Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 28, 2024, 00:14:58

Автор Тема: ПП „Възраждане“ и всичко останало, свързано с нея …  (Прочетена 39128 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Темата е предназначена за публикуване на информация за публичните изяви на активисти на %subj, както и за хипервръзки към тях. Може да се ползва и за анализи на програми, действия, бездействия etc на съответните активисти от партията.

И благодаря за разбирането. И не злоупотребявайте …
the lamers club honourable member …

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Според Костадинов България е ударила „зверско дъно в историята си“. На прага сме да загубим за трети и последен път в историята своята държава, смята той и призовава да не го допускаме. Костадинов заявява, че утре ще гласува срещу правителството.
https://www.vesti.bg/bulgaria/kostadinov-pravitelstvoto-na-amerikanskoto-posolstvo-shte-byde-glasuvano-utre-6169770
Костадинов е паникьор!
То това дъно ли е?
Колко още можем да издълбаем представа си няма.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Изказване на Костадин Костадинов сред протестиращите след гласуването за правителство в Народното събрание (15 мин.):

https://www.facebook.com/ivan.marinov.3760/videos/1704245890009966

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Интересни маниери е усвоил за общуване с народа. Остава да държи  ръцете в джоба и да се клати като БХ.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Не знам дали ръцете му са в джобовете, ама не дърдори като тебе безбройни безсмислици.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Ти мисли там за Джиджините братови булки. Аз правя забележки на К. Костадинов, с цел да се поправи. Щото има хъс и потенциал, но някои неща недоглежда.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Сън не ме хваща да ги мисля. Толкова съм деликатен и изискан. Пардон.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
„Вчера България беше сложена на колене и за пореден път поругана"
Quote (selected)
„Вчера България беше сложена на колене и за пореден път поругана, държавата ни вчера беше изнасилена, осквернена и омерзена от американските агенти в нашата страна." Това каза по време на брифинг в кулоарите на Народното събрание лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов.

„В момента нямаме правителство, а само марионетен режим. Ние нямаме правителство, няма да го признаем, това не е българското правителство. Никога няма да се обърнем към тях с министър-председател или с министър, към който и да е в този срамен, американски кабинет, това са марионетки и хора, които трябва да лежат в затворите за държавна измяна и повярвайте ми - ще лежат. Един ден "Възраждане" ще управлява. Те направиха това правителство от страх от "Възраждане" и от американския посланик, разбира се", добави още Костадинов.

Костадин Костадинов призова лидерите на ГЕРБ и ПП - Бойко Борисов и Кирил Петков да се откажат от имунитетите си на депутати, както иска прокуратурата. Това вече са направили и двамата депутати от "Възраждане" - Веселин Вешев и Ангел Георгиев.


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Това че адресира пряко посланика и посочи с пръст нагоре, беше впечатляващо. Аз бих сложил охрана на някои хора. Ма пък ей го един Галев, здрав като бик ... . Да пази Бог!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Това вече сме го виждали, от Волен Сидеров, дали пак ще излъжат плебса?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Quote (selected)
Това вече сме го виждали, от Волен Сидеров, дали пак ще излъжат плебса?
Волен Сидеров не може пак да го излъже, защото той вече не е фактор в политиката. А Костадин Костадинов не го е лъгал, така че също не може пак да го излъже.
« Последна редакция: Юни 07, 2023, 20:26:09 от lucho »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Прочетох и съм съгласен с всички аргументи на Възраждане, с изключение на "неучастие в гласуване" - какво им пречи да гласуват против!?

В такъв случай, защо ходим да гласуваме за тях, а те нямало да участват в гласуване, айде бе, на кого тия, напускат залата и осигуряват мнозинство в залата за Кой, а викат, ние не сме гласували за Кой!?
Да не забравите да гласувате!  ;)

AnonimusBG

  • Гост
А то можело да се ходи за гъби и в НС.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Прочетох и съм съгласен с всички аргументи на Възраждане, с изключение на "неучастие в гласуване" - какво им пречи да гласуват против!?
Пеевски баща на реформата в правосъдието е класика.
Да му мисли Ристю, дали ще зачене естествено или инвитро.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Създават партии мюрета, да обират протестния вот на хората и пак да ги държат под контрол. Днес чух видния протестър Бабикян , и той прави партия, питам, Кой дава парите за тия партии, защото Той поръчва музиката им!?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Сложни са козните дяволски.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
В такъв случай, защо ходим да гласуваме за тях, а те нямало да участват в гласуване, айде бе, на кого тия, напускат залата и осигуряват мнозинство в залата за Кой, а викат, ние не сме гласували за Кой!?
Не са напуснали залата, били са там:
Quote (selected)
"Възраждане" бяха в залата, но не участваха във вота.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Интересно мнение от коментарите в "Гласове":
Quote (selected)
Действително "Възраждане" умишлено не са гласували "против", за да може Пеевски да е в комисията и така ПП-ДБ да загубят още от своите избиратели, след като освен с Тиквата, ще са в съюз и с Шиши. А истинските лицемери са именно ПП-ДБ, които са се договорили задкулисно с ДПС за конституционните реформи, но сега се правят на света вода ненапита...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Не са напуснали залата, били са там:

Това какво променя, що не гласуваха против?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
В горната позиция на "Възраждане" ме безпокои един момент:
Quote (selected)
Важно е да кажем, че за промените, които иска да направи управляващата коалиция от ПП-ДБ, ДПС и ГЕРБ-СДС в Конституцията, имат нужда от 180 гласа, които те нямат.
Да видим какво казва конституцията:
Quote (selected)
Чл. 155. (1) Народното събрание приема закон за изменение или допълнение на Конституцията с мнозинство три четвърти от всички народни представители на три гласувания в различни дни.
(2) Ако предложението получи по-малко от три четвърти, но не по-малко от две трети от гласовете на всички народни представители, предложението се поставя за ново разглеждане не по-рано от два и не по-късно от пет месеца. При новото разглеждане предложението се приема, ако за него са гласували не по-малко от две трети от всички народни представители.
Значи все пак ПП-ДБ, ДПС и ГЕРБ-СДС имат мнозинство за промяна на конституцията, ако в интервал от 2 до 5 месеца запазят мнозинството си от . Това не е добре, никак даже.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Интересно мнение от коментарите в "Гласове":
Quote (selected)
Действително "Възраждане" умишлено не са гласували "против", за да може Пеевски да е в комисията и така ПП-ДБ да загубят още от своите избиратели, след като освен с Тиквата, ще са в съюз и с Шиши. А истинските лицемери са именно ПП-ДБ, които са се договорили задкулисно с ДПС за конституционните реформи, но сега се правят на света вода ненапита...
Виж сега, ако го нямаше Шиши, нямаше и да ги има и "умнокрасивите" жълтопаветници. Ицето е длъжник на ДПС!
Същото е положението с ПП - ако не бше изчегътването на Тиквун, никой нямаше да е чувал за тези ... Те са длъжници на ГЕРБ!

Е, явно дълговете трябва да се плащат!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Не са напуснали залата, били са там:
Това какво променя, що не гласуваха против?
За не знам кой път съм длъжен да напомня, че нито съм адвокат на "Възраждане", нито съм техен член, нито имам достъп до ръководството им. Въпросите задавайте на vazrazhdane@vazrazhdane.bg или на страницата им в сураттефтеря ( http://fb.com/vazrazhdane.bg ).

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Не бой се Лъчо, старшината в казармата, с кого се гъбаркахме, все казваше, за да се оправят нещата, първо трябва да се объркат, какъв философ е бил само, очевидно не са се объркали достатъчно, сега Кокорчо ще ги обърка, за това е надушил, че до 1-2 години ще България ще е русофилска, за това бързат.

Най-тъмно е преди изгрев.  :)))
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
За не знам кой път съм длъжен да напомня, че нито съм адвокат на "Възраждане", нито съм техен член.

Не търся от теб отговорност, нито те упреквам, опитвам да говорим и да търсим истината.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Quote (selected)
Най-тъмно е преди изгрев. :)))
Благодаря за окуражаването, дано да е така! :)))
Quote (selected)
Не търся от теб отговорност, нито те упреквам, опитвам да говорим и да търсим истината.
Да, да, прав си! Това правим тук. Сега се сетих, че на протеста в събота може да има въпроси от граждани към ръководството на "Възраждане" относно негласуването им за членството на Пеевски в комисията.
Quote (selected)
Е, явно дълговете трябва да се плащат!
Това е самата истина! :)))

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Всъщност, на мен ич не ми пука, дали Пеевски ще е комисията или не, защото няма никакво значение, опитвам да разбера, има ли някаква надежда, има ли читави хора в Парламента, да не излезе, че единствения читав човек в Парламента е Радостин Василев?
Да не забравите да гласувате!  ;)

AnonimusBG

  • Гост
Интересно мнение от коментарите в "Гласове":
Quote (selected)
Действително "Възраждане" умишлено не са гласували "против", за да може Пеевски да е в комисията и така ПП-ДБ да загубят още от своите избиратели, след като освен с Тиквата, ще са в съюз и с Шиши. А истинските лицемери са именно ПП-ДБ, които са се договорили задкулисно с ДПС за конституционните реформи, но сега се правят на света вода ненапита...

Ъхъ
Умишлено прикриха ПП-ДБ да не се излагат пред избирателите си.
А това по-горе от гласовете са пълни глупости.
Дайте да вкараме Пеевски в комисията за да се изложат ПП-ДБ някога си.
Абсолютен идиотизъм.
Така че отсега нататък като нападаш гъбарите си спомняй как днес Костя и сие браха гъби в НС.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Аз мисля, че на дебелаците не бива да се дава никакъв шанс. Ма не ме слушате. Чиляк над 90 кила едва крета и не мой бъде полезен никому.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Защо ли си мисля, че от тук нататък г-син Костадинов все повече ще показва лице, което избирателите му все по-малко ще харесват.  :popcorn: Той вече започва да се изчерпва повтаряйки едно и също. В първия момент не повярвах, като видях скрийншота от таблото за гласуване в НС. Моята логика сочеше 37 гласа против от ''Възраждане''. Писах тук неотдавна, че тая препатриотична партия може да се окаже нечий инженерингов проект, при това не на г-син Путин. Дали съм права, или не, времето ще покаже. Струва ми се, че скоро.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
може да се окаже нечий инженерингов проект, при това не на г-син Путин.

На кой например, на трактора...
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Така че отсега нататък като нападаш гъбарите си спомняй как днес Костя и сие браха гъби в НС.
"Гъбарите" няма да спра да ги обвинявам за положението, до което стигнахме вчера. Ако бяха гласували за "Възраждане" или дори за БСП, нямаше да я има тази туземна колониална администрация, която американските подлоги гласуваха вчера!!!

И дайте да степенуваме нещата. Кое е по-важно? Това, което стана вчера (идването на това кошмарно правителство, което ще ни вкара във войната) или вкарването на Пеевски в конституционната комисия?

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Защо ли си мисля, че от тук нататък г-син Костадинов все повече ще показва лице, което избирателите му все по-малко ще харесват.
Това е опит за оправдание на негласуването, за което оправдание не може да има. Защото именно заради негласуващите стигнахме до това страшно положение да ни инсталират това позорно правителство, което ще ни вкара във войната. Да не мислите, че Тодор Тагарев, който е сложил най-отгоре на страницата си украинското знаме с бандеровския възглас „Слава Україні! Героям слава!“, е случайно сложен като военен министър?

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
"Гъбарите" няма да спра да ги обвинявам за положението, до което стигнахме вчера. Ако бяха гласували за "Възраждане" или дори за БСП, нямаше да я има тази туземна колониална администрация, която американските подлоги гласуваха вчера!!!

А, дано, ама не е така, беше си предопределено, ако трябваше, американците военна диктатура щяха да ни направят, ала Пиночет,  и пак щеше да стане тяхната, виж какво направиха с Украйна, без да им мигне окото, виж как си бутнаха кулите близнаци през 2001 г., злото го спира само куршума.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Лъчо бе, твоите хора що не гласуваха, та свалиха кворума? Какво прозрение свише им попречи да гласуват против, или въздържал се? Би ли ми обяснил, моля?
-----
Ами ако Костадинов и Ко също са измътени в инкубатора на Ленгли, защото някой се гъбарка с нас от скука? Алтернатива за баланс? Не е нужно да викат лидера за инструкции в Посолството. Достатъчно е да подхранват амбициите му, че той кара влака, а не след дълго ще подкара и държавата.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Мъката ти не е, че 60% от българите с право на глас не сме отишли до урните, мъката ти е, че не сме гласували за ''Възраждане'', или айде, от теб да мине поне за БСП. На Костадинов му имам точно толкова доверие, колкото на КирилиАсен.  :t2619:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Лъчо бе, твоите хора що не гласуваха, та свалиха кворума? Какво прозрение свише им попречи да гласуват против, или въздържал се? Би ли ми обяснил, моля?
Виж тук.
Quote (selected)
Ами ако Костадинов и Ко също са измътени в инкубатора на Ленгли, защото някой се гъбарка с нас от скука? Алтернатива за баланс? Не е нужно да викат лидера за инструкции в Посолството. Достатъчно е да подхранват амбициите му, че той кара влака, а не след дълго ще подкара и държавата.
Отново се опиташ да си оправдаеш негласуването.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Нямам намерение да оправдавам което и да е решение в живота си до сега. Моето негласуване е напълно съзнателен избор на пълнолетен и вменяем индивид, който има претенцията, че разбира какво чете.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Мъката ти не е, че 60% от българите с право на глас не сме отишли до урните, мъката ти е, че не сме гласували за ''Възраждане'', или айде, от теб да мине поне за БСП.
Не. Мъката ми е, че България си отива благодарение на такива безразлични към съдбата ѝ хора като теб!!!
Quote (selected)
На Костадинов му имам точно толкова доверие, колкото на КирилиАсен.
Това говори много за теб, уви.

AnonimusBG

  • Гост
Така че отсега нататък като нападаш гъбарите си спомняй как днес Костя и сие браха гъби в НС.
"Гъбарите" няма да спра да ги обвинявам за положението, до което стигнахме вчера. Ако бяха гласували за "Възраждане" или дори за БСП, нямаше да я има тази туземна колониална администрация, която американските подлоги гласуваха вчера!!!

И дайте да степенуваме нещата. Кое е по-важно? Това, което стана вчера (идването на това кошмарно правителство, което ще ни вкара във войната) или вкарването на Пеевски в конституционната комисия?

Аз не виждам какво да степенуваме
Правителството не можеха да го предотвратят, а Пеевски в комисията можеха.
Само че пак повтарям предпочетоха гъбите.
Аз не виждам никаква файда от това че два пъти съм гласувал за Костя след като той манкира от пряките си задължения и с някакви процедурни хватки помага на Пеевски.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Засега вярвам само на президента.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Не разбирате ли, че всичко е за едни пари?!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Не са напуснали залата, били са там:

Това какво променя, що не гласуваха против?

А защо да гласуват против ?  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Да де, и Пеевски е човек, макар и дебел. Прав си.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Отвори си отделна тема за психопатологичните си фиксации към "софиянци, ченгета, дебелаци и камунези".
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Ти си отвори тема за надути пуяци "умници".

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
А, и умниците ти пречат. Много ясно. Защото искат да се говори по същество, а не да се бълват безсмислици, и тъпи и блудкави високопарни клишета.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Писах тук неотдавна, че тая препатриотична партия може да се окаже нечий инженерингов проект, при това не на г-син Путин. Дали съм права, или не, времето ще покаже. Струва ми се, че скоро.
Така... Теб не те вълнува, че ПП са проект на АзаБ, не те притеснява, че Герб са проект на немска фондация, но си развълнувана, че "Възраждане" евентуално ще са нечии проект. "Възраждане" нито магистрали  са правили, нито врътки с руския газ са правили. Дори долари за американски самолетчета не са давали. "Възраждане" са проект на тези 40 човека които са се събрали преди години, да си каже народът думата. Чрез тяхното присъствие в ненародното събрание.
Може и да е тактическа грешка това въздържане в това гласуване. Но каква работа има "Възраждане" в схемите на Козяк, че ще им гласуват за щуротиите измислени в "Конака" или в посолството? Делян Пеевски има зад него избиратели. Има право да е избран за член на всяка комисия.
И най-вече като не си гласувала за "Възраждане" какво ти пука как са гласували и дали? Нали теб не са "излъгали"? Трябва да вълнува техните (на Възраждане) избиратели.
Глупостите, че трябвало да се ходи за гъби, вместо на избори е ментално неиздържано. Но си е "free country". Всеки има право да е луд по свой уникален  :))) начин.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Пак се отплесвате в глупости. Няма никакво значение кой в коя комисия е и кой как е гласувал. Важните гласувания бяха за правителство. Там се видя, чий задници лъснаха и кои липсваха и/или не гласуваха. За т. нар. американски бази също всичко се видя. Хубаво е да могат да се степенуват нещата. Няма никакво значение в коя комисия е шиши, миши и прочее. В комисиите се гласува според квотите - това е.

п. п. Само да отбележа една дреболия. По времето за гласуването на прословутия шиши от БСП липсваха 9 депутата
« Последна редакция: Юни 08, 2023, 06:38:01 от Aсол »

AnonimusBG

  • Гост
Ъхъ
Разбрах.
Всичко е тип топ.
Има малка грешка в тактиката по повод на символичен играч.
Нищо че малката грешка в тактиката дава възможност на ПП-ДБ да запази светлия си образ и едновременно да изпълни договореността си с ДПС.
Това са дреболии които баламите ще преглътнат и скоро ще забравят.
Както беше с гласуването за чужди войски на територията на БГ.
Карай да върви затова пък внесоха предложение за американскиье бази за което беше ясно че няма как да мине в това НС.
Защо не инициират пак референдум за базите.
Вече имат опит, а и темата обещава по-голяма подкрепа отколкото за еврото.
Дано го направят.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Голямата, разломната, истинската разделителна линия е "За или против участие на България във войната в Украйна".
Останалото са подробности.
"Възраждане" започнаха често да допускат тактически грешки, но пък са твърдо ПРОТИВ.
А дали е възможно да са нечии инженерен проект? Не се наемам да го опровергавам, макар  че не ми приличат...
« Последна редакция: Юни 08, 2023, 12:31:02 от Bacho Кольо »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Ъхъ
Разбрах.
Всичко е тип топ.
Има малка грешка в тактиката по повод на символичен играч.
Нищо че малката грешка в тактиката дава възможност на ПП-ДБ да запази светлия си образ и едновременно да изпълни договореността си с ДПС.
Това са дреболии които баламите ще преглътнат и скоро ще забравят.
Както беше с гласуването за чужди войски на територията на БГ.
Карай да върви затова пък внесоха предложение за американскиье бази за което беше ясно че няма как да мине в това НС.
Защо не инициират пак референдум за базите.
Вече имат опит, а и темата обещава по-голяма подкрепа отколкото за еврото.
Дано го направят.

Аз пък мисля, че на темата пеевски вече кълват само идиоти. Но пък като се намират, защо мисирките да не я ползват отново. Вярно, че този път отразяването й беше вяло и не успя да достигне развитие. Отново ще повторя - в комисиите в НС има квоти и няма никакви значение кой от коя партия е в тях. Там се гласува само партийно и останалото е миша тупурдия. Важните гласувания са в зала за правителство, закони, решения на НС и вотове на доверие/недоверие. Всичко останало е за разкалване на пейзажа и се използва невежеството на населението досежно устройството на държавата и принципите и правилата за нейното управление. Преекспонират се откровени глупости без значение, а се замитат основни положения.
Давам пример веднага. Гласуването на промените в НК. БСП не участва в гласуването в зала, но Възраждане участваха, защото отдавна искаха да изкарат следствието от прокуратурата.  Последното беше вкарано там по предложение още на Станишев и приложено на практика от юрист ристю. Още тогава 2009 година, във форума на сега аз и жана се препирахме с ристю във форума на сега/той тогава участваше там под псевдоним/ и времето показа, че ние двете се оказахме прави. Държа да подчертая, че имаше текстове, които Възраждане не подкрепиха и такива, които подкрепиха. Не се наемам да твърдя, дали ако бяха бойкотирали закона, щяха да постъпят правилно, щото така или иначе щяха да се приемат куп неща. Номерът е да се опиташ да прокараш своите тези

п. п. Предполагам, че Бармалей може да ми е свидетел. Той отдавна си води записки :nuts:
« Последна редакция: Юни 08, 2023, 07:37:35 от Aсол »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
"За или против участие на България във войната в Украйна".
Останалото са подробности.
Като спомена войната в Украйна, снощи в централните новини по държавната немска телевизия, казаха, че предстои затруднение  на въздушния трафик и забавяне на полетите в Европа, тъй като започват полети между Германия и Украйна за подкрепа на последната. Между редовете - военни самолети, базите са американски... Тези новини няма да чуете по Баклава Тв.

А "Възраждне" са прави. Даже смятам, че депутатите им трябва като задължителен атрибут да носят по една овчарска гега и с нейна помощ да водят дискусии в парламента - прекрасно средство да се раздвижва мозъка в кратуните на овце и вълци в овчи кожи. Изобщо не се шегувам.

AnonimusBG

  • Гост
Дабе
Партийни квоти ала бала.
Но изпъчиха Пеевски на предна линия като знакова фигура за да си препикаят територията.
И ето ти поредната малка тактическа грешка пак.
Що ли така става почвам да се питам.
И пак да повторя що предложение за американските бази което няма никакъв шанс в това НС, а не референдум който има голям шанс?
Прилича на замитане под килима и измиване на ръцете.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Дабе
Партийни квоти ала бала.
Но изпъчиха Пеевски на предна линия като знакова фигура за да си препикаят територията.
И ето ти поредната малка тактическа грешка пак.
Що ли така става почвам да се питам.
И пак да повторя що предложение за американските бази което няма никакъв шанс в това НС, а не референдум който има голям шанс?
Прилича на замитане под килима и измиване на ръцете.

Надценяваш племето! За еврото има шанс, щото директното бъркане в ганювия джоб може да бъде чудесно обосновано, а ганю това най го бърка. По отношение на базите е по-сложно, щото робът трудно мисли стратегически. За базите референдумът ще назрее, когато решат да ни включват към желаещите. Яйцето трябва да дойде до задника, иначе само напразно се пилее енергия. Съжалявам, но имам доста добра представа за родните мишки

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Интересно мнение от коментарите в "Гласове":
Quote (selected)
Действително "Възраждане" умишлено не са гласували "против", за да може Пеевски да е в комисията и така ПП-ДБ да загубят още от своите избиратели, след като освен с Тиквата, ще са в съюз и с Шиши. А истинските лицемери са именно ПП-ДБ, които са се договорили задкулисно с ДПС за конституционните реформи, но сега се правят на света вода ненапита...

Ъхъ
Умишлено прикриха ПП-ДБ да не се излагат пред избирателите си.
А това по-горе от гласовете са пълни глупости.
Дайте да вкараме Пеевски в комисията за да се изложат ПП-ДБ някога си.
Абсолютен идиотизъм.
Така че отсега нататък като нападаш гъбарите си спомняй как днес Костя и сие браха гъби в НС.
Безспорният факт е, че възраждане полегна на дпс и вкара мамин прасчо в комисията. А спекулации всякакви са възможни - той и хаджитошко се опита да изкара подкрепата на итн за удар по ппдб.
Като че ли някои скривани досега зависимости се очертават по-ясно.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
безспорен факт е, че депутатете в комисиите се избират по принцип - квото предложи съответната парламентарна група според уговорените квоти.

за миналите години на пръстите на едната ръка ще се преброят случаите, когато не е избран член на комисия, предложен от съответната група.

а иначе ми прави впечатление - най-осраните в собствените си лайна най-агресивно изискват от другите да се държат някак си, щото според тях това било било незнамкакво си....

байгън от тая сладост взе да става, начи....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Quote (selected)
Безспорният факт е, че възраждане полегна на дпс и вкара мамин прасчо в комисията.

А как гласува наркоманският сороски актив? Въздържал се. А кой ви подкрепи кръвосмешението? Шиши и карадайто. Те се осрали на управленско ниво, но прикят за комисии, в които няма значение кое точно говно смърди. Баси алтернативния морал! Измекярът винаги си остава такъв, колкото и да се пробва да си лъска "западните" чепици

п. п. Между другото недолюбваната от вас Нинова също ви се качи на разбрицаната каруца. За гласуването за въпросните комисии й липсваха 9 парчета депутати. Също така си позволи да нарече Възраждане фашисти, а вас с мекото джендъри. Същата тази, която за да подлъгва избиратели проведе акция за  защита на Паметника на СА, но тогава не се погнуси от хората на Възраждане, които бяха повече от тези, които тя успя да изкара. Цялата евроатлантическа гняс сте до шия в септичната яма, а продължавате да чирикате. Време е, вицът да се превърне във ваша действителност
п. п. п. Вече започвам да си обяснявам, защо иначе толерантни и възпитани хора се радикализират. Накрая остава само едно - или вие, или ние. И за това сте виновни вие - фашистите, или по-точно казано - техните подлоги
« Последна редакция: Юни 08, 2023, 09:51:22 от Aсол »