Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 12:44:04

Автор Тема: Нинова изгони бодигард от пленума  (Прочетена 18353 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Нинова изгони бодигард от пленума
« Отговор #120 -: Юни 10, 2019, 17:34:36 »
"Прозрачност без граници" се обяви срещу промените в партийните субсидии

https://www.segabg.com/hot/prozrachnost-bez-granici-se-obyavi-sreshtu-promenite-partiynite-subsidii
 :bravo-1290:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Нинова изгони бодигард от пленума
« Отговор #121 -: Юни 10, 2019, 19:15:16 »
Quote (selected)
"Главната политическа задача сега е спечелването на местните избори, тъй като има процедура по номинация на общински съветници и кметове", каза социалистът.
Танас с меджана жив хувейбин. :blurry_drunk-2127:
Ако не спечели г-жата е виновна, ако на следващите парламентарни БСП има 239 вместо 240 депутата пак тя.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Нинова изгони бодигард от пленума
« Отговор #122 -: Юни 10, 2019, 19:24:36 »
И "новини" от КутеФчето от преди малко в "Още от деня" по БНТ.

Призна на Корнелия, че е изправила БСП на крака след президентските избори.

Но както и да го въртя водещата, така и така не отговори на въпроса КОГО ще подкрепят за евентуално овакантеното място на председател на Партията.  :bigok:

Неактивен BiBi_an

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 38
    • Профил
Re: Нинова изгони бодигард от пленума
« Отговор #123 -: Юни 10, 2019, 20:53:53 »
ГЕРБ са по-изрядни с осигуровките.
1/3 са осигуровки при нормалнозаплащане.
Или в БСП са платени малко, но високи заплати, над 2200 май не се начисляват осигуровки за горницата или за тях работят предимно пенсионери освободени от някой плащания.
Ся, малко пояснения във връзка с горното.
Размерът на осигуровките като разход , т.е. това е частта, която плаща осигурителят и съответно е разход, е 18,92 процента . Останалата част, включително и ДОД е удръжка на работника или служителя и не се отразява в отчетите, тъй като е включена в размера на заплатите.
Така че, при БСП нещата са по-коректни.
Леко съм озадачена, да не кажа шашната, от размера на осигуровките при ГЕРП. Но ако счетоводителят им е "компетентен" като Него, изненади нема. Може пък самия Владко Горанов да води сметките  :m1731:

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Нинова изгони бодигард от пленума
« Отговор #124 -: Юни 10, 2019, 21:24:22 »
Quote (selected)
Леко съм озадачена, да не кажа шашната, от размера на осигуровките при ГЕРП. Но ако счетоводителят им е "компетентен" като Него, изненади нема. Може пък самия Владко Горанов да води сметките  :m1731:
Ооо, я моля!
Какво счетоводство, кви 5 лева, какви размери...
Системата "откат" може да промени всичко до неузнаваемост.
Цвъц може и да си е отишъл /едва ли/, но сянката му ще присъства до 40 дена след като пукне /гушне босилека, бъде очистен и др. подобни/, освен ако самата ОПГ не е усвоила мурафетите му.
Ама хора, защо пречупвате ОПГ ГРОП през призмата на закони, нормалности, логика, защо разглеждате явлението от гледна точка на природни закони, приети норми на поведение, морал /човешки, да не се бърка с друг, макар че животинският - дето го няма като понятие, се оказва на по високо ниво.../ и т.н.
Защо приемате ГРОП като проява на човешка дейност в което и да е измерение, дори от каменната ера?
 ???
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Нинова изгони бодигард от пленума
« Отговор #125 -: Юни 10, 2019, 22:13:18 »
Леко съм озадачена, да не кажа шашната, от размера на осигуровките при ГЕРП. Но ако счетоводителят им е "компетентен" като Него, изненади нема. Може пък самия Владко Горанов да води сметките  :m1731:

така като те чета и стигам до извода, че герб осигуряват на по-голяма заплата, отколкото плащат. сиреч осигуряват на минимален праг /не съм прочел да са отпаднали, трябва да ги има още/, пък плащат по-малко.

което означава дива експлоатация и дикенсов капитализъм. време е бсп да се загрижи за щатните служители на герб :bigok:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Нинова изгони бодигард от пленума
« Отговор #126 -: Юни 10, 2019, 22:37:11 »
Може просто да е вариант за осигуряване на по-добра база за по-висок социал (майчинство, безработица).
При такова силно чувствително социално поведение, тези служители могат да се окажат солиден електорален резерв, за голяма Партия, водеща се соц... :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Нинова изгони бодигард от пленума
« Отговор #127 -: Юни 11, 2019, 09:54:25 »
Една TV новина от тази сутрин.

На въпрос на водещия чия кандидатура смятат да издигнат на местните избори за КМЕТ на София, Калоян Паргов /шеф на софийското БСП/ обяви, че ако се съгласи Мая Манолова, ше номинират нея за софийска кметица.  :aplause:
А ви съобщавам това, тъй като на мен лично Данчето отдавна вече ми писнА.  :ive_got_it-1379:
« Последна редакция: Юни 11, 2019, 09:57:07 от Джиджи »

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Нинова изгони бодигард от пленума
« Отговор #128 -: Юни 11, 2019, 10:34:27 »
Манолова би била добра кметица, но аз съм почти сигурен, че няма да се съгласи да бъде номинирана.
В софийската синьо-гербава мъгла, не съм уверен, че друго ще вирее. А в София все още не е набран достатъчен праг на нетърпимост. Въртят се едни големи пари, наливат се тук и там без мисъл, но важното че далаверата си върви, а нашенецът си пада по тези работи и едва ли ще си развали кефа и ще се озори да се замисли дълбоко къде ще му излезе края на това безхаберие и опростачване.
Ако излезе някой достоен боец, може и да стане интересно, но де го, я?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Нинова изгони бодигард от пленума
« Отговор #129 -: Юни 11, 2019, 10:51:20 »
Манолова би била добра кметица, но аз съм почти сигурен, че няма да се съгласи да бъде номинирана.
Аз също, но сепак надеждата ...  :ive_got_it-1379:

Quote (selected)
Ако излезе някой достоен боец, може и да стане интересно, но де го, я?

Де го, де го – that is the question! Щото Б–я вече се изпразни откъм личности. Както в отделните партии, така и в самата държава.

Останаха само Нинова и Баце ... ... :cool-1084:

Независимо от това, дали с положителен или отрицателен знак.
« Последна редакция: Юни 11, 2019, 10:54:46 от Джиджи »

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Нинова изгони бодигард от пленума
« Отговор #130 -: Юни 11, 2019, 11:10:54 »
Quote (selected)
Останаха само...
Ех и Цвъц беше на ниво, но черна котка път му мина!
Ше ми липсва този титан.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Нинова изгони бодигард от пленума
« Отговор #131 -: Юни 12, 2019, 08:30:48 »
Явно бодигарда е носел куфарчето с кайметата, от 42-та сребърника, та Гергов да се разплати с другарете от заверата.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Нинова изгони бодигард от пленума
« Отговор #132 -: Юни 14, 2019, 23:28:36 »
Мадам В. се е опитала да направи интервю.

Стефан Данаилов: Моля Нинова да не подава оставка, да поеме критиките и да спаси партията!

http://epicenter.bg/article/Stefan-Danailov--Molya-Ninova-da-ne-podava-ostavka--da-poeme-kritikite-i-da-spasi-partiyata/185631/11/0