСП-то им обещали три министерства и някакъв важен пост в Брюксел.
Да видим как ще е.